Pabrėžkite savo namus šiuo gražiu, įspūdingu senovinių laikrodžių dizaino asortimentu, kurį galima įsigyti įvairių stilių. Yra laikrodžių serijų, tokių kaip seneliai, laikikliai, stalviršiai, sieniniai laikrodžiai, mediniai ir močiutės. Modeliai turi ilgus dėklus, švytuokles, aidinčius varpelius ir romėniškus ar šiuolaikinius skaitmenis. Šie senoviniai laikrodžiai suteikia jūsų namų interjerui klasikinio ir elegantiško prisilietimo. Štai keletas senovinių laikrodžių modelių, kurie jums gali patikti jį įsigyti.

Įvairūs senovinių laikrodžių dizaino tipai Indijoje:

Čia yra mūsų 25 paprasti ir modernūs antikvariniai laikrodžio dizainai su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Antikvariniai medžio masyvo laikrodžiai:

Medžio masyvo senoviniai mantijos laikrodžiai

Įsigykite šį senovinį medžio masyvo laikrodį dekoratyviai, jei namuose turite daugiau baldų ir planuojate pridėti daugiau dekoracijų. Tai puikus pasirinkimas staliukams, išbandykite šį laikrodį, kurį padovanosite savo brangiam žmogui, arba tai puiki dovana jūsų seneliui artėjančio gimtadienio metu.

2. Originalūs ąžuolinio dėklo antikvariniai sieniniai laikrodžiai:

Originalūs ąžuolo korpuso antikvariniai sieniniai laikrodžiai

Šis modelis tikrai tilptų jūsų namuose ant sienų be papildomos vietos. Jis taip pat yra nepriekaištingo dydžio, kad sukurtų įspūdį ir parodytų elegantišką išvaizdą. Dėklas pagamintas iš originalios ąžuolo medienos, kuri išliks jūsų kartoms. Šis senovinis sieninis laikrodis turi dideles proporcijas – 35 colių aukščio ir 20 colių pločio su 14 colių nuožulniais stiklo durimis.

3. Graikinių riešutų baigti senoviniai senelio laikrodžiai:

Graikinių riešutų baigti senoviniai senelio laikrodžiai

Tai senas senovinis laikrodis, pagamintas iš medžio masyvo ir sveria apie 22,7 kg. Jis riešutmedžio spalvos, modelis primena senelio tipo senovinius laikrodžius. Šie laikrodžiai yra su ilgais dėklais, švytuoklėmis, aidinčiais varpeliais ir romėniškais skaitmenimis. Didelio surinkimo nereikia.

4. „Vintage Retro 18“ antikvariniai gegutės laikrodžiai:

Senoviniai retro 18 colių senoviniai gegutės laikrodžiai

Šis senovinis sieninis laikrodis yra raižytas rankomis, jį kuria kvalifikuoti amatininkai. Šis laikrodis yra 18 colių aukščio, neįskaitant svorių ir švytuoklės. Jis veikia paprasta technika, kaip ir visi kiti mechaniniai laikrodžiai. Juos sudaro dizainerių rankos, rodančios minučių ir valandų rodmenis su romėniškais skaitmenimis.

5. Raudonmedžio senoviniai ilgi laikrodžiai:

Senoviniai raudonmedžio laikrodžiai

„Boxwood“ tipo laikrodžiai įgauna įprastą, bet blizgantį namų dekoro vaizdą. Rasite medinę sostinę su laikrodžio gaubtu. Gaukite tai savo kambariui; vaikams tikrai patiks tokio tipo laikrodis. Romėniški skaičiai yra lengvai skaitomi ir pasensta ieškoti savo laikrodžio.

6. Lengvai nešiojami senoviniai vežimėlių laikrodžiai:

Lengvai nešiojami senoviniai vežimėlių laikrodžiai

Šie maži senoviniai laikrodžiai atrodo elegantiškai ir dailiai ant mantijos lentynos ir stalo. Jis yra 11 cm aukščio arba 14,5 cm, o rankena yra atsistojusi. Laikrodis yra tiksliai 8 cm skersmens ir 6,7 cm gylio su baltu emaliu. Šoninės plokštės, galinė ir viršutinė laikrodžio dalys yra stiklo medžiagos, leidžiančios pamatyti nuostabią vežimėlio laikrodžio mechaniką.

