Sakoma, kad laikrodžiai pamažu sensta dėl mobiliųjų telefonų ir kompiuterių naudojimo. Tačiau laikrodžiai ne visada yra susiję su funkcionalumu. Jie taip pat tarnauja kaip puikus stiliaus pareiškimas jūsų namuose. Kasdien pasirodant naujiems ir novatoriškiems laikrodžiams, tai geriausias laikas įsigyti sieninį laikrodį. Šis sieninių laikrodžių dizaino sąrašas išsamiai apžvelgia kiekvieną iš jų.

Mielas & Šaunūs sieniniai laikrodžiai su vaizdais Indijoje:

Čia mes įtraukėme 50 įdomių sienų laikrodžių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. 3D Retro Vintage sieninis laikrodis:

Vintage 3D Retro sieninis laikrodis

Tai vienas iš tų didelių sieninių laikrodžių, kurie atrodo kaip sprogimas iš praeities, nes yra didžiulis 23 colių skersmuo. Visiškai pagamintas iš lengvos medienos, šis rėmo neturintis sieninio laikrodžio dizainas apima gražiai atrodančius dekoratyvius didelius krumpliaračius ir patobulintas rankas geresniam matomumui. Be to, nėra tiksinčio kvarco judesio, todėl jis veikia visiškai tyliai ir be triukšmo. Tai puikus būdas parodyti savo meilę istorijai.

2. Gegutės laikrodis:

Gegutės laikrodis

Kalbant apie gegutės laikrodžius, tai priklauso didelių sieninių laikrodžių šeimai, ir teisingai, nes jos didžiulis 10,5 colio aukštis. Dizainas yra paprastas, elegantiškas, baltos spalvos, šį laikrodį galima pastatyti ant bet kokio stalo arba lengvai pakabinti ant bet kurios sienos. Gegutė išeina kas pusantros valandos, o jos šviesos jutiklis automatiškai išjungia gegutę, kai kambaryje sutemsta.

3. Šiuolaikinis & Paprastas sieninis laikrodis:

Modernus & amp; Paprastas sieninis laikrodis

Šis aukštos kokybės modernus sieninis laikrodis pagamintas tik iš natūralios, inžinerinės medienos. Rankos yra pagamintos iš natūralios medienos, o veidas – iš inžinerinės medienos. Apšviestas sieninis laikrodis pasižymi labai paprastu skandinavišku moderniu stiliumi, kuris gražiai atrodys bet kuriame kambaryje, nesvarbu, ar tai būtų jūsų biuras, ar namai. Be to, laikrodis yra visiškai tylus dėl savo kvarco judesio. Privalomas dalykas bet kuriai šiuolaikinei šeimai.

4. Piktogramos laikrodis:

Piktograma Laikrodis

Tai modernus sieninis laikrodis. Gražus šis laikrodis yra jo minimali ir labai supaprastinta išvaizda. Tikrai vienas iš tų laikrodžių, kurie gali lengvai paversti jūsų namus šiuolaikiškai atrodančia pastoge. Be to, jis atrodo nuostabiai savo subtiliomis spalvomis, kurios gali lengvai praskaidrinti jūsų niūrią dieną.

5. Šiuolaikinio meno sieninis laikrodis:

Šiuolaikinio meno sieninis laikrodis

Šį modernų sieninį laikrodį įkvėpė meno rajonas ir šis modernus amatų dizainas. Šis laikrodis tikrai papildys jūsų šiuolaikinį dizainą. Tai triukšmingas, ne tiksantis judesys, kuris išgelbės jus nuo bet kokių trukdžių, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į darbą ar miegą. Siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą, šis laikrodis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.

