Nauji mados teiginiai raudonuosiuose kilimuose mus išgąsdina. Nenuostabu, kad išvažiavimas nuo pakilimo ir tūpimo tako dažnai atrodo gana kerintis, mes juos aklai kopijuojame, nes jie yra tokie įtaigūs. Dabar daugelis naujų mados kirpimo tendencijų reikalauja dėvėti abstrakčias sukneles, kai kurios iš jų yra visiškai be nugaros, o kitos turi tikrai išlenktą kaklo liniją ir prašo nuleisti vidurinį šonkaulį..

Tada yra tie, kurie nori, kad šonai būtų rodomi, uždengiant priekį ir nugarą. Visas šio straipsnio tikslas yra pristatyti jums šį revoliucinį liemenėlės tipą, vadinamą „lazdelė ant liemenėlės“, kuri yra uždengta tik jūsų kreivės priekyje ir be jokių dirželių ar net užpakalinio kabliuko. nesunku, žinant bet kokios nelaimės atveju, jūsų liemenėlė yra tam, kad jus palaikytų.

Kaip dėvėti lazdelę ant liemenėlės?

Nešioti liemenėlę yra gana paprasta, nors atrodo gana sudėtinga. Dabar, prieš pirkdami, įsitikinkite, kad gerai žinote savo puodelio dydį, nes visa liemenėlė yra paremta tik puodeliais. Be to, niekada nenaudokite drėkinamųjų ar kūno losjonų, nes tai apsunkina sukibimą. Įsitikinkite, kad išdžiūvote, nuimkite plastiką ir pritvirtinkite gabalėlį pagal kreivę, lygindami jį kaip lipduką. Baigę galite juos išmesti arba nuplauti ir pakartotinai naudoti.

Populiariausios liemenėlės:

Čia yra mūsų 7 populiariausios lazdos ant liemenėlių, kaip mes.

1. „Full Cup Stick On On“ liemenėlė:

Tai yra pagrindinio lygio lazdelė, ypač gerai tinkanti nugaros išvaizdai. Liemenėlė lengvai priglunda prie jūsų kreivių, visiškai parodant puodelius, kurie užtikrina reikiamą atramą su minkšta po siūle, kad pakeltų aukštyn ir suteiktų jūsų kreivei puikią struktūrą.

2. Vienkartinė lazdelė ant liemenėlės:

Tai kitokia lazdelių rūšis, kai šios vienkartinės liemenėlės yra vienkartinės, o tai yra vienkartinis naudojimas su stipriais klijais, kurie neleidžia klijuoti gabalo. Baigę naudoti, nulupkite ir išmeskite. Jie ne tik yra lankstūs, bet ir keičiasi pagal jūsų kreivę, suteikdami reikiamą paramą.

3. Deep Cut sparnuota lazda ant liemenėlės:

Tai paprasta puodelio lazdelė ant liemenėlės, pagaminta ir suformuota sparno pavidalu, o tai užtikrintų optimalią priekinę dangą ir šiek tiek skilimą. Laikant nugarą laisvą, tai suteikia minkštą stūmimą, o puodeliai palaiko svorį.

4. Silikoninių vestuvių dėvėjimo lazdelė ant liemenėlės:

Lazdelė ant liemenėlių taip pat yra vestuvių asortimentas, kur lazdelė ant puodelių yra gražiai dekoruota, dažnai atspausdintais raštais ar raišteliais, suteikiančiais tikrą malonų intymių drabužių jausmą, o puodeliai, pagaminti iš silikono, tiesiog prilimpa prie jūsų kreivių, apimančių visą tavo kreivė. Kai tik jis yra vietoje, pritvirtinkite jį iš priekio. Tai viena geriausių silikoninių liemenėlių lazdelių.

5. Deep Plunge Stick On Bra:

Tinka tiems giliai išpjautiems drabužiams, kurių vidurinė dalis reikalauja ekrano. Ši liemenėlė tikrai kompensuos palaikymą ir aprėptį.

6. Priekiniai pyragaičiai prilimpa prie liemenėlės:

Tai dar vienas drąsus daugelio žvaigždžių žingsnis, kai tik jūsų krūtinės priekis ir priekis yra pakankamai uždengti, o likusios yra rodomos. Paprastai pasirenkama drąsi išvaizda ar net tos rizikingos suknelės, kuriose nenorite, kad nelaimė sugadintų dieną.

7. Su dirželiu ant liemenėlės:

Jei jums nepatogu sportuoti be petnešėlių ir bijote rizikos, šį kartą galite pasirinkti šią lazdą, skirtą tipams, kurie leis jums rūšiuoti atvirą nugarą, nesijaudindami, kad nėra dirželių.

Tikiuosi, kad visų pirma jums naudinga nuostabi lazdelė ant liemenėlių ir jos dėvėjimo patarimai. Šios liemenėlės yra prieinamos Indijos rinkoje.