7. Senovinis senovinis senelės laikrodis:

Senovinis senovinis senelės laikrodis

Įsigykite šį nuostabiai suprojektuotą močiutės laikrodį su mechaniniu žalvario judesiu su žalvariniu raktu. Jis nepažeistas su stiklo durimis kartu su galinėmis apžiūros durelėmis. Jis yra chimingo modelio ir yra šiek tiek sunkesnis nei įprasta. Jis yra 53 colių aukščio x 9 colių pločio x 7 colių gylio.

8. Izoliuotas senovinis senovinis žadintuvas:

Izoliuotas senovinis senovinis žadintuvas

Šie senovinio stiliaus laikrodžių tipai yra nedideli, juose įmontuota nerimą kelianti priemonė. Tai auksinis senamadiškas stalinis žadintuvas. Apvalios formos ciferblatas turi baltą foną. Užpakalinė dalis yra izoliuota ir turi klasikinį retro stilių, kilusį iš Vakarų šalių.

9. Puikus rankomis pagamintas senovinis skeleto laikrodis:

Puikus rankų darbo senovinis skeleto laikrodis

Tai senovinis senovinis laikrodis su 8 dienų saugiklio judesiu. Jis turi pravažiavimo streiką su 6 stipinų ratų darbu. Inkaro pabėgimas taip pat įtrauktas į šį modelį. Jį sudaro kompensacinė švytuoklė su cilindriniu alavo rutuliu ir medžio lazdele. Visas rinkinys stovi ant balto marmuro pagrindo, padengto ovaliu stiklo kupolu.

10. Ilgos dėklo senoviniai švytuokliniai laikrodžiai:

Senoviniai švytuokliniai laikrodžiai

Šios veislės dideli senoviniai laikrodžiai yra pagaminti iš buko kietmedžio ir tamsiai dažytos. Jame yra kitų medžiagų, tokių kaip metalai, žalvaris ir stiklas, kad būtų sukurti kiti jo komponentai. Visas švytuoklių komplektas yra pagamintas iš žalvario sunkiojo metalo ir yra tikrai patrauklus jaunimui, kuris dažniausiai renkasi šiuolaikines koncepcijas.

11. Drožtas senovinis medinis laikrodis:

Išraižytas senovinis medinis laikrodis

Šis raižyto medinio laikrodžio gabalas yra senovinis rankų darbo amatas, kuris yra puikus daiktas dovanoms ir namų dekoravimui. Jis pasiekia paskutinį senovinės rudos spalvos atspalvį ir yra maždaug 18*18 colių. Visi tikrai norėtų, kad šie senoviškai atrodantys sieniniai laikrodžiai būtų idealus namų dekoras visais metų laikais.

12. Prancūziškas auksinis bronzinis antikvarinis stalo laikrodis:

Prancūziškas auksinis bronzinis antikvarinis stalo laikrodis

Čia yra akinantis modelis, mažas senovinis laikrodis su savo naujai atrodančiu blizgesiu, kuris buvo atrastas iš prancūziško aukso bronzos metalo. Tai originalus klasikinio stiliaus senovinis stalo laikrodis. Laikrodžio korpusą puošia akanto lapai, o šonuose – akanto apvalios spalvos. Iš viso laikrodis yra gražiai sumodeliuotas pagal erelį, sėdintį pagalvėlės formos viršuje. Jame yra vario emaliuotas ciferblatas su atskiru minutės žiedu ir smulkiai pūstos žalvarinės rankos.

13. Porcelianiniai senoviniai lentynų laikrodžiai:

Senoviniai porcelianiniai lentynos

Atraskite jo baltai ir pista žaliai nuspalvinto senovinio laikrodžio, kurį galima lengvai laikyti lentynoje, grožį. Šis senovinis laikrodis idealiai tinka namų dekoravimui ir yra pagamintas iš porceliano medžiagos. Jis turi apvalios formos ciferblatą baltame fone. Jis turi žalvario prisilietimą, apsuptą aplink ciferblatą ir ciferblato viduje.

