Kurta, bir kadının günlük giyiminin önemli bir parçası olur. Kot pantolonlar, etekler, patikalar, şalvarlar ve tozluklar ile karıştırılabildikleri ve giyilebildikleri için çok yönlüdürler. Piyasada aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım ve desen bulunmaktadır. İlginç bir boyun tasarımına sahip bir Kurti, görünüşünüzü değiştirebilir ve harika bir etki yaratabilir..

Kurti Boyun Tasarımları

Kurta, onun için harika bir boyun tasarımı yaptığınızda şık bir şekilde tamamlanır. Listelenen boyun tasarımları, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpaze sunar. Burada, malzemeniz ve tabii ki durum için doğru olanı seçmenize yardımcı olacak boyun tasarımlarında birkaç varyasyon var. Bu yüzden harika yaka seçiminiz için bir sürü iltifat almaya hazır olun.

Yeni Trend ve Tarz ile Son Kurti Boyun Tasarım Modelleri:

Burada, resimlerle birlikte en iyi 25 Kurti boyun modelleri kataloğu, kadınlar için kurta boyun tasarımları veriyor.

1. Tekne Boyun Kurta Tasarımı:

Kayık Yaka Kurta Tasarım

İşte adından da anlaşılacağı gibi, bu kurta yaka boyun tasarımları bir tekne şeklindedir. U şeklinde bir boyun çizgisine benzer; ancak daha küçük bir kesimi vardır ve omzunuzu daha geniş gösterir. Bu Kurti boyun modelleri, tüm yüz şekillerine sahip kadınlar için iyidir ve en çok küçük göğüs boyutlarına sahip kadınlar için uygundur. Ancak geniş omuzlu veya kısa boyunlu olanlar için ideal değildir..

TEKNE BOYUN KURTIS SATIN AL

2. Tatlı Kalp Boyun Kurta Tasarımı:

Tatlı Kalp Boyun Kurta Tasarım

Boyun çizgisi bir kalbin tepesine benzediği için Tatlı Kalp Yakası olarak adlandırılır. Bu tür Kurti boyun stili, şekli, boyutu ve vücut tipi olsun tüm kadınlara uygundur. Küçük veya büyük göğüs hattı olan kadınlar için idealdir. Küçük göğüs çizgisine sahip kadınlar bu tür bir yaka giydiğinde daha kıvrımlı görünür..

TATLI BOYUN KURTIS SATIN AL

3. Kurtis İçin Kare Boyun Tasarımları:

Kurtis İçin Kare Boyun Tasarımları

Bunlar kısa boynu uzatan ve omuzları daraltan Kurtis için güzel boyun tasarımları. Omuz daha geniş görünme eğilimindedir. Kare yüze sahip kadınlar bu tarz dekoltelerden kaçınmalıdır. Bu yaka, kadınları Armut biçimli vücutlarla tamamlar. Kare yakalı kurtalar palazzo pantolonlarla iyi gider.

KARE BOYUN KURTIS SATIN AL

4. Kurtis İçin V Boyun Tasarımı:

Kurtis İçin V Yaka Tasarımı

Bu kurti boyun modeli “V” şeklindedir. Uzunluk, kısa bir “V” ile dalgalı bir “V” arasında farklılık gösterebilir. Dalgalı “V” çok şehvetli bir görünüm yaratır. Burada boyun biraz daha uzun görünür ve ayrıca zayıflama etkisi yaratır. Bu tür bir boyun çizgisi, küçük boyunlu ve yuvarlak veya kare yüzlü kişilerde iyi görünüyor. “V” yaka, her ikisine de sahip bir kişiye uygundur – küçük veya büyük göğüs ölçüsü. Yüzü uzun olan kişiler bu dekolteden kaçınmalıdır..

V YAKA KURTIS SATIN AL

5. Yuvarlak Yaka Kurta Tasarımı:

Yuvarlak Yaka Kurta Tasarım

Yuvarlak yaka, derin “U” şeklinde bir boyun çizgisinden başka bir şey değildir. Boyun, derin ve geniş bir genişliğe sahip tam bir eğriye sahiptir. Dar omuzlu kişilere ve ayrıca küçük göğüslü kişilere de uygundur. Kısa boyunlu veya uzun yüzlü kişilerde de iyi durur. Zayıf bir kişiliğe sahipseniz veya dar bir yüzünüz varsa, Kurtis için bu tür dekolte tasarımından kaçınmalısınız..