6. Senovinis sieninis laikrodis su švytuokle:

Senovinis sieninis laikrodis su švytuokle

Tai tikrai vienas iš didelių sieninių laikrodžių, kurie jums patiks jūsų kambaryje. Visiškai senovinė tema su romėniškais skaitmenimis, kuriuos lengva perskaityti ir tinka bet kokio tipo kambariams – nesvarbu, ar tai jūsų viešbučio fojė, ar jūsų biuras. Šio laikrodžio ilgaamžiškumas yra labai didelis, nes jame naudojama aukštos kokybės mediena. Prie laikrodžio taip pat yra ritmiška švytuoklė, kuri atrodo puikiai. Jis skleidžia labai minimalų triukšmą ir veikia su AA baterija.

7. 3D povo sieninis laikrodis:

3D povo sieninis laikrodis

Vienas iš nedaugelio didelių sieninių laikrodžių, kuris tinka kaip puiki dovana naujam namui ar net atostogų dovana. Elektrinis sieninis laikrodis yra didžiulio 20,8 colio skersmens, pagamintas iš metalo. Rėmas pagamintas iš geležies, o ciferblatas – iš aliuminio. Laikrodis yra visiškai rankų darbo, todėl atrodo taip gražiai. Be to, laikrodis veikia tyliai, todėl gerai išsimiega. Veikia tik su viena AA baterija.

8. Šiuolaikinis pakeltas skaitinis sieninis laikrodis:

Modernus pakeltas skaitinis sieninis laikrodis

Šis laikrodis turi labai dailiai atrodantį modernų sieninį laikrodžio dizainą. Valandos ir minutės rodyklės yra gražiai dekoruotos, o sidabriniai iškelti skaičiai yra lengvai skaitomi visiems. Jis pasižymi tiksliu kvarco judesiu, todėl tikrai nereikalauja priežiūros ir tinkamai išleidžia laiką. Laikrodžio priekyje yra stiklo lęšis.

9. Pramoninis palėpės metalinis sieninis laikrodis:

Pramoninis palėpės metalinis sieninis laikrodis

Šis laikrodis pasižymi visiškai industriškai atrodančiu sieninio laikrodžio dizainu. Šiuo laikrodžiu suteikite savo namų interjerui modernumo. Jame yra tikslus kvarco judesys, užtikrinantis patikimą laiko nustatymą, o metalinė konstrukcija yra visiškai pagaminta rankomis, kad būtų gera ir graži išvaizda. Šis laikrodis taip pat padidino bronzinius skaitmenis, kad pagerintų matomumą ir 3D efektą, kad net vaikai ir suaugusieji galėtų lengvai matyti laiką.

10. Papildomas įprastas sieninis laikrodis:

Ypač įprastas sieninis laikrodis

Iš pradžių pajusite, kad tai labai minimaliai ir elegantiškai atrodantis laikrodis. Bet jei įsigilinsite giliau, žinosite, kad tai yra vienas nuostabiausių sieninių laikrodžių, kuriuos kada nors matėte. Laikrodyje yra lazeriu iškirpta anga, kuri sukasi aplink kiekvieno skaičiaus centrą ir labai gražiai atskleidžia kiekvieną valandą. Valandos rodyklė rodys laiką tik rodydama skaitmens dalį. Tikrai būtina nusipirkti.

11. 4 -ojo matmens betoninis sieninis laikrodis:

Ketvirto matmens betoninis sieninis laikrodis

Vienas geriausių vėsių sieninių laikrodžių, kuris atims kvapą. Šis laikrodis yra tikras meno kūrinys, kurio kulminacija – novatoriškas dizainas ir patyręs meistriškumas. Jame yra spiralinė, laiptų konstrukcija, o betoninė konstrukcija suteikia šiuolaikišką požiūrį į interjero dizainą. Laikrodis turi švariai atrodančias rankomis pagamintas aliuminio svirtis, o konstrukcija pagaminta iš didelio tankio nerūdijančio plieno. Veikia tik AA baterija.

12. Juostos sieninio laikrodžio dizainas:

Juostos sieninio laikrodžio dizainas

Tai vienas iš tų šaunių sieninių laikrodžių, kurie jums tikrai patiks jūsų kambaryje. Išlenktos plieninės juostelės žymi šio modernaus laikrodžio valandas, o raudonos rodyklės leidžia lengvai perskaityti laiką. Jis taip pat turi kvarcinį laikrodžio judesį, kuris daro jį tikslesnį ir nereikalauja priežiūros, ir yra visiškai AA baterija.

