Ar planuojate į savo svetainę, valgomąjį ar net miegamąjį įnešti šiek tiek papildomo įvaizdžio? Apvaliojo laikrodžio dizainas yra puikus būdas pridėti nuobodžiam gyvenimui daugybę stiliaus ir modernumo. Jie ne tik padeda sekti laiką, bet ir padeda pritraukti daug dėmesio, ypač priimant svečius savo namuose.

Naujausi apvaliojo laikrodžio modeliai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir modernių apvalių laikrodžių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Skandinavijos juodos ir rožinio aukso šiuolaikinis apvalus sieninis laikrodis:

Skandinaviškas juodas ir rožinis auksas modernus apvalus sieninis laikrodis

Tai puikus 12 colių, neužsukantis apvalus sieninis laikrodis, pagamintas iš tvirto rožinio aukso spalvos rėmo. Dizainas atrodo visiškai pribloškiantis, o visiškai tyli, ne tiksinanti technologija padės išvengti bet kokio blaškymosi. Aukštos kokybės judesiai garantuoja tikslų laiką, o galinis nagų plyšys leidžia lengvai pakabinti ant sienų.

2. Natūralus beržo rankų darbo modernus apvalus sieninis laikrodis:

Natūralus beržo rankų darbo modernus apvalus sieninis laikrodis

Tai gana mažas apvalus sieninis laikrodis, kurio skersmuo yra tik 10 colių. Šis gražus rankų darbo laikrodis pagamintas iš tikros beržo kietmedžio, JAV. Jis atrodo modernus ir stilingas su lazeriu išgraviruotais skaitmenimis. Dėl švarios išvaizdos jis idealiai tinka gyvenamosioms patalpoms.

3. Aplinkos oro šiuolaikinis apvalus sieninis laikrodis:

Aplinkos oro šiuolaikinis apvalus sieninis laikrodis

Šis 12 colių apvalus sieninis laikrodis yra vienas iš technologiškai pažangiausių sieninių laikrodžių. Šis apvalus laikrodis, pagamintas iš blizgančio aliuminio, yra visiškai valdomas radijo bangomis-todėl automatiškai sinchronizuoja laiką kelis kartus per dieną, niekada nereikia iš naujo nustatyti ir tiksliai nustatyti sekundės. Jame taip pat yra dvigubas temperatūros ir drėgmės jutiklis, skirtas stebėti jūsų aplinką.

4. Šiuolaikinis apvalus sieninis laikrodžio dizainas:

Modernus apvalus sieninis laikrodis

Tai gana didelis apvalus sieninis laikrodis, kurio skersmuo yra 16 colių. Jame yra daug skaitiklių, kuriuos lengva perskaityti, priekinis stiklo dangtis ir rėmas yra visiškai pagamintas iš tikros medienos. Be to, aukštos kokybės kvarcinis valymo judesys visiškai garantuoja tikslų laiką ir visiškai tylią aplinką. Būtinas dalykas jūsų virtuvėje ar miegamajame.

5. Klasika & Modernus apvalus sieninis laikrodis:

Klasikinis & amp; Modernus apvalus sieninis laikrodis

Jei jums patinka paprastas ir elegantiškas apvalus sieninis laikrodis, tai kaip tik jums. Tai labai paprastas, švarus, itin modernaus stiliaus juodas laikrodis. Apvalus metalinis rėmas yra juodos spalvos, lengvai skaitomi balti akcentai. Jis gali būti lengvai montuojamas ant bet kurios sienos ir yra 12 colių skersmens. Labai rekomenduojama įmonių biurams.

6. Romos apvalus sieninis laikrodis:

Romos apvalus sieninis laikrodis

Išgraviruotas romėniškais skaitmenimis, šis 24 colių geležies itin didelis apvalus sieninis laikrodis tikrai sulauks jūsų dėmesio. Jūs stebėsite ne tik laiką, bet ir stilių bei madą. Šis kokybiškas dekoras puikiai tiks bet kurioje patalpoje – gyvenamojoje, virtuvėje ar miegamajame.

7. „Moving Gear Modern“ apvalus sieninis laikrodis:

„Moving Gear“ modernus apvalus sieninis laikrodis

Tai unikalus apvalus sieninis laikrodis, kurį turėtų turėti kiekvienas. Matuojant 12 colių skersmenį, visa priekinė dalis yra sumontuota apvaliu plokščiu stiklu. Laikrodžio priekį sudaro gražiai atrodančios judančios pavaros, nepriklausančios nuo laiko judėjimo. Taip pat yra gyvas raudonas naudotas daiktas.

8. Šiuolaikiniai apvalūs laikrodžiai:

Apvalūs laikrodžiai su juostelėmis

Šis 12 colių apvalus sieninis laikrodis yra unikalus su juodais milteliniais dažais dengtomis plieninėmis juostelėmis, žyminčiomis šio modernaus laikrodžio valandas. Sidabrinės rodyklės leidžia lengvai skaityti, o kvarcinis laikrodis leidžia tiksliai nustatyti laiką ir nereikalauja priežiūros.

