Mėlyna ir įvairūs jos atspalviai atspindi šventinę atmosferą. Kurta yra įprasta ir tradicinė apranga visais metų laikais ir progomis. Mėlyna kurta pižama yra geriausias pasirinkimas visų laikų madingoje šiuolaikinėje rinkoje. Taigi padarykite teisingą pasirinkimą naudodami šį etninį drabužį, kad puikiai atrodytumėte ypatingomis progomis, tokiomis kaip įvairūs vakarėliai ir vestuvės.

Naujausi ir gražūs mėlynos spalvos „Kurta Blue Kurta“ pižamos modeliai vyrams:

Pasirinkite elegantiško dydžio kurtos pižamos rinkinius, kurių dydis yra tobulas.

1. Paprasta mėlyna Kurta pižama:

Paprasta mėlyna Kurta pižama

Tai etninė vyrų kurta ir patogi dėvėti. Šis patrauklus modelis padės jums pagirti savo turtingą stiliaus jausmą. Šios mėlynos kurtos ir baltos pižamos rūšys išlaikys prašmatnią išvaizdą ir užtikrins, kad jums būtų geriau. Pagrindinis bruožas yra tai, kad galite nešioti visur. Taip pat galite dėvėti su džinsais. Taigi atitinkamai rinkitės mėlyną kurtos pižamos komplektą šioje grakščioje aprangoje.

2. Mėlyna Kurta pižama paaugliams:

Mėlyna Kurta pižama paaugliams

Mėlynas kurtos pižamos rinkinys su šilko audiniu puikiai tinka bet kokiai paauglių progai. Ši tamsiai mėlyna kurta pižama pagaminta iš labai minkšto šilko ir aukštos kokybės medžiagos, kad jaustumėtės maloniai. Elegantiškas dizainas ant krūtinės ir apykaklės suteikia patraukliausią kontrastingą išvaizdą. Ši tamsiai mėlyna kontrastinga spalva suteikia jums daugiau žavesio. Šis spalvų derinys ir įspūdinga išvaizda užtikrina, kad išsiskirsite minioje.

3. Spausdinta mėlyna Kurta pižama:

Spausdinta mėlyna Kurta pižama

Spausdintoms mėlynoms kurtos pižamoms yra neribotas raštas ir dizainas. Gėlėmis marginta tamsiai mėlyna kurta pižama yra labai reikli. Šios ilgos kurtos rūšys turi mandarino apykaklę, šoninius plyšius ir tiesią apvadą. Abiejose pusėse virš kišenių yra kišenė. Su sandalais ir „mojar“ galite suporuoti šią madingą kurta pižamą. Taip pat galite suporuoti su pasiuntinuku. Kadangi jis yra lengvas, jį labai lengva plauti.

4. Mėlyna Kurta pižama festivalio drabužiams:

Mėlyna Kurta pižama festivalio drabužiams

Puikiam šventiniam atspalviui mėlyna kurta pižama yra puikus pasirinkimas vyrams. Šilko audinio karališka mėlyna kurta pižama suteiks jūsų kūnui nuostabią išvaizdą. Šventinei aprangai ši mėlyna kurta pižama geriausiai tiks rankomis ir akmenimis ant krūtinės ir apykaklės. Šiame puikiame festivalyje rinkitės mėlyną kurtos pižamos rinkinį ir pasidarykite kitokį.

5. Atsitiktinė mėlyna Kurta pižama:

Kasdienė mėlyna Kurta pižama

Kurta yra graži tautinė suknelė. Ji neturi lygiagretės atliekant ritualus ar garbinimą. Kasdienis drabužis yra patogus įmantriai naktinei suknelei, ryto ar vakaro pasivaikščiojimui ar turui. Mėlyna kurta pižama su rankovėmis su pilna apykakle su apykakle, apvalus kaklas, šiek tiek ištemptas link pečių, nuves jus į priekį.

6. Mėlyna Kurta pižama vaikams:

Mėlyna Kurta pižama vaikams

Vaikai labai mieli su mėlyna kurta pižama. Pilnas spartus mėlynos spalvos kurtos pižamų rinkinys bus puikus pasirinkimas šiam šventiniam sezonui. Įprastai tinkanti kurta pižamos mėlyna spalva bus švelni jūsų vaiko odai. Šis paprastumo kūrinys atranda savo išskirtinumą ir grožį. Dviguba krūtinės kišenė mėlyna kurta pižama taip pat gali būti derinama su „Negara“ batu.

7. Siuvinėjimas mėlyna Kurta pižama:

Siuvinėjimas Mėlyna Kurta pižama

Ši tamsiai mėlyna siuvinėta kurta pižama yra ypatinga vestuvėms ar įvairioms progoms. Viena daina yra garsi „prem ratan dhan payo“ šioje dainoje aktorius naudojo šio stiliaus kurta pižamą su lapų siuvinėjimais ir ant plokštelės padarys tave puošnų. Jis visiškai pritaikytas gryniausio šilko kokybiškiausiam ilgiui, visos tekstūros metu neišduotas mazgas ar storio kitimas.

