Modanın ne zaman değiştiğini kimse bilmiyor. Daha önce bağcıklı deri ayakkabılar modaydı ama bugün harika desenlere sahip makosen ayakkabılar trend. Düz bir şekle sahiptirler ve normalde resmi kıyafetler giyerler. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilirler ve çok az bakım gerektirirler. Erkek ayakkabıları için loafer’ların artan talebi, ayakkabı endüstrisini tasarımlar ve desenler hakkında düşünmeye zorladı. En yeni mokasen ayakkabılardan en iyi mokasen ayakkabılara.

Görüntülü Erkek Loafer’ların Son Koleksiyonları:

İşte erkekler için en popüler 50 moda ve modern mokasen listesi. Ayakkabıda ihtiyaçlar her seferinde değişiyor, piyasada pek çok model var. Bu nedenle erkekler için en iyi mokasen koleksiyonlarını sunuyoruz ve dikkatli bir şekilde seçiyoruz, modaya uygun görünümler için listenin en iyisini elde edin.

1. Erkek Mesh Loafer’lar ve Mokasen:

Erkek File Loafer'lar ve Mokasen

Örgü tasarımları ve sağlam kumaşlarıyla tanınan bu tarz erkekler için mokasen gündelik kıyafetler için mükemmeldir. En şık olanlardır ve yetişkinlerin yanı sıra yaşlılar tarafından da giyilebilirler. Mesh erkek mokasen ayakkabıları çok sayıda renkte mevcuttur ve en rahat ayakkabılar olarak kabul edilir..

2. Etik Günlük Makosen Ayakkabı:

Etik Günlük Makosen Ayakkabı

Etik mokasen ayakkabılar sentetik malzemeden üretilmiştir ve iç ve dış kısmı kanvastır. Zengin tasarımları ve şaşırtıcı kalitesi ile tanınan bu tarz ayakkabılar çekici renklerde mevcuttur. Kauçuk taban ile gelirler ve tişört ve kot ile iyi çalışırlar. Hasar görmemesi için ısıdan ve aşındırıcı sıvıdan uzak tutunuz..

3. Baroo Erkekler Tan Loafer’lar:

Baroo Erkek Tan Loafer'lar

Stil, kalabalığın arasından parlamanızı sağlayan bir şeydir. Birinin sizin hakkınızda fark ettiği ilk şey, ne kadar iyi giyindiğiniz ve aynı zamanda görünümünüze ve tarzınıza ne kadar katkıda bulunduğunuzdur. Bu tür ayakkabılar çoğunlukla partilerde giyilir. Yaz ve kış aylarında sizi serin tutmak için yumuşak kumaş astar. Bronz dokusu ve ipliğin küçük detayları onu muhteşem bir parça yapar.

4. Erkek Sentetik Deri Sürüş Makosen Ayakkabısı:

Erkek Sentetik Deri Sürüş Makosen Ayakkabısı

Sürüş markalı erkekler için mokasen ayakkabılar, nezih ve havalı görünümleriyle bilinir ve kot pantolon ve tişörtlerle iyi gider. Çok rahattırlar ve insanlar tarafından bir araya gelme partileri veya şenlikli yemekler için tercih edilirler. Çeşitli tasarımlarda ve çekici renklerde mevcut olan bu deri ayakkabılar dayanıklıdır ve kauçuk tabanlara sahiptir..

5. Kilisenin Makosen Ayakkabısı:

Kilisenin Makosen Ayakkabısı

Ayakkabının zamansız stilini giymekten hoşlanan klas beyefendi için. İşçiliği ile bilinir ve herhangi bir modern kıyafet için nihai el yapımı ayakkabıdır. Bu ayakkabı türü gündelik kıyafetler için iyi çalışır ve günlük kullanım için en zorlu ayakkabılardır. Church’ün mokasen ayakkabıları, sağlam ve şık tasarımları ile bilinir..

