Kurtiler, her Hintli kadının gardırobunun bir parçasını oluşturur. Trendy Kurtis’in küresel olarak da giyildiği tespit edildi. En rahat elbise ve aynı zamanda tercih edilen bir günlük giyimdir. Sanatsal desenleri ve işlemeleri olan Snazzy Kurtiler genellikle davetlerde, davetlerde ve buluşmalarda tercih ediliyor. Her zamanki kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayan zari, gota ve patti işleriyle yeni tasarım işlemeli kurtileri deneyin..

Nakışlı Kurtis’in Son Koleksiyonu:

İşte sizi etkinliklerde, festivallerde ve hatta gündelik buluşmalarda farklı kılmak için moda olan birkaç modaya uygun ve renkli nakış kurti koleksiyonu; ve ayrıca kolejinizde gösteri durdurucu olun. Çevrimiçi olarak ve mağazalarda da kolayca bulunabilirler

1. Georgette Mavi İşlemeli Uzun Kurtis:

Georgette Mavi İşlemeli Uzun Kurtis

Mavi georgette malzemeden yapılmış zarif işlemeli uzun kurta. Korse boyunca ağır işlemeler bu elbiseyi kalabalıkta farklı kılar. Boyun yuvarlak ve kapalıdır. Uzun kollu, kolların ucunda narin işlemeler bulunur. Akıcı malzeme kusursuz ve zarif görünmenizi sağlar. Mavi tayt veya churidharlar ve yüksek topuklu sandaletler ile giyildiğinde sizi her zaman en popüler kişi yapar. Minimal mücevher, işlemeli georgette kurtis’e incelik ve çekicilik katıyor.

2. Lacivert İşlemeli El İşi Kurti:

Lacivert İşlemeli Elişi Kurti

Bu, ince ve kırılgan sahte georgette malzemeden yapılmış harika bir kısa kurta. V yaka ve uzun kloş kollar, ona havadar bir görünüm kazandırır. Alt kenar çizgisi kavislidir ve hassas bir çift çizgili işlemeye sahiptir. Boyun çizgisi zardosi ve kundan ile süslenmiştir. Arkada mango motifi ve kolları da pirinç zardosi tellerle işlenmiştir. Bu zarif ve narin bir giyimdir. Siyah veya mavi kot pantolon üzerine giyilebilir ve herhangi bir takıya gerek yoktur..

3. Uzun Pakistanlı İşlemeli Kurtiler:

Uzun Pakistan İşlemeli Kurtiler

Bu güzel uzun Pakistan işlemeli kurta, aynı zamanda rahat ve büyüleyici. Bu, güzel baskılarla karıştırılmış sofistike bir iplik çalışmasına sahiptir. Uzun kollu ve uzun yan yırtmaçları vardır. Chudidhars veya kalem dipleri ve stilletos ile giyilebilir ve hepiniz dünyayı sallamaya hazırsınız. Karmaşık işçilik, kadını şık, şık ve klas gösteriyor. Aynı zamanda çarpıcı bir görünüm verir ama aynı zamanda zarif görünmenizi sağlar..

4. Siyah İşlemeli A-Line Kurta:

Siyah İşlemeli A-Line Kurta

Nakışlı bu muhteşem siyah kurti pamuktan yapılmıştır & polyester malzeme. Bu A-çizgilidir ve kloş etek ucuna sahiptir. Uzun kollu ve mandarin yakalı ve ön korsajda işlemeli altın çiçekler ile birlikte gelir. Ayrıca şık bir görünüm kazandırmak için altın kumaş düğmelerle süslenmiştir. Kolun altına ince bir dantel takılır. Siyah bir chudidhar ve altın chappals görünümünüzü güzelleştirir ve sizi herhangi bir kutlamada farklı bir kişi yapar.

