Orta uzunlukta dalgalı saç modelleri, tüm bariz nedenlerden dolayı birçok kadın için en popüler ve istenen görünümler arasında yer alıyor – şık, sinirli ve zahmetsizce rahat ama peluş makyajlar veriyorlar. Orta dalgalı saçlar için bu saç modelleri, çok yönlü görünümleri ve modern çağdaş ifade stilleri için büyüleyici ve çarpıcı..

Ofislerden üniversiteye gidenlerden partilere, etnik görünümlerden etkinliklere kadar tam size göre hoş ve feminen orta dalgalı saç modellerinin bir listesini hazırladık. Yani dalgalıya yakın saç dokusuna sahipseniz, en muhteşem görünümleri görmek için bizi takip edin..

Dalgalı Orta Boy Saçlar İçin Büyüleyici Saç Modelleri:

Bu hoş ve muhteşem orta uzunlukta dalgalı saç görünümleri tamamen modern, çağdaş ve zarif görünümlerle ilgilidir. Gevşek tüylerden katmanlara, kıvrımlara ve buklelere kadar, kontrol edilecek çok şey var. Bugün bu saç stillerini keşfedelim.

1. Orta Saç Uzunluğu İçin Zarif Açık Saç Görünümü:

Orta Saç Uzunluğu İçin Zarif Açık Saç Görünümü

Açık ama zarif ve şimdiye kadar gördüğümüz en zamansız saç stillerinden birini keşfederek başlayalım. Açık saç, dışarıdaki birkaç kız ve kadın için hızlı ve tercih edilen bir seçenektir ve görünüşü hakkında hiçbir şüphe yoktur. Doğal dalgalı saçlarınız varsa, bu orta uzunlukta stil çok yönlüdür ve dalgalı saç dokusuna sahipseniz, o zaman daha da kutsanmışsınız demektir. Kolejlerden rutin ofis çalışanlarına kadar bu mükemmel olabilir.

 • Herhangi bir yüz şekline sahip kadınlar bu saç modelini rahatlıkla ve tereddüt etmeden deneyebilir..
 • 20’li ve 40’lı yaş grubundaysanız, bu saç modelini deneyin ve gitmeye hazırsınız..

2. Orta Boy Saçlar İçin Yoğun Dalgalı Bukleler:

Orta Boy Saçlar İçin Yoğun Dalgalı Bukleler

İnce bir saç dokusuna sahipseniz ve saç makyajlarında biraz yoğunluk ve kalınlık göstermek istiyorsanız bunu tercih edebilirsiniz. Pekala, tam olarak pürüzsüz ve gevşek dalgalar değil, bunun yerine süper sevimli ve sevimli kıvırcık dalgalar. Feminen ve en tatlı genç görünüm arayışında olanlar için orta uzunlukta dalgalı saçlar için bu saç modelleri kesinlikle kaçırılmamalıdır..

 • Oval ve yuvarlak yüz şekline sahip kadınlar bu kolay saç modelini deneyebilir..
 • 20’li yaş grubundaysanız, denemek için oldukça çekici ve genç bir stil olabilir..

3. Orta Boy Saçlar İçin Dağınık Saç Modeli:

Orta Boy Saçlar İçin Dağınık Saç Modeli

Dağınık bir saç dokusuna mı sahipsiniz? Kıvırcık saç görünümünüzü nasıl yöneteceğinizi merak ediyor musunuz? Endişelenme – bir çaremiz var. Dağınık dokunuzu bu şekilde akıllı buklelere ve saç makyajına dönüştürün. Katmanlı saç kesimi ve etrafındaki kıvırcık dalgaların kaybolmasıyla, bu eşsiz ve yaratıcı omuz boyu saç modelini oldukça seviyoruz. Cesur ama rahat bir görünüm arayan kadınlar için bu mükemmel olabilir. Bu orta dalgalı saçla hafif saçakları ve kakülleri de deneyin, büyüleyici görünebilirsiniz..

 • Oval, dikdörtgen ve elmas yüz şekline sahip olanlar bu saç modelini deneyebilir..
 • Bu saç makyajı, 20’li ve 30’lu yaş grubundaki kadınlar için mükemmel olabilir..

4. İnce Saçlar İçin Dalgalı Saç Modeli:

İnce Saçlar İçin Dalgalı Saç Modeli

İnce saç yoğunluğuna sahip olsanız ve saçınızı nasıl hızlı bir şekilde yöneteceğinizi merak ediyor olsanız bile, bu dalgalı saçtaki tüy ve katmanlı saç kesimi karışımı en iyi arkadaşınız olabilir. Katmanlar kolayca saç yoğunluğu yanılsaması yaratacaktır. Ve sadece bu değil, aynı zamanda günlük rahat saç stili için güzel ve bakımı kolaydır. Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

 • Herhangi bir yüz şekline sahip kadınlar bu güzel saç modelini deneyebilir..
 • 40’lı ve 50’li yaş grubundaki kadınlar için bu görünümü deneyin

5. Orta Saçlı Lob Saç Kesimi:

Orta Saçlı Lob Saç Kesimi

Bob saç kesimlerinin popülaritesini duyduysanız, bir sonraki ünlü şey lob. Bob’dan biraz daha uzun saç (yani orta saç) ile bu dalgalı görünüm, bir divadan daha az görünmeyi seven genç modern kadınlar için mükemmel bir seçimdir. Sinirli ve şık görünümü, büyüleyici görünümü ve modaya uygun stili beraberinde getiren bu makyajı oldukça seviyoruz. Omuz boyunda olan bu dalgalı bob son yıllarda en çok rağbet gören saç modelleri arasında yer alıyor..

