Laikrodžiai visada buvo svarbus bet kurio kambario dekoro priedas. Nesvarbu, ar tai būtų svetainė, ar miegamasis, ar net virtuvė, laikrodžiai į vietą įneša asmenybės. Jie ne tik gerai atrodo ant sienų, bet ir parodo kambario gyventojo skonį. Tai suteikia kambariui elegancijos ir spalvų. Tai taip pat puikus gabalas, derinantis kambario baldų stilių ir spalvų kodą. Pagal laikrodžių dizainą dabar populiarūs įmantrūs laikrodžių dizainai. Rinkoje yra daug įvairių išgalvotų sieninių laikrodžių. Žemiau yra keletas išgalvotų sieninių laikrodžių dizaino.

Naujausi išgalvoti laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 9 paprastus ir geriausius išgalvotus laikrodžio dizainus su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Mediniai išgalvoti sieniniai laikrodžiai:

Išgalvoti mediniai sieniniai laikrodžiai

Laikrodžiai, pagaminti iš medžio, yra labai populiarūs visų amžiaus grupių žmonėms. Kai kurie mėgsta tai vadinti blaiviu, nes tai tikrai subtilu ir pagerina bet kurios vietos dekorą. Mediniai sieniniai laikrodžiai visada yra madingi, nes jie taip pat atrodo puošniai.

2. Antikvarinis išgalvotas sieninis laikrodis:

Senovinis išgalvotas sieninis laikrodis

Jie sako, kad mada laikui bėgant keičiasi, bet jei yra kažkas, kas atlaikė laiko išbandymą, tai antikvariniai daiktai. Antikvariniai sieniniai laikrodžiai visada atrodė puošniai ir stilingai. Jie gali akimirksniu suteikti rafinuotumo bet kuriai tamsiai sienai.

3. Kampiniai išgalvoti laikrodžiai:

Kampiniai puošnūs laikrodžiai

Pastaraisiais metais kampiniai laikrodžiai vėl tapo dėmesio centre. Anksčiau jie buvo naudojami tik tose vietose, kuriose buvo daug pėdų. Tačiau dabar yra mažesnių tų pačių versijų, kurios naudojamos didesnėse patalpose. Dažnai šie laikrodžiai yra 2 laikrodžių rinkinys, sujungti vienas prieš kitą.

4. Švytuoklės išgalvotas laikrodžio dizainas:

Išgalvotas švytuoklinis laikrodžio dizainas

Švytuokliniai laikrodžiai yra vieni seniausių laikrodžių modelių, taip pat dideli puošnūs sieniniai laikrodžiai. Anksčiau, kai laikrodžius reikėjo suktis, švytuokliniai laikrodžiai buvo tendencija. Dabar besisukantys laikrodžiai buvo pakeisti baterijomis, tačiau dideli sieniniai laikrodžiai, tokie kaip švytuoklė, vis dar yra labai populiarūs. Atsižvelgiant į tai, kaip laikrodžiai keitėsi bėgant metams, jie visais atžvilgiais tapo įdomesni.

5. Teminiai išgalvoti laikrodžiai:

Teminiai išgalvoti laikrodžiai

Teminiai laikrodžiai yra labai išgalvoti laikrodžiai. Jie sukurti specialiai atsižvelgiant į tam tikros vietos dekorą. Laikrodžiai yra puikus būdas pagardinti sienas, kurios kitu atveju yra švelnios.

6. Nuotraukų išgalvotas laikrodis:

Nuotraukų išgalvotų laikrodžių dizainas

Nuo tada, kai pritaikyti dalykus tapo labai įprasta, mūsų laikrodžiai taip pat pasuko jų link. Dabar žmonės pradėjo naudoti nuotraukas kaip sieninį laikrodžio veidą, suteikdami Ira labai asmeniško prisilietimo. Nors tai atrodo nuostabiai, naudojimas ribojamas tik miegamuosiuose ar vaikų kambariuose.

7. Dizainerių išgalvoti laikrodžiai:

Dizainerių išgalvoti laikrodžiai

Kaskart keičiantis mūsų stiliams, dizainerių laikrodžiai buvo kiekvieno stiliaus dalis. Jie yra specialiai sukurti konkretiems poreikiams/ kambariams. Jie yra pagaminti pagal užsakymą ir yra visiškai unikalūs. Jie gali būti skaitmeniniai arba analoginiai, atsižvelgiant į asmens pageidavimus. Žmonėms, kuriems patinka viskas, kas nepaprasta, tai yra puikus pasirinkimas.

8. „Sea Shell“ išgalvotas laikrodžio dizainas:

„Sea Shell“ išgalvotas laikrodžio dizainas

Tai labai populiaru pakrantės zonose. Tokiuose regionuose gausu jūros kriauklių, todėl žmonės dažnai žavisi tokiomis sienomis, turinčiomis išskirtinį kriauklių rėmą. Jie atrodo fantastiškai ant sienų ir suteikia kambariui gaivumo.

9. Išgalvotas virtuvės laikrodis:

Išgalvotas virtuvės laikrodis

Viena iš svarbiausių laikrodžio vietų yra virtuvė. Virtuvė yra judriausia namo dalis, o virtuvėje laikas bėga. Šiuo metu rinkoje yra prieinami virtuvės sieniniai laikrodžiai. Virtuvės sienos vis tiek yra padengtos spintelėmis ir prietaisais … Geras laikrodis labai gerai sulaužo monotoniją.

Svarbu, kad jūsų namams būtų parinkti tinkami įmantrūs laikrodžio dizainai. Jie gali padaryti ar sugadinti visą kambario išvaizdą. Kaip minėta aukščiau, laikrodis yra ne tik skirtas žinoti laiką, bet ir suteikia kambariui asmenybės.