14. Laikrodžio modelio antikvariniai laikrodžiai:

Laikrodžio modelio senoviniai laikrodžiai

Šis antikvarinio stiliaus laikrodis yra su proporcingu kompaktišku neapdorotu apverstu varpelio dėklu. Jo matmenys: plotis 2,54 mm x gylis 2,54 mm x aukštis 34,29 cm. Prie priekinių ir galinių durų yra žalvarinė rankena su pradurta mediena. Jį taip pat sudaro nuostabiai išgraviruota galinė plokštelė, ant kurios parašytas gamintojo parašas.

15. Mokyklos stiliaus senovinis reguliatorius:

Mokyklos stiliaus senovinis reguliatorius

Šis laikrodis turi apvalų ciferblatą su aštuonkampiu išorine forma. Jame yra romėniškas skaičius su baltu fonu. Švytuoklė pagaminta iš žalvario, ir tam yra suvyniotas raktas. Visas išorinis dėklas pagamintas iš kietmedžio, kuris pailgina visą laikrodžio tarnavimo laiką.

16. Analoginiai senoviniai auksiniai laikrodžiai:

Analoginiai senoviniai auksiniai laikrodžiai

Šis senoviškai atrodantis sieninis laikrodis turi įprastą analoginį ekraną su dideliais auksiniais skaitmenimis. Šis senovinis laikrodis turi dervos dėklą ir turi protingą senovinę auksinę apdailą, kuri papildo patrauklią išvaizdą. Šio laikrodžio rodyklės leidžia be sunkumų perskaityti laiką iš bet kurio namų kampo. Jis visiškai pagamintas iš dervos medžiagos, o spalva primena auksinį metalą su atviru ciferblatu, kad būtų stilinga išvaizda.

17. Prancūzijos senoviniai bronziniai laikrodžiai:

Prancūziški senoviniai bronziniai laikrodžiai

Šis antikvarinio stiliaus laikrodis turi sėdinčios jaunos moters, maitinančios jauniklius, skulptūrą. Žalvarinis šio laikrodžio judesys išties per tiksliai veikia savaitę, ant vyniojimo, skaičiuojant pusantros valandos ant sidabrinio varpo.

18. Sukimo švytuoklės senoviniai jubiliejiniai laikrodžiai:

Sukimo švytuoklės senoviniai jubiliejiniai laikrodžiai

Čia yra jubiliejinis laikrodis, kuris taip pat vadinamas „sukimo švytuokliniais laikrodžiais“. Jie žinomi kaip jubiliejiniai laikrodžiai, nes jie gali veikti ištisus metus viena apvija. Šis laikrodis yra įmontuotas į stiklinį dėklą su baltu telefono numeriu. Ciferblatas taip pat turi gėlių atspaudus, kurie yra šio modelio akcentas. Šio tipo laikrodžiai yra labai patogūs ir lengvai prieinami.

19. Sieniniai antikvariniai virtuvės laikrodžiai:

Ant sienos tvirtinami senoviniai virtuvės laikrodžiai

Naršykite šį seną antikvarinį laikrodį, kurio matmenys yra 15 colių x 15 colių (38 cm x 38 cm). Šio laikrodžio ekrano dydis yra 10 colių. Jis suteikia blizgantį auksinį metalinį prisilietimą ir tvirtinimą prie sienos. Šis modelis idealiai tinka virtuvės aplinkai. Šis apvalios formos laikrodis turi baltą foną su žalvariniais įterptais skaitmenimis. Ir neturi labai didelių minučių ir valandų rodyklių.

20. Pavasariniai senoviniai porceliano laikrodžiai:

Pavasariniai senoviniai porceliano laikrodžiai

Tai labai ypatingas dizainas, kurio neįprasta pilkai žalia šio senovinio laikrodžio spalva daro jį itin patrauklų. Porceliano dėklas yra puikios fizinės būklės su 5 colių skersmens porceliano ciferblatu. Visas rinkinys yra 14,5 colio x 11,75 colio x 5 colio dydžio. Tai turi spyruoklinį judesį, kapitalinį kapitalinį remontą. Jis dirba su aštuonių dienų brangakmeniais padėklais, gerai prižiūrimas.

21. Šoniniai sieniniai senoviniai senoviniai laikrodžiai:

Ant sienos tvirtinami senoviniai senoviniai laikrodžiai

Tai analogiškų senovinių sieninių laikrodžių asortimentas, skirtas sukurti tobulai patrauklią sieną, kurią norėtų turėti kiekvienas. Šio sieninio laikrodžio savybės, įskaitant modelio perdavimo stilių ir ciferblato dizainą, suteiks bet kuriai jūsų namų sienai charakterio ir žavesio. Šis šoninis sieninis dizaino laikrodis būtų 3 pėdų atstumu nuo sienos. Jo matmenys yra 86 x 94 x 110 cm.

