Erkek kurtaları, milletimizin geleneğine çok yakın etnik giyim koleksiyonlarından biridir. Herhangi bir özel durumda veya etkinlikte, bu kıyafet kişinin ihtiyacına göre uygun şekilde tasarlanabilir..

Bayanlar ve Baylar İçin En İyi Yelekli Kurtalar:

İşte hem erkekler hem de kadınlar için Kurtas’ın Yelekli Top 9 koleksiyonu.

1. Yelekli Kendinden Örgü Kurta:

Yelekli Kendinden Dokuma Kurta

Üzerinde altın rengi bir yelek bulunan gri pamuklu kendinden tasarımlı bir kumaş olan bu kurtaya bakın. Yelek, tam uzunlukta kollu kurta üzerine giyilebilen kolsuz bir vurgulayıcıdır. Bu kurta’yı ceket ile alt pantolonun herhangi bir tonuyla eşleştirebilirsiniz..

2. Paltolu Etnik Giyim Kurta:

Etnik Giyim Kurta ile Palto

Güzel tasarlanmış jakarlı malzeme paltolu düz ipek kurtaya sahip erkekler için Yelek ile bu etnik giyim kurtaya bir göz atın. Bu yelek kolsuzdur ve yuvarlak yakalıdır. Kalın lacivert renk bordürlü ön kısmında kontrast renkli düğme aplikeleri vardır. Resimde görüldüğü gibi düz kurta ve pijama üzerine giyildiğinde görünüm tamamlanır..

3. Yelek Stili ile Siyah Dökümlü Kurta:

Yelek Stili ile Siyah Drapeli Kurta

Bu kurta’yı bir Hint Batı tarzı olan ve siyah gölgeli dökümlü bir desene sahip üst kat ile satın alın. Görünüm, açıktan koyuya kadar çok renkli mavi tonlarına sahip yelek ile derecelendirilir. Yeleğin bu eşsiz tasarımı, düz kurta ve pijamayı çok moda ve mütevazı gösteriyor..

4. Bej Motifli Siyah Solid Kurtalar Yelek:

Bej Motifli Siyah Solid Kurtaş Yelek

Üst köşesindeki bej motifli ve işlemeli bu sade ve şık tek gölge yeleği deneyin. Kurta için bu palto, yelek görünümünün odaklanmasını sağlayan düz siyah kurta ve pijama ile mükemmel bir şekilde eşleştirilmiştir. Yeleğin bir köşesindeki şık ve zarif nakış, yelek kıyafeti ile tüm siyah kurta’nın çarpıcı görünmesini sağlar..

5. Yelekli Daha Az Süslü Kurta Tasarımı:

Yelek ile Daha Az Süslü Kurta Tasarımı

Burada üzerinde yelek bulunan resmi bir beyaz kurta pijama bulabilirsiniz. Bu sade yarı beyaz krem ​​gölgeli kurta ve pijama, düz yelek kontrast mor tonuyla benzersiz bir şekilde eşleştirilmiştir. Hem kurta hem de yelek en az süslüdür ve bu nedenle bir Hint resmi kıyafeti için mükemmel bir kıyafettir..

6. Bordo Kurta ile Krem Yelek:

Bordo Kurta ile Krem Yelek

Krem gölgeli yelek ile bu yeni geleneksel düz kestane rengi kurta ve pijama modeline bir göz atın. Yelekli bu brokar tasarımcı kurta, yaka tipi boyuna sahiptir ve göğüs kısmında işlemeli kolsuzdur. Görünümün tamamı, ipek iplik işlemelerle süslenmiş geleneksel etnik giyim desenini verir..

7. Altın Bej Kurta Yelek Takımı:

Altın Bej Kurta Yelek Takım

Şimdi muhteşem yelek ile kurta’nın bu yeni ve modaya uygun tasarımına bir göz atın. Bej rengi kurta’nın bu altın tonu, kontrast mavi bir yelek tonuyla süslenmiştir. Ceket, üzerinde benzersiz bir parlaklığa sahip olan ve güzel kıyafetlerini geliştirmek için birden fazla mavi tonuna sahip olan ham ipek malzemeden yapılmıştır..

8. Bel Paltolu Kız Kurti:

Bel Ceketli Kız Kurti

Kontrast ve benzersiz tasarım yeleklerle yeni düz kurti koleksiyonlarını keşfedin. Burada temelde sade olan ve geleneksel Hint tasarımı ile tamamen basılmış bir yeleği olan kırmızı bir kurti bulabilirsiniz. Kurti için yelek, kurti ile karşılaştırıldığında kontrast renk olarak seçilmiştir, bu da onu gösterişli kılar..

9. Geleneksel Giyimli Bayan Kurtaş Yelekli:

Geleneksel Giyim Bayan Kurtaş Yelekli

Rajasthan baskılı yeleği olan bayanlar için bu yeni kurta kategorisini alın. Burada kurta düz kırmızı gölgededir ve yelek, kollar ve Rajasthani desen tasarımı ile kenarlığa sahiptir. Bayanlar için yelekli bu parlak kırmızı gölge kurta, etnik giyim için mükemmel bir seçenek olacaktır..

Kurtaş Yelek’in yukarıda verilen ilk 9 koleksiyonundan en sevdiğiniz renk ve desenleri seçebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli çeşitler vardır ve mümkün olan tüm boyutlarda mevcuttur.