6. Erkekler için Kiltie Loafer’lar:

Erkekler için Kiltie Loafer'lar

Bu ayakkabı, okul ayakkabısını tasvir eden tasarımı nedeniyle Viktorya Dönemi’ne geri dönebilir. Erkekler için bu tür mokasen, Püskül Loafer’lara benziyor, ancak çok az fark, saçaklı dil veya dilin üzerinde uzanan çit şeklindeki ekstra parçadır..

7. Penny Loafer’lar:

Makosen ayakkabı

Erkekler için bu tür mokasen popülerdir ve tarzlarıyla bilinir. Üst kısmında deri kayış ile gelir ve daha çok iş adamları tarafından tercih edilir. Elmas şeklindeki tasarımı, onları diğerlerine kıyasla en iyi mokasen yapan çekici unsurdur..

8. Pompa Loafer’ları:

Pompa Loafer'ları

Erkekler için bu tür mokasen, smokin gibi resmi giysiler üzerinde en iyi sonucu verir. Çoğunlukla siyah renkte bulunurlar ve parlak bir yüzeye sahiptirler. Düşük vampirleriyle tanınırlar, bu da bir çift şok alırken çok dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Bu ayakkabılar günlük kullanım için değil.

9. Püskül Loafer’lar:

Püskül Loafer'lar

Bu mokasen ayakkabılar Alen ayakkabı Co. adıyla üretilir ve ilk olarak 1950’de piyasaya sürülür. Erkekler için püsküllü mokasenler çok yönlüdür ve kot pantolon, şort veya t-shirt ile giyilebilir. Bu ayakkabı türü asil bir görünüm verir ve çekicidir. Resmi veya gündelik toplantılarda iyi çalışırlar.

10. Terlik Loafer’lar:

Terlik Loafer'lar

Terlik loafer’ları Kadife’den yapılmıştır ve pompalı mokasenlere en iyi alternatiftir. Biraz daha yüksek vampirleri var ve çorapsız giyilebilirler. Düğünler için en iyisidirler ve çoğunlukla yaz aylarında rahatlık için kullanılırlar. Bu ayakkabılar kot pantolon ve tişörtlerle de giyilebilir. Terlik mokasen genellikle düz tabanlara sahiptir.

11. Espadril Ayakkabı:

Espadril Ayakkabı

Bu tarz loafer’lar, 14. yüzyıldan itibaren ayakkabı endüstrisinde mevcuttur. Erkekler için en eski ve en markalı mokasen ayakkabılardır. Bu mokasen çorapsız da giyilebilir ve yaz aylarında yaygın olarak kullanılır. Basit ve masum bir görünüm sağlarlar ve insanların buna ilgi duyması mümkün olabilir..

12. Tekne Sürüş Ayakkabıları:

Tekne Sürüş Ayakkabıları

Tekne sürüş ayakkabıları, adından da anlaşılacağı gibi, düz tabanlı oldukları için sürüş içindir. Bazı modellerinde, sadece hoş bir tutuş sağlamakla kalmayıp aynı zamanda çekici bir görünüm veren kauçuk topuklu ayakkabılar bulunur. Genellikle süet veya esnek deriden yapılırlar..

13. At Bit Loafer’lar:

At Bit Loafer'lar

Bu tür mokasen geleneksel teknik kullanılarak üretilmiştir. Altları deri ile kaplıdır ve onlara klasik bir görünüm veren bir kantarma ucu donanımı ile birlikte gelir. Horse Bit loafer’lar harika bir seçimdir ve hem gündelik hem de resmi elbiselerde giyilebilir.

14. Tekne Loafer:

Tekne Loafer

Bu mokasen temelde kot pantolon, pantolon, takım elbise vb. gibi resmi elbiselerin altında kullanılır. Çorapsız ve mokasen çoraplarla da giyilebilir. Tekne mokasenleri en son moda mokasen ayakkabılarından biridir. Bu seçim erkek modasında bir trend haline geldi. Yaz aylarında günlük olarak giyilebilir ve farklı tarzı ile çekici görünüyor..

