Kurtalar çeşitli malzemelerde mevcuttur; gorget, ipek, pamuk, kadife ve çok daha fazlası gibi. Tüm bu malzemelerden kadife, şüphesiz hemen hemen her kıyafeti yükselten bir kumaştır. Kadife kurta, günümüzde etnik ve parti giydiği için popüler hale geliyor. Size şık ve asil bir görünüm verir. Bu kadife kurtaları giymek her fırsatta cazibe merkezi olmanıza yardımcı olacaktır..

Bayanlar ve Baylar İçin En İyi ve En Yeni Kadife Kurta Tasarımları:

Tüm durumlar için giyebileceğiniz en iyi 9 Kadife kurta tasarımı aşağıda verilmiştir.,

1. Mavi Kadife İşlemeli Kurti:

Mavi Kadife İşlemeli Kurti

Bu güzel kadife kurti, tavuskuşu nakışı ile size zarif bir görünüm kazandırır. Parti kıyafeti kurti, etnik bir kıyafet olarak da giyebilirsiniz. Bu kurti ile en iyi kombinasyon, sıkı pembe tozluk veya jeggings. Tüm vücut tipleri için uygundur.

2. Siyah Kadife Hint Batı Kurta Pijama:

Siyah Kadife Hint Batı Kurta Pijama

Erkekler için bu mükemmel siyah kurta, siyah pijama ile birlikte gelir, parti kıyafeti olarak uygun bir seçimdir. Bu size gösterişli bir görünüm verir. Bu tasarım bir Hint batı tasarımıdır, size şık bir görünüm verir..

3. Lacivert A Line Kadife Kurti:

Lacivert A Line Kadife Kurti

Lacivert A-line kurti bir çeşit koleksiyonudur. Bu kadife uzun kurtiler, etnik giyim olarak iyi bir seçimdir. V yakalı, kısa kollu ve kloş eteklidir. Onunla dar tozluk veya jeggings giyebilirsiniz. Özel bir şey giyerek diğerleri arasında benzersiz olun

4. Nakışlı Mavi İpek Kadife Kurti:

Nakışlı Mavi İpek Kadife Kurti

Bu Pakistanlı kadife kurt, diğerleri arasında parlamanız için mükemmel bir seçim. Güzel nakış ve tasarım, ona en iyi görünümü verir ve onu bir parti kıyafeti olarak giyebilir. Bu kurti ile en iyi kombinasyon palazzolar olacaktır. Bu şık olmak isteyenler için en iyi seçimdir..

5. Siyah Kadife Kurta:

Siyah Kadife Kurta

Bayanlar için bu siyah kadife kurta bir parti kıyafetidir. Krem palazzo veya tozluk ile giyersiniz. Bu V yakalı kurti, güzel taş işçiliği ile gelir ve size hoş bir görünüm verir. Bir parti veya festival için giyin ve ayırt edici olun.

6. İşlemeli Düz Kesim Kadife ve Net Kurti:

İşlemeli Düz Kesim Kadife ve File Kurti

Bu mükemmel parti kıyafeti, kadife malzeme ve file kollarla birlikte gelir. Bu mavi renkli şık kadife kurtiler, bir partide yıldız olmanız için en iyi seçimdir. Bütün gözler senin üzerinde olacak. Bununla en iyi kombinasyon dar tozluk veya jeggings.

7. Hint Batı Kadife Kurta:

Hint Batı Kadife Kurta

Bu erkek Hint-batı siyah kurta bir parti kıyafetidir. Bu kurta ile en iyi kombinasyon kırmızı pijamadır. Güzel taş işçiliği ile geliyor ve uzunluğu diz hizasında olacak. Bu kadife kurta tasarımları, Swarovski ve zardoshi taş işçiliğine sahiptir. Bu, en yeni kadife kurti tasarımları arasında en iyisidir..

8. Kadife Zümrüt Kurta:

Kadife Zümrüt Kurta

Bu güzel zümrüt rengi kurta bir parti kıyafetidir. Görünümünüzü şık kılar ve benzersiz giyinme tarzınızla kalabalıkta öne çıkabilirsiniz. Bununla tüm vücut tiplerine uygun krem ​​rengi pijama giyebilirsiniz. Bu kadife kurti tasarımı günümüzde ün kazanıyor.

9. Kadının Kadife Kurti’si:

Kadının Kadife Kurti

Bu baskılı kadife kurti bir parti kıyafetidir. Bu kurti ile en iyi kombinasyon tozluk ve jeggings. Güzelliğinizi geliştirmek için tüm durumlar için bunu giyebilirsiniz..

Bunlar, giyilebilecek en iyi kadife kurti tasarımları ve size muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Yeni çağın trend tasarımlarının gelmesiyle eski trendlere veya tasarımlara bağlı kalmayın. Kadife kurtada yeni bir şey deneyin. Görünümünüzü geliştirecek. Giyinme tarzınız tutumunuzu ve kişiliğinizi yansıtır..