Niekas nežino, kada keičiasi mada. Anksčiau odiniai batai su raišteliais buvo madingi, tačiau šiandien madingi batai su nuostabiais raštais. Jie yra plokščios formos ir paprastai dėvi oficialius drabužius. Juos renkasi tiek vyrai, tiek moterys ir jiems reikia labai mažai priežiūros. Didėjanti vyriškų batų batų paklausa privertė avalynės pramonę galvoti apie dizainą ir modelius. Nuo naujausių batų iki geriausių batų.

Naujausios kojinių kolekcijos vyrams su vaizdais:

Čia yra 50 populiariausių ir moderniausių vyriškų batų sąrašas. Reikalavimai keičiasi kiekvieną kartą avalynei, rinkoje yra daug modelių. Štai kodėl mes pristatome geriausias vyriškų batų kolekcijas ir kruopščiai renkamės, kad gautumėte geriausią madingos išvaizdos sąrašą.

1. Vyrų tinkleliai ir mokasinai:

Vyriški tinkleliai ir mokasinai

Šie tinkleliai vyrams, žinomi dėl tinklinio audinio ir tvirto audinio, puikiai tinka kasdieniams drabužiams. Jie yra patys stilingiausi ir gali būti dėvimi tiek suaugusiems, tiek seniems žmonėms. Tinkliniai vyriški batai yra įvairių spalvų ir yra laikomi patogiausiais.

2. Etikos laisvalaikio batai:

Etikos laisvalaikio bateliai

„Ethics“ batai yra pagaminti iš sintetinės medžiagos ir turi drobę viduje ir išorėje. Šie stiliaus batai, žinomi dėl savo sodraus dizaino ir nuostabios kokybės, yra viliojančių spalvų. Jie yra su guminiu padu ir puikiai tinka prie marškinėlių ir džinsinio audinio. Kad išvengtumėte žalos, laikykite juos atokiau nuo karščio ir ėsdinančio skysčio.

3. „Baroo Men Tan Loafers“:

Baro vyriški įdegio bateliai

Stilius yra kažkas, kas verčia jus spindėti iš minios. Pirmas dalykas, kurį kas nors pastebi apie jus, yra tai, kaip gerai apsirengėte ir taip pat papildote savo išvaizdą bei stilių. Šio tipo batai dažniausiai rengiami vakarėliuose. Minkštas tekstilės pamušalas, kuris vėsina vasarą ir žiemą. Įdegio tekstūra ir mažos siūlų detalės daro jį nuostabiu gabalu.

4. Vyrų sintetinės odos vairavimo batai:

Vyriški sintetinės odos batai

Vairavimo firminiai batai vyrams yra žinomi dėl padorios ir šaunios išvaizdos ir puikiai dera su džinsais ir marškinėliais. Jie yra labai patogūs ir mėgstami žmonių susibūrimams ar šventiniams patiekalams. Šie odiniai batai yra įvairių dizainų ir viliojančių spalvų, jie yra patvarūs ir turi guminius padus.

5. Bažnyčios batai:

Bažnyčios batai

Madingam džentelmenui, mėgstančiam dėvėti nesenstantį avalynės stilių. Jis yra žinomas dėl savo kūrimo ir yra geriausias rankų darbo batas bet kokiai šiuolaikinei aprangai. Šio tipo batai puikiai tinka kasdieniams drabužiams ir yra reikliausi batai kasdieniam naudojimui. „Church“ batai yra žinomi dėl tvirto ir stilingo dizaino.

6. „Kiltie Loafers“ vyrams:

„Kiltie Loafers“ vyrams

Šie batai gali grįžti į Viktorijos laikų erą dėl savo dizaino, kuriame pavaizduoti mokyklos batai. Šio tipo batai vyrams atrodo kaip kišeniniai batai, tačiau nedidelis skirtumas yra kutaisotas liežuvis arba papildomas tvoros formos gabalas, esantis virš liežuvio.

7. Penny Loafers:

Penny Loafers

Šio tipo batai vyrams yra populiarūs ir žinomi dėl savo stiliaus. Jų viršuje yra odinis dirželis ir dažniausiai jiems patinka verslininkai. Deimanto formos dizainas yra patrauklus elementas, todėl jie yra geriausi, nei kiti.