15. Etekli Loafer:

etek mokasen

Bu yeni tarz loafer’lar trend oluyor ve yeni neslin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı. Yaz ve kış her mevsim giyilebilir ve en çok resmi elbiselerde tercih edilir. Kiltie mokasenleri, onları eski tarz mokasenlerden farklı kılan püsküllü dil ve püskül ile gelir..

16. Hazel Loafer:

ela mokasen

Bu, herkesin her gün resmi elbiselerde ve özellikle takım elbiselerde kullandığı resmi tarzda bir mokasendir. Bu ayakkabıda çorap giymeye gerek yoktur. Yaz ve kış aylarında yaygın olarak kullanıldığı için ayağı sıcaktan ve soğuktan korur. Bu, erkekler için en iyi mokasenler arasında tercih edilen bir seçimdir. Bu, herkes tarafından iyi giyimli ve toplum içinde çekici görünmek için kullanılır..

17. Gucci Makosen:

Gucci Makosen

Gucci, ayakkabının yaratıcısıdır ve çeşitli trend ve modaya uygun ayakkabılar sunar. Aynı ince şekle sahip farklı stiller ile altın ve gümüş at bit donanımında birçok farklı versiyon sunar. Her insan bu klasik ayakkabıyı trend görünümü için satın almak ister. Loafer, partiler sırasında başkaları üzerinde en iyi izlenimi vermek için tercih edilir..

18. Snaffle Loafer:

snaffle Loafer

Snaffle ayakkabılar mükemmel bir tatil tarzı mokasendir. 1968 yılında Gucci tarafından tanıtılmıştır. Adı ile oldukça popüler olan ayakkabı, genç neslin ilk tercihidir. Bir kantarma şeklinde, ayakkabının üst kısmına atlı kantarma ucu serilir. Bu ayakkabı tamamen baldır astarlıdır ve ara sıra giyilir.

19. Önlük Makosen:

önlük mokasen

Apron loafer’lar, burunda bitmiş bir görünüm veren ve böylece ayakkabı önü boyunca bir önlük oluşturan kenarlar ve dikişler ile özeldir. Üst çizginin altından uzanan deriden oluştuğu için moc toe olarak da bilinirler. Dikiş çizgisi, ayak parmağının üst ve alt kısmı arasında bir kırışık hissi verir..

20. Tek Keşiş Askılı Loafer:

Tek Keşiş Askılı Loafer

Bu tür mokasen, bir stil vermek ve daha çekici görünmesini sağlamak için bir mokasen üzerinde tek bir kayışa sahiptir. Bu ayakkabılar, günlük kullanım için herkes tarafından yaygın olarak kullanılan ve diğerlerinin önünde asil bir görünüm sağlayan trenddeki en iyi mokasenlerden biridir. Bu ayakkabı, görünümü veya kişiliği değiştirmek için resmi elbiseler üzerine giyilir..

21. Çift Keşiş Askılı Loafer:

Çift Keşiş Askılı Loafer

Bu mokasen, ayakkabının üstünde çekici bir görünüm veren çift kayışa sahiptir. Her elbiseye uygun olduğu için kişiye göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırır. Erkek ayakkabısı için markalı mokasenlerle birlikte gelir. Loafer, bir İtalyan ayakkabı görünümü gibi tasarlanmıştır, bu nedenle her elbise için mükemmeldir. Ayakkabı her durumda ve her mevsimde giyilebilir..

