Mechaniniai laikrodžiai yra laikrodžiai, veikiantys mašinose. Jie nėra siejami gamtos kaip saulės laikrodis ar smėlio laikrodis. Jie labai tiksliai nurodo laiką, todėl jie plačiai naudojami. Į mechaninį laikrodžio dizainą taip pat puikiai žiūrima. Daugybė pavarų, sujungtų viena su kita, kad lengvai ir tiksliai suformuotų laikrodžio mechanizmą. Mechaniniai laikrodžiai taip pat atrodo labai pramoniškai, nes jie neapima laikrodžio mechanikos. Galite lengvai pamatyti visas laikrodžio dalis, todėl šie laikrodžiai yra labai ypatingi.

Saunus & Geriausi mechaninio laikrodžio dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir naujausių mechaninių laikrodžių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Sodo mechaninis laikrodis:

Sodo mechaninis laikrodis

Įsigykite šį didelio dydžio mechaninį laikrodį, kurį galite naudoti sode. Šis laikrodis turi didelius ciferblatus ir yra pagamintas iš metalo. Tai atrodo nuostabiai didelėje erdvėje. Tvirti laikrodžio kraštai suteikia jam pramoninę išvaizdą.

2. Kelių pavarų mechaninis laikrodis:

Mechaninis kelių pavarų laikrodis

Čia yra kelių pavarų mechaninis sieninis laikrodis, kuris atrodo labai kietas ir unikalus. Penkios pavaros yra sujungtos, kad sudarytų vieną ypatingą detalę, kuri gerai parodytų laiką. Sieninis laikrodis su mechanine pavara yra tiesiog nuostabus daiktas jūsų namuose.

3. Mechaninis šou gabalas:

Mechaninis parodos kūrinys

Įsigykite šį mechaninį laikrodį savo namams arba dovanai kam nors. Mechaninis karkasinis sieninis laikrodis yra puikus žvilgsnis ir turi keletą pavarų, sujungtų kartu. Kombinuota laikrodžio išvaizda yra pramoninė. Aplink centrinį laikrodį yra dideli romėniški skaitmenys.

4. Vintage mechaninis laikrodis:

Senovinis mechaninis laikrodis

Išbandykite šį gražų senovinį mechaninį laikrodį, kurio visur yra daugybė. Laikrodžio ekranas yra toks, kad yra du sluoksniai. Išorinis sluoksnis turi žalvario numerius. Vidiniame sluoksnyje yra mechaninė pavarų sistema, kurioje yra valandos ir minutės rodyklės. Tai senas mechaninis laikrodis, kuris atrodo elegantiškai.

5. Sidabrinis mechaninis laikrodžio dizainas:

Sidabrinis mechaninio laikrodžio dizainas

Jei jums patinka gražūs sidabro dirbiniai jūsų namuose ar biure, šis sidabrinis mechaninis laikrodis yra būtent tai, ko jums reikia. Šis mechaninis žadintuvas taip pat yra brangus laikrodis, kurį galite turėti. Ryški laikrodžio spalva traukia akį. Jame yra juodos valandos ir minutės rodyklės, kurios suteikia gerą kontrastą laikrodžiui.

6. Medinio mechaninio laikrodžio dizainas:

Medinio mechaninio laikrodžio dizainas

Mediena taip pat yra puikus pasirinkimas laikrodžiams. Į šį medinį mechaninį laikrodį patogu žiūrėti. Šio laikrodžio 3D efektą sudaro krumpliaračių sluoksniai. Aplink puikiai išdėstyti dideli romėniški skaitmenys. Tai taip pat yra mechaninis švytuoklinis laikrodis.

7. Sukamasis mechaninis laikrodis:

Sukamasis mechaninis laikrodis

Kai kurie unikalūs mechaniniai laikrodžiai yra besisukantys. Unikalūs ir modernūs mechaniniai laikrodžiai yra retro ir dekoratyvūs. Besisukantis laikrodžio ratukas yra ypatingas ir prie jo taip pat yra žadintuvas. Tai puikus stalo laikrodis, kurį galite naudoti namuose.