8. Siurblys Loafers:

Siurblys Loafers

Šio tipo batai vyrams geriausiai tinka prie oficialių drabužių, pavyzdžiui, su smokingu. Jie dažniausiai būna juodos spalvos ir turi blizgantį paviršių. Žinomas dėl savo žemo slėgio, o tai reiškia, kad turėsite būti labai atsargūs rinkdamiesi porą smūgių. Šie batai nėra skirti kasdieniam naudojimui.

9. Kuprinės:

Kuteliai

Šie batai yra pagaminti pagal pavadinimą „Alen shoe Co.“ ir pirmą kartą buvo išleisti 1950 m. Vyriški kupriniai yra labai universalūs ir gali būti dėvimi su džinsais, šortais ar marškinėliais. Šio tipo batai suteikia karališką išvaizdą ir yra patrauklūs. Jie puikiai veikia oficialiuose ar atsitiktiniuose susibūrimuose.

10. Šlepetės:

Šlepetės

Šlepetės yra pagamintos iš aksomo ir yra geriausia alternatyva siurbliams. Jie turi šiek tiek didesnį vampą ir gali būti dėvimi be kojinių. Jie geriausiai tinka vestuvėms ir dažniausiai naudojami vasarą, kad būtų patogiau. Šiuos batus taip pat galima dėvėti su džinsais ir marškinėliais. Šlepetės bateliai paprastai turi plokščius padus.

11. „Espadrille“ bateliai:

Espadrille bateliai

Šie stilingi batai yra prieinami avalynės pramonėje nuo XIV a. Tai seniausi ir labiausiai firminiai batai vyrams. Šie batai taip pat gali būti dėvimi be kojinių ir dažniausiai naudojami vasarą. Jie suteikia paprastą ir nekaltą išvaizdą ir gali būti, kad žmonės į tai traukia.

12. Batų vairavimo batai:

Vairavimo valtys

Valties vairavimo batai, kaip nurodyta pavadinime, skirti vairuoti, nes jie yra su plokščiais padais. Kai kurie modeliai turi guminius kulniukus, kurie ne tik suteikia malonų sukibimą, bet ir suteikia patrauklią išvaizdą. Paprastai jie pagaminti iš zomšos arba elastingos odos.

13. Arklio antgaliai:

Arklio bitų bateliai

Šio tipo bateliai yra pagaminti naudojant tradicinę techniką. Jų apačia yra padengta oda ir yra su snapeliu, kuris suteikia jiems klasikinę išvaizdą. „Horse Bit“ bateliai yra puikūs ir gali būti dėvimi tiek prie kasdienių, tiek prie oficialių suknelių.

14. Laivo valtis:

Laivelis

Šis batelis iš esmės naudojamas po oficialiomis suknelėmis, tokiomis kaip džinsai, kelnės, kostiumai ir pan. Jis gali būti dėvimas be kojinių, taip pat su bateliu. Valtys yra vienas iš naujausių madingų batų. Šis pasirinkimas tapo vyriškos mados tendencija. Jis gali būti dėvimas kasdien vasarą ir atrodo patraukliai dėl savo skirtingo stiliaus.

15. „Kilt Loafer“:

Kilt Loafer

Šie naujo stiliaus bateliai yra madingi ir sukurti atsižvelgiant į naujos kartos poreikius. Jie gali būti dėvimi bet kuriuo metų laiku, nesvarbu, ar tai būtų žiema ar vasara, o geriausia – prie oficialių suknelių. „Kiltie“ bateliai yra su pakeltu liežuviu ir kutu, todėl jie skiriasi nuo seno tipo batonėlių.

16. Hazel Loafer:

Hazel Loafer

Tai oficialaus stiliaus batai, kuriuos kiekvienas kasdien naudoja prie oficialių suknelių ir ypač kostiumų. Šiame bate nereikia dėvėti kojinių. Jis dažniausiai naudojamas vasarą ir žiemą, todėl apsaugo pėdą nuo karščio ir šalčio. Tai yra geriausias pasirinkimas tarp geriausių batų vyrams. Tai naudoja kiekvienas žmogus, norėdamas viešai atrodyti gerai apsirengęs ir patrauklus.