22. Erkekler Loafer Ayakkabı Boyama:

Erkekler Boyama Loafer Ayakkabı

Farklı tarzlarda boyanmış makosen ayakkabılar, yazları ve tatili rahatlatan bir his veriyor. Her elbise stiline uyacak şekilde loafer’larda sayısız renk kombinasyonundan oluşurlar. Tatil tarzı elbiselere giyilebilir, böylece kalabalığın içinde çekici bir parça görünmesini sağlar. Arkadaşlarınız ve ailenizle yapacağınız her toplantıda giyilebilecek en iyi tarz ayakkabılar.

23. Günlük İş Düz Ayakkabı:

Günlük İş Düz Ayakkabı

Moda adamı olmak çok kolay! Ofiste rahat ama çekici bir ayakkabı giymek sadece patronunuzu etkilemekle kalmaz, aynı zamanda çevrede size bir tazelik havası verir. Günlük iş ayakkabısı sadedir ve farklı renklerde üretilmiştir. Genellikle bahar mevsiminde ve gündelik bir fırsat için giyilirler..

24. Denim Günlük Erkek Loafer’lar:

Kot Günlük Ayakkabı

Bu ayakkabının şaşırtıcı stili, zarif moda anlayışımızı anlatıyor. Mükemmel kapatma özelliği ile ayaklarınızın zarar görmesini engeller ve kolaylıkla hareket etmenizi sağlar. Kot pantolonun altına giyilen ve günlük dışarı çıkmak için giyilen bu modaya uygun denim Günlük ayakkabı, mokasen koleksiyonunuza harika bir katkı sağlar..

25. Erkeklerin Etnik Siyah Alıştırma Tasarımcısı Jutti:

Erkek Etnik Siyah Lepleme Tasarımcısı Jutti

Deri kaplama tasarımcısı jutti, gençlerin çoğu tarafından özellikle Rajput’lar tarafından günlük hayatta giyilen erkekler arasında en son tercihlerden biridir. Rahat ve dayanıklı derisi onu partilerde, şenliklerde ve her türlü geleneksel ve gündelik elbiselerde giyilebilen bir ayakkabı yapar. Ayakkabılıktaki ayakkabı çeşitleri arasında erkeklere trend ve şık bir görünüm kazandırıyor..

26. Deri El Sanatları Erkek Ayakkabısı:

Deri El Sanatları Erkek Ayakkabı

Loafer’ın dışı Sentetik malzemeden, içi pamuktan yapılmıştır ve çekici bir renge sahiptir. Onlara parti görünümü veren kapalı burunları ve güzel bir tutuş sağlayan PVC tabanları var. Uygun fiyatlarla mevcuttur ve erkekler tarafından şiddetle tavsiye edilirler..

27. Vestrico Erkek Siyah Makosen Ayakkabı:

Vestrico Siyah Erkek Loafer Ayakkabı

Bu ayakkabı, modern bir erkeğin bir mokasen parçasında aradığı tüm özellikleri barındırıyor. Loafer, koku giderici en iyi sanatçıdan oluşur, böylece kişiliğinizin görünümünü ve güzelliğini arttırır. Sentetik deriden yapılmış olup rahat kullanım sağlar. Loafer’lar esneklik sunar, böylece şekillerini korumak için dönmelerine ve koku gidermelerine izin verir..

28. Deri Deri Loafer’lar:

Deri Deri Loafer'lar

Bu ayakkabı türü şık, modaya uygun ve rahat ayakkabılardır. Günlük, resmi ve akşam fonksiyonları gibi her durum için giyilebilir. Loafer, koku giderildiğinde kolayca orijinal şekline dönüştürülebildiği için çok rahattır. Yüzeyi parlatarak daha parlak görünmesini sağlayın.

29. Erkek Kanvas Loafer:

Erkek Kanvas Loafer

Geçmeli tip mokasen deri ve kauçuktan yapılmıştır. Şık tasarımları ve renkleri, onu yaşlı ve genç yaş grubu erkekler için uygun bir seçim haline getiriyor. Tasarımı, şehirli bir erkeğe sıradan güneşli bir gün görünümü ve hissi verir. Her fırsatta ve günlük olarak giyilmesi kolaydır.

