Stalo laikrodžio dizainas yra labai naudingas ir tuo pat metu yra daug naudojimo būdų. Jūsų patogumui ir pasirinkimui tarp stalinių laikrodžių yra daugybė veislių, leidžiančių pasirinkti jums tinkamiausią. Yra balti, juodi arba tamsiai nuspalvinti laikrodžių ciferblatai, kuriuos labai lengva skaityti. Daugelyje jų yra lengvas numerių aptikimas naudojant foninio apšvietimo parinktis. Be laiko rodymo, stalinis laikrodis taip pat pateikia mums tokią informaciją kaip data, diena ir temperatūra.

Naujausi & Šiuolaikiniai stalinių laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 20 mielų ir šaunių stalinių laikrodžių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. „Vintage Look Desk“ žadintuvai:

„Vintage Look Desk“ žadintuvai

Šis mažas stalinis laikrodis yra su žadintuvu ir suteikia puikų vintažą, kurį galima papuošti ant bet kurio jūsų namų stalo. Jis yra blizgančios raudonos spalvos ir sveria 120 gramų. Jį lengva nešiotis bet kur ir jis pagamintas iš plastiko.

2. 6 colių „Moving Gear“ apvaliojo stalo laikrodžio dizainas:

6 colių „Moving Gear“ apvaliojo stalo laikrodžio dizainas

Tai stilingas 6 colių judančio pavaros modernaus stalinio laikrodžio elementas, pasižymintis puikiu funkcionalumu. Tai sunumeruotas stalinis laikrodis, turintis paryškintus juodus arabiškus skaitmenis, kuriuos lengva atpažinti vienu žvilgsniu. Jie turi judančias pavaras ir yra pagaminti iš metalų. Antroji ranka pagaminta raudono atspalvio. Galite pasirinkti tai vadovo stalo laikrodį.

3. „Black Wood“ skaitmeniniai staliniai laikrodžiai:

„Black Wood“ skaitmeniniai staliniai laikrodžiai

Nuotraukoje parodytas idealus biuro stalo laikrodis, pagamintas iš juodos medienos. Tai gali parodyti maždaug 6 skaitmenų skaičių ir abėcėlę su LED puslaidininkiu. Tai kubinė medinė forma su skaitmeniniu mechanizmu. Jis naudoja AAA bateriją ir taip pat gali būti naudojamas nerimą keliančioms galimybėms.

4. Medžio masyvo kvadrato formos dekoratyvinio stalo laikrodžio dizainas:

Medžio masyvo kvadratinės formos dekoratyvinio stalo laikrodžio dizainas

Šios rūšys pagamintos iš medžio masyvo amerikietiško riešuto stiliaus. Laikrodžio veidą galima įsigyti įvairiomis šiuolaikinėmis spalvomis. Šio unikalaus stalinio laikrodžio matmenys yra 12 x 12 x 5 cm. Jis rodo laiką paprastu analoginiu mechanizmu ir neturi signalizacijos parinkčių. Visos rankos yra baltos spalvos.

5. Aptakūs suprojektuoti balti staliniai laikrodžiai:

Elegantiški balti staliniai laikrodžiai

Tai fantastiška elegantiško ir stilingos išvaizdos stalinio laikrodžio kolekcija. Jie turi apvalią formą ir veikia su dviem AA dydžio baterijomis. Jie veikia analoginiu mechanizmu ir turi tokias funkcijas kaip šviesos jutikliai ir snaudimo parinktys. Jis pagamintas iš baltos ABS plastiko medžiagos.

6. Rankų darbo medinio stalo laikrodžio dizainas:

Rankų darbo medinio stalo laikrodžio dizainas

Naršykite savo rankomis pagamintų medinių medžiagų unikalių stalinių laikrodžių, veikiančių paprastu mechanizmu, grožį. Jis pagamintas iš unikalaus medžio gabalo, kuris buvo išlygintas ir padengtas keliais lako sluoksniais, kad gautų tą blizgesį. Jis veikia su kvarco judesiu su akumuliatoriaus parinktimis ir gali būti lengvai nustatytas.

7. Skaidrūs krištolo stalo laikrodžiai:

Skaidrūs krištolo stalo laikrodžiai

Tai skaidraus tipo krištolo staliniai laikrodžiai, turintys krumpliaračius ir pagaminti iš tiesioginės graviūros medžiagos. Šis šaunus stalinis laikrodis yra pagamintas naudojant smėlio pūtimo graviravimo metodą, kurio spalva yra matinė. Šis optinis laikrodis yra 6,75 colio aukščio ir naudoja skeleto stiliaus modelį. Tai geriau tinka prestižinei ir brangiai dovanai visiems, kuriuos mylite.