8. Mechaninio laikrodžio rinkinys:

Mechaninio laikrodžio rinkinys

„Pasidaryk pats“ metodu galite sukurti savo paprastą mechaninį laikrodį. Įrankių rinkinyje yra visos laikrodžio dalys. Šį nesudėtingai atrodantį laikrodį galite sukurti lengvai. Šis mechaninis švytuoklinis sieninis laikrodis puikiai atrodys prie tamsios sienos. Kontrastas tinka bet kokiam kambariui.

9. Mechaninis senelio laikrodis:

Mechaninis senelio laikrodis

Senelio laikrodžiai buvo nuostabus praeities dalykas ir dabar taip pat puikiai tinka kaip madingi daiktai. Mechaninis senelio laikrodis yra puikus bet kurio namo elementas. Laikrodis yra didelio dydžio ir turi medinį rėmą. Šių laikrodžių švytuoklė skamba reikiamą valandą.

10. Mechaninis kišeninis laikrodis:

Mechaninis kišeninis laikrodis

Tai puikus dovanų pasirinkimas daugeliui žmonių turėti šį mechaninį kišeninį laikrodį. Šio kišeninio laikrodžio žalvarinis dangtelis turi stiklo rinkinį. Mažas mechaninis laikrodis šio kišeninio laikrodžio centre verčia jį veikti. Laikrodis gali turėti grandinėlę, skirtą prisegti prie palto kišenės.

11. Bronzinio mechaninio laikrodžio dizainas:

Bronzinio mechaninio laikrodžio dizainas

Bronza yra dar vienas puikus pasirinkimas, naudojamas laikrodžiams gaminti. Čia naudojami sudėtingi dizainai paprastai yra iš senų laikų. Dėl dizaino šis mechaninis stalo laikrodis yra geriausias. Bronzinis metalas gali būti lengvai apšviečiamas ir ilgą laiką laikomas be dėmių.

12. Mechaninio laikrodžio laikrodis:

Mechaninio laikrodžio laikrodis

Nuostabiai atrodantis laikrodis namuose kai kuriems žmonėms yra didžiulis pasididžiavimas. Šis mechaninis stalinis laikrodis puikiai atrodo ir gali būti jūsų pokalbių akcentas. Dizainas yra elegantiškas ir paprastas, tačiau atrodo įspūdingai. Romėniški laikrodžio skaitmenys yra dideli, o baltos ir juodos spalvos kontrastas yra gražus.

13. Medžio darbo mechaninio laikrodžio dizainas:

Medžio darbo mechaninio laikrodžio dizainas

Čia yra puikus laikrodis, pagamintas iš medžio. Dizaineris laikrodžio apačioje įtraukė labirintą. Kamuolys labirinto bėgiklyje per valandą juda iš vieno galo į kitą. Tai vienas iš geriausių mechaninių laikrodžių, kuris yra pastatytas.

14. Erelio skulptūros laikrodis:

Erelio skulptūros laikrodis

Gaukite šį akį traukiantį laikrodį, kurio viršuje yra erelio skulptūra. Maži triušiai prie pagrindo taip pat yra mieli. Šis apvalus mechaninis laikrodis turi bronzinį dangtelį ir stiklinį dangtelį. Šį laikrodį galite gauti kaip stalo serviravimą ir laikyti jį kaip centrinį elementą.

15. 3D spausdintas – kietas mechaninio laikrodžio dizainas:

3D spausdintas - kietas mechaninio laikrodžio dizainas

3D spausdinimas yra naujausia meno funkcija, kuri pasiekia visus. Čia naudojamas spausdintuvas sukuria norimo vaizdo 3D objektą. Šis laikrodis pagamintas naudojant 3D spausdintuvą ir puikiai veikia.

Mechaninio laikrodžio dizainas yra įvairių stilių. Mediniai laikrodžiai kartu su žalvariu, bronza ir variu yra geriausiai parduodami mechaninio laikrodžio pasaulyje. Laikrodžiai gali turėti ir švytuokles. Kai kurie iš jų gali būti su signalizacija arba 3D modeliavimu.