Düğünlerden evdeki küçük toplantılara kadar, erkekler Kurta Pijamalarıyla hava atmadan hiçbir fırsat tamamlanmış sayılmaz. Bu trendin bir uzantısı, ikonik erkek Kurta Pijama tasarımları ve Ceketli! Bir ceket eklemek, basit bir Kurta’yı bile anında bir açıklama parçasına dönüştürür. Bay Jawarharlal Nehru ve Bay Narendra Modi gibi birçok etkili kişi bu trendi popüler hale getirdi ve genç nesillere geleneksel kıyafetleri benimsemeleri için ilham verdi. Resmi veya gayri resmi bir ortam olmasına bağlı olarak, sayısız seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Yatıştırıcı pastellerden cesur katılara ve eğlenceli baskılara kadar her ruh hali ve durum için bir tane var. Bu yazıda, ceketli erkek kurta pijama seçimi hakkında bazı faydalı bilgileri ve 30 yeni model kataloğunu bir araya getirdik..

  • Erkek Ceketli Kurta Pijama Modelleri:
  • Kadın Ceketli Kurta Pijama Modelleri:

Ceketli Erkek Kurta Pijama İçin Doğru Renk Kombinasyonunu Nasıl Seçersiniz?

Ceketli Kurta Pijama oldukça çok yönlüdür ve sonsuz stil olanakları sunar. Bununla birlikte, birçok insan renk kombinasyonları konusunda yanılıyor ve bu da onları cazip veya çok sade gösteriyor. Neyse ki, bu ipuçları sizi gelecekte moda hataları yapmaktan kurtarabilir:

  • Günlük etkinlikler için pastel gibi açık renkler idealdir. Genel görünümünüzü yumuşatır ve sofistike bir görünüm verir. Allık pembesi ile bej veya mavi ile bej gibi renkleri karıştırıp eşleştirmeye çalışın. Uzun süreli etkinlikler için açık renkli bir kurta üzerine siyah veya kahverengi bir ceket bile ekleyebilirsiniz..
  • Siyah, kahverengi, bordo ve lacivert gibi daha koyu renkler oldukça standarttır. Hemen hemen her cilt tonuna ve kişiliğe uygundurlar. Akşam ve gece partileri için bu sıcak renkleri seçin.
  • Kirli beyaz, lacivert, bordo veya koyu yeşil gibi birçok renkle uyumlu çok yönlü renklere sahip ceketlere yatırım yapın..
  • Yakın çevrenizin dahil olduğu aile etkinlikleri ve toplantıları için daha cesur renkler denemekten çekinmeyin. Turuncu, pembe, parlak sarı, kırmızı, mor vb. gibi tonları seçin. Bunları nötr renkli bir pijama ve minimalist bir ceketle renklendirin..

Beyler için Ceketli Trend ve Şık Kurta Pijama Tasarımları:

Erkekler için büyüleyici giyim listesi, bu en iyi 30 kurta pijama tasarımını bir ceketle alıyor. Bunlar başkalarına geleneksel ve göz alıcı görünümler veriyor.

1. Parti Giyim Kurta Pijama:

Parti Giyim Kurta Pijama

Bugün erkekler bugün partilere ve düğünlere katılıyor. Bu yüzden kurta pijamaya daha ince bir dokunuş vererek daha popüler görünmek istiyorlar. Bir düğün için bir ceket ile kurta pijama giyerek daha ince bir dokunuş verebilirsiniz..

2. Pencap Tarzı Kurta Pijama:

Pencap Tarzı Kurta Pijama

Daha seksi bir görünüm, Punjabi tarzı ceketli kurta pijamadan oluşacaktır. Onlara desi görünümü veren gerçek bir adamın resmini bulmak daha iyi olurdu. Bu ceket modeli ile renk kombininde iyi bir seçim olacaktır, merasiminiz veya fonksiyonlarınız için bunu kırmızı ayakkabılarla deneyin..

3. Kurtalı Şık Jakarlı Ceket:

Kurtalı Şık Jakarlı Ceket

Muazzam bir görünüm vermek için yeni bir ceket türü geliyor. Sağlanan resme gidin ve ceketli şık bir erkek kurta pijamasının size düğünler ve partiler için kesinlikle harika bir görünüm sağlayacağına bir bakın..

4. Nehru Ceketli Kurta:

Nehru Ceketli Kurta

Nehru ceketli Kurta pijama, ceket stili şimdiye kadar ünlü olan sevgili Shri Jawaharlal Nehru’yu hatırlatıyor. Size geleneksel bir görünüm veren bir Nehru ceketi ile beyaz kurta pijama giyebilirsiniz..

