Liemenėlė, vidinio drabužio dalis, kurią dėvi moterys visame pasaulyje, stebėtinai turi daugybę veislių. Nustebote? Na, nebūk. Kaip ir mes ne visada dėvime tos pačios rūšies drabužius, taip ir mūsų vidinė apranga yra skirtingai formuojama. Moterims būtina pasirinkti tinkamo tipo liemenėlę prie tinkamos suknelės. Galite apsirengti gražia nėrinių suknele, apsiauti gražius batus ir dėvėti brangius papuošalus, tačiau galų gale atrodysite ne vietoje, nes dėvite netinkamą liemenėlę. Taigi, aptarkime tam tikros rūšies liemenėlę iš daugelio rūšių. Ši liemenėlė vadinama „Plunge Bra“. Dabar „Plunge Bra“ yra dviejų tipų. Pagrindinė plunksninė liemenėlė ir giliai pasinerianti liemenėlė U.

Plunge liemenėlė

Plungė:

Tai yra pagrindinė liemenėlė, suprojektuota taip, kad galėtumėte dėvėti daug supjaustytų drabužių ir jūsų liemenėlė nepasirodys. Plunksninės liemenėlės puodeliai apačioje tarp krūtų susilieja plonu viduriu. Galite dėvėti bet kokias žemas iškirptes arba tas, kurios yra plačiai nukirptos, nes plunksninės liemenėlės dažniausiai turi plačius pečių diržus.

U Plunge arba Deep Plunge Bra:

U Plungė

Šios rūšies liemenėlės, paprastai žinomos kaip „U plunge“ arba „Deep Plunge“, yra specialiai sukurtos tikrai žemoms iškirptėms. Jūsų viršutinės dalies iškirptė gali būti labai žema, tačiau vis tiek galite patirti liemenėlės palaikymą su „u Plunge/deep Plunge“ liemenėle. Paprastai jis turi laidą, kuris teikia paramą.

Tokios viršūnės ar suknelės, kurios paprastai dėvimos naudojant paprastą pasvirimo arba U pasvirimo/gilaus įbrėžimo liemenėlę, yra su žemomis iškirptėmis. „U plunge“ arba „giliai pasineriančios“ liemenėlės yra specialiai sukurtos viršūnėms ar suknelėms, kurių iškirptė yra labai žema ir nusileidžia iki galo, tuo tarpu pagrindines gilumines liemenėles puikiai tinka dėvėti po apačia su šiek tiek žemomis ir atskleidžiančiomis iškirptėmis. Taigi, jei planuojate dėvėti tą tikrai gražią viršutinę dalį, kurią neseniai nusipirkote šį savaitgalį, tada eikite į priekį ir rinkitės pagrindinę arba giliai pasineriančią liemenėlę, kad gautumėte maksimalų komfortą ir paramą. Jūs tikrai atrodysite puikiai.

Patarimai dėvėti:

Štai patarimai, kaip dėvėti liemenėlę. Tikėkite ar ne, bet net ir jūsų vidinis drabužis turi tam tikrą būdą, kaip jį dėvėti. Gali būti, kad visą šį laiką nešiojote liemenėlę, todėl nesijautėte 100% patogiai ir pasitikite savimi. Tačiau dar nevėlu, atlikite šiuos paprastus veiksmus ir jūs žinotumėte, kaip puikiai dėvėti liemenėlę.

Rankų ištiesimas per rankų skylutes ir užsegimas gale Pradėkite rankas kišti per rankų skylutes ir tada tempkite ant pečių. Daugumos liemenėlių gale yra užsegimas, jungiantis kairę dalį į dešinę. Laikykite abu galus kiekviena ranka ir įkiškite kabliukus į kilpas.

Reguliuojant Dirželiai:

Kitas žingsnis – puikiai sureguliuoti petnešėles ant pečių, kad jos nepakibtų ar nebūtų per daug priveržtos. Kiekvieno dirželio gale rasite užsegimą. Tiesiog patraukite žemyn arba aukštyn užsegimą pagal savo poreikius ir patogumą. Abu užsegimai turi būti to paties lygio.

Pasilenkite, kad sureguliuotumėte puodelių padėtį:

Atsistokite ir sulenkite, kad nugara būtų šiek tiek nuleista. Tai padeda sureguliuoti ir patikrinti jūsų krūtų judėjimą.