9. Baltas keraminis modernus sieninis laikrodis:

Baltas keraminis modernus sieninis laikrodis

Šis 10 colių mažas apvalus sieninis laikrodis yra meno kūrinys. Tai švelnus baltas porcelianinis veidas ir auksinės rankos, kad jis įsilietų į bet kurį jūsų kambarį. Be to, jis pasižymi kvarco judesiu ir yra visiškai tylus. Tam pakanka vienos AA baterijos.

10. Šiuolaikinis juodo metalo sieninis laikrodis:

Šiuolaikinis juodas metalinis sieninis laikrodis

Šį minimaliai atrodantį modernų apvalų sieninį laikrodį sukūrė realaus gyvenimo menininkai Sinsinačio mieste, Ohajo valstijoje. Pilnai supjaustytas, dažytas, paruoštas ir surinktas JAV. Laikrodis, pagamintas iš aliuminio su milteliniu būdu padengtais kraštais, turi tylų nepertraukiamo judesio laikrodžio variklį. Laikrodžio paviršius yra pusiau blizgus, kurį galima lengvai nuvalyti minkšta medvilnine šluoste ir lengvai pakabinti ant sienos.

11. Šilko šiuolaikiniai apvalūs laikrodžiai sienai:

Šilko šiuolaikiniai apvalūs laikrodžiai sienai

Šis šilkinis per didelis apvalus sieninis laikrodis tikrai pagamintas Vokietijoje. Šis šilko laikrodis pagamintas iš aukštos kokybės šilko, kuris taip pat gali būti perdirbamas kaip kietas plastikas. Laikrodyje yra juodos ir baltos rodyklės, užtikrinančios puikų spalvų derinimą. Tai sukuria įmantrų, erdvų ir akį traukiantį dizainą visiems. Puikiai tinka dovanoti kam nors.

12. Prabangūs šiuolaikiniai tylūs neužsukantys apvalūs laikrodžiai:

Prabangūs, modernūs tylūs, ne tiksintys apvalūs laikrodžiai

Šis gražus apvalus sieninis laikrodis yra padengtas tvirta rožinio aukso spalva, kuri išsiskiria labai patraukliu dizainu. Šis 12 colių laikrodis pasižymi aukštos kokybės judesiu, kad būtų užtikrintas tiksliausias ir tiksliausias laikas. Be to, tyli ir be triukšmo skleidžiama begarsė technologija padeda pašalinti bet kokius naudotojo trikdžius. Čia jis yra su galiniu nagų lizdu, kad būtų galima lengvai pakabinti ant sienų.

13. Tylūs metaliniai sieniniai apvalūs laikrodžiai:

Tylūs metaliniai sieniniai apvalūs laikrodžiai

Šis 12 colių apvalus metalinis sieninis laikrodis tikrai atrodo nuostabiai mėlynos spalvos ir puikiai puošia jūsų namus. Laikrodžio rodyklių yra daug, o stiklas apsaugo nuo rūko, todėl lengva matyti laiką. Laikrodis turi kvarcinį judesį, kuris tiksliai nurodo laiką, ir tyliai, be tiksėjimo užtikrina patogų miegą ir geresnę darbo aplinką be trukdžių.

14. 3D šiuolaikinio apvaliojo laikrodžio dizainas:

3D šiuolaikinio apvaliojo laikrodžio dizainas

Tai labai gražiai atrodantis modernus apvalus sieninis laikrodis. Jį išskiria minimalistinis ir šiuolaikinis stilius su 3D kapsulės formos linijomis, veikiančiomis kaip valandos žymekliai. Unikali deranti kraštinė, laikrodžio rodyklės ir linijos padeda laikrodžiui sukurti labai kūrybingą animacinio stiliaus iliustracinę išvaizdą. Laikrodis yra matinis, be stiklo dangtelio.

15. Didelis skaitmeninis šiuolaikinis sieninis laikrodis:

Modernus šiuolaikinis sieninis laikrodis su dideliais skaitmenimis

Tai vienas itin didelis apvalus sieninis laikrodis su išspaudžiamais skaitmenimis, kurie žymimi kiekvieną valandą. Modernus ir patrauklus dizainas jaučiasi tikrai ypatingas ir unikalus. Laikrodis veikia visiškai iš baterijų ir bus puikus jūsų namų dekoro priedas. Tai taip pat gali būti dovana jūsų artimiesiems.

Jei tikrai aistringai žiūrite į stilingą ir šiuolaikiškai atrodantį apskrito laikrodžio dizainą, šis sąrašas tikrai padės jums išsirinkti geriausią sau ir savo šeimai. Būkite tikri, kad kiekvienas iš jų suks galvas ir privers jus jas labiau vertinti.