Mavi ve farklı tonları şenlikli bir havayı yansıtıyor. Kurta, her mevsim ve durum için yaygın ve geleneksel bir giyimdir. Mavi kurta pijama, günümüzün moda pazarında her yaş için en iyi seçimdir. Farklı partiler ve düğünler gibi özel günlerde harika görünmek için bu etnik giyim ile doğru seçimi yapın..

Erkekler İçin En Yeni ve Yakışıklı Mavi Kurta Mavi Kurta Pijama Tasarımları:

Şıklığınız için mükemmel boyutta bir mavi kurta pijama takımı seçin.

1. Düz Mavi Kurta Pijama:

Düz Mavi Kurta Pijama

Bu etnik bir erkek kurta ve giymesi rahat. Bu çekici desen, zengin stil anlayışınız için iltifatlar almanıza yardımcı olacaktır. Bu tür mavi kurta ve beyaz pijama şık görünümü koruyacak ve sizi daha iyi hale getirmenizi sağlayacaktır. Ana özelliği, her yerde giyebilmenizdir. Jeanlerle de giyebilirsiniz. Bu nedenle, bu zarif kıyafete göre mavi bir kurta pijama takımı seçin..

2. Gençler için Mavi Kurta Pijama:

Gençler için Mavi Kurta Pijama

Sanat ipek kumaşlı mavi kurta pijama takımı, gençler için her fırsatta iyi gider. Bu lacivert kurta pijama çok yumuşak ipekten ve yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir, böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Göğüs ve yakadaki zarif tasarım, en çekici kontrast görünümü sağlar. Bu lacivert kontrast rengi size daha fazla çekicilik katıyor. Bu renk kombinasyonu ve etkileyici görünüm, kalabalığın içinde öne çıkmanızı sağlar..

3. Baskılı Mavi Kurta Pijama:

Baskılı Mavi Kurta Pijama

Baskılı mavi kurta pijamalar için sınırsız desen ve tasarım var. Çiçek baskılı lacivert kurta pijamaları çok talepkardır. Bu uzun kurta türlerinin mandalina yakası, yan yırtmaçları ve düz etek ucu vardır. Her iki yanda yırtmaçların hemen üstünde cep bulunmaktadır. Sandalet ve mojar ile bu moda kurta pijamayı eşleştirebilirsiniz. Ayrıca bir postacı çantasıyla da eşleştirebilirsiniz. Hafif olduğu için yıkanması çok kolaydır.

4. Festival Giyim için Mavi Kurta Pijama:

Festival Giyim için Mavi Kurta Pijama

Mükemmel şenlikli gölge için mavi kurta pijama erkekler için mükemmel bir seçimdir. İpek kumaştan koyu mavi kurta pijama, vücudunuza mükemmel bir görünüm kazandıracaktır. Şenlikli giyim için bu mavi kurta pijama, göğüs ve yakadaki el işçiliği ve taş işçiliği ile en iyisi olacaktır. Bu harika festivalde mavi bir kurta pijama takımı seçin ve kendinizi farklı kılın.

5. Günlük Mavi Kurta Pijama:

Günlük Mavi Kurta Pijama

Kurta zarif ulusal elbisedir. Ritüelleri veya ibadetleri yaparken hiçbir paraleli yoktur. Gündelik bir giyim olarak, sofistike gece elbisesi, sabah veya akşam yürüyüşü veya pazarda bir tur için rahattır. Dik yakalı, tam kollu mavi kurta pijama, yuvarlak yakalı omuzlara doğru biraz uzatılmış sizi öne çıkaracak.

6. Çocuklar için Mavi Kurta Pijama:

Çocuklar İçin Mavi Kurta Pijama

Çocuklar mavi kurta pijamalarıyla çok tatlılar. Tam bir salıncak mavi kurta pijama takımı bu bayram sezonu için mükemmel bir seçim olacak. Normal kesim kurta pijama mavisi rengi çocuğunuzun teninde yumuşacık olacaktır. Bu sadelik parçası, farklılığını ve güzelliğini keşfeder. Çift göğüs cepli mavi kurta pijama, Negara ayakkabıyla da eşleşebilir.

7. Nakış Mavi Kurta Pijama:

Nakışlı Mavi Kurta Pijama

Bu lacivert işlemeli kurta pijama, düğün veya çok çeşitli vesilelerle kullanım için özeldir. Bir şarkı, bu şarkıda ünlü “prem ratan dhan payo” dır, aktör bu tarz kurta pijamalarını yeşillik işlemeli ve plaket üzerinde kullandı ve sizi muhteşem yapacak. En iyi türden saf ipek uzunluğu ile tamamen özel olarak üretilmiştir, tüm dokuda düğüm ihaneti veya kalınlık değişimi yoktur.