22. Miško gegutės senoviniai laikrodžiai:

Miško gegutės senoviniai laikrodžiai

Šio senovinio sieninio laikrodžio matmenys yra apie 19 colių x 13 colių W, kuris yra paimtas nuo elnių ragų viršaus iki žaidimo maišelio apačios. Pagrinde yra žaidimas su 8 colių kabančiu triušio ir fazano žaidimo maišeliu. Jame yra tamsiai riešutmedžio dėklas su žalių atspalvių lapais. Jis specialiai importuojamas iš Vokietijos, kad gautų originalų senovinį šalies prisilietimą.

23. Metalinis stalo antikvarinis laikrodis:

Metalinis antikvarinis laikrodis

Tai senovinis jūsų namų dekoro elementas, turintis trijų kojų stalą su senoviniu apdailos laikrodžiu. Tai neabejotinai suteikia senojo pasaulio žavesio jūsų namams ar konkrečiai jūsų gyvenamajai erdvei, kad ir kur ji būtų laikoma. Laikrodis turi blizgią apdailą. Rankų darbo šios senovinės versijos detalės daro laikrodį kaimišku ir elegantišku dizainerio kūriniu. Balta, ratuko fone rodomi standartiniai romėniški indeksai. Be to, valandos ir minutės rankos papildo įrengtą erdvę klasikine elegancija.

24. Dizainerio rankiniai senoviniai sieniniai laikrodžiai:

Dizainerio rankiniai senoviniai sieniniai laikrodžiai

Naršykite šią senovinių sieninių laikrodžių įvairovę, kurie visus metus buvo stilingesni ir madingesni. Šis laikrodis turi išorinį korpusą, pagamintą iš vario, o ratukai yra apvalios formos. Be to, sandorio fonas yra grynai baltas, o skaičiai pažymėti juodai, todėl jis matomas visiems bet kokiu kampu. Jis taip pat turi sekundžių ranką, kad atrodytų gyvesnis. Skaičiai yra romėniški, o laikrodžio rodyklės yra specialiai suprojektuotos taip, kad atrodytų geriausiai. Šis laikrodis savo išvaizda yra toks paprastas, tačiau suteikia jūsų namams tobulą interjero dekorą.

25. Žalvariniai ir variniai senoviniai mantijos laikrodžiai:

Žalvariniai ir variniai senoviniai mantijos laikrodžiai

Prašome pažvelgti į šių sunkiųjų metalų senovinius laikrodžius, kurių išoriniai briaunos yra vario ir bronzos. Tai tik suteikia vario liepsnomis švytinčios saulės panašumą. Ir todėl yra idealus interjero baldas jūsų namams. Skaičiai paprastai rodomi baltame fone ir turi apvalią ratuką. Jame yra tik valandos ir minutės rankos be sekundžių rodyklės. Bet tai aiškiai pažymi kiekvieną minutę su vienodais atstumais tarp jų. Skaičiai fone rodomi juodos kontrastingos spalvos.

Ko dar reikia? Visi aukščiau aptarti senoviniai laikrodžio dizainai turi savo ypatybes ir ypatybes, kurios suteikia jam puikų stovėjimą šiame šiuolaikiniame pasaulyje. Yra daugybė modelių, kuriuos galima naudoti kiekvieno stiliaus namuose su ryškiu interjeru. Jūs turite stalinius, didelius senelio laikrodžius, senovinius, laikiklio tipo laikrodžius, nerimą keliančius funkcinius laikrodžius, taip pat pagamintus iš metalų, tokių kaip aukso, bronzos ir vario laikrodžiai.

Vėlgi, galite pasirinkti ciferblato foną ir pačias ciferblatų formas. Turite modelį, kuriame rodomi ir romėniški skaičiai, ir šiuolaikiniai skaitmenys. Galite pasirinkti pagal interjerą, kuris yra jūsų namų tema. Tie išmintingi žmonės pasirenka šiuos senovinius laikrodžius, tačiau jaunosios kartos labai domisi šiais eksponatais.