Jei nuspręsite dėvėti geltoną, jūs sąmoningai patenkate į žalios ir oranžinės spalvos spektrą. Geltona spalva vienu metu reiškia įvairias skirtingų kultūrų savybes. Nors ir asocijuojasi su humoru, linksmybėmis ir spontaniškumu; tai taip pat reiškia pavydo dviprasmiškumą ir godumą, todėl spalva turi agresyvų pobūdį. Dėl spalvos spindesio jis pagerina asmens įvaizdį. Moterims tai yra spalva, kad vyrų kaklaraiščiai yra išimtis.

Geriausi geltonos spalvos mados „Kurti“ dizainai:

Čia yra 9 geriausi geltoni kurtai,

1. „Party Wear Mango Yellow Kurti“:

„Party Wear Mango Yellow Kurti“

Ar planuojate vakare eiti į vakarėlį? Mango geltono šilko kūrimas būtų geras pasirinkimas, nepriklausomai nuo vietos ir dekoro. Šį mango geltoną kurtį geriausia papildyti baltais konjugatais. Šis spalvotas Kurtis padarys jus tikrai linksmus. Ryškus geltonos spalvos charakteris leis jums išsiskirti gerai apšviestoje vietoje. Tokiu būdu tai gali būti ir dienos, ir nakties apranga.

2. Asimetriška citrinos geltonos spalvos Kurta:

Asimetriška citrinos geltona spalva Kurta

Asimetriškas geltonos spalvos dizainas su baltais sijonais suteikia jums visiškai kitokią išvaizdą. Šviesiai siuvinėjant paprastą citrinos geltonos spalvos kurtį, šią aprangą galima dėvėti renginiuose ir festivaliuose. Kaklo dalis su topazu ištirtu pakabuku ir panašiais auskarais pabrėžia aprangą.

3. Paprastas geltonasis Kurti:

Paprastas geltonasis Kurti

Paprastas geltonas kūrinys su kontrastingu priekinių mygtukų dėklu suteikia jūsų asmenybei sąžiningą ir tiesiai šviesiai atrodantį vaizdą. Tai tinka kasdieniam dėvėjimui, o aukščiau iškirptas dydis suteikia papildomo patogumo kasdieniam šlifavimui. Kita vertus, paprastas geltonas kūrimo derinys su atspausdintomis kojomis gali būti pasirinkimas moterims, norinčioms išbandyti skirtingus dizainus.

4. Geltona ilga Kurti:

Geltona ilga Kurti

Krepiniai geltoni ilgi kurtis gali būti gražus jūsų drabužių spintos priedas. Šie ilgi kurtai gali būti derinami su kojomis, salwar ir palazzos. Kojų apranga gali būti kontrastingos spalvos, kuri gali sumažinti aprangos geltonumą ir atrodyti padoriau.

5. Anarkali stiliaus geltonos mados Kurti:

Anarkali stiliaus geltona mada Kurti

„Anarkali“ stiliaus geltonos mados kurtis galėtų būti vienas iš vakarinių, vakarėlių, taip pat progų ir festivalių pasirinkimų. Spausdinti arba išsiuvinėti „Anarkalis“ gali būti pasirinkimo variantai. Anarkalyje moterys ir merginos atrodo puošniai ir elegantiškai. Šie anarkaliai gali būti pagaminti iš medvilnės, šilko, žalio šilko, Georgette ar krepinio audinio

6. Geltonasis prekės ženklas Kurtis:

Geltonas prekės ženklas Kurtis

„Chanderi“ audinys yra viena iš daugelio geltonos spalvos kurtis variantų. Geltonos spalvos kurtis iš chanderi audinio gali būti atspausdintas arba grynos spalvos, dėvimas kontrastingomis kojomis. Chanderi audinio geltonos spalvos kurta derinys yra patogus dėvėti ir atrodo labai stilingai.

7. Spausdintas geltonasis Kurtis:

Spausdintas geltonasis Kurtis

Iki šiol matėme daug dizaino su paprastais geltonais kurtis. Atspausdintas geltonos spalvos kurta dizainas atrodo labai gražiai ir kitaip. Priklausomai nuo asmens pageidavimų, dizainas gali būti įvairus – nuo geometrinio dizaino iki gėlių, taškelių ir pan.

8. Garstyčių geltonasis Kurti:

Garstyčių geltonasis Kurti

„Mustartd“ geltonos spalvos kūrimas gali būti ne moterų pasirinkimas dėl spalvos drąsos. Tačiau garstyčių geltonos spalvos kūrinys atrodo labai naujas ir išsiskiria iš minios būtent dėl ​​paryškintos spalvos. Lengvas siuvinėjimas ant kurtos gali sumažinti spalvos paryškinimą ir atrodyti labai madingai.

9. Geltonasis Kurtis vyrams:

Geltonasis Kurtis vyrams

Ryškiai geltonos spalvos kurtis daro drąsų stiliaus pareiškimą. Vyrai gali puikuotis ilga geltona spalva kurta su kontrastingu ir viščiuko švarku. Kitas variantas – pasirinkti kontrastingą mygtukų plokštelę. Geltonos spalvos kurtis gali būti pasirinktas ilgas arba trumpas, paprastas, išsiuvinėtas arba atspausdintas.

Skirtingi geltonų kurtų atspalviai asmeniui suteikia įvairią išvaizdą. Šilta spalva iš prigimties geltona kurtis daro drąsų stiliaus pareiškimą ir išsiskiria iš bendros minios.