Kurta su švarkeliu laikoma viena mėgstamiausių etninių drabužių. Paprasta striukė, kuri nėra kostiumo dalis, bet laikoma tinkama oficialiai dėvėti, yra vadinama švarkeliais. Tai visada suteiks jūsų aprangai ryškumo. Tinkamumas, spalva ir medžiaga turi įtakos dėvint su oficialia apranga.

Geriausi „Kurtas“ su švarkeliu vyrams ir moterims:

Žemiau pateikiamos 9 geriausios kurtos su švarkeliu,

1. Kurta pižama su švarku:

Kurta pižama su striuke

Balta „Kurta“ pižama su kaštoninės spalvos pilka striuke padarys jūsų dieną ypatingą. Tai puikus spalvų derinys. Jis suteiks jums elegantišką išvaizdą ir gali būti dėvimas bet kokiomis progomis. Kadangi kurta spalva yra balta, galite pasirinkti skirtingą švarko spalvą pagal savo pasirinkimą. Šis švarko kurta derinys yra populiarus jaunimo pasirinkimas.

2. „Modi“ švarkai su „Modi kurtas“:

Modi striukės su Modi kurta

Modi kurtas puikiai tinka dėvėti oficialioms progoms vasarą. Galite jį suporuoti su kontrastingos spalvos „Modi“ striuke. Dėl karšto vasaros oro šių rūšių kurta populiarėja šiais laikais. Tai suteiks jums elegantišką išvaizdą ir taip pat yra patogi dėvėti.

3. Kurta su lino Nehru švarku:

Kurta su lino Nehru striuke

Balta kurta pižama su linine „Nehru“ striuke yra elegantiško dizaino. Galite dėvėti kaip vakarėlio aprangą. Būkite etniniai, dėvėdami šią paruoštą pilką „Nehru“ striukę ir medvilninę kurta pižamą. Tai labai patogu bet kokiomis oro sąlygomis. Striukė iš lino yra išsami su suformuotu mygtuku ir kišenėmis.

4. Šventinis ir vakarėlių spausdintas siuvinėtas Kurti:

Šventinis ir vakarėlių atspausdintas siuvinėtas Kurti

Šis vakarėlis moterims yra su tamsiai mėlynos spalvos „Kuti“ ir smėlio spalvos striukės stiliumi ir pradurta dori kaklaraiščiu, kad suteiktų jums elegantišką išvaizdą. Jūs galite dėvėti šį švarkelį su kurta bet kokiomis progomis ir taip pat naudoti kaip oficialų drabužį.

5. Tekstūros Kurta tendencijos nustatymas:

Trendų nustatymas Tekstūruota Kurta

Ši elegantiška kurta yra su žalia kurta pižama ir tekstūruota striuke. Tai puikus pasirinkimas kaip vakarėlio apranga. Naudokite šį stilingą švarkelį kurta, kad sukurtumėte savo stilių ir būtumėte unikalus.

6. Dizainerio Bundy rinkinys:

Dizainerio Bundy rinkinys

Tai apima kurta, churidar ir striukę. Tai geriausiai tinka kaip vakarėlio apranga ir padės jums išsiskirti iš kitų. Medžiaga yra šilkas, papuoštas zardoshi kūriniu, su kupolo stiliaus kurta rinkiniu. Visi pastebės jūsų suknelę ir jūs galite būti žvaigždė minioje.

7. Dizaineris Kurta su Dhoti:

Dizaineris Kurta su Dhoti

Ši puiki mėlyna kurta yra su raudona dhoti ir pilka striuke su juodu atspalviu. Dėl kurta ir churidar tai puikus drabužis, tinkantis bet kokiai progai. Medžiaga yra banarasi šilkas, tačiau striukė suteikia vakarėliui dėvimos khadi striukės išvaizdą. Naudokite šią kurtą su švarkeliu ir būkite išimtis.

8. Kurta su valties kaklu su krioklio gūžtelėjimu:

Kurta su valties kaklu su krioklio gūžtelėjimu

Šis stilingas rankinis blokas, atspausdintas indo-vakarietiškame kūrinyje, su ilgais gūžtelėjimais pečiais. Ši suknelė suteiks jums stilingą išvaizdą ir gali būti naudojama kaip laisvalaikio apranga, taip pat kaip vakarėlio apranga. Tiek pečiai, tiek kurta yra nuimami ir gali būti dėvimi atskirai.

9. „Bitterlime Casual Self-Design kurti“:

„Bitterlime Casual Self-Design kurti“

Dėvėdami šį elegantišką kūrinį, atrodysite stilingai. Kai jis dėvimas su kontrastingomis antblauzdžiais ar palazzo, jis pagerins jūsų etninę išvaizdą. Galima naudoti kaip oficialią ar kasdieninę aprangą. Šią striukę galima nuimti ir kurti galite dėvėti atskirai.

„Kurta“ su švarkeliu yra populiarus dizainas šiandien. Šio tipo dizainas gali būti naudojamas kaip vakarėlių drabužiai ir etniniai drabužiai vyrams. Moterys pasirenka šį dizainą visoms progoms. Kaip ir oficialus, atsitiktinis ar kaip vakarėlis. Pasirinkite geriausią aprangą ir būkite unikalus tarp kitų. Jūsų aprangos stilius atskleidžia jūsų asmenybę.