17. Gucci Loafer:

Gucci Loafer

„Gucci“ yra batų kūrėjas ir siūlo įvairius madingus ir madingus batus. Jis siūlo daugybę skirtingų aukso ir sidabro arklių antgalių versijų, turinčių skirtingą stilių, turinčią tą pačią plonesnę formą. Kiekvienas žmogus nori nusipirkti šį klasikinį batą dėl savo madingos išvaizdos. Šleifas yra pageidautinas vakarėlių metu, kad kitiems būtų sudarytas geriausias įspūdis.

18. Snaffle Loafer:

Snaffle Loafer

Snaffle batai yra puikus atostogų stiliaus bateliai. Juos pristatė „Gucci“ 1968 m. Batas yra labai populiarus dėl savo pavadinimo ir yra pirmasis pasirinkimas tarp jaunosios kartos. Snapelio formos yra arklio snapo antgalis, padėtas ant batų viršaus. Šie batai yra visiškai su blauzdų pamušalu ir dėvimi retkarčiais.

19. Prijuostės skraistė:

Prijuostė Loafer

Prijuostės bateliai yra išskirtiniai kraštais ir dygsniais, suteikiančiais galutinį piršto vaizdą, taip suformuojant prijuostę išilgai batų priekio. Jie taip pat žinomi kaip „moc toe“, nes juos sudaro oda, ištempta nuo viršutinės linijos apačios. Siuvimo linija suteikia raukšlės tarp piršto viršaus ir apačios jausmą.

20. Vieno vienuolio dirželis:

Vienvietis vienuolio dirželis

Šio tipo batai turi vieną dirželį ant batų, kad suteiktų stilių ir atrodytų patrauklesni. Šie batai yra vienas iš geriausių mados batų, kuriuos visi dažniausiai naudoja kasdien, ir atrodo karališkai prieš kitus. Šie batai dėvimi ant oficialių suknelių, siekiant pakeisti išvaizdą ar asmenybę.

21. Dvigubas vienuolio dirželis:

Dvigubas vienuolio dirželis

Šis batelis turi dvigubą diržą ant batų, todėl jis atrodo patraukliai. Jis tinka prie kiekvienos suknelės, todėl suteikia žmogui akį traukiančią išvaizdą. Komplekte yra firminiai batai vyriškiems batams. Suknelė sukurta kaip itališka avalynė, todėl puikiai tinka prie kiekvienos suknelės. Batai gali būti dėvimi bet kokiai progai ir kiekvienam sezonui.

22. Vyriški batai:

Vyrų tapybos batai

Įvairiais stiliais dažyti batai sukuria raminančią vasarą ir atostogas. Jie susideda iš daugybės spalvų derinių ant batų, kad atitiktų kiekvieną suknelės stilių. Jis gali būti dėvimas prie atostogų režimo suknelių, todėl minioje jis atrodo patrauklus. Geriausi stiliaus batai, kuriuos galima dėvėti bet kuriuo metu, susitinka su draugais ir šeimos išvykomis.

23. Atsitiktiniai verslo batai:

Kasdieniai verslo batai

Būti mados vaikinu yra lengva! Biure dėvėdami patogius, bet patrauklius batus ne tik sužavėsite savo viršininką, bet ir suteiksite šviežumo atmosferą. Kasdieniai verslo batai yra paprasti ir pagaminti iš skirtingų spalvų. Paprastai jie dėvimi pavasario sezono metu ir atsitiktine proga.

24. Džinsiniai laisvalaikio vyriški batai:

Džinsiniai laisvalaikio bateliai

Nuostabus šio batų stilius kalba apie mūsų elegantišką mados pojūtį. Puikiai uždaromas, apsaugo jūsų kojas nuo bet kokios žalos ir leidžia lengvai judėti. Ši madinga džinsinio laisvalaikio batų pora, dėvėta po džinsais ir atsitiktinai išsikeliant, puikiai įtraukia į jūsų batų kolekciją.

25. Vyrų etninis juodaodžių dizaineris Jutti:

Vyrų etninis juodaodžių dizaineris Jutti

Odinis šlifavimo dizaineris jutti yra vienas iš naujausių vyrų pasirinkimų, kurį dėvi dauguma jaunuolių, ypač kasdieniame gyvenime. Dėl patogios ir patvarios odos batai gali būti dėvimi vakarėliuose, šventėse ir ant bet kokių tradicinių ir kasdienių suknelių. Tai suteikia vyrams madingą ir stilingą išvaizdą tarp batų lentynos batų veislių.

