Mes visi žinome, kiek kurtos yra populiarios tarp moterų ir mergaičių, nes tai yra mūsų etninis drabužis. Ateina skirtingų spalvų kurtos, o iš jų rožinės kurtos yra labai žinomos tarp mergaičių. Rožinį Kurti galima dėvėti įvairiomis progomis, pavyzdžiui, darbe, namuose ir vakarėlyje. Yra daugybė rožinių kurtų, kurias galite nešioti su bet kuo. Jūs galite suderinti tą kurtą su antblauzdžiais ir dupatta. Ši kurta dažniausiai gaminama naudojant šilką ir medvilnę. Rožiniai Kurtis atrodo labai gerai, ir jūs galite gauti naują išvaizdą per kelias minutes.

Geriausi rožinės spalvos Kurti modeliai vyrams ir moterims:

Skirtingi dizainai yra rožinės spalvos kurta, ir pažiūrėkime kiekvieną iš jų.

1. Rožinė spauda Kurta:

Rožinė spauda Kurta

Tai išskirtinio dizaino kūdikių rožinis kūrinys, tinkantis tiesiai. Jis gali būti dėvimas atsitiktinai su antblauzdžiu. Jo minkštas krepas leis jaustis patogiai. Dėvėkite jį su dupata, kad pagerintumėte išvaizdą. Tai kūdikio rožinė kurta. Tai taip pat yra atsitiktinis naudojimas įprastam kolegijos laikui.

2. Rožinė Churidar Kurta:

Rožinė Churidar Kurta

Tai rožinės spalvos etninė kurta su churidar ir dupatta. Tai tamsiai rausvos spalvos kūrinys su šoniniu plyšiu ir rankovėmis. Be to, tai atspausdino dupatą. Puikiai tinka vakarėliams. Tai geriausia naudoti planuojant šventinius sezonus.

3. Rožinė plius dydžio Kurta:

Rožinė plius dydžio Kurta

Tai rožinis kūrinys su siuvinėjimais iš medvilninio audinio, kuris suteikia minkštą prisilietimą. Galite sujungti jį su salwar ir churidar. Turi suvyniotas rankoves. Tai naudinga ir didesnio dydžio moterims ar mergaitėms; galite sureguliuoti savo montavimą naudodami šio tipo kurtą.

4. Rožinė spauda „Anarkali Kurta“:

Rožinė spauda Anarkali Kurta

Tai rausvos spalvos „Anarkali kurta“ su atspausdintu dizainu. Jis tikrai lengvas ir patogus. Galite suporuoti jį su antblauzdžiais ir dupata, todėl tai bus labai išskirtinis kūrinys. Jis pagamintas iš medvilninio audinio ir turi mandarino apykaklę. Tai geriausia padovanoti ir savo brangiam draugui ar seseriai.

5. Rožinė mandarino apykaklė Kurta su susukamomis rankovėmis:

Rožinė mandarinų apykaklė „Kurta“ su sulankstomomis rankovėmis

Tai šviesiai rožinis kūrinys, kuris yra labai etninis kūrinys, kuris daro jį gražų su mandarino apykakle. Jame yra drugelis ir žvaigždžių atspaudų taškeliai, o priekyje yra visa sagutė, todėl ji tampa išskirtinesnė. Jis pagamintas iš medvilnės ir yra patogus dėvėti. Ant rankogalių galime rasti kilpų ir sagų.

6. Pink Jaipuri spausdinta ilga Kurta:

Rožinė Jaipuri spausdinta ilga Kurta

Tai Jaipuri, išspausdinta ilga rožinė kurta spalva, taip pat rožinė ilga kūrinys. Jis skirtas dėvėti ypatingomis progomis, tokiomis kaip vakarėliai. Tai viskozė rožinė kurta, kurią galima derinti su antblauzdžiais ar churidarais; jei esate „Jaipuri“ suknelės medžiagos mėgėjas, šio modelio stilių tikrai rasite „Jaipuri kurta“ kolekcijose.