8. Pakistan Tarzı Mavi Kurta Pijama:

Pakistan Tarzı Mavi Kurta Pijama

Önümüzdeki günlerde kurta pijama giymeye karar verirseniz, sizi öne çıkarmak için Pakistan tarzı mavi kurta pijama tercih edebilirsiniz. Bu çarpıcı stil, her ziyaretçiden ikinci kez bakmanızı sağlar. Saf ipek ve mükemmel boyun çizgisi ile yapılmıştır. Göğsün altın iplikle tasarlanmış çalışması en güzel tamamlayıcıları getirecek.

9. Kısa Stil Mavi Kurta Pijama:

Kısa Stil Mavi Kurta Pijama

Kısa stil erkek kurta pijama mavisi, son derece rahat, dayanıklı ve güçlü olan çok çeşitli etnik kıyafetleri içerir. Çin boyunluklu mavi kısa tarzı tam kollu kurta pijama, üniversiteye giden çocuk için de idealdir. Bu sağlam desenli pamuklu mavi kurta pijama, tek veya çift çek cebi ile birlikte gelir. Kot pantolonlarla da eşleştirebilirsiniz.

10. Parti Giyim için Mavi Kurta Pijama:

Parti Giyim için Mavi Kurta Pijama

Göğüs ve yaka üzerinde nakış işlemesi ile hazırlanmış güzel mavi Banaras ipek kurta pijama ile kendinizi mükemmel yapın. Bu tam kollu kurta pijama ve bir çalıntı çifti, toplama için sizi tamamlayacak. Partiye katılmak ve sallamak için bu kıyafeti giyin.

11. Yarım Kol Mavi Kurta Pijama:

Yarım Kol Mavi Kurta Pijama

Geleneksel bir Hint yarım kollu kurta, Khadi görünümü için mükemmeldir. Bu, stil katsayınızı yüksek tutacak ve her durumda varlığınızı artıracaktır. Gündelik bir görünüm için kot pantolonla veya geleneksel bir görünüm için beyaz churider ile giyebilirsiniz. İki yan cepli ve bir ön cepli saf pamuklu Çin yakası size çok rahat bir his verecektir..

12. Tasarımcı Mavi Kurta Pijama:

Tasarımcı Mavi Kurta Pijama

Tasarımcı mavi kurta pijama için tasarlanmış birçok desen var. Gereksinimi karşılamak için bu tür mavi kurta pijama ile gidebilirsiniz. Nakış tasarımlı v şeklindeki yaka, sizi her şeyden biri olarak gösterecek. Bu nihai seçim, partiler ve diğer durumlar için kusurludur.

13. Günlük Giyim için Mavi Kurta Pijama:

Günlük Giyim için Mavi Kurta Pijama

Günlük kullanım ve rahatlık için sade bir mavi kurta pijama mükemmeldir. Bu desenlere sahip birçok sentetik ve pamuklu kumaş mevcuttur. Erkekler günlük kullanım için düz açık mavi kurta pijama ile hareket edebilir. Geleneksel görünüm için beyaz bir churider ile eşleşebilir.

14. Düğün Giyim Mavi Kurta Pijama:

Gelinlik Mavi Kurta Pijama

Bu, Hintli damatlar ve düğün misafirleri için en popüler düğün kıyafetidir. Bu desen genellikle karmaşık nakış, zengin kumaş ve parlak renkleri olarak bilinir. Bu yüzden herhangi bir düğün partisini sallamak için ağır süslemeli mavi kurta pijama alın.

15. Kış için Mavi Kurta Pijama:

Kışlık Mavi Kurta Pijama

Kış mevsiminde, aynı renk ceketli mavi kurta pijama rahat bir seçimdir. Bu sezon herhangi bir geleneksel etkinlik veya parti için giyin. Bu ince karışımlı takım elbise, yumuşak bir his ve düzenli olarak tatmin edici bir uyum sağlar. Bu tür kurtalar için en iyi çift mavi pijamadır..

Kurta pijama, erkekler için en iyi formlardan biridir. Aşırı rahatlık nedeniyle normalde pamuklu ve ipek kumaşlardan yapılır. Mavi kurta pijamaları modern moda asla sıkıcı olmayacak. Her türlü etkinlik ve festival için mükemmeldir. Adam eşleştirme ile buna göre seçim yapabilir.