13. Minimalistinis pilkas sieninis laikrodis:

Minimalistinis pilkas sieninis laikrodis

Vienas unikaliausių sieninių laikrodžių, kuriuos kada nors matysite savo gyvenime. Šio dvipusio sieninio laikrodžio ciferblatas yra blizgus juodas akrilas, o korpusas pagamintas iš faneros plokščių. Akrilinis ratukas yra tas, kuris sukasi, o trikampis pjūvis vienoje ratuko pusėje suteiks laiko – jis veiks kaip valandos rodyklė. Taip pat yra didelė balta minutinė rodyklė ir maža antra ranka. Be to, laikrodis yra visiškai tylus – taigi, nėra tiksinčio triukšmo, kuris jus trikdytų. Puikiai tinka gyvenamosioms ir valgomosioms patalpoms.

14. „Rosendahl“ sieniniai laikrodžiai:

Sieniniai laikrodžiai „Rosendahl“

Vienas iškalbingiausių ir tyliausių unikalių sieninių laikrodžių, kuriuos kada nors rasite. Šis laikrodis skirtas suteikti žiūrovams laiko vaizdą, o ne patį tikslų laiką. Laikrodis sumaniai naudoja didelį tašką kaip valandos rodyklę, o minutinė rodyklė yra įprasta. Labai mielai atrodantis ir tikrai minimaliai atrodantis meno kūrinys.

15. Meno sieninio laikrodžio istorija:

Meno sieninio laikrodžio istorija

Tai vienas iš labiausiai apgalvotai suprojektuotų unikalių sieninių laikrodžių, kuriuos gali nusipirkti Donaldas Seitzas. Kartais išmokstame pirkti daiktus savo namams pagal savo interjero idėjas, įsigykite šį dailų sieninį laikrodį, kad padidintumėte savo svetainės prisilietimą. Šio tipo laikrodis rodo jūsų meilę istorijai, nedaugelis garsių kilmingų vyrų ir menininkų šypsenėlių veidų suteikia žavingą laikrodžio išvaizdą.

16. Bokšto sieninis laikrodis:

Bokšto sieninis laikrodis

Jei turite didelę sieną su atvira erdve, šis didžiulis sieninis laikrodis jums tiks labiausiai. Šis laikrodis gali paversti bet kokią neigiamą erdvę senovine, menine, dekoratyvine erdve. Jame yra metalinis rėmas su romėniškais skaitmenimis. Bronzos spalvos skaitmenys ir laikrodžio rodyklės suteikia kontrastingą požiūrį į juodą rėmą. Šis laikrodis suteiks jūsų namams ar biurui elegantišką išvaizdą.

17. Didžiulis senovinis medinis sieninis laikrodis:

Didžiulis senovinis medinis sieninis laikrodis

Šis 30 colių didžiulis sieninis laikrodis pasižymi senoviniu dizainu, su dideliu mediniu rėmu ir senoviniu ciferblatu. Skaičiai ant ratuko yra juodi ir kaimiški. Viršuje taip pat yra pramoninis akcentas, priekyje uždengtas stiklas – viduje yra dvi juodos laikrodžio rodyklės. Norėdami maitinti šį retro elementą, jums reikės tik vienos AA baterijos.

18. Pasaulio žemėlapio sieninio laikrodžio dizainas:

Pasaulio žemėlapio sieninio laikrodžio dizainas

Tai galite lengvai pavadinti didžiuliu sieniniu laikrodžiu, tiesiog pažvelgę ​​į jo skersmenį, kuris yra didžiulis 48 coliai. Šis gražiai suapvalintas tvirtas laikrodžio gabalas yra visiškai rankų darbo JAV, o gražus spausdinimas atliekamas ant medžio masyvo. Jame taip pat yra kvarco judesys, todėl nėra erzinančio tiksinčio triukšmo – tik tylus veikimas. Priekinė dalis yra atvira ir neturi stiklo, todėl nėra akinimo ir lengvai įskaitoma iš visų pusių.