26. Odiniai amatų vyrų batai:

Odiniai amatų vyriški batai

Kepurė pagaminta iš sintetinės medžiagos išorėje, o iš medvilnės – iš vidaus ir yra patrauklios spalvos. Jie turi uždarą pirštą, kuris suteikia jiems vakarėlio išvaizdą, ir turi PVC padą, kuris suteikia malonų sukibimą. Jie yra prieinami už prieinamą kainą ir yra labai rekomenduojami berniukų.

27. Vestrico vyriški juodos spalvos batai:

Vestrico juodos spalvos vyriški batai

Šis batas apima visas savybes, kurių šiuolaikinis žmogus ieško batų gabalėlyje. Kepurę sudaro geriausias dezodoruojantis menininkas, taip pagerindamas jūsų asmenybės išvaizdą ir grožį. Jis pagamintas iš sintetinės odos, todėl jį patogu nešioti. Kepalai suteikia lankstumo, todėl jie gali suktis ir atsikratyti kvapo, kad išlaikytų savo formą.

28. Odiniai odiniai bateliai:

Odiniai odiniai bateliai

Šio tipo batai yra stilinga, madinga ir patogi avalynė. Jis gali būti dėvimas bet kokiai progai, pavyzdžiui, kasdienėms, oficialioms ir vakarinėms funkcijoms. Kepurė yra labai patogi, nes ją lengvai galima suformuoti į pradinę formą, jei dezodoruoja. Padarykite, kad jis atrodytų blizgesnis, šlifuodami paviršių.

29. Vyrų drobė:

Vyrų drobė

„Slip-on“ tipo batai yra pagaminti iš odos ir gumos. Dėl stilingo dizaino ir spalvų jis yra palankus pasirinkimas seniems ir jauniems vyrams. Jo dizainas suteikia miesto žmogui atsitiktinės saulėtos dienos išvaizdą. Jį lengva dėvėti kiekviena proga ir kasdien.

30. Vyriški odiniai batai ir mokasinai:

Vyriški odiniai batai ir mokasinai

Šie mokasinai yra pagaminti iš grynos odos. Jie dėvimi kiekviena proga, pavyzdžiui, su oficialia suknele. Kepurės suteikia patogumo dėl tekstūros pamušalo, kuris sumažina prakaitą. Jie turi paminkštintą padą, kuris suriša detales aplink priekį. Stilius yra labai elegantiškas, o jo lengvas svoris yra raktas į maksimalų pirkimą.

31. „Clarks“ vyrų „Everlay Coda Flat“ batai:

„Clarks“ vyrų „Everlay Coda Flat“ batai

„Clark“ vyrai, kada nors uždėję batus, yra paprasti ir siūlo stilių kiekvienai progai. Juos patogu nešioti, nes jų ilgai išliekantis padas yra pakankamai lankstus, kad batai atrodytų madingai. Jis papuoštas pagalvėlėmis, kad visą dieną būtumėte tvirti.

32. „Grasshoppers“ vyrų „Windham Slip-On Flat“:

„Grasshoppers“ vyrų „Windham Slip-On Flat“

Modelis yra valties formos batų tipas. Dėl mokasinų stiliaus jį geriau dėvėti visais atvejais ir ypač dėvėti atsitiktiniuose susitikimuose. Tai batų tipas, kuriame vyrai gali gauti daugybę porų, skirtingų stilių ir spalvų.

33. „Clarks“ vyrų debesų žingsniai Sillian Paz Slip-On Loafer:

„Clarks“ vyrų debesų žingsniai Sillian Paz Slip-On Loafer

Šis batas sukurtas pagal klasikinę užsisega formą, tačiau jis yra daug atsitiktinis ir oficialus. „Clark“ batai yra aukščiausios kokybės patogūs ir lankstūs batai. Tikėtina, kad jie yra pageidaujami dėl didelių išlaidų. Dizainą dėvi dauguma aplinkinių žmonių, todėl galime jaustis patogiai su žemais kulnais.

34. BOBS iš „Skechers Men’s Plush Peace and Love Flat“:

BOBS iš „Skechers Men's Plush Peace and Love Flat“

Prekės ženklas yra gerai žinomas dėl priežastingų ir patogių batų. Šie plokšti batai yra užsisega ir yra pagaminti iš kviečiančios minkštos tekstilės. Šio batelio prigludimas taip pat yra nuostabus, todėl jis visiškai ištempiamas be baimės sulūžti, nes jis pagamintas iš geros kokybės audinio ir mažos griovelio plokštės.