 • Oval, uzun ve dikdörtgen yüz şekline sahip kadınlar bu görünümü denemeli.
 • Bu şık saç modeli, 40 yaş grubuna kadar her kadın için ideal olabilir..

6. Dalgalı Balayaj Saç Modeli:

Dalgalı Balayaj Saç Modeli

Balayaj saçlar, yeni nesil kadınlar ve yeni binyıllar tarafından en çok sevilenler arasında. Sunduğu ekstra drama ve güçlendirici görünüm oldukça şık ve benzersizdir. Burada orta uzunlukta ve plaj dalgaları olanlar için bir balayage saç modeli var. Bunun üzerine fışkırtmayı bırakamayız – basit ama elit, klas ve çağdaş görünüyor.

 • Herkese uygun olabileceğinden, herhangi bir yüz şekline sahip kadınlar için bu güzel omuz uzunluğu saç modelini deneyin..
 • Bu görünüm, 20’li ve 30’lu yaş grubundaki kadınlar için sinirli ve şık olabilir.

7. Orta Boy Sarı Dalgalı Saç:

Orta Boy Sarı Dalgalı Saç

Sarı saç havasını seviyorsanız ve yeni ve benzersiz bir şey denemek istiyorsanız, bu eski ve klasik orta uzunlukta saç modeli ideal olabilir. Büyüleyici görünümü ve hoş stil ifadesi ile hafif ama ışıltılı bir görünüm isteyenler, bu rahat dalgalı saç dokulu saç modelini kaçırmamalı..

 • Oval ve kalp yüz şekline sahip kadınlar bu muhteşem stili deneyebilir..
 • 30’lu yaş grubundaysanız, bu size genç ve şık görünebilir..

8. Retro Titreşimler:

Retro Titreşimler

Retro hisler ve onunla ilişkili canlandırıcı cilalı görünüm asla sıkıcı olamaz. Burada parlak bir renk poposu olan bir saç modelimiz var. Dalgalı orta sade saç kesimi ve üzerine bandana ekleyerek casual tonlu stile de zarif ve yeni bir görünüm kazandırabilir. Partileriniz ve toplantılarınız varsa, omuz hizasında dalgalı saçlar için bu saç modeli oldukça sinirli olabilir..

 • Kalp, oval ve dikdörtgen yüz şekline sahip kadınlar bu saç modelini deneyebilir.
 • Bu görünüm, 20’li yaş grubundaki herhangi bir kadın için iyi olabilir..

9. Orta Boy Saçlar İçin Kalın Kıvırcık Dalgalar:

Orta Boy Saçlar İçin Kalın Kıvırcık Dalgalar

Omuz hizasında saçlarınız varsa ve bukleleri seviyorsanız, dalgalarınızı da yoğun buklelere dönüştürebilirsiniz. Hafif katmanlarla bu orta uzunlukta saç görünümü, anında o titreşimi ve çekiciliği size katabilir ve harika görünebilir. Bukleler asla yanlış gitmez ve genel makyajı aydınlatmak için basit bir stil arayan genç kadınlar için her zaman mükemmeldir. Kalın saçlara ve dalgalı saç dokusuna sahipseniz bu dalgalı bukleler katmanlı saç kesimlerini kaçırmayın..

 • Oval, dikdörtgen ve elmas yüz şekline sahip olanlar bu saç modellerini deneyebilir..
 • 20’li yaşlardan 30’lu yaş grubunun sonuna kadar iseniz, bu saç modeli mükemmel olabilir..

10. Pembe Ombre Omuz Boyu Dalgalı Saç:

Pembe Ombre Omuz Boyu Dalgalı Saç

Korkak ve parlak, canlı görünümleri seviyor musunuz? Gündelik gündelik stillerden sıkıldınız mı? O zaman neden güzel bir ombre saç rengi denemiyorsunuz? Dalgalı orta uzunlukta saçlara sahip bu büyüleyici pembe ombre saç şaşırtıcı olmaktan başka bir şey değil. Bu partiler ve arkadaşlarınızla vahşi gece toplantıları için, bu saç modeli tarzınıza muhteşem bir unsur katabilir..

 • Herhangi bir yüz şekli ve yüz özelliği bu saç stiline kolayca uyum sağlayabilir..
 • 30’ların ortalarına kadar olan kadınlar bu tarz ifadeyi tercih edebilirler..