19. Lapų metalo milžiniškas sieninis laikrodis:

Lapų metalo milžiniškas sieninis laikrodis

Šis stilingas sieninis laikrodis yra puiki dovana šildant namus, vestuvėse ar socialiniuose susibūrimuose. Įkvėptas lapų, šis prabangus sieninis laikrodis pagamintas rankomis iš juodo metalo ir mažų karoliukų kiekvieno lapo centre. Labai patrauklus laikrodis, tinkamas naudoti biure, miegamajame ar svetainėje. Negana to, jame yra juodi arabiški skaitmenys, kuriuos lengva skaityti, be varnelės, tylus ir sklandus kvarco judesys.

20. Pavasario žydėjimo metalinis sieninis laikrodis:

Metalinis sieninis laikrodis „Spring Blooms“

Šis didžiulis 23,5 colio stilingas sieninis laikrodis įkvėptas išskirtinio nuostabių pavasario gėlių žydėjimo. Rankomis pagamintas iš aukso ir juodojo metalo šis sieninis laikrodis puikiai tinka dovanų mėgėjams. Galima naudoti bet kurioje erdvėje, įskaitant jūsų biurą, o tylus kvarco judesys ne tik informuos jus apie tikslų laiką, bet ir niekada neatitrauks jūsų nuo to, ką darote. Reikia tik vienos AA baterijos.

21. Veleno sieninis laikrodis:

Veleno sieninis laikrodis

Šis amžiaus vidurio stilingas sieninis laikrodis sukurtas taip, kad visiškai papildytų jūsų namų dekorą. Veleno laikrodis tikrai pagamintas iš tamsios espreso kavos spalvos medžio masyvo su fantastiškais chromo akcentais. Itin didelis sieninis laikrodis taip pat naudoja tikslų kvarco judesį ir veikia tik su viena AA baterija.

22. Geriausias kvarcinis sieninis laikrodis:

Geriausias kvarcinis sieninis laikrodis

„Quarts“ yra prekės ženklas, garsėjantis laikrodžių kolekcijų kolekcijomis, jie suteikia geriausius sieninius laikrodžius, kurių šiuo metu gausite daugiau rinkoje. Ant pakuotės gausite pagrindinį arabišką skaitmeninį ir plastikinį dangtelį. Tai geriausias pasirinkimas ilgalaikiam sieninio laikrodžio pasirinkimui miegamajame ir vonios kambaryje.

23. Betmenas „Arkham City“ logotipas Geriausias sieninis laikrodis:

Betmenas „Arkham City“ logotipas Geriausias sieninis laikrodis

Tai vienas geriausių laikrodžių, kuris jūsų draugo veide sukels šypseną. Tai nuostabus vinilo laikrodis, kurio vidus unikalus, ir bus unikali dovana jūsų šeimai ar draugams. Šis laikrodis parodo, kaip tu juos myli. Šis laikrodis turi ne tik pasirinktinį Betmeno logotipą, bet ir visiškai tylų, be tiksėjimo mechanizmą.

24. Geriausias dizaineris radijo bangomis valdomas laikrodis:

Geriausias dizaineris radijo bangomis valdomas laikrodis

Tai neabejotinai vienas geriausių radijo bangomis valdomų sieninių laikrodžių. Atrodo labai gražiai ir tinka bet kuriai jūsų namų erdvei. Jums niekada nereikės keisti laiko, nes jis visada nurodys tikslų laiką, nes automatiškai nustato laiką radijo valdomas signalas. Lęšis pagamintas iš akrilo, o rėmas – iš plastiko. Jis yra 12 colių skersmens ir apima keturis laiko juostos nustatymus (Rytų, Centrinis, Kalnų ir Ramiojo vandenyno).