8. Pakistano stiliaus mėlyna Kurta pižama:

Pakistano stiliaus mėlyna Kurta pižama

Jei nuspręsite dėvėti kurta pižamą artimiausiu metu, tuomet galite pasirinkti Pakistano stiliaus mėlyną kurta pižamą, kad paryškintumėte jus tarp visų. Šis įspūdingas stilius užtikrina antrą kiekvieno lankytojo išvaizdą. Jis pagamintas iš gryno šilko ir puikios kaklo linijos. Auksiniai siūlai, suprojektuoti krūtinės srityje, suteiks geriausius papildymus.

9. Trumpo stiliaus mėlyna Kurta pižama:

Trumpo stiliaus mėlyna Kurta pižama

Trumpo stiliaus vyrų kurta pižamos mėlynos spalvos apima daugybę etninių drabužių, kurie yra labai patogūs, patvarūs ir tvirti. Mėlyna trumpo stiliaus kurtos pižama su rankovėmis su kiniška kaklo apykakle idealiai tinka ir koledžo studijuojantiems berniukams. Ši vientiso rašto medvilnės mėlyna kurta pižama taip pat turi vieną arba dvigubą čekio kišenę. Taip pat galite derinti prie džinsų.

10. Mėlyna Kurta pižama vakarėliams:

Mėlyna Kurta pižama vakarėliams

Padarykite tai puikia su mėlyna „Banaras“ šilko kurta pižama, pagaminta iš siuvinėjimo ant krūtinės ir apykaklės. Ši kurta pižama su rankovėmis su rankovėmis ir pavogta pora padės jums susirinkti. Dėvėkite šią aprangą, kad dalyvautumėte ir purtytumėte vakarėlį.

11. Pusiau rankovių mėlyna Kurta pižama:

Pusiau rankovių mėlyna Kurta pižama

Tradicinė indiška pusiau rankovių kurta puikiai tinka „Khadi“ išvaizdai. Tai išlaikys aukštą jūsų stiliaus koeficientą ir padidins jūsų buvimą bet kuriuo atveju. Galite dėvėti su džinsiniais džinsais, kad atrodytų atsitiktinai, arba su baltu churideriu, kad atrodytumėte tradiciškai. Grynos medvilnės kiniška apykaklė su dviem šoninėmis kišenėmis ir viena priekine kišene suteiks jums labai patogų pojūtį.

12. Dizainerio mėlyna Kurta pižama:

Dizainerio mėlyna Kurta pižama

Yra daug modelių ir sukurtų dizainerio mėlynai kurta pižamai. Norėdami įvykdyti reikalavimą, galite eiti su tokio tipo mėlyna kurta pižama. V formos apykaklė su siuvinėjimo dizainu parodys jums vieną iš visų. Šis galutinis pasirinkimas netinkamas vakarėliams ir kitoms progoms.

13. Mėlyna Kurta pižama kasdieniam dėvėjimui:

Mėlyna Kurta pižama kasdieniam dėvėjimui

Kasdieniam dėvėjimui ir patogumui paprasta mėlyna kurta pižama puikiai tinka. Yra daug sintetinių ir medvilninių audinių su šiais modeliais. Vyrai gali judėti su paprasta šviesiai mėlyna kurta pižama, skirta kasdieniam naudojimui. Tradicinei išvaizdai jis gali būti derinamas su baltu churideriu.

14. „Wedding Wear Blue Kurta“ pižama:

„Wedding Wear Blue Kurta“ pižama

Tai populiariausias vestuvių drabužis Indijos jaunikiams ir vestuvių svečiams. Šis modelis dažnai žinomas kaip sudėtingas siuvinėjimas, turtingas audinys ir ryškios spalvos. Taigi griebkitės sunkių puošmenų mėlynos kurta pižamos, kad sukrėstumėte bet kokią vestuvių vakarėlį.

15. Mėlyna Kurta pižama žiemai:

Mėlyna Kurta pižama žiemai

Žiemos sezono metu patogus pasirinkimas yra mėlyna kurta pižama su tos pačios spalvos striuke. Dėvėkite jį bet kuriam tradiciniam renginiui ar vakarėliui šį sezoną. Šis švelniai sumaišytas kostiumas užtikrina minkštą jausmą ir reguliarų patenkinamą prigludimą. Mėlyna pižama yra geriausia šių rūšių kurta pora.

Kurta pižama yra viena iš geriausių vyrų formų. Paprastai jis pagamintas iš medvilnės ir šilko audinių dėl ypatingo patogumo. Mėlyna kurta pižama šiuolaikinėje madoje niekada nebus nuobodi. Tai puikiai tinka visų tipų progoms ir festivaliams. Žmogus gali jį atitinkamai pasirinkti susiejęs.