Liemenė yra viršutinės kūno dalies drabužis be rankovių. Liemenė taip pat žinoma kaip liemenė, megztinis ir striukė ir tt liemenę gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Liemenė buvo pristatyta, kai moterys dėvi moterų jodinėjimo įpročius. Dabar ji tapo kasdienės moterų aprangos dalimi. Liemenės yra dviejų tipų trumpos ir ilgos liemenės. Rinkoje yra įvairių asortimentų, dizaino, audinių, kuriuos galima pasirinkti pagal sezoną. Jis gali būti derinamas su bet kokiais džinsais. Liemenė aprangai suteikia elegancijos. Yra įvairių mielų liemenių stilių.

Naujausios ir gražios ilgos liemenės moterims madoje:

Turime pažvelgti į 9 geriausius ilgų liemenių dizainus.

1. Džinsinė ilga liemenė:

Džinsinė ilga liemenė

Tai puikus pasirinkimas džinsinio audinio mėgėjams. Jis gali būti derinamas su bet kokiais baltais ir juodais marškinėliais. Jis atidaromas priekyje mygtuku, o ne užtrauktuku. Ši liemenė be rankovių suteikia stulbinančią išvaizdą moterims.

2. Ilga kailinė liemenė:

Ilga kailio liemenė2

Kailis toks minkštas ir šiltas. Taigi, tai geriausiai tinka žiemai. Tas, kuris nenori keisti savo stiliaus žiemą, ši ilga kailio liemenė yra puikus pasirinkimas jai. Ši kailinė striukė geriausiai tinka plonoms moterims.

3. ilga liemenė:

Ilga Fringe liemenė

Ant liemenės briaunos puikiai atrodo prie bet kokios suknelės. Šis kirpimo stilius atrodo gerai, nesvarbu, ar pakraščiai ilgi, ar trumpi. Ši juoda ilga pakraštinė liemenė gali derėti su bet kokia marškinėlių spalva. Jį galite pasirinkti bet kokiam renginiui.

4. Ilgos liemenės viršus:

Ilgas liemenės viršus

Šis ištemptas, apvalus kaklas ir nelygus apatinis viršus atrodo stilingai, o raukšlės iškirptės centre daro jį grakštesnį. Jis gali būti derinamas su džinsais ir antblauzdžiais ir tt Moterys jaučiasi labai patogiai šiame ilgame pilkos spalvos liemenės viršūnėje. Be ribų, tai atrodo taip pasakiškai.

5. Oficiali ilga liemenė:

Oficiali ilga liemenė

Ši šviesios spalvos ilga liemenė gali būti prie džinsų ir juodos tunikos. Tai suteikia drąsią ir stilingą išvaizdą. Ši liemenė atrodo kaip paltas. Ilgą liemenę lengva dėvėti. Jums gali prireikti tinkamo ilgio liemenės. Ši ilga liemenės striukė yra geras pasirinkimas oficialiam ar oficialiam dėvėjimui.

6. Ilga nėrinių megztinė liemenė:

Ilga nėrinių megztinė liemenė

Moterys negali jai atsispirti pamačiusios šią ilgą nėrinių liemenę. Tai suteikia išskirtinę išvaizdą, prie kurios gali derėti bet kokia tunika, džinsai. Dėl savo subtilumo jis tampa vakarėlio apranga. Jis taip pat gali būti derinamas su gladiatorių avalyne.

7. Liemenė su ilgais gaubtais:

Ilga liemenė su gobtuvu

Žiemą reikia uždengti galvą, ši ilga moteriška liemenė su gobtuvu yra naudingesnė. Tai nepakeis jūsų išvaizdos, o žiemą atrodysite stilingai. Ši atspausdinta liemenė gali derėti su baltais ir dangaus mėlynais marškinėliais.

8. Ilga treniruoklių salė:

Ilga gimnastikos liemenė

Rinkoje yra įvairių sporto salių liemenių, tačiau ši moteriška ilga liemenė patinka indėnams. Dėl savo ilgio jis yra patogesnis treniruotės metu. Jis taip pat gali būti dėvimas bėgiojant. Ši rožinės spalvos liemenė atrodo taip gražiai, kaip gali būti nešiojama lauke.

9. Megzta ilga liemenė:

Megzta ilga liemenė

Tai rankomis mezgimo liemenė. Tai suteikia šiltą jausmą, megzta liemenė yra labai unikalaus dizaino ir skirtingų modelių. Ši ilga pūkinė liemenė mezga raudonais širdies siūlais. Tai gali būti džinsai ir antblauzdžiai.

Liemenė moterims yra per daug patogi. Galite dėvėti bet kur ir bet kuriuo sezonu. Galima pasirinkti liemenę pagal savo asmeninį stilių. Moteriškos ilgos liemenės yra gana universalios ir priklauso nuo modelių ir atspaudų. Įmantrūs liemenių atspaudai puikiai tinka atsitiktiniams renginiams, o oficialiam renginiui tikrinami modeliai ir pledai. Moteriškos ilgos liemenės suteikia naują išvaizdą kiekvienam vakarėliui ir išvykai. Liemenės šiandien populiarėja.