30. Erkek Deri Makosen ve Mokasen:

Erkek Deri Makosen ve Mokasen

Bu mokasenler saf deriden yapılmıştır. Resmi elbise gibi her vesileyle giyilirler. Loafer’lar, teri azaltan doku astarı ile rahatlık sunar. Ön kısmın etrafındaki detayları saran yastıklı tabanları vardır. Tarz çok zariftir ve hafifliği, maksimum satın almanın anahtarıdır..

31. Clarks Erkek Everlay Coda Düz Ayakkabı:

Clarks Everlay Coda Erkek Düz Ayakkabı

Clark’ın erkek ayakkabısı, her durum için stil sunan basittir. Uzun ömürlü dış tabanları bir ayakkabıya modaya uygun bir görünüm kazandıracak kadar esnek olduğundan giymeleri rahattır. Gün boyu güçlü kalmanızı sağlamak için yastık tabanlık ile süslenmiştir..

32. Çekirge Erkekler Windham Slip-On Flat:

Grasshoppers Erkekler Windham Slip-On Flat

Model, tekne şeklinde bir ayakkabı türüdür. Mokasen tarzı, her ortamda ve özellikle gündelik buluşmalarda giyilmesini tercih edilmesini sağlamıştır. Erkeklerin farklı stil ve renklerde birçok çifti bulabilecekleri ayakkabı türüdür..

33. Clarks Erkek Bulut Stepper Sillian Paz Slip-On Loafer:

Clarks Erkek Bulut Stepper Sillian Paz Slip-On Loafer

Bu ayakkabı klasik slip-on şeklinde tasarlanmıştır ancak çok daha rahat ve resmidir. Clark’ın ayakkabıları, rahat ve esnek olan en kaliteli ayakkabılardır. Maliyeti yüksek olduğu için tercih edilirler. Tasarım çevremizdeki çoğu insan tarafından giyilir, bu nedenle alçak topuklu ayakkabılarla kendimizi rahat hissettirir..

34. Skechers Men’s Plush Peace and Love Flat’ten BOBS:

Skechers Men's Plush Peace and Love Flat'ten BOBS

Marka, nedensel ve rahat ayakkabılarla ünlüdür. Bu düz ayakkabı, slip-on bir şekle sahiptir ve davetkar, yumuşak bir kumaştan yapılmıştır. Bu ayakkabının uyumu da harikadır, bu nedenle kaliteli kumaştan ve küçük oyuklu panelden yapıldığı için kırılma korkusu olmadan tamamen esnemesini sağlar..

35. ECCO Erkek New Jersey Slip-On Loafer:

ECCO Erkek New Jersey Slip-On Loafer

New Jersey slip-on mokasen, herhangi bir detaylandırma olmadan basit bir slip-on şekli ile düz ileri siyah ve vizon bir tasarım sunar. Bu, bu ayakkabının erkeklerin işyeri kıyafet kuralları ile giymesi için olduğu anlamına gelir. Ayakkabı, tüm gün giymek zorunda olan kişiler için büyük rahatlık sağlamak üzere tasarlanmıştır..

36. Rock port Erkek Stil Lideri 2 Bisiklet Slip-On Loafer:

Rockport Erkek Stil Lideri 2 Bisiklet Slip-On Loafer

Ayakkabı pazarı, her yaş grubu erkekler için mükemmel ayakkabı stili yaparak rahat bir his sağlama yolunda sürekli ilerliyor. Konfor, başlangıçta onlar için sağlayıcıdır ve Rock port tarzı ayakkabıda süngerimsi bir EVA taban sunmuşlardır. Ayak tabanı ayağı korur ve iş yerinde uzun süre yürümelerine yardımcı olur..

