Apatinis trikotažas ir patogumas yra nepaprastai svarbios visoms moterims, atsižvelgiant į drabužių saugumą ir apsaugą. Liemenėlės padeda pakelti krūtis, išlaikyti jų formą, taip pat suteikia komfortą drabužiams. Atsižvelgiant į tai, reikia žinoti populiariausius pasaulyje liemenėlių prekės ženklus, kuriuos galima pritaikyti įvairiems drabužiams ir progoms bei kūno pageidavimus. Vystantis keliems apsirengimo stiliams ir gyvenimo būdo įpročiams, galima pastebėti skirtingus šių populiariausių liemenėlių prekių ženklų tipus ir variantus. Dabar atėjo laikas žinoti, ar naudojate geriausią savo kūnui ir gyvenimo būdui tinkamą liemenėlę. Čia ateina garsiausi ir nauji liemenėlių prekės ženklai. Jie yra integruoti su aukščiausios kokybės ir aukščiausios kokybės bei naujausia konstrukcija, kad patiks įvairiems pasirinkimams!

Kuris yra geriausias Indijos liemenėlių prekės ženklas:

Pastarosiomis dienomis Indija matė kelių rūšių liemenėlių prekės ženklus. Atsižvelgiant į konkrečias rūšis ir tikslus, galima pasirinkti tinkamiausią prekės ženklą Indijoje, kad atitiktų jų pageidavimus. Čia yra apžvalga.

  • Sportinei aprangai „Calvin Klein“, „Nike“ ir „Jockey“ yra gana populiarūs liemenėlių prekės ženklai.
  • Aukščiausios klasės ir prabangios dizainerių liemenėlės apima gražias paslaptis, „Zivame“ ir „Trylo“.
  • Kasdieniai dėvėti liemenėlės yra keletas geriausių Indijos prekių ženklų – nuo Daisy Dee, jockey, Zivame ir Enamor.
  • Šventinius drabužius ir specialios paskirties liemenėles, skirtas specialioms suknelėms ir palaidinukėms, pvz., Liemenėlėms be petnešėlių ir variantams be nugaros, galima išbandyti iš tokių prekių ženklų kaip „Zivame“, „gana paslaptys“ ir „Enamor“.
  • Visada galima rinktis iš šių prekės ženklų dėl stiliaus ir patogumo, atsižvelgiant į jų kasdienius poreikius ir reikalavimus.

Geriausi ir populiariausi Indijos liemenėlių prekės ženklai su nuotraukomis:

Čia yra populiariausios moteriškų liemenėlių prekės ženklai su vaizdais.

1. Amoena:

Amoena

„Amoena“ yra gerai žinomas liemenėlės prekės ženklas. Tai patikima moteriai nuo 1992 m. Jie pradėjo „Amoena“ pristatydami kišeninio apatinio trikotažo liniją. Šis „amoena“ prekės ženklas yra gerai žinomas dėl savo liemenėlių kišenėse, plaukimo derinių mados, dalinių formų ir krūtų formų. Ponios jaučiasi tinkamos ir patogios dėl savo pastangų nepasitikėjimo. Jį galima nusipirkti arba vilkti iš bet kurios siuntimo svetainės. Šiuo metu tai yra tarp populiarių brangių liemenėlių prekių ženklų.

2. Balis:

Balis

PIRKTI DABAR

„Bali“ yra apatinių drabužių kompanija, kilusi iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jį pradėjo Sara Stein ir Fay-Miss 1927 m. Balyje yra daugybė kolekcijų, tokių kaip „Minimizer“ liemenėlė, marškinėlių liemenėlės, kabrioletai, klasika ir dviguba parama ir tt. Ji išlaiko savo standartą nuo 1927 m. Be jokių pastabų. Moterys jaučia komfortą ir teikiama parama bus sudėtinga. Dabar Balis buvo gerai žinomas dėl liemenėlių dizaino.

3. Chantelle:

Chantelle

PIRKTI DABAR

„Chantelle“ prekės ženklas priklauso „Groupe Chantelle“. Tai prancūzų apatinio trikotažo įmonė, kurią 1876 metais įkūrė Francois Auguste Gamichon. „Chantelle“ gamina įvairių tipų liemenėles. Šios liemenėlės yra labai palankios su apatinėmis virvėmis ir suprojektuotos pagal Europos dydžio puodelius. Audiniai yra poliesteris, elastanas ir nailonas. Jie sukurti su gražiais nėriniais su pamušalu ir megztais puodeliais viduje. „Chantelle“ turi daugybę kolekcijų, tokių kaip nuotaka, sportas ir tt, su daugybe dizaino ir modelių. Tai gana populiari ir žinoma dėl geriausių bralette prekės ženklų.

