Žadintuvai daugeliui žmonių yra palaima, nes jie pažadina juos iš gilaus miego ir ruošiasi naujai dienai. Kadangi kai kurie žmonės yra giliai miegantys, įprasti žadintuvai jų lengvai nežadina. Čia garsus žadintuvo dizainas yra geriausias pasirinkimas. Garsus žadintuvo garsas puikiai tinka pažadinti giliai miegančius.

Paprasta & Naujausi garsiojo žadintuvo dizainai:

Čia mes įtraukėme 15 modernių garsių žadintuvų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Garsusis žadintuvas su lovos kratytuvu:

Garsusis žadintuvas su lovos kratytuvu

Čia yra nuostabus žadintuvas, kuris taip pat turi papildomą funkciją. Be skleidžiamo stipraus garso, jis taip pat vibruoja lovą, kad pažadintų jus iš gilaus miego. Tai tikras žadinimo pabudimas visiems tiems žmonėms, kurie nesikelia lengvai su įprastais žadintuvais.

2. „Twin Bell Loud“ žadintuvas:

„Twin Bell Loud“ žadintuvas

Šis labai garsus žadintuvas puikiai tinka gerai miegantiems žmonėms. Klasikinis stalo laikrodis su dviem varpeliais abiejose pusėse yra puikus gabalas namuose. Kvarcinis laikrodis puikiai tinka laikui. Kai žadintuvas suskamba reikiamą valandą, varpai dvyniai skleidžia stiprų triukšmą, todėl šis garsus žadintuvas sunkiai miegantiems.

3. Super garsus žadintuvas:

Super garsus žadintuvas

Įsigykite šį itin garsų žadintuvą, kuris skamba garsiausiai. Prie laikrodžio pritvirtinti du šoniniai garsiakalbiai užtikrina, kad žadintuvą girdėtų visi kambaryje esantys žmonės. Tai puikiai tinka visiems, kuriems reikia gerai priminti apie laiką. Šis žadintuvas gali būti laikomas šalia lovos, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

4. Priešgaisrinis garsinis žadintuvas:

Priešgaisrinis garsinis žadintuvas

Išbandykite šį priešgaisrinį žadintuvą, kuris skleidžia ugniagesių variklio skambutį. Šis tikrai garsus žadintuvas su garsu pažadins visą namų ūkį. Tai taip pat gali būti garsus erzinantis žadintuvas, nes garsas gali būti netinkamas visiems. Bet tai tikrai jus pažadins.

5. Papildomas garsus žadintuvas:

Papildomas garsus žadintuvas

Vienas iš ypač garsių žadintuvų yra geriausias žmonėms, kurie giliai miega. Tai pažadins juos iš miego ir greitai paruoš. Garsas, sklindantis iš šio žadintuvo, pažadins jus ir tuo pat metu nustebins.

6. Sirena garsus žadintuvas:

Sirena garsus žadintuvas

Šis itin garsus žadintuvas turi sirenos garsą, kuris pažadins visus. Iš šio laikrodžio skleidžiamas garsas yra tikrai puikus ir jūs galite surinkti garsą arba sumažinti jį pagal savo pasirinkimą. Šis garsus skaitmeninis žadintuvas gali būti geriausia dovana draugui, kuris visada vėluoja į darbą.

7. Vibruojantis pagalvėlės garsusis žadintuvas:

Vibruojantis pagalvėlės garsusis žadintuvas

Štai dar viena programėlė, kurią naudodami galite pabusti iš gilaus miego. Tai garsiausias žadintuvas, kuris kada nors yra su vibruojančiu kilimėliu, kurį galite laikyti po pagalve. Tai ne tik skambės garsiai, kai skambės žadintuvas, bet ir vibruos pagalvę ir padės pabusti.

8. Rožinis garsus žadintuvas:

Rožinis garsus žadintuvas

Padovanokite šį mielą rausvą žadintuvą savo merginai, kuri miega giliai. Šis geriausias garsus žadintuvas yra tinkamas mergaitei, kuri mėgsta rožinę spalvą. Laikrodžio forma taip pat yra išgalvota, kurią mylės draugas. Tai gali būti garsus kelioninis žadintuvas, taip pat lengvas ir mažo dydžio.

9. „Glow Loud“ žadintuvas:

„Glow Loud“ žadintuvas

Šis itin garsus žadintuvas švyti, kai suskamba žadintuvas. Laikrodis yra rutulio formos, o skaitmeninis laikrodis centre rodo laiką. Žemės rutulys švytės tamsoje ir padės laiku pabusti. Jame yra įrašomas aliarmas ir USB įkrovimo prievadas.

10. Vaikų garsusis žadintuvas:

Vaikų garsusis žadintuvas

Čia yra šaunus mėlynas vaikų žadintuvas. Žadintuvas su garsiu žadintuvu puikiai tinka vaikams, nes jiems reikia anksti keltis į mokyklą. Žadintuvas yra mielas žiūrėti, o garsas taip pat pažadins juos. Šis garsus elektrinis žadintuvas yra puiki dovana vaikams.

11. Metalinis garsus žadintuvas:

Metalinis garsus žadintuvas

Išbandykite šį itin prašmatnų garsų žadintuvą žmonėms su klausos negalia. Šis nuostabus kūrinys ne tik gerai atrodo, bet ir skleidžia garsiausią garsą. Tai tikrai pažadins jus iš gilaus miego, net jei silpnai girdite. Garsas, sklindantis iš šio žadintuvo, yra labai aštrus, ir jūs norėsite atsikelti ir jį atidėti.

12. Roboto garsusis žadintuvas:

Robotas garsus žadintuvas

Šis ypatingas garsus dvigubas žadintuvas puikiai tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Laikrodis yra roboto formos su metaliniu rėmu. Laikrodis taip pat turi žibintuvėlį. Šis žadintuvas yra puikus žiūrėti ir jums patiks pabusti ryte su žadintuvo garsu.

13. Daugiafunkcinis garsusis žadintuvas:

Daugiafunkcinis garsusis žadintuvas

Šis garsus vaikų žadintuvas turi įvairių funkcijų, kurios daro jį ypatingą. Žadintuvas turi skaitmeninį ekraną, kuris šviečia tamsoje. Šio laikrodžio datos ir laiko funkcija taip pat labai naudinga. Šį laikrodį galite nešiotis ir keliaudami arba naudoti kaip virtuvės laikmatį.

14. Kelionės garsusis žadintuvas:

Kelionės garsusis žadintuvas

Jei nuolat keliaujate iš vienos vietos į kitą, tada šis garsiai keliaujantis žadintuvas kaip tik jums tinka. Tai lengvas žadintuvas, kuris yra aptakus ir plonas. Jis neužima daug vietos ir jį galima lengvai sutalpinti į lagaminą. Laikrodis turi garsų žadintuvą, kad galėtumėte lengvai atsikelti laiku susitikimams.

15. Virtuvės garsusis žadintuvas:

Garsus virtuvės žadintuvas

Kai virtuvėje vienu metu atliekate kelias užduotis, puiku turėti laikrodį, kuris nurodo laiką arba nustato laikmatį. Šis laikrodis suskambės, kai ateis laikas, ir primins apie verdantį puodą arba orkaitę, kurią reikia patikrinti.

Garsūs žadintuvai yra įvairių garso lygių. Galite pasirinkti priešgaisrinį skambutį, sireną, robotą ir kt. Skaitmeniniai ir analoginiai laikrodžiai taip pat yra su garsiais žadintuvais. Išbandykite įvairius ryškių spalvų vyrų, moterų ir vaikų laikrodžius.