37. Klogs Ayakkabı Arbor The Klogs Ayakkabı:

Klogs Ayakkabı Arbor The Klogs Ayakkabı

Bu model, başka bir profesyonel görünümlü slip-on loafer tarzı iş ayakkabısıdır. Hem üst hem de alt platformda temiz deriden yapılmıştır. Daha yüksek şok emilimi ve güç geri dönüşü “sansasyonel” konfor anlamına gelir. Aynı zamanda dış taban ve ayak tabanı sunarak gün boyu rahatınız için mükemmel bir kemer desteği sağlar..

38. Skechers ABD Erkekler Segmenti:

Skechers ABD Erkek Segmenti

Skechers USA segment ayakkabısı, tipik slip-on mokasendir. Bu ayakkabı türü, erkeklerin iş yerinde uzun süre ayakta kalmaları için rahat ve rahatlatıcı bir his sağlar. Sentetik tabanı ve hafifçe ovuşturulmuş kaplaması, onu bir günde uzun süreler boyunca çalışmak zorunda kalan askerler arasında tercih edilen bir seçim haline getirir..

39. Skechers for Work Erkek 77048 Flex Advantage Slip-Resistant Mcallen Slip-On:

Skechers for Work Erkek 77048 Flex Advantage Slip-Resistant Mcallen Slip-On

İşçi ayakkabısı taslağı sentetik malzemeden yapılmıştır. Dolgulu bir yaka ve açılışta elastik kayma gorelerden oluşur. Slip-on şekli, hem üst hem de alt uçta büyüleyici bir kumaşa sahiptir. Kaymaya karşı dayanıklı, tutuş sağlayan dış taban sunar.

40 Dansko Yürüteç Ayakkabısı:

Dansko Yürüteç Ayakkabısı

Ayakkabı, iyi ve rahat bir ayakkabıya ihtiyaç duyan erkekler için en zor seçimler arasında yer alıyor. Konfor kontrolü sağlayan ve ayakların ısınmasını ve terlemesini önleyen yumuşak bir çorap astarına sahiptir. Loafer her durum için giyilebilir ve gündelik işlerde veya toplantılarda bile olabilir..

41. KEEN Erkek Anchor Park Düşük WP Ayakkabısı:

KEEN Erkek Anchor Park Düşük WP Ayakkabı

Ayakkabı, hava ve nemin toplanmasını önleyen ve böylece ayaklarımızın tüm gün serin ve kuru kalmasına yardımcı olan kaliteli malzemeden yapılmıştır. Tatil ve macera parkurlarında kullanılabilecek su geçirmez bir ayakkabıdır. Metatomik EVA tabanlık ve PU topuk yastıkları ekstra konfor sunar.

42 Merrell Erkek Jungle Moc Pro Kavrama İş Ayakkabısı:

Merrell Erkek Jungle Moc Pro Kavrama İş Ayakkabısı

Bu tür ayakkabılar, tüm gün sert zeminlerde çalışan ve en iyi güvenlik gerektiren erkekler tarafından kullanılır. Ayakkabı, ayak bileği çevresinde yumuşak yastıklama için ilave bir yakaya sahiptir. Uzun süreli güvenlik özelliği ve güvenilir tasarımı nedeniyle birçok işçinin ilgisini çekmektedir. Bu pamuk ağacı modeli, tabanda harika bir çekiş sağlar, böylece bizi ıslak ve yağlı yüzeylerden korur ve hatta elektrik tehlikesine karşı güvenli bir tasarım olarak derecelendirilir..

43. Skechers for Work Erkek 76969 Solace İş Ayakkabısı:

Skechers for Work Erkek 76969 Solace İş Ayakkabısı

Skechers for Work Erkek Solace İş Ayakkabısı, şekli ve malzemesi nedeniyle rahatlığın harika bir örneğidir. Yakası dolgulu deriden yapılmıştır. Ayrıca hafızalı köpük iç tabandan oluşur. Ayakkabı, tüm gün beton zeminlerde yürüyen insanlar arasında en çok tercih edilenidir..