KEÇE BOYUN KURTIS SATIN AL

6. Anahtar Deliği Yaka Kurta Tasarımı:

Anahtar Deliği Yaka Kurta Tasarım

Bir kilidin anahtar deliği, benzer bir desen oluşturduğu için isme ilham verir. Bu desenin köprücük kemiklerinin yanında bir deliği vardır. Çok farklı bir tarz ve sıklıkla da tercih ediliyor. Boyun çizgisi merkezde birleşerek köprücük kemiklerinin hemen altında bir delik oluşturur. Bu tarz benzersizdir ve tüm dikkat boyun çizgisine odaklanır. Kurti’nin bu ön boyun tasarımı, hassas boyunlu kadınlar için mükemmel bir seçimdir..

ANAHTAR DELİKLİ BOYUN KURTIS SATIN AL

7. Yakalı Kurtiler İçin Boyun Tasarımları:

Yakalı Kurtiler İçin Boyun Tasarımları

Genellikle yakalı bir yaka, gömlek ve ceketlerde popülerdir. Bununla birlikte, kurtalar için yakalı bir yakaya sahip olma eğilimi modadır. Bu boyun çizgileri ağır vücutlu kişiler için uygundur. Kısa Kurtis ve Patiala veya Dhoti şalvarları ile giyilebilirler..

YAKA BOYUN KURTIS SATIN AL

8. Kapalı Omuz Boyun Çizgisi Kurta Tasarımı:

Kapalı Omuz Yaka Kurta Tasarım

Bu, tüm şekil ve büyüklükteki kadınlar için iyi bir boyun çizgisi. Bununla birlikte, orta yapılı ve ortalama göğüs ölçüsüne sahip kadınlara en uygun olanıdır. Ağır kollarınız varsa, kollarınızı örtmek için bir şal veya şal kullanın. Partiye yüksek profilli bir ifadeyle çıkmayı seviyorsanız, seçiminiz için bunu deneyebilirsiniz..

OMUZ KURTIS SATIN AL

9. Halter Boyun Kurta Tasarımı:

Boyundan Bağlamalı Kurta Tasarım

Bu son derece zarif bir yaka. Omuzları göstermek için tasarlanmıştır. Boynun arkasına bağlanan kayışlar yardımıyla omzun arkasında buluşurlar. Sırtınızı tamamen veya yarıya kadar örtme seçeneğiniz olabilir. Gösteriyi bozduğu için bu yaka ile Dupatta’dan kaçınılmalıdır. Şıklığı arttırmak için saçınızı bir topuz veya Fransız düğümü ile bağlayın.

YULAR BOYUN KURTIS SATIN AL

10. Kukuletası Kurti Boyun Tasarımları:

Kukuletası Kurti Boyun Tasarımları

Daha önce, sadece kazaklar Cowl Neckline ile gelirdi. Bir süre içinde, bu tür bir yaka kurtalarda da gelişti. Elbiseye takılan boyun çevresinde bol dökümlü ekstra kumaş var. Boyun çizgisi etrafında bir eşarp gibi görünüyor. Perdeler büstü kapattığı için büyük göğüslü kadınlar için oldukça uygundur. Hacim kattığı için küçük göğüslü kadınlarda iyi gider. Boyun çizgisinin takılmasına gerek olmadığı için sadece küpeler giyin.

KAPAK BOYUN KURTIS SATIN AL

11. Yüksek Boyun Kurti Tasarımı:

Yüksek Boyun Kurti Tasarım

Yüksek boyun ve arka boyun tasarımındaki Kurta, sofistike bir görünüm verdikleri için oldukça moda. Kurtaya batılı bir dokunuş katıyor ve resmi toplantılar ve buluşmalar sırasında çok yakışıyor. Beline kadar yırtmaçlı yüksek boyunlu uzun kurta dikebilir ve kot pantolon üzerine de giyebilirsiniz..

YÜKSEK BOYUN KURTIS SATIN AL

12. Kurti İçin Yuvarlak Boyun Tasarımı:

Kurti için Yuvarlak Boyun Tasarımı

Yaygın olarak kullanılan bir boyun çizgisi yuvarlak boyundur. Bununla birlikte, bunun bir dizi düğme tarafından takip edilen küçük bir yarığı vardır. Gündelik bir giyimdir ve çok basit ama görünüm açısından zengin olduğu için ofis müdavimleri tarafından yaygın olarak kullanılır..

