Šiandienos įtemptame gyvenime, kai žmonės yra apsupti daugybės pareigų ir atsakomybės, nesvarbu, ar tai būtų mokykloje besimokantis vaikas, ar biuro darbuotojas, laikas tapo svarbiausiu centru. Dėl to nuolatinis laiko suvokimas tapo valandos poreikiu. Šiam tikslui žmonija ilgą laiką naudojo laikrodžius. Laikui bėgant senus sieninius laikrodžius ir ritmo laikrodžių dizainus pakeitė nauji skaitmeniniai laikrodžiai ir rankiniai laikrodžiai. Tačiau daugelyje namų ūkių vis dar yra vietos senoviniams ritminiams sieniniams laikrodžiams kaip nostalgiškam veiksniui, primenančiam saldžius prisiminimus iš praeities.

Ritmo laikrodis iš esmės yra laikrodis, kuris kiekvieną valandą sukuria unikalų muzikinį toną. Taigi jūs pažįstate laiką ir mėgaujatės melodinga muzika. Muzikinio tono tipas skiriasi priklausomai nuo ritmo laikrodžio stiliaus.

Šiuolaikiniai ritmo laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir naujausių ritmo laikrodžių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Ritmo mantijos gaidžiai:

Ritmo mantijos gaidžiai

Šiais laikais sunku rasti didelį namą su židiniu ir kamino konstrukcija. Todėl židiniai retai matomi. „Rhythm“ mantijos laikrodis yra puikus kaminas su savo mamutine struktūra. Yra įvairių „Rhythm“ mantelinių laikrodžių, turinčių muzikos mechanizmą, pagrįstą kvarco sistema arba gegutės sistema arba paprasta dygliuota cilindrų sistema. „Mantel“ laikrodžiai taip pat gali turėti švytuoklinio stiliaus muzikos mechanizmą.

2. Ritmo žadintuvas:

Ritmo žadintuvas

Paprastai sakydami ritmo laikrodį, mes įsivaizduojame sieninį ar stalo ritmo laikrodį, nes tai yra įprastos ritmo laikrodžio versijos. Tačiau ritminius laikrodžius galima įsigyti ir miniatiūrinėje versijoje. Dydis prilygsta įprastam skaitmeniniam žadintuvui, tačiau veikimo mechanizmas yra panašus į bet kurio kito ritmo laikrodžio mechanizmą. Ritminio žadintuvo ypatumas yra tas, kad šiame laikrodyje nustatytas žadintuvas skamba unikaliu pageidaujamu ritmu.

3. Ritmo kvarco laikrodis:

Ritmo kvarco laikrodis

Kvarcinis laikrodis yra palyginti moderni technologija su ritmo laikrodžiais. Kvarcinį laikrodį sudaro elektroninė technologija, skirta reguliariam laiko atnaujinimui, todėl ritmo kvarcinis laikrodis apima muzikinių ritmų sukūrimą elektroniniu būdu, kurie praneša laiką kas valandą ar pusvalandį. Taigi, jei norite nostalgiško laikrodžio pasirinkimo, tačiau jį remia šiuolaikinės technologijos, tai kvarco ritmo laikrodis yra geriausias kelias.

4. Ritmo gegutės laikrodis:

Ritmo gegutės laikrodis

Nuo senų laikų „Rhythm“ gegutės laikrodis buvo populiariausias „Rhythm Clocks“ variantas. Taip yra todėl, kad „Rhythm“ gegutės laikrodis puikiai atitinka ritmo laikrodžio idėją, kurioje miniatiūrinis paukštis kas valandą išeina iš laikrodžio ir praneša apie laiką. Šis laikrodžių stilius buvo visų laikų mėgstamiausias tarp visų laikrodžių mėgėjų.

5. Mažo pasaulio ritmo laikrodžio dizainas:

Mažo pasaulio ritmo laikrodžio dizainas

Tradiciškai seniausia laikrodžių forma yra „Rhythm“ muzikiniai laikrodžiai. Tai apima visų tipų laikrodžius, tokius kaip gegutės ritmo laikrodžiai, kvarcinio ritmo laikrodžio dizainas, švytuoklinis ritmo laikrodis ir tt įvairovė to paties.

6. Ritminiai stalo laikrodžiai:

Ritminiai stalo laikrodžiai

Šiandien kiekvienas tūkstantmečio žmogus susiduria su sunkumais susidoroti su kasdieniu įtemptu grafiku. Dėl to reikia nustatyti konkrečią laiko trukmę kiekvienai kasdienei veiklai, net ir kasdieniam maistui. Kad padėtų jums susidoroti su šiais laikais, „Rhythm Table Clocks“ gali būti patogus pasirinkimas. Šie laikrodžiai gali būti dedami ant jūsų pietų stalo ir taip pat gali sukurti malonią atmosferą melodingais ritmais.

