Liemenėlė, dažniausiai dėvimi moterų vidiniai drabužiai, yra įvairių stilių, kirpimų ir formų. Komercinėje rinkoje yra daug prekių ženklų, parduodančių įvairias liemenėles visame pasaulyje. „Genie“ yra populiarus amerikietiškas prekės ženklas, siūlantis vientisą komfortą, palaikymą ir stilių. Jis turi belaidį dizainą, kuris puikiai tinka ir formuoja jūsų krūtis.

Populiarios džinsinės liemenėlės ir dėvėjimo patarimai:

Iš daugelio apatinio trikotažo prekių ženklų aptarsime 7 geriausius „Genie“ siūlomus liemenėles.

1. Originali „Genie Bra“ liemenėlė:

džinsinė liemenėlė

Originali „Genie“ liemenėlė yra klasikinė visų Amerikos moterų mėgstamiausia. Tai suteikia jums vientisą ir belaidį patogumą. Jis turi kreivą prigludusį stilių, kuris švelniai formuoja jūsų krūtis ir suteikia sklandų siluetą. Audinys jaučiasi labai minkštas prie jūsų odos ir net nenorėtumėte jo nuimti naktį. Ši liemenėlė yra įvairių spalvų, tokių kaip balta, juoda, pilka, rožinė, raudona, geltona ir pan. Jis taip pat yra įvairių dydžių. Tai viena geriausių džinsų liemenėlių, kuri tiks visoms moterims nuo 25 iki 35 metų.

2. Genie Milana nėrinių liemenėlė:

„Genie-Bra“ 2

Šis Europos įkvėptas džinas Milana nėrinių liemenėlė suteikia jums puikią apsaugą, kurios jums reikia, kartu su puikia parama ir nuostabiu krūtinės pakėlimu. Liemenėlė sukurta iš nėrinių. Jis suprojektuotas pagal „cami“ stilių, todėl atrodysite žiauriai su žemu kirpimu arba apsirengsite virš jo. Jis yra įvairių spalvų ir dydžių. Ši džinsinė liemenėlė užima 1 vietą liemenėlių tipų sąraše.

3. „Genie Cool Bra“ liemenėlė:

„Genie-Bra“ 3

Ši „Genie“ liemenėlė yra panaši į originalią „Genie“ liemenėlę, išskyrus tai, kad ji turi vėsinantį audinį, kuris leis jums išdžiūti ir jaustis patogiai visą dieną. Jame yra kvėpuojantys puodeliai su oro srauto konstrukcija ir nuimamos kuklios pagalvėlės. Jis įleidžia gryną orą. Jame yra tinklinis užpakalinis skydelis, todėl natūrali jūsų kūno aušinimo sistema gali tinkamai veikti. Kokybiški aušinimo siūlai, naudojami šiai liemenėlei gaminti, sumažina jūsų odos temperatūrą.

4. „Genie Woman“ liemenėlė:

„Genie-Bra“ 4

„Genie“ moteriška liemenėlė sukurta taip, kad suteiktų jums komfortą, atramą ir pakeltų. Tai taip pat padeda suteikti reikiamą formą. Naudojant 360 laipsnių formavimo technologiją, jis apibrėžia kreives ir lygius ritinius bei iškilimus. Jame yra nėrinių priekis su trimis reguliuojamomis padėtimis, kad būtų galima pakelti iki 2 colių. Jis yra trijų spalvų ir įvairių dydžių.

5. „Genie Zip“ liemenėlė:

„Genie-Bra“ 5

„Genie Zip Bra“ yra nuostabi be jokių apatinių laidų, kablių ar kasimo diržų. Priekyje yra paprastas užtrauktuko dizainas, kuris suteikia visišką komfortą. „Genie“ užtrauktuko liemenėlė atitinka jūsų formą, todėl jūs gausite nepriekaištingą palaikymą ir apibrėžimą. Šią spalvingą liemenėlę rasite trijų pagrindinių spalvų. Jis būna įvairių dydžių.

6. „Custom Fit Multi-Way Genie Bra“:

„Genie-Bra“ 6

Ši pagal užsakymą pritaikyta „Genie“ kelių krypčių liemenėlė siūlo daugiau nei 30 unikalių dirželio padėčių, leidžiančių suderinti įvairius naujoviškus stilius. Galite pasirinkti klasikinį, kryžminį nugarą, apynasrį, vieną petį, per kaklą ir dar daug kitų stilių. Kartu su skirtingais stiliais jis taip pat siūlo jums ypatingą komfortą, palaikymą ir formą. Jis tiekiamas daugybe spalvų ir formų.

7. „Genie“ sportinė liemenėlė:

„Genie-Bra“ 7

Dėvėkite šią sportinę liemenėlę, kad jaustumėtės užtikrintai treniruoklių salės ar tinklinio treniruotės metu. Jos vientisas dizainas ir patogus suspaudimas leidžia jums suteikti reikiamą palaikymą ir apibrėžimą. Jis turi lenktyninį kirpimą ir yra trijų pagrindinių spalvų. Galimi įvairūs dydžiai.

„Genie Bras“ dėvėjimo patarimai:

Žemiau aptariame džinsines liemenėles, dėvinčias patarimus ir kitus elementus.

Liemenėlės užsegimas gale:

Liemenėlė turi du dirželius, per kuriuos perkišama kiekviena ranka. Pastumkite jį per pečius ir paimkite rankas už nugaros, kur rasite kabliukus ir akių užsegimus, kad užsegtumėte abu liemenėlės galus.

Patogumui sureguliuokite diržus:

Jei netinkamai sureguliuosite, dirželiai gali laisvai kabėti pečiais arba jaustis per stipriai ant odos, kad skauda. Liemenėlių dirželiai paprastai tiekiami su slankikliais, kuriuos galima nuleisti arba pakelti ir prireikus sureguliuoti.

Taurių padėties koregavimas:

Šiek tiek pasilenkę galite reguliuoti liemenėlių puodelių padėtį. Pasilenkdami sureguliuokite puodelių padėtį ir patikrinkite krūtų judėjimą. Kai jaučiatės gerai, atsistokite ir patikrinkite puodelių padėtį.

Tikiuosi, kad aukščiau pateiktas straipsnis jums yra labai naudingas, o džinsinės liemenėlės yra labai patogios ir brangios.