5. Pembe & Majenta Uzun İşlemeli Kurti:

Pembe & Majenta Uzun İşlemeli Kurti

Bu, hassas makine nakış tasarımına sahip çok iyi hazırlanmış bir Kurti. Viskon kumaş, kıyafeti oldukça sofistike hale getirir. Bu, kesik yakalı ve 3/4 kollu derin bir V yakaya sahiptir. Narin pulları bir araya getiren altın iplik işçiliğine sahiptir. İkisi yanda, biri önde olmak üzere 3 yarığı vardır. Alt kısmı ve kolları da işlemelidir. Elbisenin tamamı, her tarafı çevreleyen ince bir altın dantel ile tamamlandı. Bağcıklı palazzo pantolonlar, yüksek kutu topuklu ayakkabılar ve uzun tıknaz küpelerle iyi gider..

6. Lacivert İşlemeli Kurti:

Lacivert İşlemeli Kurti

İşte kendi başına bir sınıf olan beyaz uzun kollu, süslü bir Mavi pamuklu kurta. Sade ama zariftir ve yuvarlak yakalı ve 3/4 kolludur. Omuzlardan başlayarak içe doğru beyaz ve altın yapraklar işlenir. Gündelik bir giyimdir ve kot pantolon veya chudidhar’a sandalet veya chappals ile eşlik edebilir. Tüm gün boyunca sizi rahat ettiren tipik bir kolej kıyafeti.

7. Turuncu İşlemeli Kurti:

Turuncu İşlemeli Kurti

Bu büyüleyici bir festival, suni ipek malzemeden turuncu kurti giyiyor. Bu gerçekten çarpıcı bir turuncu parti giyim kurta ve geleneksel bir görünüm vermek için ayna işi ile harmanlanmış çok çekici nakış işlerine sahip. Bu şık uzun kurta, güzel karmaşık nakış işlerine sahiptir. Bu kıyafeti giyin ve ışıklar gibi parıldayarak şenliklerinizi daha parlak hale getirin. Öyleyse bunu giy ve şık bir şekilde dışarı çık.

8. Görkemli Mavi ve Kırmızı Chanderi İşlemeli Kurti:

Majestic Mavi ve Kırmızı Chanderi İşlemeli Kurti

Bu kurta kumaşlardan yapılmıştır – chanderi & rayon kombine. Çift katlı gösterişli bir elbise ve düğünler, festivaller ve partiler için mükemmel bir kıyafet. Mavi dış tabaka dayanıksız suni ipek malzemedendir ve kısadır, iç tabaka ise chanderi ve uzundur. Büyüleyici zari işi ve nakış işi desenlerine sahiptir. Kıvrılmış kırmızı palazzolar ve uzun tıknaz küpeler ile giyildiğinde – görünüm büyüleyici ve büyüleyicidir. Uzun saplı altın bir çanta ve altın rengi yüksek topuklu ayakkabılar veya mojaris bu elbiseyle iyi gider.

9. Kırmızı Pamuklu Ağır İşlemeli Kurtiler:

Kırmızı Pamuklu Ağır İşlemeli Kurtis

Bu kırmızı pamuklu kurta kısa kollu. Elbisenin ön kısmında kırık beyaz renkli işlemeler yapılmıştır. Nakış karmaşık ve hassastır. Üç sıra Kesilmiş bağcıklar kollara dikilerek ona minyon bir görünüm kazandırılmıştır. Yanlarda iki kısa yırtmaç bulunmaktadır. Yuvarlak yaka ve pattaki beyaz inci düğmeler, ona büyüleyici bir görünüm verir. Beyaz churidhar veya Patiala şalvarı ile üniversiteye giyebilir..

10. Khadi Pamuk İşlemeli Kurti:

Khadi Pamuk İşlemeli Kurti

Bu çok duyusal krem ​​renkli bir khadi pamuklu kurti. Pamuklu malzeme olduğu için her mevsim için mükemmel bir giyimdir. Önünde ve kollarında mor işleme aplikesi vardır. Yanlara doğru kıvrılarak yarı genişlemiş ve sonuna kadar biraz daralmıştır. Uzun küpeler, mor taytlar ve parlak topuklu ayakkabılar kesinlikle sizi spot ışığına çıkaracak. Ayrıca mükemmel bir alt ile kombinleyebilir ve günlük bir kıyafet olarak kullanabilirsiniz..