35. „ECCO“ vyrų „New Jersey Slip-On Loafer“:

„ECCO“ vyrų „New Jersey Slip-On Loafer“

„New Jersey“ užsidėtas batelis siūlo tiesiai į priekį nukreiptą juodos ir audinės dizainą, paprastą užsidėjimo formą, be jokių detalių. Tai reiškia, kad šie batai skirti vyrams, dėvintiems darbo vietos aprangos kodus. Batas sukurtas taip, kad suteiktų didelį komfortą žmonėms, kurie turi juos dėvėti visą dieną.

36. Roko uosto vyrų stiliaus lyderis 2 dviračių šleifas:

„Rockport“ vyrų stiliaus lyderis „2 Bike Slip-On Loafer“

Avalynės rinka nuolat žengia į komforto jausmą, sukurdama tobulą batų stilių visų amžiaus grupių vyrams. Iš pradžių jiems buvo suteiktas komfortas, todėl jie pasiūlė kempininę EVA pėdą iš roko uosto stiliaus batų. Padas apsaugo pėdą ir padeda jiems ilgai vaikščioti darbe.

37. Klogs Footwear Arbor The Klogs Footwear:

Klogs Footwear Arbor The Klogs Footwear

Šis modelis yra dar vienas profesionaliai atrodantis užsisegantis batelis stiliaus darbo batelis. Jis pagamintas iš švarios odos tiek viršutinėje, tiek apatinėje platformoje. Didesnė smūgio absorbcija ir galios grąžinimas reiškia „sensacingą“ komfortą. Jame taip pat yra padas ir padas, taip užtikrinant puikią arkos atramą jūsų patogumui visą dieną.

38. „Skechers USA“ vyrų segmentas:

Skechers JAV vyrų segmentas

„Skechers USA“ segmento batai yra tipiškas užsimaunamas batelis. Šio tipo batai leidžia vyrams patogiai ir ramiai jaustis ilgai stovint darbe. Jo sintetinis padas ir lengvai trinta apdaila yra tinkamiausias pasirinkimas tarp armijos vyrų, nes jie turėjo ilgai treniruotis per dieną.

39. „Skechers for Work“ vyrų „77048 Flex Advantage“ atsparus slydimui atsparus „Mcallen“ slydimas:

„Skechers for Work“ vyrų „77048 Flex Advantage“ atsparus slydimui Mcallen slip-on

Darbo batų eskizas pagamintas iš sintetinės medžiagos. Jį sudaro paminkštinta apykaklė ir elastingos slydimo atramos angoje. Užsegamos formos viršutinėje ir apatinėje dalyje yra užburiantis audinys. Jis turi slydimui atsparų traukos padą.

40 „Dansko Walker“ batų:

Batai „Dansko Walker“

Batai yra vienas iš sunkiausių pasirinkimų vyrams, kuriems reikia geros patogios batų poros. Jis turi minkštą kojinių įdėklą, kuris užtikrina komfortą ir neleidžia kojoms įkaisti ir prakaituoti. Loferį galima dėvėti bet kokiai progai ir net kasdienio darbo ar susitikimų metu.

41. „KEEN“ vyrų „Anchor Park Low WP“ batai:

„KEEN“ vyrų „Anchor Park Low WP“ batai

Batas pagamintas iš geros kokybės medžiagos, kuri neleidžia kauptis orui ir drėgmei, taip padėdama mūsų kojoms išlikti vėsiai ir sausai visą dieną. Tai neperšlampami batai, kuriuos galima naudoti atostogoms ir nuotykių trasoms. Jo metatominis EVA padas ir PU kulno pagalvėlės suteikia papildomo komforto.

42 „Merrell“ vyrų „Jungle Moc Pro Grip“ darbiniai batai:

„Merrell“ vyrų „Jungle Moc Pro Grip“ darbiniai batai

Šio tipo batus naudoja vyrai, kurie visą dieną dirba ant kietų grindų ir reikalauja aukščiausio saugumo. Batai turi papildomą apykaklę minkštai minkštinti aplink kulkšnį. Daugelis darbuotojų jį traukia dėl ilgalaikio saugumo ir patikimo dizaino. Šis medvilnės modelis pasižymi puikiu sukibimu su padu, taip apsaugodamas mus nuo drėgnų ir riebių paviršių, ir jie netgi vertinami kaip saugus elektros pavojus..