8. Šešiakampio formos sidabro stalo laikrodžio dizainas:

Šešiakampio formos sidabrinio stalo laikrodžio dizainas

Šis laikrodis suteiks šviežią ir senovišką jūsų biuro stalo išvaizdą, kai jis laikomas virš jo. Jo matmenys yra 4,25 colio pločio ir 2 colių gylio, 5,25 aukščio. Šis mini stalinis laikrodis turi stiklinį priekį ir naudoja AA dydžio bateriją. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir aliuminio medžiagų.

9. Vežimėlio auksiniai staliniai laikrodžiai:

Vežimėlio auksiniai staliniai laikrodžiai

Tikslus šio „Seiko“ stalinio laikrodžio matavimas yra iš pagrindo ir viršutinės plokštės, kurių matmenys yra 2,2 x 3,2 colio. Bendras aukštis yra 4,4 colio su rankena aukštyn ir 3,6 colio, kai rankena nuleista. Šis išgalvotas stalinis laikrodis yra padengtas auksiniu metalu ir turi vežimėlį. Jis naudoja vieną AA dydžio bateriją. Jis taip pat turi apvalų mygtuką ant nugaros, kai jis stumiamas ir traukiamas; baigsite jo galimus naudojimo būdus.

10. Analoginio medinio tylaus stalo laikrodžio dizainas:

Analoginio medinio tylaus stalo laikrodžio dizainas

Pažvelkite į šį šaunų stalinį laikrodį, pagamintą iš medžio ir priskiriamą tylių stalo laikrodžių kategorijai. Jie turi žadintuvo funkciją, kuri palaipsniui skamba padidintu tonu, o snaudimo laikas yra apie 5 minutes. Jie dirba tyliai be tiksinčio garso, kuris užtikrina neramų miegą nakties metu. Jame yra naktinė šviesa su dideliais skaičiais.

11. Pakabuko tipo senoviniai staliniai laikrodžiai:

Pakabuko tipo senoviniai staliniai laikrodžiai

Neabejotina, kad tai būtų geriausias stalinių laikrodžių dizainas senovinėje serijoje. Tai kažkas panašaus į geležinkelio stoties pakabinamą laikrodį, kuris suteikia savo eleganciją, kai laikomas prie lovos. Juodas šio laikrodžio rėmas yra meistriškai pagamintas naudojant metalą su geriausiu ir unikaliu meistriškumu. Laikrodžio veidas yra dramblio kaulo spalvos ir patvirtintas dideliais romėniškais skaitmenimis.

12. Septyni spalvoti LED staliniai laikrodžiai:

Septyni spalvoti LED staliniai laikrodžiai

Čia yra mini stalinių laikrodžių dizainai, kurie idealiai tinka naudoti miegamuosiuose ir biuro staliniuose kompiuteriuose. Jie turi ypatingą spalvų keitimo ypatybę su 7 skirtingais atspalvių variantais. Šie apšviesti staliniai laikrodžiai rodo laiką, datą, dieną ir temperatūrą. Šie maži skaitmeniniai staliniai laikrodžiai taip pat turi žadintuvo funkciją.

13. 5 colių žalvario jūrinio stalo laikrodžio dizainas:

5 colių „Compass Brass“ jūrinio stalo laikrodžio dizainas

Turėkite šį stilingą stalinį laikrodį, kuris yra tikrai įskaitomas ir lengvai skaitomas, naudojant jūrinius laikrodžius. Jis pagamintas iš žalvario metalo ir turi 5 colių kompasą, esantį apačioje po apvaliu laikrodžiu. Tai tikrai būtų ideali dovana jūreivystės entuziastams ir taip pat navigatoriams.

14. „Polaris“ marmuriniai staliniai laikrodžiai:

„Polaris“ marmuriniai staliniai laikrodžiai

Atraskite šį mielą stalinį laikrodį, pažodžiui pagamintą iš „Polaris“ perlamutro balto atspalvio marmuro. Šis laikrodis suteikia jums stilingiausią ir aštriausią išvaizdą, kad ir kur jis būtų jūsų namuose ar biure. Marmuras, iš kurio jis pagamintas, dujuoja 6 x 4,75 colio matmenis.