4. „Elomi“ firminė liemenėlė:

Elomi firminė liemenėlė

PIRKTI DABAR

„Elomi“ įkūrėjas Evedenas pradėjo „Elomi“ Jungtinėje Karalystėje. Jame yra įvairių tipų apatinis trikotažas. Jie turi daugybę kolekcijų, susiejančių Ameliją, Beatričę, Betty, „Energize“ ir pan. Moteriai visiškai patiks jos dydis ir tinkamumas, jai bus suteikta parama ir įmantri išvaizda. Maitinančioms mamoms Elomi dovanoja minkštą puodelį slaugančioms liemenėlėms. Jie suprojektuoti su skirtingu puodelio dydžiu, nugaros dydžiu visose kategorijose. Jie taip pat parduodami neprisijungus ir internete. Tai viena geriausių ir tobuliausių firminių liemenėlių moterims, maitinančioms motinas.

5. Mados formos:

Mados formos

„Fashion Forms“, kaip apatinis trikotažas, turi daugybę aksesuarų, tokių kaip nelipni silikoniniai maskuokliai, apatinio trikotažo krepšys, euro liemenėlių ilgintuvai ir kt. Jis yra žinomas kaip apatinių drabužių prekės ženklas, skirtas liemenėlėms be petnešėlių, krūtų žiedlapių, suknelių juostų ir stiprintuvų. „Fashion Forms“ įkūrė pamatus 1993 metais trijose skirtingose ​​šalyse, tokiose kaip Kanada, Europa ir JAV. Jie yra besiūliai su elastiniu mikropluoštu. Jie pagaminti iš nailono ir medvilnės. Moterys savo produktus skiria komfortui, pasitikėjimui ir stiliui.

6. Medaus rasos liemenėlė:

Honeydew Bra

PIRKTI DABAR

„Honeydew“ liemenėlės yra puikus apatinių drabužių kolekcijos pliūpsnis nepažeidžiant biudžeto. Tai viskas apie komfortą mažoms ir vidutinio dydžio moterims. Sudėtyje yra audinių iš viskozės, elastano ir lino. Jie sukurti su gražia nėrinių apyranke su plačiais dirželiais ir viskozės pamušalu. „Honeydew“ kolekcijos yra „Stella“, „Carli“, „Lucy open cup bralette“ ir kt.

7. Žokėjų prekės ženklo liemenėlės:

„Jockey“ prekės ženklo liemenėlės

PIRKTI DABAR

„Jockey“ yra vienas iš tarptautinių prekių ženklų, esančių daugiau nei 120 šalių. Jis pripažino prekės ženklą visose šalyse. Jis buvo įkurtas 1876 m. Ir paleistas Kenosha Viskonsino valstijoje, JAV. Šiame žokėjoje yra vyrų ir moterų aksesuarų. Kolekcijos moterims yra marškinėlių liemenėlė; daugiasluoksnės paminkštintos liemenėlės be petnešėlių, visapusiška liemenėlė ir apatinės liemenėlės ir kt. Galima įsigyti internete ir neprisijungus.

8. La Perla:

La Perla

„La Perla“ 1954 metais Bolonijoje, Italijoje, įkūrė Ada Masotti. Jie pradėjo gaminti maudymosi kostiumėlius 1971 m. Jie turi 150 parduotuvių visame pasaulyje visame pasaulyje. „La Perla“ kolekcijos yra nėriniuotos „Balconnet“ liemenėlės, „Iris“ trikampio liemenėlės, „Underwire“ liemenėlės, „Full Cup Sheer“ liemenėlės, nėrinių be petnešėlių ir kt. Šios liemenėlės yra prieinamos visame internete.