5. Parlak Kırmızı Kurta:

Parlak Kırmızı Kurta

Kırmızı ve siyah renk her zaman kurta pijama giymek için popülerdi, ancak bu parlak renkler bir ceketle giyilirse, gerçekten kimsenin kaçmasına gerek olmayan bir görünüm verirdi. Kalabalığın ortasında dikkati çekmek için bu kıyafeti deneyin.

6. Pathani Tarzı Kurta:

Pathan Tarzı Kurta

Pathani’ler bir ceketle birlikte en yorgun kurta pijamalarıdır. Pathani’nin özlemi çekiyor, erkeklere daha çekici bir görünüm veriyor ve internete giriyorsanız, pathani’nin listenin başında olduğunu göreceksiniz, ama bence pathani kurta pijama ve ceket giyin.

7. Yeşil İşlemeli Kurta:

Yeşil İşlemeli Kurta

İşlemeli kurtalar, herhangi bir festival kutlaması için kullanılabilecek olanlardır. Yeşil etnik, Chikan’ın işlemeli bir özlemine sahip kurta açısından daha uygundur. Ceket olarak bile giyebilir, üzerine işaretlemek için şık bir görünüm kazandırabilirsiniz..

8. Ceketli Geleneksel Kurta:

Ceketli Geleneksel Kurta

İşte yine size çekici bir görünüm kazandırmak için geleneksel kurtaların listesi geliyor. Geleneksel ve işlemeli bir kurta dizlerine kadar özlem duymak ve kurta rengine uygun bir ceket ile giymek daha iyi bir seçim olacaktır. Sağlanan ilgili resimleri görebilirsiniz.

9. Parlak Açık Turuncu Kurta:

Parlak Açık Turuncu Kurta

Bunlar, günümüzde kullanılan en çekici ve büyüleyici renklere sahip en iyi kurta pijamalarından bazıları. Bu renkler yüzünüzün parlaklığına bile katkıda bulunur ve erkeklerin daha parlak ve mutlu görünmesini sağlar..

10. Ceketli Beyaz Çizgili Kurta:

Ceketli Beyaz Çizgili Kurta

Artık erkeklerin partilerde, düğünlerde veya başka yerlerde daha seksi olmaları için başka bir kurta pijama tasarımımız var. Bugünkü görünümünüz, kariyer açısından da daha önemlidir. Beyaz çizgili ceketin siyah ceketi size gerçekten kazandıracağından kesinlikle başkaları tarafından beğenilecektir. Yani bir ceketli beyaz kurta-pijama, kendinizi daha rahat ettirebilirsiniz.

11. Etnik Bej Kurta:

Etnik Bej Kurta

Bu kurta pijama tasarımları, tek bir parlak renk boyunca düz kalır ve ‘Tek kelimeyle en iyi gerçek’ çizgisini oluşturur. Bej tasarım, ev işlevlerinde veya en iyisini bulabileceğiniz yerlerde giyilebilir. Bir ceket bu tasarıma daha ince bir görünüm katacaktır..

12. Gösterişli Dori Kurta:

Gösterişli Dori Kurta

Bollywood yıldızları çoğunlukla İşlemeli gösterişli Dori kurta giyer. Oldukça pahalıdır ancak diğer tasarımlara göre klasik bir görünüme sahiptir. Bu tarz için gösterişli bir Dori görünümünde ceketli siyah bir kurta pijama en iyi seçim olacaktır..

13. Kurta ile Enfes İşlemeli Ceket:

Kurta ile Enfes İşlemeli Ceket

Şık bir görünüm vermek için işlemeli bir ceket ile kurta pijamada geleneksel olarak zarif bir görünüm en iyisidir. Bunlar esas olarak bir düğün için kurta pijamalardır ve daha etnik ve havalı olmak için küçük işlevlerde bile giyilebilirler..

14. Kurta ile İpek Nehru Ceket:

Kurta ile İpek Nehru Ceket

Bu, kurta üzerinde çekici bir ipek görünümü veren ipek bir ceketi olan Nehru ceket setlerinden bir kurta-pijama parçası. Krem alt, altın kurta ve sarı ipek ceket bu koleksiyon için en iyi seçim olacaktır. Bu nedenle herhangi bir koleksiyon için daima size en uygun olanı seçin.

15. Çin Yakalı Nehru Ceketi:

Çin Yaka Nehru Ceket

Çin tasması, boynunuzu örten tasmayı ifade eder. Çin yakalı Nehru ceket, bugün kurta pijama ile daha acıklı görünüyor. Kurta pijamaları için birçok tasarım var ve bu da onlardan biri. Etkinlik için daha şaşırtıcı bir görünüm için bir düğün için Nehru ceketli kurta pijama giyebilirsiniz..

