Liemenės gali būti geras drabužis. Tai suteikia elegantišką išvaizdą. Yra įvairių tipų liemenės. Be firminės ir atsitiktinės išvaizdos, taip pat yra žieminės liemenės. Šias liemenes dėvi ir vyrai, ir moterys. Vyrams ir moterims skirtos žieminės liemenės gali šiek tiek skirtis. Pažvelkite žemyn, kad sužinotumėte daugiau.

Naujausi ir saugūs žiemos liemenių modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 geriausius žieminių liemenių dizainus.

1. Polo kaklo žieminė liemenė:

Polo kaklo žieminė liemenė

Ši liemenė taip pat yra bendra liemenė tarp kitų. Jis turi ilgą kaklą, vadinamą polo kaklu, kuris žiemą palaiko kaklą ir krūtinę. Tai taip pat geras stiliaus pareiškimas visiems. Tai unisex liemenė ir suteikia labai elegantišką išvaizdą.

2. Dirbtinio kailio žieminė liemenė be rankovių:

Dirbtinio kailio žieminė liemenė be rankovių

Kailinės liemenės visada yra mados ir visų mėgstamos. Dažniausiai tai mėgsta moterys, tačiau jas gali dėvėti ir vyrai. Liemenės kailis sušildo, todėl tampa žiemine liemene. O dėl kailio taip pat atrodo gerai. Dažniausiai jį galima dėvėti su kasdieniais drabužiais. Tai visžalė liemenė tarp moterų.

3. Medvilninė žieminė liemenė su gaubtu:

Medvilninė žieminė liemenė su gobtuvu

Ši liemenė yra dažniausiai dėvima liemenė žiemą. Prie liemenės pritvirtintas gaubtas leidžia visiškai dėvėti žiemą. Kadangi žieminiai drabužiai dėvimi ne bet kokioje suknelėje, ši liemenė užbaigia išvaizdą. Jį gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys, šiek tiek skirtingos formos ir dydžio liemenės.

4. Odinė liemenė:

Odinė liemenė

Ši liemenė šiek tiek skiriasi nuo likusios liemenės, ją gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Ši liemenė gali suteikti jums šiuolaikišką išvaizdą, tačiau išgelbėti jus nuo šalčio. Oda žiemą gali suteikti nuostabią išvaizdą ir taip pat sušildyti.

5. Puffer Liemenė:

Puffer liemenė

Pūsta liemenė yra tik žiemos drabužis. Jis yra išpūstas, kad jums būtų šilta. Liemenė yra įvairių dydžių, spalvų ir tt Tai unisex liemenė. Ši liemenė taip pat turi du tikslus. Tai leidžia jums gerai atrodyti ir taip pat sušildyti.

6. Flanelės liemenė:

Flanelinė liemenė

Ši liemenė atrodo kaip „Plaid“ liemenė, tačiau prie jos pritvirtintas gaubtas. Jis taip pat pagamintas iš aukštos medvilnės, kad žmogui būtų šilta. Tai visiškai suteikia žiemos suknelės jausmą. Jį gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Ir gerai atrodys prie laisvalaikio suknelės.

7. Megztinė žieminė liemenė:

Megztinis žieminė liemenė

Tai labiausiai paplitusi žiemos liemenė. Beveik visi jį nešioja. Jie būna įvairių dizainų. Jie suteikia visišką megztinio išvaizdą. Be to, jie sušildo. Šis stilius niekada neišeina iš mados ir visi, kurie jį dėvi, atrodo gana šauniai. Tarp berniukų ji laikoma visžalia liemene.

8. Žemutinė liemenė:

Žemutinė liemenė

Tai yra kitokio tipo liemenė. Pūkinė liemenė gali būti didelio dydžio. y., jie gali kirsti pilvą, todėl ir pavadinimas. Jie yra tinkami dėvėti žiemą ir sušildys žmogų. Tai taip pat madinga. Tai gerai atrodo tiek vyrams, tiek moterims.

9. Liemenė su langu:

Liemenė su langu

Ši liemenė pagaminta iš aukštos medvilnės arba vilnos. Dizainas vadinamas pledu ir atrodo gerai dėvėti. Šios liemenės čekiai atrodo patrauklesni, tinkantys dėvėti daugiausia su kasdieniais drabužiais. Jį gali dėvėti vyrai ir moterys.

Žieminės liemenės yra dar naudingesnės, jos yra skirtos dviem tikslams, apsaugo jus nuo žiemos ir atrodo gerai. Vėlgi yra platus liemenių asortimentas, kurį gali dėvėti kiekvienas. Jie taip pat būna įvairių formų, dydžių, spalvų ir tt Galima juos dėvėti pagal savo pageidavimą apsirengti.