25. Geriausias 3D judantis įrankis sieninis laikrodis:

Geriausias 3D judantis įrankis sieninis laikrodis

Vienas iš geriausių laikrodžių, visiškai pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko ir metalo, kad būtų patvarus. Šis didelis pavarų laikrodis užtikrina puikią kokybę ir ilgaamžiškumą. Pagaminta su nuostabiu precizišku meistriškumu, tai yra visas vaizduojamojo meno kūrinys. Sukurtas kabinti ant sienos, tai puikus dekoro sprendimas bet kuriai svetainei, restoranui ir pan. Be to, visos pavaros yra nepriklausomai kilnojamos ir jas galima lengvai išjungti – taip parodomas tikrasis grožis. Puiki dovana namų sušildymui ar kitoms sukaktims.

26. Šuniukų apvalus laikrodis:

Šuniukų apvalus laikrodis

Jei norite sieninio laikrodžio su vaizdais, tai jums puikiai tiks. Šis šiuolaikiškas sieninis laikrodis turi mielą šuniuko dizainą su lengvai skaitomais skaitmenimis, kuriuos gali pamatyti visi. Dekoratyvinės rankos taip pat papildo gražų vaizdą. Be to, jis turi tikslų kvarco judesį, kad būtų rodomas tikslus laikas.

27. Šiaurės pašvaistės stačiakampio formos sieninis laikrodis:

Sieninis laikrodis su stačiakampiu šiaurės pašvaiste

Šiame stačiakampio formos sieniniame laikrodyje yra vaizdų, pagrįstų nuostabiomis Norvegijos šiaurės pašvaistėmis. Šis laikrodis gali papuošti bet kurį jūsų namų ar biuro kambarį, nes jo rėmas yra mažesnis, blizgus veidrodis, UV danga padengta įbrėžimams ir tinka net aplinkai, kurioje yra daug drėgmės. Jis taip pat pasižymi tyliu kvarco judesiu, kad veiktų tiksliai ir be varnelės.

28. Madingas medinis sieninis laikrodis:

Madingas sieninis laikrodis iš medžio

Jei ieškote madingų sieninių laikrodžių, tai jums puikiai tiks. Šis metalinis ir medinis laikrodis yra kvadratinio dizaino su mediniais rėmais. Ciferblatas baltas, o rankos juodos, ant jų parašyti romėniški skaitmenys. Šį laikrodį lengva valyti ir prižiūrėti, o šis laikrodis taip pat gali tapti gera dovanų galimybe. Jūsų lankytojams šis laikrodis tikrai patiks.

29. Mano pasaulio baroko laikrodis:

Mano pasaulio baroko laikrodis

Sieniniai laikrodžiai tampa vis kūrybiškesni, ir tai yra vienas iš tų madingų sieninių laikrodžių, kurių norės visi. Šis laikrodis yra meno kūrinys su savo aliuminio konstrukcija, ant kurios jis yra atspausdintas, ir koordinuojančios laikrodžio rodyklės, atitinkančios spalvų paletę. Už šio laikrodžio mąstymas yra visiškai puikus. Laikrodis taip pat turi kvarco judesį, kad būtų galima tiksliai ir tiksliai nustatyti laiką.

30. „Piatto“ sieninis laikrodis:

Piatto sieninis laikrodis

Šis naujausias sieninis laikrodis atitinka betoninio paviršiaus ir įrėminto vario metalo ratlankio tendenciją naudoti mišrias medžiagas. Šis laikrodis, visiškai pagamintas iš betono ir metalo, puikiai tinka šiuolaikiškai ir kasdieniškai atrodantiems suprojektuotiems namams. Šis 10 colių skersmens laikrodis taip pat turi kvarcinį laikrodžio judesį, kad būtų galima tiksliai pasakyti laiką.