44. Keen Utility Erkek PTC Slip-On İş Ayakkabısı:

Keen Utility Erkek PTC Slip-On İş Ayakkabısı

KEEN Utility Erkek PTC Slip-On İş Ayakkabısı, başka bir iş ayakkabısına çok benzer bir tarza sahiptir. Küçük bir topuğu vardır ve üstte deri malzeme vardır. Daha profesyonel ortamlarda ve ofis işlerinde giyildiğinde çekici ve uygun görünüyor. Ayak, kalıcı konfor için topuktan tırnağa yeterince desteklenir.

45. Dansko Erkekler Wayne Slip-On:

Dansko Erkek Wayne Slip-On

Bütün gün işyerinde ayakta durmak veya toplantılar için dışarıda yürümek zorunda kalan kişiler için oldukça rahattır. Dolgu ve deri astar, yumuşaklıkla koruma sağlar. Çift elastik taraf, daha rahat bir his ve güvenli bir uyum için uyumu iyileştirmeye yardımcı olur. Ayakkabı, bacağın ağrı ve yorgunluktan korunmasını sağlar..

46. ​​Propet Erkek Commuterlite Yürüyüş Ayakkabısı:

Propet Erkek Commuterlite Yürüyüş Ayakkabısı

Listede adı geçen ayakkabıların tamamı, en rahat erkek iş ayakkabısıdır. Kauçuk tabanı ve topuğu, sert zeminde çalışması gereken ayakların zarar görmesini engeller. Günlük iş için giyilebilir.

47.  Dr. Scholl’un Hiro Erkek İş Ayakkabısı:

Dr. Scholl's Hiro Erkek İş Ayakkabısı

Bu deri ayakkabılar iyi tasarımlarıyla bilinir. Üzerindeki kauçuk taban, sadece üstün konfor sunmakla kalmaz, aynı zamanda içeri nemin girmesini de engeller. Küçük bağcıklı vamp kapatma, düz platform ve basit şekil, onları çalışmak için en iyi ayakkabı yapan çekici özelliklerdir..

48. AVIA Erkek Avi-Union Askı Servis Ayakkabısı:

AVIA Erkek Avi-Union Askılı Servis Ayakkabısı

Bu ayakkabı kesinlikle sert zeminlerde kullanılmak üzere yapılmıştır. Muhtemelen çeşitlerin en sıradan olanıdır. Diğer mokasenlere kıyasla kirli şekilli yumuşak bir dolguya sahiptir. Üst uçta işlem görmüş Defender scotch guard ile güvenlik ve konfor sağlar..

49. Bostonlu Erkek Mendon Elbise Slip-On:

Bostonlu Erkek Mendon Elbise Slip-On

Slip-on deriden yapılmıştır ve ABD’den ithal edilmiştir. Sentetik tabanı rahatlık sunar ve ayakların nemlenmesini engeller. Geleneksel slip-on, ikiz goring ekleri aracılığıyla esneklik sunan kare bir önlüğe sahiptir. Konfor ve stil sunan yastıklı bir yakaya sahiptir..

50. Dunham Erkekler Blair Slip-On:

Dunham Erkek Blair Slip-On

Ayakkabı ofis kullanımı arayanlar için kullanışlı ve güzel. Yastıklı ayak tabanı ve hafifliği sayesinde tüm gün ayakta durmamıza ve yürümemize yardımcı olur. Kauçuk tabanı rahatlık sunar. Deriden yapılmıştır, bu nedenle günlük ve hatta partilerde giyilebilir hale getirir..

Çeşitlilik, farklı stil ve farklı desenlerle gelir, kendinize uygun kıyafetleri seçmenize yardımcı olur. Loafer’lar, geniş ayakkabı koleksiyonu arasında seçimdir, düşük bütçeliden yüksek bütçeli loafer’lara satış, kullanıcılara gereken ilgiyi gösterir..