43. Skechers for Work vyrų 76969 paguodos darbo batai:

Skechers for Work vyriški darbo batai 76969 Solace

„Skechers for Work“ vyrų paguodos darbo batai yra puikus patogumo ir dėl savo formos bei medžiagos pavyzdys. Jis pagamintas iš odos su paminkštinimu ant apykaklės. Jį taip pat sudaro atminties putų vidpadis. Batai geriausiai tinka žmonėms, kurie visą dieną vaikšto betoninėmis grindimis.

44. „Keen Utility“ vyrų PTC slydimo darbo batai:

„Keen Utility“ vyrų PTC užsisega darbiniai bateliai

„KEEN Utility“ vyrų „PTC Slip-On“ darbiniai bateliai savo stiliumi labai panašūs į kitus darbinius batus. Jis turi nedidelį kulną ir su odine medžiaga viršuje. Jis atrodo patrauklus ir tinkamas dėvint profesionaliau ir dirbant biure. Pėda yra tinkamai palaikoma nuo kulno iki kojų, kad būtų patogu.

45. Dansko vyrų Wayne slip-on:

„Dansko“ vyrų Wayne slip-on

Tai labai patogu žmonėms, kurie turi visą dieną stovėti savo darbo vietoje arba vaikščioti lauke susitikimams. Paminkštinimas ir odinis pamušalas suteikia minkštumo apsaugą. Dviguba elastinga pusė padeda pagerinti prigludimą, kad jaustumėtės patogiau ir būtų saugiau. Batai apsaugo koją nuo skausmo ir nuovargio.

46. ​​Tinkami vaikščiojimo batai vyrams:

Propet vyriškas Commuterlite vaikščiojimo batelis

Visi sąraše minimi batai yra patogiausi vyriški darbo batai. Guminis padas ir kulnai neleidžia pažeisti pėdų, kurias reikia dirbti ant kietos žemės. Jis gali būti dėvimas kasdien darbui.

47. Dr. Scholl vyriški Hiro darbiniai bateliai:

„Scholl“ vyriški „Hiro“ darbiniai batai

Šie odiniai batai yra žinomi dėl gero dizaino. Guminis padas ne tik užtikrina maksimalų komfortą, bet ir neleidžia patekti drėgmei. Mažas raištelių užtrauktuko uždarymas, plokščia platforma ir paprasta forma yra patrauklios savybės, dėl kurių batai geriausiai tinka darbui.

48. AVIA vyrų „Avi-Union“ dirželis:

„AVIA“ vyrų „Avi-Union“ dirželis

Šie batai tikrai yra skirti naudoti ant kietų grindų. Tai turbūt labiausiai atsitiktinis variantas. Palyginti su kitais batonėliais, jis turi minkštą paminkštinimą, kuris yra trapios formos. Jis užtikrina saugumą ir komfortą per „Defender“ apsauginę apsaugą, kuri yra apdorota viršutiniame gale.

49. Bostono vyrų „Mendon“ suknelė:

Bostono vyrų „Mendon“ suknelė

Užsegimas pagamintas iš odos ir importuotas iš JAV. Sintetinis padas suteikia komfortą ir neleidžia pėdoms drėgmės. Tradicinis užsisegimas turi keturkampį prijuostės pirštą, kuris suteikia lankstumo naudojant dvigubus įdėklus. Jis turi paminkštintą apykaklę, kuri suteikia komfortą ir stilių.

50. „Dunham“ vyrų „Blair Slip-On“:

„Dunham“ vyrų „Blair Slip-On“

Batas yra naudingas ir geras tiems, kurie nori naudoti biure. Tai padeda mums visą dieną stovėti ir vaikščioti per paminkštintą ir lengvą pėdą. Guminis padas suteikia komforto. Jis pagamintas iš odos, todėl jį galima dėvėti kasdien ir net vakarėliuose.

Įvairovė yra su skirtingu stiliumi ir skirtingais modeliais, tai padeda išsirinkti tinkamą aprangą, kad galėtumėte save tvarkyti. „Loafers“ yra pasirinkimas iš plačios avalynės kolekcijos, nuo mažo iki didelio biudžeto batų pardavimo tinkamas dėmesys vartotojams.