31. Avino sieninis laikrodis:

Sieninis laikrodis Avinas

Šis naujausias 8,5 colio sieninis laikrodis yra gražiai pagamintas iš šlifuoto nikelio, kuris visiškai atitinka šiuolaikinio interjero stilių. Už stiklo kristalo baltas ciferblatas yra su juodais arabiškais skaitmenimis, juodais laiko ir minučių rodikliais ir juoda antra ranka. Jame yra 3 taškų saugi varžtų tvirtinimo sistema, puikiai tinkanti valtims ar pramoginėms transporto priemonėms. Šis laikrodis taip pat turi kvarco judesį, kad būtų galima labai tiksliai sekti laiką.

32. Nuostabus metalinis akrilo sieninis laikrodis:

Nuostabus metalinis akrilo sieninis laikrodis

Jei ieškote nuostabių sieninių laikrodžių, tada atėjote į reikiamą vietą. Šis sieninis sieninis laikrodis yra elegantiškos išvaizdos ir suteikia patrauklų teiginį, kad ir kur jis būtų laikomas. Pagamintas iš geros kokybės metalo, kuris tarnaus ilgus metus, taip pat yra saulės spindulių raštas su krištolu kiekvieno smūgio pabaigoje. Be jokios abejonės, šis įdomus sieninis laikrodis sulauks visų jūsų lankytojų ir šeimos dėmesio. Be to, puikiai tinka dovanoti.

33. Nuostabus Carina sieninis laikrodis:

Nuostabus Carina sieninis laikrodis

Tai vienas iš geriausių nuostabių sieninių laikrodžių, kuriuos šiuo metu galite rasti rinkoje. Dėl savo elegantiško varpelio ir putojančio dizaino šis puošnus sieninis laikrodis tikrai privers suktis galvas. Tai plastikinis tradicinio stiliaus muzikinis laikrodis. Jis taip pat turi skambantį kvarco judesį, todėl kiekvieną dieną, kiekvieną dieną suteikia tikslų laiką.

34. Augustinos sieninis laikrodis:

Sieninis laikrodis Augustina

Tai vienas seniausių nuostabių sieninių laikrodžių, kuriuos galite nusipirkti. Šis seno stiliaus sieninis laikrodis pasižymi įvairiomis senovinėmis detalėmis, tokiomis kaip romėniški skaičiai ir kreminis laikrodžio rodyklė. Laikrodis yra juodos spalvos vintažinio metalo rėmo viduje ir gali puikiai atrodyti bet kuriame kambaryje, nesvarbu, ar tai būtų svetainė, ar miegamasis. Laikrodis taip pat turi gražią rakto skylutę, kurią lengva pakabinti.

35. Paukščiai & Gėlių sieninis laikrodis:

Paukščiai & amp; Sieninis laikrodis su gėlėmis

Tai yra vienas gražiausių sieninių laikrodžių, kuriuos kada nors matėte. Šis gražus sieninis laikrodis turi metalinį rėmą, suprojektuotą atrodyti kaip žydintis medis, kurio šakose sėdi paukščiai. Ovalo formos analoginį laikrodžio rodyklę sudaro lengvai matomos juodos rodyklės ir valandos žymekliai šviesiame fone. Maža to, šį laikrodį galima lengvai sumontuoti naudojant tinkamą montavimo įrangą. Jis visada bus miegamojo sieninių laikrodžių sąraše.

36. Dekoratyvinis sieninis laikrodis:

Dekoratyvinis sieninis laikrodis

Šis laikrodis turėtų būti jūsų geriausių gražių sieninių laikrodžių sąraše. Tai suteikia gražų ir gražų, unikalų plastikinį apvalų dizainą. Laikrodis atrodo visiškai retro savo senovinėmis spalvomis ir dekoratyvine siena. Tai ne tikslus tylus kvarco judesys suteiks jums teisingą laiką, taip pat nesiblaškys nuo to, ką darote.

37. Klasikinis sieninis laikrodis:

Klasikinis sieninis laikrodis

Paprastumas slypi šiame klasikinio sieninio laikrodžio kūrinyje. Šis laikrodis turi apvalų medinį rėmą su lengvai skaitomais skaičiais ir baltą laikrodžio rodyklę. Valandos ir minutės rodyklės yra juodos spalvos, o antroji – auksinės spalvos, atitinkančios bendrą rėmelį. Veikia tik viena AA baterija.