16. Mavi İpek Kurta& Baskılı Kotili Pijama:

Mavi İpek Kurta& Baskılı Kotili Pijama

Bu, erkekler için Koti tasarımına sahip enfes bir kurta. Kurta ve pijama, Punjabi dokunuşuyla dikilmiş dupion ipekten yapılmıştır. Kurta, manşetlere dikilmiş ceket malzemesi ile uzun kolludur. Kurta, bir Nehru yakası ve gösteri için mavi dupion ipek fularlı hoş bir cep ile güzel bir tarza sahip. Asil bir görünüm vermek için güzel mojaris eşlik edebilir..

17. Mavi Koti ile Altın Kurta:

Mavi Koti ile Altın Kurta

Bu, erkekler için Koti ile nefes kesici bir kurta pijama. Pijamalı altın renkli kurti, altın baskılı güzel bir mavi Koti ile kaplıdır. Kullanılan malzeme ipek olup sadece kuru temizleme yapılabilir. Bu, sangeet gibi törenler için giymek için mükemmel bir kıyafet gibi görünüyor..

18. Düğün Kremi Tasarımcı Perde için Krem İpek Kurta Pijama ve Koti:

Düğün Kremi Tasarımcı Perde için Krem İpek Kurta Pijama ve Koti

Bu, erkekler için Koti ile tamamen büyülü bir ipek kurta ve pijama. Koti, baskılı krem ​​renkli ipektendir. Çin yakalı kolsuzdur. Plaket tamamen düğmelidir. Düğünler için göz alıcı, sade ama harika bir set. Pijama, zengin bir görünüm vermek için Patiala tarzındadır. Kusursuz görünüm için kahverengi renkli düz mojaris veya deri kesim ayakkabı tercih edebilirsiniz..

19. Koti ve Drapeli Hardal Kurta Seti:

Koti ve Drapeli Hardal Kurta Seti

İşte baskılı bir Koti ve bir örtü ile muhteşem bir tasarımcı Hardal renkli kurta seti. Kurta, yüksek yakalı ve ön düğmeli ezilmiş avize malzemesinden yapılmıştır. Dar kesim olan fildişi renkli pijamalarla kombinlenmiştir. Koti ham ipektendir ve çiçekli folyo baskıya sahiptir. Elbisenin spot ışığı, elbiseyi öne çıkaran hardal rengi drapedir..

20. Koti İşlemeli Beyaz Kurta Pijama Takımı:

Koti İşlemeli Beyaz Kurta Pijama Takımı

İşte Koti’li beyaz kurta pijama. Beyaz renk, barışsever bir insan olduğunuzu gösterir. Pijama pathani tarzıdır. Koti, karmaşık nakış işleriyle kalça uzunluğundadır. Nehru yakalıdır ve kolsuzdur. Koti’nin sadece bir düğmesi var ve baş aşağı V şeklinde açılıyor. Tam bir görünüm için mojaris giyin. Koti modaya uygun bir stil ortaya koyuyor.

21. Mavi Koti ile Pembe Kurta Pijama:

Mavi Koti ile Pembe Kurta Pijama

Zarif görünümlü bir Pink Kurta ve Blue Koti ile Pijama, daha iyi olan yarınızın göz alıcı kıyafetine uyması için bir düğün için güzel bir topluluktur. Mavi Koti, cepli bir Nehru ceket görünümüne sahiptir. Kurta, biraz modern bir dokunuş için sarma tarzındadır. Eşleştirmek için basit bir pembe pijama giyin ve gelininizi ayaklarından süpürmek için ayaklarınıza mojaris giyin..

22. Koti ile Beyaz Kurta Pijama:

Koti ile Beyaz Kurta Pijama

Bu, erkekler için Koti ile tamamen modaya uygun beyaz kurta pijama. Güzel bir parti giyim topluluğudur. Kurta ve pijama ham ipek malzemeden yapılmıştır. Pembe Koti, Nehru tarzındadır. Canlı pembe Koti, pembe düğmelere ve kare bir cebe sahiptir. Pijama Patiala tarzındadır, kurta ise maço görünümü veren dirseklere itilebilen uzun kolludur..

23. Çift İşlemeli Dantel Perde:

Çift İşlemeli Dantel Perde

Neden sadece yetişkinler modayı denemeli? İşte oğlunuz için, kıyafeti diğer annelerin sizi kıskanmasına neden olacak klasik bir parça. Güzel bir bordür ve bej ham ipek ile dhoti tarzında kraliyet mavisi bir pijama, oğlunuza bir prens çekici bir görünüm kazandıracak. Üstüne üstlük, altın düğmelerle süslenmiş altın ve mavi zikzak desenli mavi renkli bir Koti ve ayaklarda altın renkli mojaris.

Moda Bayanlar İçin Kurta Pijama Ceketli Güzel Tasarımları:

Kadın ceketli üst ve trend kurta pijamalarına bakalım..