YUVARLAK BOYUN KURTIS SATIN AL

13. Angrakha Kolsuz Kurti Boyun Tasarımları:

Angrakha Kolsuz Kurti Boyun Tasarımları

Bu, moda dünyasını sallamak için mükemmel bir parça. Kurta, feministinizi sergileyen örtüşen bir yakaya sahiptir. İki tonlu renklerle çok güzel duruyor ve büyüleyici bir görünüme sahip. Günlük giyimdir ve üniversiteye giden kızlar onu rahat ve modaya uygun olarak giymeyi severler. Ağır göğüs çizgisi olan kadınlar bu dekolteden kaçınmalıdır..

ANGRAKHA KOLLU KURTİS SATIN AL

14. Asimetrik Yaka Kurta Tasarımı:

Asimetrik Yaka Kurta Tasarım

ŞİMDİ AL

Asimetrik yaka, günümüzde özellikle tasarımcı parçalarıyla çok moda. Tek bir yakada birçok tasarımın birçok varyasyonunu ve kombinasyonunu elde edebilirsiniz. Nakış, düğme çalışması, patchwork gibi farklı kombinler de yapabilirsiniz. Ancak tek parça kombinleri aşırıya kaçmamaya özen gösterirseniz daha iyi olur. Göğüs ölçünüzü tamamlaması gerektiği için tasarımı seçerken dikkatli olmalısınız. Malzemeye en uygun tasarımı seçin.

15. Peter Pan Kurti Boyun Tasarımları:

Peter Pan Kurti Boyun Tasarımları

ŞİMDİ AL

Bunlar, size narin ve minyon bir görünüm veren Kurtis için en iyi boyun tasarımları. Yuvarlak kenarlı düz bir yakaya sahiptir. Tipik bir batı uzun kurti tasarımıdır, bu nedenle onu şalvar veya dupatta ile giymekten kaçınılmalıdır. Boyun çizgisi çekiciliğini kaybedebileceğinden kolye takılmasına gerek yoktur. Onu giy ve inanılmaz tatlı 16 görünümü elde et.

16. Yan Anahtar Deliği Kurta Tasarımı:

Yan Anahtar Deliği Kurta Tasarımı

ŞİMDİ AL

Bu, Kurtis için Kayık Yaka ve Anahtar deliği yakalarının enfes bir kombinasyonudur. Bu tasarımın benzersizliği, anahtar deliğinin bir tarafta, sol veya sağda, kullanıcı için rahat olmasıdır. Tüm boyun ve anahtar deliği, elbise malzemesi desenli Boyun Çizgisi Kurta Tasarımına göre nakış veya Kundan işi ile çevrelenebilir:

17. Bir Omuz Boyun Kurta Tasarımı:

Tek Omuz Boyun Kurta Tasarım

ŞİMDİ AL

Bu tür bir boyun çizgisi bir omuzu çıplak bırakır. Omuzlara ve köprücük kemiklerine önem verme eğilimindedir. Güzelliğini göstermek için ayırt edici kolyeler takabilirsiniz. Geniş omuzlu bayanlar bu tarz dekoltelerden kaçınmalıdır. Bu kıyafete hoş bir görünüm verir; güzel yorumlar alacaksın tabi.

18. Pentagon Yaka Kurta Tasarımı:

Pentagon Yaka Kurta Tasarım

Bu derin, beşgen şeklinde bir yaka. Bir mandalina yakayı beşgen bir yakada birleştirebilir veya sade bir yaka tutabilirsiniz – her ikisi de şık bir görünüme sahiptir. Bu boyun çizgisi bir dupatta ile harika görünüyor. Göğüs dekoltesi küçük olan kadınlar, düz görünmelerine neden olacağı için beşgen dekolteden kaçınmalıdır..

19. Kurtis İçin Kraliçe Anne V Yaka Tasarımları:

Kurtis için Kraliçe Anne V Yaka Tasarımları

Gelinlikler için çok popüler bir yaka. Ancak, bölünme gösterme eğilimindedir. Pentagon veya Derin V Yaka olabilir. Bu tür bir yaka giyen bir kişi, seçtiğiniz iç giyim türüne çok dikkat etmelidir. Bu Queen Anne yaka, dikkati üst gövdeye çekme eğilimindedir..