38. Klasikinis vilos sieninis laikrodis:

Klasikinis sieninis laikrodis „Villa“

Šilta klasikinio sieninio laikrodžio apdaila ir europietiškas stilius puikiai tinka virtuvei ar svetainei. Bronzos spalvos romėniško skaičiaus grotelės dedamos virš stiklo lęšio, suteikiant jam atnaujintą standartinio veido veidą. Laikrodis pagamintas iš patvaraus ir lengvo plastiko rėmo, todėl jis yra mažiau linkęs įbrėžimams ir įlenkimams nei tradicinis medinis rėmas. Taip pat yra kvarco judesys.

39. Gintaro gėlių mozaikos sieninis laikrodis:

Gintaro gėlių mozaikinis sieninis laikrodis

Tai vienas dekoratyviausių elegantiškų sieninių laikrodžių, kuriuos kada nors pirksite. Šis 19 colių laikrodis rankomis dekoruotas juodu cementu. Ant ratuko yra apsauginis stiklas, kuris apsaugos ciferblatą. Šis laikrodis derės prie daugumos jūsų namų sienų dekorų ir baldų ir bus puiki dovana namams ar atostogoms.

40. „Retro Vintage Imperial Style“ elegantiškas sieninis laikrodis:

„Retro Vintage Imperial Style“ elegantiškas sieninis laikrodis

Tai yra vienas iš didelių elegantiškų sieninių laikrodžių, kuriuos dabar galima įsigyti. Laikrodis suteikia jums senovinę išvaizdą, jo medžio spalva puikiai dera prie senovinių šviesų ir raudonmedžio baldų. Unikaliausias bruožas yra švytuoklė, nes ji be perstojo siūbuoja. Vis dėlto laikrodis yra labai tylus ir visai neskleidžia garso. Veikia tik dvi AA baterijos.

41. Drugelio sieninio laikrodžio dizainas:

Drugelio sieninio laikrodžio dizainas

Šis drugelių laikrodis yra vienas nuostabiausių ir universaliausių atrodančių sieninių laikrodžių. Puikiai tinka svetainės ar biuro centrui ir atrodo labai šauniai. Šio laikrodžio kokybė yra labai patvari ir visiškai pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai taip pat gali būti unikali dovana mylimam žmogui.

42. Gana povas apvalus laikrodis:

Gražus Povas apvalus laikrodis

Gražius sieninius laikrodžius sunku rasti, ypač kai jis toks gražus – kaip povas. Priekinė dalis išspausdinta povo spalvomis kartu su koordinuojančiomis rankomis. Šis 12 colių laikrodis yra pagamintas pagal užsakymą JAV, taip pat yra komplektuojama su tvirtinimo detalėmis. Jame yra kvarco judesys, leidžiantis tiksliai pasakyti laiką.

43. Pop viktorinos laikrodis:

Pop viktorinos laikrodis

Įdomūs sieniniai laikrodžiai yra puikus būdas padovanoti mokytojams, studentams, inžinieriams ar buhalteriams. Analoginis šio laikrodžio ekranas, pagamintas iš matinės juodos spalvos milteliniu būdu dengto metalo su baltomis raidėmis ir skaičiais, puikiai tinka klasėms ar biurui. Unikalus bruožas yra tas, kad laikrodis tiksi, rankos juda aplink ciferblatą, nurodydami paros laiką, kiekvieną valandą atlikdami skirtingą matematikos užduotį. Geriausias kūrybinis būdas sekti laiką, nes jis taip pat mankština jūsų smegenis.

44. Kvailas vinilinių plokštelių sieninis laikrodis:

Kvailas vinilinių plokštelių sieninis laikrodis

Vienas unikaliausių ir įdomiausių sieninių laikrodžių, kuriuos galite turėti. Laikrodis, pagamintas iš naudotų vinilo plokštelių, yra visiškai tylus. Šis 12 colių laikrodis yra visiškai rankų darbo ir lengvai tiks bet kokiam interjero dizainui. Puikus pasirinkimas ir dovanai.

