Kalbant apie kurtų dėvėjimą, viskas, kas laikoma, yra tobulai tinkama, tinkamas dizainas ir gražus kūrinys. Kurtuose yra įvairių pasirinkimų, tokių kaip tradicinis kūrimas, pusiau vakarinis kūrimas ir vakarietiškas kūrimas, ir tt tai visos yra įprastos kurtis kategorijos. Yra daugybė vakarietiškų kurtų, kuriuos galima dėvėti įvairiomis progomis. Nuo mažų merginų iki suaugusiųjų ši vakarietiška kūrimo mada tinka visiems.

Nauji Vakarų Kurti dizainai moterims:

Yra įvairių stilių, kuriuos galima pritaikyti vakarietiškos kurtis kolekcijoje,

1. Vakarų šifonas Kurti:

Šifonas Vakarų Kurti

Ši vakarietiška kurtis mada yra įkvėpta iš minkšto audinio, ty šifono. Kūrinys pagamintas iš minkštos šifono medžiagos ir yra paprastas. Kūrinyje nėra atspaudų ar siuvinėjimų. Tai tiesiog derinama su turtingo audinio striuke. Kūrinio pjūviai nėra įprasti, jie yra stilingi ir vakarietiški. Šio tipo vakarietiškas kūrinys puikiai atrodo jaunoms merginoms.

2. Aukštos pusės plyšys Vakarų Kurti:

Aukštos pusės plyšys Vakarų Kurti

Šis kūrinys turi aukštą šoninį plyšį ir ilgą ilgį. Tai yra faktas, dėl kurio jis yra vakarinis ilgas kūrinys. Tai madinga ir suteikia merginai protingą išvaizdą. Puikiai tinka jaunoms merginoms ir žmonėms, kurie mėgsta būti madingi. Šis kūrinys gerai atrodo su „palazzo“.

3. Vakarų Kurti dizaineris be rankovių:

Dizaineris „Western Kurti“ be rankovių

Yra įvairių tipų mergaitėms skirtų vakarinių kurtų be rankovių, kurias jos dažnai dėvi. Šis kūrinys yra paprastas, bet vakarietiškas. Tai geriausia kolegijos mergaitėms ir mažoms mergaitėms. Vis dėlto bet kokio amžiaus moteris gali dėvėti kažką panašaus. Galima tiesiog suporuoti su antblauzdžiais.

4. Saturno vakarinė Kurta:

Saturno Vakarų Kurta

Na, yra Saturno suknelės medžiaga, dėl kurios suknelė atrodo elegantiška, grakšti ir graži. Šis vakarų kūrinys yra ilgo ir trumpo modelio. Jis ilgas iš galo ir trumpas iš priekio. Tai suteikia madingą išvaizdą ir geriausiai tinka jaunoms mergaitėms. Šiuos drabužius galite dėvėti ir vakarėliuose.

5. Indo-Vakarų Kurta:

Indo-Vakarų Kurta

Ši kurta turi Indijos ir Vakarų skonį. Jis puikiai tinka funkcijoms ir renginiams. Jei norite būti tradicinis ir modernus tuo pačiu metu, šios rūšies kurtos geriausiai tinka vidutinio amžiaus moterims. Jūs vis dar galite būti šiuolaikiškas savo amžiuje ir purtyti vakarėlį su tokia nuostabia apranga.

6. Kurta ant apykaklės:

Stovėjimo apykaklė Kurta

Šiame modelyje yra įvairių kurtų. Stovo apykaklė atrodo protinga ir elegantiška. Kitas dalykas, kurį galima padaryti, yra suporuoti jį su moderniais priedais. Šis vakarietiškas dizainas taip pat yra stilingas ir elegantiškas. Tai gerai atrodo jaunoms merginoms. Jis taip pat gali būti dėvimas renginiuose ir funkcijose.

7. Siuvinėta Vakarų Kurta:

Siuvinėta Vakarų Kurta

Embrioidinė Vakarų kurta yra dar vienas populiarus Vakarų Kurtos pasirinkimas. Jame gausu išvaizdos ir įpjovų. Tai gali dėvėti bet kokio amžiaus moteris ir suteiks grakštumo. Jis pagamintas iš turtingų audinių ir unikalių modelių bei dizaino. Šie vakarietiško stiliaus kūriniai geriausiai tinka renginiams ir funkcijoms.