1. Siyah İşlemeli Koti ile Şeftali Anarkali Kurta:

Siyah İşlemeli Koti ile Şeftali Anarkali Kurta

Bu, uzun siyah işlemeli bir Koti ile şeftali Anarkali Kurta’nın çarpıcı bir kombinasyonudur. Koti, altın iplikle güzel bir şekilde elle işlenmiştir. Pataja ulaştığında kare şeklinde kıvrılan yuvarlak bir boynu vardır. Plaket, güzel büyük yuvarlak altın düğmelerle yarıya kadar düğmelidir..

2. Gri Uzun Kotili Pembe Kurti Pijama Takımı:

Gri Uzun Koti ile Pembe Kurti Pijama Takımı

Bu, georgette malzemeden bir pijama ile güzel pembe renkli bir Kurti. Tatlım tarzı boyun çevresinde oldukça kendinden renkli işlemeler var. Kurta ve uzun Koti uzun kolludur. Gri uzun Koti, ipek iplikli güzel pembe güllerle işlenmiştir. Açık Koti ayrıca ön ve kol uçlarında altın dantel ve pembe saten kurdele dantel ile çevrelenmiştir..

3. Çok Renkli Koti ile Yeşil ve Mor:

Çok Renkli Koti ile Yeşil ve Mor

Bu Kurta – Koti’li pijama çok güzel ve harika bir günlük kolej kıyafeti. Kullanıcıya sevimli ve cıvıl cıvıl bir görünüm verir. Kurta, 3/4 kollu ve A-line silueti ile yeşildir. Boyun basit ve yuvarlaktır. Etek boyu çift saten kurdele bordür ile çevrelenmiştir ve kollar bir saten kurdele bordürüne sahiptir. Koti kısadır ve çok renkli ipek iplik kullanılarak nakışlarla süslenmiştir..

4. Gri Mavi Koti Tarzı Kurta:

Gri Mavi Koti Tarzı Kurta

Mavi Koti’li harika ve zarif gri uzun kurta, kesinlikle partiler için giymek için mükemmel. Bu elbise, takım elbise üzerindeki güzel işlemeler nedeniyle büyüleyici bir görünüme sahip. Koti, nakış ipliği ganimet işi ile süslenmiştir. Takımın tamamı – üst kısım sahte georgette kumaş, iç ve alt kısım için santoon malzemesi kullanılmış ve dupatta nazmin kumaştan yapılmış gibi malzemelerden yapılmıştır..

5. Banglori Koti ile Koyu Mavi Kurti:

Banglori Koti ile Koyu Mavi Kurti

İşte koyu mavi renkli georgette malzemeden yapılmış zarif bir uzun kurti ve etek kenarını çevreleyen oldukça geniş altın renkli bir danteli var. Koti altın renkli, Banglori tarzıdır ve yüksek bir boyunla açılır. Mavi renk ve altın yaprakların harika el işlemeli çiçek tasarımları Koti’yi güzelleştirir. Koti, uçlarında koyu mavi biyeli uzun kolludur. Giy ve görünüşün kalabalığın en büyüleyici hali olacak.

6. Siyah Kurta Pijama ve Koti Takımı:

Siyah Kurta Pijama ve Koti Takım

Özellikle siyah sevenler için hazırlanmış, diz boyu ve palazzo tarzı pijamalardan oluşan çarpıcı bir siyah düz kesim kurti. Kurti, yarım kollu düz yuvarlak bir boyuna sahiptir. Bu kıyafet, her tarafı gümüşi altın iplikle işlenmiş tüylü kolsuz kısa bir Koti ile birleştirilmiştir..

7. Pembe Kurta Pijama ve Koti Takımı:

Pembe Kurta Pijama ve Koti Takım

Bu, her yaştan kadının kesinlikle beğeneceği bir bebek pembe kurta, pijama ve Koti seti. Kurta, yuvarlak yakalı ve kısa kollu, sade ve cüppe tarzındadır. Bununla birlikte, Koti altın renkli kabuklarla basılmıştır ve altın renkli boncuklarla altın renkli bir bordür ile sınırlanmıştır. Bu koti elbiseye parlaklık katar. Kurta ve pijama ile Koti, siz hareket ettikçe sallanabilmesi için şifon veya ipek malzemeden olabilir..

Hepimizin bildiği gibi Kurta pijama her zaman en iyisiydi. İster işlemeli ister başka bir şey olsun, birçok deseni içine sokar. Bahsedilen ilk 30 tasarımda, kişiliğinize en uygun tasarımı ve seçimi yapabilirsiniz. Bu stili ceketli geniş çeşit koleksiyonunda bir desende alın; kıyafet seçiminiz hakkında kesinlikle iyi yorumlar alacaksınız..