45. Paprasta & Modernus apvalus sieninis laikrodis:

Paprasta & amp; Modernus apvalus sieninis laikrodis

Šis paprastas apvalus laikrodis pagamintas iš natūralios ir inžinerinės medienos. Ši mediena yra netoksiška, atspari drėgmei ir pasižymi puikiu spalvų atsparumu. Skandinaviškas dizainas yra labai paprastas, tačiau modernus ir puikiai atrodys bet kuriame kambaryje, nesvarbu, ar tai būtų jūsų kambarys, ar biuras. Be to, jis turi tylų kvarco judesį, kad veiktų tiksliai ir be triukšmo.

46. ​​Dekoratyvinis sieninis laikrodis:

Dekoratyvinis sieninis laikrodis

Tai vienas paprastas visą parą, tačiau su poliruotu ir moderniu dizainu. Šis dekoratyvinis laikrodis yra meno kūrinys. Laikrodis yra lengvas, visiškai tylus, skirtas naudoti miegamuosiuose ar biure. Be to, jis pagamintas iš dirbtinės odos ir nekenksmingos EVA medžiagos, todėl jis yra saugus vaikams.

47. Kokybiškas kvarcinis sieninis laikrodis:

Kokybiškas sieninis laikrodis iš kvarco

Kokybiški sieniniai laikrodžiai visada tarnauja ilgai, todėl šis laikrodis tiekiamas su tvirtu plastikiniu dėklu ir stikliniu lęšiu, kuris neleidžia dulkėms. Dideli juodi paryškinti skaičiai yra lengvai skaitomi, o tikslus kvarco judesys žada tikslų laiką. Puikiai tinka biure, vonios kambaryje ar bet kurioje jūsų namų patalpoje.

48. Kokybiškas kvarcinis metalinis sieninis laikrodis:

Kokybiškas metalinis kvarcinis sieninis laikrodis

Tai vienas iš nedaugelio kokybiškų sieninių laikrodžių, kurie jums patiktų ant jūsų sienos. Jis pasižymi ypatingu ir elegantišku dizainu, atitinkančiu visus jūsų dekoratyvinius poreikius. Atrodo labai stilingai, nėra tiksinti-todėl visiškai tylu, kad būtų užtikrinta vėsi ir rami aplinka. Veikimui reikalinga viena AA baterija.

49. Mielas rudojo lokio sieninis laikrodis:

Mielas rudas lokys sieninis laikrodis

Norite kam nors padovanoti mielus sieninius laikrodžius? Tada turėtumėte tai patikrinti. Šis mielas laikrodis neskleidžia tiksinčio garso ir turi tokį gražų, žavingą dizainą, kuris yra ir puošmena, ir draugiškas vaikams. Be to, dėl atspausdinto minučių skaičiaus vaikams lengva mokytis ir skaityti. Puikiai tinka gimtadieniams, naujagimiams ir pan.

50. Mielas kačių sieninis laikrodis:

Mielas kačių sieninis laikrodis

Jei jums patinka mieli sieniniai laikrodžiai apie kates, būtinai įsigykite tai. Šis puikus kačių laikrodis yra stulbinantis ir įdomus. Buvo šeimose daugiau nei 4 kartos ir vis dar yra mylimiausias kačių laikrodis. Matuojamas 18 colių aukščio, o jo uodega svyra. Laikrodis yra visiškai tylus ir puikiai tinka, jei jūsų namuose yra vaikų.

Sieninių laikrodžių dizainas yra puikus būdas išplėsti ir pagerinti jūsų namų interjero dizainą. Jie taip pat puikiai tinka kaip dovanos jūsų artimiesiems ar vaikams. Skirtingi laikrodžiai turi skirtingą dizainą, todėl kiekvienas gali turėti savo patinkantį dizainą. Taigi, šis sąrašas apima kiekvieną iš jų, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą konkrečiai progai.