7. Ritmo švytuoklinis laikrodis:

Ritmo švytuoklinis laikrodis

„Rhythm“ švytuoklinis laikrodis turi apvalios formos metalinę švytuoklę, pakabintą nuo pradinio laikrodžio, kuri svyruoja kas valandą ir sukuria garsą iš potencialios energijos, gaminamos laikrodžio vidinėje struktūroje dėl švytuoklės kinetinės energijos. Švytuoklės svyravimų skaičius yra lygus laikui, kurį reikia pranešti.

8. Indijos ritmo laikrodžio dizainas:

Indijos ritmo laikrodžio dizainas

Ritmo laikrodžio dizaino koncepcija buvo gana populiari ir mėgstama ir tarp indų. Be to, Indijos ritminiai laikrodžiai taip pat patinka užsienio gyventojams, ypač tiems, kurie sukurti naudojant Indijos amatus ir medžiagas. Kvarco ir gegutės ritmo laikrodžiai yra garsiausi ritmo laikrodžių dizainai Indijoje.

9. Ritminis skaitmeninis laikrodis:

Ritminis skaitmeninis laikrodis

Naujausias ritmo laikrodžių modernizavimo vystymasis yra skaitmeninis laikrodis „Rhythm“. Su visomis įprasto skaitmeninio laikrodžio funkcijomis jis turi priedų muzikinių pranešimų pavidalu ir taip pat suteikia skaitmeninio žadintuvo funkciją, kuri skamba unikaliu tonu.

10. Ritmo senelio laikrodis:

Ritmo senelio laikrodis

Ritmo senelio laikrodis yra klasikinis senamadiškas XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios kūrinys. Ji egzistavo tuo laikotarpiu, kai daugiausia egzistavo visi mūsų seneliai. Todėl tai yra išskirtinai senelių mėgstamiausias ritmo laikrodžio stilius.

11. Ritmo kvarco žadintuvas:

Ritmo kvarco žadintuvas

„Rhythm“ kvarcinis žadintuvas yra vietinis laikrodis, turintis žadintuvo ir ritmo laikrodžio savybes. Jis pagrįstas laikrodžio mechanizmo kvarco sistema. Tai reiškia, kad laikrodis veikia elektroniniu būdu.

12. Ritmo laikrodis Costco:

Ritmo laikrodis Costco

„Costco“ yra vienas didžiausių didmeninės prekybos tinklų visame pasaulyje, įsikūręs Jungtinėse Amerikos Valstijose, siūlantis platų vartojimo prekių ir maisto prekių asortimentą. „Costco“ taip pat turi atskirą laikrodžių segmentą, siūlantį sieninius laikrodžius, kvarcinius laikrodžius, ritminius laikrodžius „Costco“ ir tt. Jis siūlo daugybę ritmo laikrodžių dizaino stilių; nuo seno švytuoklinio stiliaus iki naujausio skaitmeninio ritmo laikrodžio.

13. Seiko ritmo laikrodžio dizainas:

„Seiko“ ritmo laikrodžio dizainas

1960 -aisiais buvo pristatytas „Seiko“ ritmo laikrodis, kuris pasirodė esąs žaidimų keitiklis. Valandinis ritmas ne tik turėjo naujas šiuolaikines melodijas, bet ir šaunų funky ciferblatą. 2000 m. „Seiko“ taip pat sukūrė populiariausią ritminio laikrodžio „animacinio ciferblato“ dizainą, kurio pardavimai buvo didžiuliai.

14. Piliečių ritmo laikrodžio dizainas:

Piliečių ritmo laikrodžio dizainas

Japonijos ir Šveicarijos investuotojų 1930 m. Įkurta „Citizen“ pradinė registracija buvo Šveicarijoje. „Citizen“ turi revoliucinį indėlį gaminant ekologiškus laikrodžius. Jis taip pat sukūrė saulės pagrindu pagamintą „Citizen“ ritmo laikrodį. Vėliau jis taip pat sukūrė Q&„Q Solar“ technologijos laikrodžiai, kurių eksploatavimo metu net nereikėjo keisti baterijų.

15. „The Beatles“ ritmo laikrodis:

„The Beatles“ ritmo laikrodis

Ritmo laikrodžio dizainas buvo labai pažengęs į priekį ir modernizuotas. Nors ritmas taip pat smarkiai pasikeitė nuo paprastų melodijų iki patrauklių sudėtingų melodijų ir naujoviškų gegutės skambučių. Vienas iš tokių novatoriškų ritmo laikrodžių įvedamų ritmų buvo legendinė „The Beatles band“ muzika, o laikrodis buvo žinomas kaip „The Beatles“ ritmo laikrodis.

Taigi, jūs dabar susipažinote su visais ritmo laikrodžio variantais. Šie ritminio laikrodžio dizainai, būdami klasikiniu XIX ir XX amžiaus pradžios laikrodžių segmentu, visada buvo populiarus pasirinkimas, ypač nostalgijos klientams.