8. Šoninė apykaklė supjaustyta Kurta:

Šoninė apykaklė supjaustyta Kurta

Tai dar vienas Vakarų kūrimo modelis, šoninės apykaklės kirpimas viską paaiškina. Jei norite įsigyti spausdintą kurtą, galite tai padaryti, nes ši kurta yra paprasta, paprasta, tačiau madinga. Jie tinka bet kokio amžiaus moterims. Galima nešioti ir su antblauzdžiais.

9. „Frock“ stiliaus vakarų Kurti:

„Frock“ stiliaus vakarietiškas Kurti

Tai suknelės stiliaus vakarietiškas kūrinys, kurį galima dėvėti įvairiuose renginiuose ir fikcijose. Šie kurtai yra madingi ir madingi. Paprastai juos dėvi jaunos merginos. Tai taip pat vakarėlio suknelė ir suteikia elegantišką išvaizdą. Tai taip pat leidžia atrodyti jaunesnei.

10. Pridedama striukė Kurta:

Pritvirtinta striukė Kurta

Šis vakarų kūrimo modelis turi pritvirtintą striukę su kūriniu. Tai suteikia protingą išvaizdą ir puikiai tinka styginių moteriai. Šis kūrinys yra stilingos ir stiprios moters piktograma. Šiuos vakarietiškus kurtus galima dėvėti ir verslo vietose. Jie taip pat gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų.

11. Spausdinta Vakarų Kurta:

Spausdinta Vakarų Kurta

Ši kurta turi keletą skirtingų pjūvių su spausdinta mada. Iš išvaizdos aišku, kad tai vakarietiška kurta ir ji geriausiai tinka jaunai moteriai. Jis taip pat gali būti derinamas su palazzo ar antblauzdžiais. Tai suteikia priežastinį vaizdą ir gali būti dėvima atsitiktiniuose renginiuose.

12. „Long Frill Western Kurta“:

„Long Frill Western Kurta“

Ši kurta turi skirtingus pjūvius, palyginti su įprastais. Tai stilinga, gražu ir kažkas kitokio. Tai suteikia drąsią išvaizdą, kai dėvėtas tapo stiliaus pareiškimu ir jaunoms merginoms. Jis turi aukštą priekinį plyšį, kuris suteikia šiuolaikišką išvaizdą. Jį galima dėvėti priežastiniuose įvykiuose ir dažniausiai renkasi jaunas merginas.

13. Striukės stiliaus Kurta:

Striukės stiliaus Kurta

Ši kurta yra labai moderni ir madinga. Jame yra atviras ilgas plyšys, einantis į kojas. Tai kurta jaunoms merginoms ir žmonėms, kurie mėgsta madą. Jis suteikia jums stilingą išvaizdą ir gali būti dėvimas vakarėliuose. Striukė kurta yra pagaminta iš turtingų medžiagų, taip pat yra įvairių stilių ir dizaino.

14. Vakarų Dhoti stiliaus Kurta:

Vakarų Dhoti stiliaus Kurta

Ši kurta turi tradicinę išvaizdą. Dhoti Kurtas yra mados ir yra pritaikytos daugybės moterų. Jie atrodo stilingai ir suteikia protingą išvaizdą. Šie vakarietiško stiliaus kurtai geriausiai tinka vakarėliams ir renginiams. Tai yra kiekvienos merginos noras kurti ir gali būti tobula vakarietiško dizaino apranga, kurią gali dėvėti bet kuri mergina. Jį taip pat dėvi bet kokio amžiaus moteris, todėl jos atrodo stilingai. Daugelis superžvaigždžių juos dėvėjo įvairiuose renginiuose.

15. Pusiau švarkas Vakarų Kurta:

Pusiau švarkas Vakarų Kurta

Tai vakarietiškas dizainas su pusiau švarko stiliumi. Striukė yra tik viršutinėje dalyje, o likusi dalis yra atvira. Tai atrodo labai stilingai ir suteikia protingą išvaizdą. Paprastai jį dėvi jaunos merginos. Ji turi tą prašmatnią išvaizdą, kuri verčia jus purtyti vakarėlį.

Čia paminėjome ir kai kuriuos vakarietiškus kūrinius, skirtus merginoms ir moterims. Vakarų kūriniuose yra daug įvairovės. Šios vakarietiškos kurtos gaminamos iš skirtingų turtingų audinių, stilių, raštų. Ir kt.