15. Aukso plokštės graviruoto stalo laikrodžio dizainas:

Auksinės plokštės graviruoto stalo laikrodžio dizainas

Šis gražus stalinis laikrodis turi unikalų aukso graviravimo variantą. Jis gali būti padovanotas bet kokiai progai, pavyzdžiui, dovana išėjus į pensiją, vestuvėms ir jubiliejui, taip pat kaip darbuotojų pripažinimas, kai suasmenintas. Jame yra klasikinis stalas, išgraviruotas golfo kojos pagrindu ir auksinė plokštelė. Bendras laikrodžio dydis būtų 8 x 5 colių.

16. „Vintage Mantel Square“ stalo laikrodžiai:

Senoviniai „Mantel Square“ stalo laikrodžiai

Dabar pažvelkite į šį mažą stalinį laikrodį, pagamintą naudojant šiuolaikinę medieną. Šis laikrodis yra kvadrato formos, turintis senovinio stiliaus medinį dėklą su FOB stiliaus rankena. Jis turi baltą laikrodžio rodyklę su romėniškais skaitmenimis. Jis taip pat naudoja plastiką ir jo veikimui reikalinga AA dydžio baterija. Jei norite nusipirkti prabangų stalinį laikrodį, tai bus teisingas pasirinkimas.

17. Balso valdymo biuro stalo laikrodžio dizainas:

Balso valdymo biuro stalo laikrodžio dizainas

Jei ieškojote idealaus biuro stalo laikrodžio, tuomet esate čia. Tai skaitmeninis stalinis laikrodis su ryškiomis balso atpažinimo LCD foninėmis lemputėmis, žadintuvu ir oro sąlygomis. Jis skamba su dviem plaktuko aliarmo funkcijomis.

18. Auksinės rankenos marmuriniai staliniai laikrodžiai:

Auksinės rankenos marmuriniai staliniai laikrodžiai

Kai nerimaujate dėl bendro laikrodžių svorio, galite lengvai pasirinkti marmurinius stalinius laikrodžius. Tai didelis stalinis laikrodis, kuris taip pat yra sunkus ir nuostabiai suprojektuotas su auksine rankena. Jame naudojama AA dydžio baterija su „Xavier“ kvarco judėjimo mechanizmu. Šio laikrodžio matmenys yra maždaug 16 cm x 10 cm x 5 cm.

19. Medžio kubo LED ekrano stalo laikrodžio dizainas:

„Wood Cube“ LED ekrano stalo laikrodžio dizainas

Čia rasite platų spalvų pasirinkimą su vienu stilingu staliniu laikrodžiu. Tai kubinės formos medinis stalinis laikrodis, turintis visas įmanomas skaitmeninio stalo laikrodžio savybes. Jis gali rodyti laiką, datą ir temperatūrą kiekvienoje kubinėje pusėje. Be to, jis gali pakeisti spalvą ir parodyti kiekvieną funkciją kiekvienoje pusėje. Tai modernus dekoras, kuris puikiai tinka bet kokiam biuro stalui.

20. Rašiklio stovas sidabro stalo laikrodžiai:

Rašiklio stovas sidabriniai stalo laikrodžiai

Naudokite savo žadintuvo stalinį laikrodį kaip stacionarų stovą, kai jis laikomas ant jūsų stalo namuose ar biure. Tai stilingas stalinis laikrodis su sidabro atspalvio formomis. Tiek laikrodis, tiek rašiklio stovas yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Naudodami šį retro stalinį laikrodį, galite papuošti stalą elegantiška ir rafinuota išvaizda, kuri yra smagi ir organizuota. Jie naudoja tik vieną 1,5 volto bateriją ir padeda išlaikyti laiką bet kur.

Visi stalinių laikrodžių dizainai turi savo ypatybes ir ypatybes. Kiekvienas iš jų turi unikalų modelį, taip pat su nauju modeliu, atitinkančiu šiuolaikinę šiuolaikinę pasaulio struktūrą. Tarp jų yra įvairių spalvų variantų, kad neatitiktų interjero. Jie turi specialių funkcijų, tokių kaip foninio apšvietimo parinktys nakties metu, tikėjimo garso išjungimas tam tikrose situacijose, maži ar dideli laikrodžiai, mediniai apdaila ir veidrodiniai lietimai, taip pat su jūriniais modeliais. Be šių 20 geriausių modelių, jūs vis dar turite daugybę galimybių ieškoti geriausių pasirinkimų.