Pasiruošimas verslo renginiui ar atsitiktiniam vakarėliui! Norite pakeisti savo išvaizdą! Praėjo tie laikai, kai oficialioje išvaizdoje buvo tie sunkūs ilgi paltai. Nauja tendencija yra atsitiktinis liemenių dizainas. Liemenės be rankovių suteikė teisingą išvaizdą kasdieniam ar oficialiam dėvėjimui. Gerai prigludusi liemenė jūsų žvilgsniui suteiktų magneto su chinos ar džinsais, skirtomis kasdieniam dėvėjimui. Taip pat galite jį lydėti su marškinėliais ar marškinėliais.

Naujausi ir madingi laisvalaikio liemenių modeliai vaikinams:

Štai keletas jūsų laisvalaikio liemenių dizaino jūsų drabužių spinta.

1. Sportinė laisvalaikio liemenė:

laisvalaikio liemenės

Atsitiktinis vyriškų liemenių dizainas, kurį žavinga nešiotis keliaujant atostogų metu, yra sportinio laisvalaikio liemenės modelis. Juodiausiam geriausiam suteikiami platūs pečiai be rankovių su keturiomis kišenėmis ir užtrauktuku, kuris atidaromas plačiai. Tai suteikia mados stendą vyrams per šortus ar džinsus.

2. Dvigubo dizaino laisvalaikio liemenė:

Dvigubo dizaino laisvalaikio liemenė

Tarp paauglių populiarus dizainas yra dvigubo dizaino laisvalaikio liemenės vyrams. Dizainas turi modelį su dviem liemenėmis, sujungtomis viena su kita. Vidinė pilka liemenė yra įprasto dizaino, o išorinė ruda – dvi šoninės kišenės su vienu mygtuku.

3. Džinsinė laisvalaikio liemenė:

Džinsinė laisvalaikio liemenė

Vasaros atostogoms paplitęs dizainas pagamintas iš džinsinio audinio. Dizainui suteikiama marškinių tipo išvaizda su apykakle ir be rankovių. Liemenė taip pat turi šonines kišenes su visomis sagomis. Rankovėms taip pat suteiktas grubus dizainas, kad būtų pridėta šiek tiek mados.

4. Laisvalaikio liemenė:

Laisvalaikio laisvalaikio liemenė

Plačiai paplitęs pilkos spalvos dizainas, pavogęs daugelio širdis, tamsoje ant jo įspaustas languotas raštas. Atsitiktinį dizainą galima nešioti ant džinsų su paprastais ar atspausdintais marškinėliais. Jai taip pat suteikiamos trys kišenės ir tinkamas odai dizainas, tinkantis kultūristams.

5. Laisvalaikio liemenė su gaubtu:

Laisvalaikio liemenė su gaubtu

Funkcinis laisvalaikio vyrų liemenių dizainas yra pagamintas naudojant dizainą su gaubtu. Liemenės dizainas plačiai naudojamas spyruoklėse ar žiemose virš džinsų. Liemenė turi užtrauktuką su dangteliu. Taip pat yra dvi įstrižos kišenės ant juosmens, o ant dizaino – dvi dizaino kišenės.

6. Atvira laisvalaikio liemenė:

Atvira laisvalaikio liemenė

Gėlių vyrų laisvalaikio liemenių stiliai yra gana plačiai naudojami atsitiktiniams vakarėliams, progoms ar išvykoms. Tamsiai mėlynos spalvos liemenė dekoruota kreminės spalvos gėlių atspaudais su atidaromu išvaizda. Liemenė turi siaurų rankovių dizainą su vienu dekoratyviniu mygtuku.

7. Daugiasluoksnė laisvalaikio liemenė:

Daugiasluoksnė laisvalaikio liemenė

Kasdienėms liemenėms, pagamintoms iš vilnonės medžiagos, yra keletas sluoksnių trūkumų, kurie padidina jo išvaizdą. Jį įkvėpė laisvi marškinėliai su giliu kaklu iš priekio. Jis yra perkeliamas per džinsus ir šortus, kad atrodytų nuostabiai iškyloms ar vakarėliams.

8. Bako laisvalaikio liemenė:

Kasdienė tanko liemenė

Laisvalaikio liemenių vyriškas dizainas yra labai patogus treniruotėms ir įkvėptas bako viršutinės dalies dizaino. Liemenė pagaminta iš medvilnės medžiagos, kuri sugeria prakaitą. Tai plačiai atlieka kultūristai, kad suteiktų savo kūnui tobulą išvaizdą. Taip pat tinka vasarai.

9. Ilga laisvalaikio liemenė:

Ilga laisvalaikio liemenė

Laisvalaikio liemenė vyrams, suteikianti gatvės berniukams klubo išvaizdą, yra pagaminta iš medvilninio šilko medžiagos. Liemenė įkvėpta bako liemenių, tačiau labai ilgas iki kelių, labai laisvai prigludęs. Dizainas geriausiai matomas gatvės šokėjų, muzikos grupių grotuvų ir kt.

Vyriškų laisvalaikio liemenių modeliai yra striukių forma, kurios dizainas yra be rankovių. Juos galima įsigyti iš medvilnės, šilko, į vilną panašios medžiagos, kuri suteikia tvirtumo ir nesutrinka. Dizainas ne tik užbaigia vyrų išvaizdą, bet ir suteikia dėvėtojui įspūdingų vaizdų.