11. Bob:Orta dalgalı saçlar için saç modelleri 1

Bob, saçın her yönüne uygun bir klasiktir. Bob, orta uzunlukta dalgalı saçlarla harika bir şekilde çalışır, çünkü ona ekstra bir sıçrama ekler. Ve Bobs için temel kuralı biliyorsunuz – Fön çekerken daima yuvarlak bir fırça kullanın.

12. Spiraller:

Spiraller Saç

Spirallerin amacı saçlarınızın daha hacimli görünmesini sağlamak ve bunu da böyle bir şıklıkla yapıyor. Yapmanız gereken tek şey, saçınızın alt kısımlarını etrafına sararken maşayı yatay yerine dikey tutmaktır..

13. Bohem Örgüler:

Bohem Örgü Saç

Bu sezon yeni bir şeyler denemek ister misiniz? Neden Bohemya gitmiyorsun? Çalışmayı kolaylaştırmak için saçınızı başlangıçta düzeltin. Şimdi, bir tarafta başınızın orta çizgisinden yaklaşık iki inç uzakta, iki büyük saç tutamını alın ve başın arkasına ulaşana kadar onları bir örgü içinde toplayıp bükmeye devam edin. Diğer tarafta da aynısını yapın. Şimdi iki örgüyü bir lastik bant veya küçük bir klipsle birleştirin ve görünümünüzü tamamlayın.!

14. Gevşek Dalgalar:

Gevşek Dalgalar Saç Modeli 4

Dalgalar asla mükemmel olmak zorunda değildir ve onları aplomb ile çekmeyi bu kadar kolay yapan da budur! Saçınızı iki bölüme ayırın. Dış kısmı bağlayın ve serbest buklelerinizi kıvırmaya başlayın. Bunu yaptıktan sonra saçını çöz. Kıvırmaya devam edin. Buklelerin mükemmel olması gerekmez – ne kadar rahat / dağınıksa o kadar iyidir. Hafif tutuşlu saç spreyi ve biraz karıştırarak bitirin.

15. Dokulu:

dokulu

Bu saç modelinin adı sizi korkutmasın. Gerçekten o kadar da zor değil! Saçınızı nispeten küçük bölümlere ayırın ve hepsini bağlayın. Şimdi her bölümü çözün ve saç tellerini kökten uca doğru kıvırmaya başlayın. Saçınızın belirli bir stile dayanıklı olduğunu biliyorsanız, çözerken her bölüme biraz şekillendirici köpük (çok az) uygulayabilirsiniz. Bir kürek fırçasıyla buklelerinizi biraz düzeltin ve dokulu dalgalarınız tamamlanmış olmalıdır.!

16. Dalgalar ve Patlamalar:

Dalgalar ve Patlamalar

Bunun için saçlarınız doğal olarak dalgalıysa, fazla bir şey yapmanıza gerek kalmayacak! Kaküllerinizi gözlerinizi kapatacak kadar uzun kestirin ve bir tarafa süpürün. Saçınızın alt kısımlarını kıvırmak için bir saç maşası kullanın ve ardından hafif tutunan bir saç spreyi ve yuvarlak bir fırça ile işlemi tamamlayın..

17. Kabarık At Kuyruğu:

altı

At kuyruğu birçok şekilde yapılabilir, ancak bu biraz özel. Başlamak için tüm saçınızı bir at kuyruğuna geri bağlayın. Şimdi atkuyruğunuzu oldukça büyük tutamlara ayırın ve her bir tutamı ayrı ayrı kıvırın. Dalgaları yumuşatmak için tüm at kuyruğunu bir kürek fırçasıyla tarayın. Kaküllerine gelince, onları ya saçının geri kalanıyla aynı uzunlukta ve atkuyruğu ile bağlayabilirsin ya da bu ekstra ‘güç’ için, gözlerini kapatacak kadar uzun tutabilir, tutamlar halinde kıvırabilirsin, her bir ipi tek kıvrımlar halinde düzleştirin ve yanlara doğru süpürün.

18. Atina Örgüleri:

Atina Örgüleri

Atina Örgüleri oluşturma yöntemi, Bohem Örgülerine çok benzer. İlk önce, tüm saçınızı düzeltin. Ardından, Bohem Örgülere benzer bir şekilde bükerken, yanlardan eşit miktarda saç alın ve her dönüşümlü bükümden geçirin. Son olarak, örgüleri başın arkasında birleştirin. Bu stil, temel olarak saçınızın Athena Tapınağı’na biraz benzemesini sağlar, ancak çok daha muhteşem bir şekilde.

Orta boy saçlar için bu güzel ve çağdaş saç modellerini beğeneceğinizi umuyoruz. Oldukça şaşırtıcı ve sevimliler, dışarıdaki tüm kadınlar için ideal olabilirler. Bunları deneyin ve bir moda tutkunu ve bir yıldızdan daha az görünemezsiniz. bunlar hakkında ne düşünüyorsun?