9. Nike:

PIRKTI DABAR

„Nike“ yra tarptautinė Amerikos korporacija, įkurta 1964 m. Kaip „Blue Ribbon Sports“, o 1971 m. Pakeista į „Nike“. Įkūrėjai yra Bill Bowerman ir Phil Knight. „Nike“ turi daug produktų, tačiau tai vienintelis prekės ženklas, sukurtas tik sportui. „Nike“ kolekcijos yra „Nike Pro Rival“, „Nike Pro Indy“, „Nike Pro Classic“, „Nike Pro Fierce“ ir kt. „Nike“ kolekcijas galima įsigyti visose audinių parduotuvėse ir net populiariose svetainėse.

10. „Maidenform“ prekės ženklo liemenėlės:

„Maidenform“ prekės ženklo liemenėlės

PIRKTI DABAR

„Maidenform Brand“ įkūrė trys žmonės 1922 metais Naujajame Džersyje. Jis tapo formų drabužių prekės ženklu, užimančiu daugiau nei 40% rinkos dalies. Ji turi apie 75 parduotuves visame pasaulyje. Savo karjerą jis pradėjo nuo parašiutų ir balandžių liemenėlių, išplėstų iki įvairių tipų kolekcijų. Sudėtyje yra nailono ir elastano, o puodeliai pagaminti iš poliuretano putų. Jis lengvai plaunamas rankomis. Jis prieinamas ne vietoje ir internete.

11. Olga:

Olga

PIRKTI DABAR

Olga Erteszek yra lenkų ir amerikiečių apatinių drabužių dizainerė, pradėta gaminti 1989 metais. „Olga“ kolekcijos yra satino, arbatos kontūro liemenėlės, prabangios kelnaitės su visa figūra ir pan. Jame yra reguliuojami dirželiai, kurie su apvalia apatine virve virsta kryžminiu stiliumi. „Olga“ audiniai yra nailonas ir spandeksas.

12. „Playtex“:

„Playtex“

PIRKTI DABAR

„Playtex“ yra kolekcija be laidų; Jame yra ir modernaus dizaino, ir išskirtinio komforto bei palaikymo. Tai mados į priekį stilius, be laidų ir apatinis laidas. Jame yra 18 valandų originalaus komforto. „Playtex“ prekės ženklo liemenėlė turi kabliuką ir užsegimą. Audiniai yra medvilnė, nailonas ir kt. Kolekcijos yra prieinamos visose vietose ir pristatomas pristatymas.

13. Po šarvais:

Po šarvais

PIRKTI DABAR

„Under Armour“ yra sportinių drabužių aksesuarų kompanija, įkurta Kevino plank, įsikūrusi JAV, Merilande, 1996 m. Ji turi įvairias sportinių liemenėlių kolekcijas, tokias kaip „Mid Sports“ liemenėlė, „Mid Printed“ sportinė liemenėlė, „Mid Sports“ liemenėlė su puodeliais. Jis netgi suprojektuotas sportuojantiems mažo smūgio, vidutinio smūgio ir didelio poveikio stiliumi. Jie bus itin minkšti, o tvirtas audinys bus lygus ir patogus prie odos.

14. Venera:

Venera

„Venus“ liemenėlės moterims siūlo įvairią funkcionalių, patogių ir akinančių liemenėlių kolekciją, kuri tikrai pradžiugins išrankiausias moteris. „Venus“ liemenėlių kolekcija „Juodos detalės“, „Kupidonas“, „Shaping Romper“, „Enhancer“ liemenėlė, besiūlė kūno forma ir tt Tai visiškai reguliuojami, netempiami dirželiai. Audiniai, įtraukti į nailoną, poliuretanas su siliciu ir kt.

15. „Wacoal“ prekės ženklo liemenėlė:

„Wacoal“ prekės ženklo liemenėlė

PIRKTI DABAR

Pasaulyje buvo galima rasti daugybę įvairių prekių ženklų. Wacoal buvo vienas iš jų. Jis buvo sukurtas Japonijoje 1949 m..

Atsižvelgiant į kelių tipų liemenėles ir prekės ženklus visame pasaulyje, gali būti labai sunku pasirinkti geriausią, atitinkantį jūsų reikalavimus ir stilių. Taigi šiame geriausių pasaulio liemenėlių prekės ženklų vadove apibendrinama naujausia ir madinga įvairovė, žinoma dėl savo kokybės ir patogumo. Išbandykite juos pagal savo biudžetą ir pageidavimus, ir jūs tikrai liksite patenkinti šiais patogiais prekės ženklais.