Kurtalar, çoğu kadına rahatlığı hissettiren modern görünümlerdir. Belki koleje gidenler ya da ev hanımları, kurtalar ve kurtiler, her biri için mükemmel kıyafetler olurdu. Bu da gölgeler konusunda çok seçici olan biri için.

Hindistan’da Kadınlar ve Erkekler İçin En İyi Gri Kurta ve Kurti Tasarımları:

İşte kadınlar ve erkekler için en iyi 9 gri renkli kurta ve kurti tasarım koleksiyonu,

1. Sanat İpek Gri Renkli Erkek Kurta:

Art Silk Grey Color Erkek Kurta

Bu gri renkli Erkek Kurta’daki yenilikleri keşfedin. Kurtanın hemen omuzlarından sonuna kadar verilen özel düz kesimdir. Boyunda ve yakasında hoş ve çekici bir nakış işlemesi olan tam kollu. Bu gri renkli kurta için kullanılan kumaş saf sanat ipeğidir..

2. Düğün Giyim Hoş Gri Erkek Kurta:

Düğün Giyim Pleasant Gri Erkek Kurta

Bir evlilik resepsiyonu için mükemmel bir giyim olarak yaygın olarak seçilen erkekler için bu çarpıcı gri kurtaya bir göz atın. Burada tamamen kurtada özel bir çalışma kullanılmamaktadır, ancak yine de olağanüstü ve sansasyonel bir görünüme sahiptir. Bu gri kurta formen, gri İpek kumaştan yapılmış bir brokar malzeme kullanılarak dokunmuştur. Ek olarak, görünümünü iyileştiren siyah renkli pijama ve dupattaya sahiptir..

3. Dupion Silk Erkek Gri Erkek Kurta:

Dupion Silk Erkek Gri Erkek Kurta

İlahi bir görünüme sahip erkekler için bu yeni gri kurta tasarımına göz atın. Özel bir yaratıcılık desen tasarımına sahip değildir, ancak bu kurta ile ilgili özel olan şey kendi kumaşıdır. Bu kurta için kullanılan malzeme, geleneksel bir dupion sanat ipeği ve boynu için kalın bir ipek pamuk siyah renkli danteldir..

4. Parti Giyim Pamuklu Gri Kurta Pijama:

Parti Giyim Pamuklu Gri Kurta Pijama

İşte, bir akşam partisi için kolayca kullanılabilecek erkekler için yeni moda pamuk gri renkli kurta. Kolları dolu ve bakışlarını vurgulamak için üzerinde siyah çizgiler var. Erkekler için bu gri kurta tasarımlarında çeşitli bedenler mevcuttur, bu da her türlü bireyin bu kıyafeti istedikleri gibi seçmesini kolaylaştırır..

5. Uzun Kollu Gri Pamuklu Kurti:

Uzun Kollu Gri Pamuklu Kurti

Kadınlar için bu tam kollu kapalı boyunlu pamuk gri uzun kurtiler genç bayanlar arasında en belirgin seçim olacaktır. Kurta’nın kolları ve alt kısmı, onu en iyi parçası yapan beyaz ve gri çizgili kenarlıklara sahiptir. Bu güzel ve zarif kurta için kullanılan kumaş ham ipektir..

6. Poli Pamuk açık Gri Gölge Bayan Kurti:

Poly Cotton açık Gri Gölge Bayan Kurti

Kadınlar için sade ve sade bir pamuklu kurti tasarımı seçmek ister misiniz? Daha sonra bu kıyafete bir göz atabilir, ardından sahip olma kararına gelebilirsiniz. Bu düz gri kurti göründüğü kadar basit, aynı zamanda mütevazı. Poli pamuktandır ve daha açık bir gri tonuna sahiptir..

7. Kadın Düz Kesim Gri Pamuklu Kurta:

Kadın Düz Kesim Gri Pamuklu Kurta

Kadınlar için bu yeni tasarım pamuklu gri kurta ile modern ve şık görünmenizi sağlayın. Kolsuz tip olup kullanılan kumaş ham pamuktur. Malzemenin her tarafında daha benzersiz görünmesini sağlayan basılı bir tasarıma sahiptir..

8. Ön Yarık Açık Bayanlar Gri Renk Kurtis:

Ön Yarık Açık Bayan Gri Renk Kurtis

Üç dördüncü kollu bayanlar için bu çağdaş ve piliç gri renkli kurtiyi keşfedin. Kurti’nin hem kollarında hem de tam gövdesinde çizgili desen tasarımı vardır. Zarif görünmesini sağlayan bir ön açık yarığa sahiptir..

9. Kadın İşlemeli Trendy Gri Kurti:

Kadın İşlemeli Trendy Gri Kurti

İşte blucin ya da herhangi bir pantolon stili ile kolayca kombinlenebilecek en güzel bayan kurti modeli. Bir köşesinde basit işlemesi vardır ve boynunda dantel deseni işlenmiştir. Bu gri kurti tasarımı genç kızlar arasında en çok beğenilen olacak.

Gri tonlarına deli olanlar için yukarıdaki açıklamanın görsel bağlantılarından en iyi seçimlerini kolayca bulabilirler. Burada verilen gri renkteki ilk 9 koleksiyon, diğer yeni modern kurti tasarımları arasında en dikkat çekici ve seçkin olanlar olacaktır..