Auksas yra gerovės, sėkmės ir dosnumo spalva. Jis taip pat laikomas palankiu, o spalva leidžia jaustis daugelyje tradicinių drabužių. Nuotakos paprastai renkasi raudoną ar jos versiją, tačiau dauguma jaunikių vienose ar kitose vestuvių ceremonijose renkasi auksinės spalvos kurta pižamą. Auksas taip pat simbolizuoja ištikimą, patikimą, šeima, tradicijos ir vestuvės yra tik proga puikuotis šiomis vertybėmis ir auksine spalva. Taigi, be didelių pastangų, čia yra devyni auksinės kurtos pižamos, iš kurių galima rinktis.

Naujausia ir nuostabi auksinė Kurta pižama vyrams vestuvėse:

Turime pažvelgti į geriausią auksinę kurta pižamą vyrams.

1. „Golden Dupion Silk Kurta“ pižama:

„Golden Dupion Silk Kurta“ pižama

Šilkas laikomas tradiciniu audiniu. Vestuvės ar panašūs socialiniai reikalai yra vienintelė proga puikuotis šia dvigubo šilko kurta su savarankišku dizainu ir kiniška apykakle. Karališkos išvaizdos dėvėkite kurtą su visiškai aukso ar rudos spalvos churidaru ir skara. Nepamirškite aksesuarų su tinkama avalyne, kad padarytumėte didesnį poveikį.

2. Žalio šilko auksinė Kurta pižama:

Žalio šilko auksinė Kurta pižama

Žalias šilkas yra audinys, laikomas tinkamu karališkosioms šeimoms. Rankomis austa šilko kurta su auksinėmis kelnėmis arba churidar yra tinkamas vestuvių priėmimo ar tradicinės funkcijos vaizdas. Pridėkite prie „Nehru“ striukės arba bronzinės spalvos skaros, kad išsiskirtumėte bet kokia proga

3. Spausdinta auksinė šilko Kurta:

Spausdinta auksinė šilko Kurta

Paprasta auksinė kurta pižama yra klasikinė, tačiau atspausdinta kurta perkelia ją į kitą lygį. Sužadėtuvių vakarėliui pasirinkite auksinę kurtą su savarankiškais ar kontrastiniais atspaudais ir suporuokite su auksiniu salvaru, kad atrodytumėte teisingai. Naudokite kuo mažiau priedų, kad kurta taptų jūsų stiliaus išraiška.

4. Auksinė siuvinėta šilko Kurta:

Auksinė siuvinėta šilko Kurta

Vyras, dėvintis išsiuvinėtą kurtą, bet kokiu atveju yra aukštas. Siuvinėta auksinė kurta su auksinėmis dhoti kelnėmis arba salwar tomis pačiomis ar kontrastingomis spalvomis yra tik tai, ką dėvėti etninei partijai, socialiniam ar religiniam susibūrimui.

5. Auksinis Angrakha stiliaus Indo Vakarų Kurta:

Auksinis angrakha stiliaus Indo vakarų Kurta

Indo-vakarietiška kurta iš aukso-tinkamas derinys bet kokiai tradicinei Indijos funkcijai ar atsitiktiniam vakarėliui. Dėvėkite šią kurtą, kuri išdidžiai demonstruoja kultūros paveldą, tačiau dera prie atsitiktinės progos. Suporuokite šią kurtos pižamą su mokasinais ir turėkite aprangą.

6. Auksinė Muga šilko Kurta pižama:

Auksinė Muga šilko Kurta pižama

„Muga“ šilkas yra vietinis Indijos Asamo valstijoje ir yra žinomas dėl savo natūralaus auksinio atspalvio ir ypatingo patvarumo. Auksinė šilko auksinė kurta pižama yra grožio dalykas ir laikoma lygiaverte auksui. Investuokite į vieną ir tai bus jūsų trokštamas daiktas jūsų spintoje.

7. „Ghicha Silk Golden Kurta“ ir „Salwar“:

„Ghicha Silk Golden Kurta“ ir „Salwar“

Patvarus ir aukštos kokybės audinys, ghicha šilkas yra patvarus ir lengvas. Auksinė kurta ir salwar iš ghicha šilko yra būtinas daiktas kiekvienam vyrui. Jis yra patogus ir nereikalauja daug priežiūros. Tai taip pat idealus drabužis daugeliui socialinių susibūrimų.

8. „Brocade Silk Kurta“ pižama:

„Brocade Silk Kurta“ pižama

„Brocade“ yra austas audinys ir tradiciškai gaminamas iš aukso arba sidabro. Elegantiška brokato aukso spalvos kurta su mandarino apykakle ir tamsesnio atspalvio Aligarhi kelnėmis bus idealus drabužis vestuvėms ar ypatingoms progoms.

9. Auksinis Pathani kostiumas:

Auksinis Pathani kostiumas

Pathani kostiumas idealiai tinka visoms progoms – nuo atsitiktinio vakaro iki vestuvių. Šis kostiumas papildo vyro asmenybę. Jame rašoma, kad šis žmogus eina netradiciniu, bet vis dar tradiciniu keliu. Investuokite į auksinius pathanus visoms progoms ir sezonams.

Auksas yra spalva visais metų laikais ir tinka daugumai vyrų. Investuokite į bet kurią ar visas šias auksines kurtos pižamas ir dėvėkite jas stilingai ir panašiai.