Kış, içinizi ısıtacak soğuk esintilerle yeniden geldi. İklim değişikliğinin yanı sıra gardıroptaki kıyafetleri de değiştirip, soğuktan uygun koruma sağlayacak ve kış trendine katkıda bulunacak giysiler vermenin zamanı geldi. Kadınlar söz konusu olduğunda, çoğunlukla kış aylarında cildine iyi bakacak olan kış kurtlarını benimserler..

Kış İçin En İyi ve En Yeni Kurtiler:

Kış aylarında dolabınızı süslemek için seçebileceğiniz en yeni kış kurti koleksiyonuna sahip olmanız şart..

1. Kış için Günlük Yün Kurti:

Kışlık Günlük Yün Kurti

Yün kurtiler kışlar için oldukça popüler olmuştur. Kurtiler, tam kollu ve yaka boyunlu ekose tasarımlı baskılarla gelir. Düz kesim kurtiye uyluk uzunluğu verilir. Bu tamamen pamuktan yapılmıştır ve bu kış mevsimi için en uygun olanıdır..

2. Kış için Christy Kurti:

Kış için Christy Kurti

Pembe renkli sade kurti, kışlık giyim için mükemmel kılan yünden yapılmıştır. Kurti’ye uzun kollu üstte ve altta karşılıklı taraflarda nakış yapılır. Kış sezonu için pembemsi renkli kurti arıyorsanız, Christy kurti tipi sizin olacaktır..

3. Kış için Şemsiye Kurti:

Kış için Şemsiye Kurti

Kışlık giyim kurti koleksiyonu, gri renkli kurti şemsiye tasarımı olmadan eksik kalacaktır. Düz kurti, tam kollu ve diz boyu, tozluk ve jeggings üzerinde de taşınabilen yuvarlak yakalı bir tasarıma sahiptir. Rahat görünmek ve hissetmek için serin mevsimde bu tür kurti alın, bu kolej kızları veya ofis kadınları için de en iyisidir..

4. Kış için Kadife Kurti:

Kış için Kadife Kurti

Kadife, evlilik fonksiyonları sırasında kış giyimi için sevimli bir malzemedir. Benzer bir kış kurtasına, palazzoya çok yakışan uzun kollu gümüş nakış tasarımı verilir. Bu daha iyi görünüyor ve serin mevsimde dar kıyafetler giymek yerine bu kadife renkli kurti her zaman iyi bir seçim olacaktır..

5. Kışlık Tunik Kurti:

Kışlık Tunik Kurti

Tunik kurti, yünlü bir dokunuşla kışa en iyi görünümü verir. Çeklerdeki kurtilere, uydurma ve yuvarlak yakalı uzun kollu verilir. Kurti’ye ayrıca her iki tarafta mini kesim ile sıkıştırılmış bir son verilir. Serin mevsimde tulum veya kazak gibi görünen kızlar, önümüzdeki kış sezonu için bu tunik kurti modelini deneyebilirler..

6. Kadınlar için Hırka Kurti:

Kadın Hırka Kurti

Hırka kış kurti tasarımı, etnik ve batı tarzının bir kombinasyonunu verir. Uzun kollu kurti, dolgulu broket boyunlu eğimli dairesel bir alt tasarıma sahiptir. Bu kurti, kış mevsiminde donmaya yardımcı olur, bu günlerde düzenli kullanımınız için en iyisidir. Bu deseni herhangi bir çevrimiçi mağazadan da alın.

7. Kış için Merkez Kesim Kurti:

Kış için Center Cut Kurti

Üniversite gençleri için özel olarak tanıtılan kış kurti koleksiyonu, yün malzemeden yapılmış ve orta kesimli bir tasarım içeriyor. Kollara katlanmış bir bilek tasarımı verilmiştir. Sevgilinizi etkilemek için modaya uygun kurtilere ihtiyaç duyan kızlar, daha sonra kızlar bu eşsiz koleksiyon stilini kış kurtilerinde deneyebilir..

8. Kazak Kurti Tasarımı:

Kazak Kurti Tasarım

Kendinizi korumanın yanı sıra güzel görünümünüze de sahip olmak istiyorsunuz! Kazak görünümünden ilham alan bir kurti tasarımı, kullanıcıya muhteşem bir görünüm kazandırır. Kurti’ye uzun, büzülmüş kollu bir V yaka verilir. Kış mevsiminde herhangi bir Noel partiniz varsa, o zaman bu tarzı partide dikkat çekmek için alın, bu kurtiyi arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz..

9. Kış için Elbise Stili Kurti:

Kışlık Elbise Stili Kurti

Kış aylarında da bu cömert görünüme sahip olmak istersiniz! İşte önlüklerden esinlenerek yapılmış bir voonik kış kurti. Sade kurtiye yün ve kadife kombinasyonu verilir. Bu kurtiyi kotlarınıza da alabilirsiniz; bu modeli deneyin çünkü bu, kızların kolayca deneyebileceği modaya uygun bir tarz.

10. Kadınlar için Örme Üçgen Kurti:

Bayan Örgü Üçgen Kurti

Kadın koleksiyonu için şık kışlık kurtilere üçgen tasarım verilen örme bir desen verildi. Kurta, alt kenarda yünlü takılar ve boyun tarafında ayna işi ile üçgen şeklinde açık kollu bir tasarıma sahiptir. Sabah yürüyüşü yapmayı seven kızlar, bu kurti’yi yürüyüşünüz için de bir stil ifadesi yapsın..

11. Kış için Alkaram Kurti:

Kış için Alkaram Kurti

Bayanlar için Alkaram kış kurtilerinin zengin koleksiyonu ile sade ve sofistike bir görünüm elde ediliyor. Kurti’ye V şeklinde baskılı yakalı yarasa tarzı kollar verilir..

12. Kış için Geometrik Kurti:

Kış için Geometrik Kurti

Buradaki bayanlar için kış kurtalarına, yeni bir görünüm kazandırmak için yanlarda ve yakalarda geometrik bir tasarım verilmiştir. Kurti ayrıca kraliyet görünümü veren mavi ve pembe kabartmalı bir görünüme sahip yünden yapılmıştır..

13. Haşhaş Kış Kurti:

haşhaş kış kurti

Size uzun bir kazak görünümü veren bir kurti tasarımı saf pamuklu malzemeden üretilmiştir. Kurti, uzun kollu üst tarafa pembe renk verilen dört elmas şeklindeki kesime bölünmüştür..

14. El Bloğu Kış Kurti:

El Blok Kış Kurti

Çift görünümlü bir kurti tasarımı, pamuklu bir desen verir. Kurti’nin önü ve arkasına siyah beyaz baskılı bir görünüm verilirken, yanlara ip bağları ile düz açıklık verilir..

15. Havalı Kış Kurti:

Rüzgarlı Kış Kurti

Buradaki zarif bir voonik kış kurti koleksiyonuna kusursuz pamuklu malzeme ile havadar bir görünüm kazandırılıyor. Siyah kurti, kelebek kollu turuncu ve kahverengi tonlarında üçlü renkli yan çizgilere sahiptir..

Tamamen paketlenmiş veya açık bir kurti tasarımı arıyorsanız, kış kurti tasarımı size her santimini tatmin eder. Kurtilerin ana cazibesi, uzun boylu, sıska oturan, kusursuz bir görünüme sahip kapalı boyundur..