11. Fıstık Yeşili Zari İşlemeli Kurti:

Fıstık Yeşili Zari Nakışlı Kurti

Döşeme ipek malzemeden yapılmış, bu fıstık yeşili kurta, omuzlardan aşağıya, boyundan aşağıya kadar zari çalışmasına sahiptir. Üç yarığı vardır – ikisi yanlarda ve küçük bir tane ortada. Yaka kısmı, seçkin bir görünüm kazandıran ince altın bir biye çalışması ile tamamlanmıştır. Sevgiliye boyun elbiseyi çok çekici kılıyor. Sarı ipek churidhar ve altın rengi tıknaz yüksek topuklu platformlarla kombinlenebilir. Canlı yeşil elbise göz kamaştırıyor ve kesinlikle şovun öne çıkan kişiliği sizsiniz..

12. Koyu Yeşil İşlemeli Kurta:

Koyu Yeşil İşlemeli Kurta

Bu şenlik ve parti günleri için çok ideal bir elbise. Kurta tafta ipek malzemedendir ve dupatta ağdandır. Bu anarkali tarzı kurta, alt parlamada ve kolların yarısına kadar altın iplikle yoğun bir şekilde işlenmiştir. Duppata ayrıca altın iplikle yoğun bir şekilde işlenmiştir. Sadece tıknaz jhumkas gibi minimal mücevherlere ihtiyacınız var ve gösteriyi çalmak için gereken tek şey göz kamaştırıcı görünümünüz. Ayakkabılar için blok topuklu veya kurşun kalem topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz..

13. Keten İşlemeli Kurti:

Keten İşlemeli Kurti

Bu, toz mavi keten kurti’nin çok narin görünümlü, yaz serin bir tonudur. Boynun önünde ve arkasında yanan yazı tasvir eden Scarlet çiçekleri vardır. Bu, giymeye uyarlanabilir kılan bir ceket tarzı kurti. Kumaş ayrıca her türlü hava için mükemmeldir. Bu kurtada palazzolar ve hatta chudidharlarla bir araya getirerek muhteşem görünün. Ayakkabı ve gota küpeler için düz chappals veya kolhapuris bu kıyafetle mükemmel bir şekilde eşleşecek. Arkadaşlarla gündelik geziler için ideal seçimdir..

14. Siyah Pamuk İşlemeli Şal Kurta:

Siyah Pamuk İşlemeli Şal Kurta

Pamuklu malzemeden yapılmış çok yönlü bir Kurta sargısı. Üzerine bal peteği ve arı deseni işlenmiş cep dışında tüm kurta sadedir. Vurgulanmış cepli bu sade elbise, pamuklu bileğe kadar uzanan palazzolar ve düz sandaletler ile giyildiğinde çok karizmatiktir. Bu siyah şal büyüleyici bir görünüme sahip olduğundan sizi daha çekici ve çekici yapacak.

15. Mor Nakış Kurti:

Mor Nakış Kurti

Bu mor kurti, çürük georgette malzemeden yapılmıştır. Etnik, zeki ve kendinden renkli, yani mor renkte göz alıcı gari işlemeli boyunduruğu vardır. Çok sade ve bir o kadar da büyüleyici bir elbise. Boyun ve kollardaki mor renkli iplik işi çok çekici kılıyor. Deriye oturan kot pantolon ve onu tamamlamak için bir şifon çalıntı ile giyildiğinde büyüleyici görünüyor.

Kurtiler her yerde ve çok yönlü bir giysi olmaya hazırlanıyor. İşlemeli Kurti’nin özellikle bayramlarda gardırobunuzun bir parçası olması şart. Kurtiler yurtdışında ve yabancılar arasında popüler olmanın yanı sıra tüm vücut tiplerini fazlasıyla iltifat ediyor. Günümüzde mükemmel küresel moda, kot pantolonlu beyaz işlemeli bir kurti. Bu yüzden herhangi bir işlemeli kurtada şık görünmeye hazır olun. Nakışta zari işi, aari işi, zardosi, ayna işlemesi gibi çok çeşitli seçenekler var; liste sonsuz.