7. „Pink Casual Cotton Kurta“:

Rožinė kasdieninė medvilninė Kurta

Ši rausvos spalvos kurta sukurta visiškai tobulai, todėl ji yra graži nešioti. Tai yra viskozės minkšta kurta, kurią patogu nešioti. Tai tikrai patraukli kurta, kuri sulauks komplimentų. Tai visiškai pagaminta iš medvilnės, todėl naudinga naudoti ir vasaros sezonu.

8. Paprastas rožinis Kurti:

Pink Plain Kurta

Ši rožinė paprastoji kurta yra sukurta absoliučiai tobulai, taip pat lengva, kuri suteikia komfortą. Jis pagamintas iš viskozės audinio ir turi tris pagal keturis rankoves. Tai rožinė kieta kurta. Jei ieškote kažko kitokio, kurį galėtumėte dėvėti kasdienai, galite išbandyti šį modelį, kad gautumėte gerų atsiliepimų apie šį pasirinkimą.

9. Rožinė siuvinėta medvilnės Kurta:

Rožinė siuvinėta medvilninė Kurta

Tai rašalo spalvos kurta, pagaminta iš medvilninio audinio, todėl ją patogu dėvėti. Ant jo yra siuvinėjimas. Šią ilgą kurtą galite suporuoti su antblauzdžiais ir dupata, kad atrodytumėte geriau. Tai geriausia idėja dėvėti šią kurtą ir bet kur namuose ar biure.

10. Rožinė tiesi Kurta:

Rožinė tiesi Kurta

Šis kurta yra tradicinis rožinės spalvos kurta stilius ir pagamintas iš medvilninio audinio, todėl jį patogu dėvėti. Turi ilgus šoninius plyšius ir apvalų kaklą. Galite sujungti jį su baltais rūmais ir sandalais. Kartais tai atrodo atsitiktinis kurta tipas, tačiau atrodo patogus naudoti ir jūsų kasdienybei.

11. „Pink Self-Pattern Kurta“:

Rožinis savaiminis raštas Kurta

Ši rožinė kurta pagaminta visiškai tobulai ir yra tamsiai rožinė kurta. Tai labai patraukli kurta, kuri tikrai sulauks komplimentų. Jis pagamintas iš medvilninio audinio, todėl jį patogu nešioti. Tai savaiminio modelio kurta.

12. Rožinė spauda „Crepe Kurta“:

Rožinė spauda „Crepe Kurta“

Ši rožinė spalva pagaminta iš krepinio audinio ir yra labai patogi dėvėti. Ant jo atspausdinta. Dupatta ir antblauzdžiai pabrėš šią išvaizdą. Turi trumpas rankoves ir mandarino apykaklę.

13. Rožinė tekstūruota Kurta:

Rožinės tekstūros Kurta

Galima atrodyti patraukliai dėvint šią rausvos tekstūros kurtą. Pagaminta iš poliuretano medvilnės audinio, todėl ją patogu nešioti ir jaustis patogiai. Galite sujungti su churidar arba antblauzdžiais, kad atrodytumėte geriau ir gražiau.

14. Rožinė Chanderi Kurta:

Rožinė Chanderi Kurta

Tai rausvos spalvos, pagaminta iš „Chanderi“ medvilnės, pusiau rankovių kurta. Jis turi šlaunų ilgį, įprastą prigludimą ir valties kaklą. Tai šiek tiek kitokia jūsų pasirinkimo idėja; tai bus geras pasirinkimas, jei planuojate pasirinkti savo namų progas.

15. Rožinė Kurta vyrams:

Rožinė Kurta vyrams

Tai išsiuvinėta rožinė kurta žmogui. Jis pagamintas iš medvilnės ir suteiks žavingą išvaizdą. Jis turi ilgas rankoves ir yra tinkamas. Jei norite atrodyti paprasta dėvėti kurta, tada rožinė kurta pižama bus geras pasirinkimas kurta tipo drabužiams.

Rinkoje rasite daugybę rožinių kurtų dizainų rūšių su daugybe modelių kolekcijų. Kurtoje yra daug kitų didžiulių veislių; galima suporuoti su antblauzdžiais ar churidar. Atsižvelgdami į mūsų dydį ir reikalavimus, galime pasirinkti rausvos spalvos kurtas, nuo dizainerio iki paprastų kurtų, pasitelkę jūsų unikalią idėją.