20. Bertha Yaka Kurta Boyun Tasarımı:

Bertha Yaka Kurta Boyun Tasarımı

Bertha Yaka Viktorya döneminde öne çıktı ve 1940’larda yeniden canlandırıldı. Düşük bir yaka ile giyilen geniş, yuvarlak bir yakadır. Genellikle Bertha Yaka için kullanılan malzeme danteldir. Günümüzde altlık olarak jüt veya hadi gibi sert kumaşlar kullanılmaktadır. Bu yakayı Anarkali’nizle deneyebilir ve dantel taytlarla kombinleyebilirsiniz. Bu, düğünler ve resepsiyonlar için giyilen ağır elbiseler için mükemmel bir yaka..

21. Dantel Kurta Tasarımlı Yüksek Yaka:

Dantel Kurta Tasarımlı Yüksek Yaka

Dantelli bu Kurti yaka tasarımları genellikle kış aylarında soğuktan korunmak için giyilirdi, ancak sıradan kıyafetler arasında bir hit haline geldi. Dantel işlemeli yüksek bir yaka, sizi daha genç ve elbette şık gösterme eğilimindedir. Çarpıcı bir görünüm vermek için iki zıt renk kullanın.

22. Yakalı Kepçe Salwar Kurta Boyun Tasarımları:

Yakalı Kepçe Salwar Kurta Boyun Tasarımları

Bu, mandalina yaka ve Derin U-Yakanın çok şık bir kombinasyonudur. Mandalina yaka hemen hemen tüm etnik elbiselerde, Kurtilerde ve şalvar takımlarında bulunur. Bu tür bir yaka, geniş omuzlu kadınlar için uygundur. Günlük giyimdir ve ofis giyimi için de uygundur. Kurti için bu boyun tasarımına en uygun aksesuarlar, kolye ucu ve uzun küpeleri olan narin bir kolyedir..

23. Kapalı Yaka Kurta Tasarımı:

Kapalı Yaka Kurta Tasarım

Bu kapalı yakalı Kurti, üste düğmelidir ve Erkek kurtasından ilham almıştır. Boyun kısmına işlemeler, pullar veya düğmeler ekleyerek biraz göz alıcı bir dokunuş katabilir ya da sade tutarak sade olabilirsiniz. Bayanlar için mükemmel bir gündelik kıyafet ve ayrıca harika bir ofis kıyafeti.

24. Mürettebat Yaka Kurta Tasarımı:

Mürettebat Yaka Kurta Tasarım

Bir T-Shirt yaka bu tür bir yakaya ilham verir. Boyuna çok yakın, tıpkı bir T-Shirt gibi. Bu yaka Kundan ve zardozi işi ile süslenebilir, hatta düz işlemeler bile çok hoş duracaktır. Hint-Batı tarzı kurta, bu yaka ile harika görünecek ve uzun, ince boyunlu kadınlar için mükemmel bir stil. Boyun çizgisini gizlememek için dupattayı bir tarafa giyin.

25. Yuvarlak Kısa Kurti Boyun Tasarımları:

Yuvarlak Kısa Kurti Boyun Tasarımları

Yuvarlak düz kurti boyun tasarımları en yaygın boyun modellerinden biridir. Bu sadece basit bir eğridir – ya derin ya da sığ. Bu evrensel yaka, yüz kesimi veya vücut yapısı olsun, her tür kadın üzerinde iyi görünür. Genel olarak, yuvarlak kurta boyun deseni, elbise iki tonluysa kontrast renklerle kaplanır. Bazen nakışlı bir plaket veya sadece düz düğmeler takip eder..

Kurtanızın boyun tasarımı, görünen temel bir parçadır. Hem malzemeye hem de kişiliğinize uygun deseni seçerken dikkatli olmalısınız. Doğru tasarımı seçerseniz, daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Geleneksel ve modern tarzların bir karışımı olan çeşitli boyun tasarımları mevcuttur. Bir mandalina ya da V yaka ofis giyimi düşünebilirsiniz; Ayrıca yakalı bir kurta da tercih edebilirsiniz. Öyleyse devam edin ve karıştırın ve eşleştirin, kendi stilinizi yaratın ve kendi modacınız olun. Her kurta, basit veya karmaşık görünen farklı bir boyun tasarımına sahip olabilir. Boyun tasarımı, giysinin tamamında çok fark yaratır. Yakalar, derin boyunlar, kayık boyunlar vb..