Ar žinote, kaip pasigaminti lūpų balzamą namuose ?. Mūsų lūpos yra labiausiai paveikta mūsų kūno dalis ir todėl yra labiausiai linkusios išdžiūti. Svarbu, kad mūsų lūpos būtų drėkinamos ir drėkinamos. Lūpų balzamai yra labiausiai paplitęs ir tobulas sprendimas sutrūkinėjusioms ar įtrūkusioms lūpoms. Visi mėgsta lūpų balzamus. Jie yra lengvai prieinami ir yra įvairių veislių.

Kaip pasidaryti lūpų balzamą 3

Bet ar kada nors bandėte pasigaminti savo lūpų balzamo jam lengvai prieinamų produktų namuose? Jei to nepadarėte arba esate narkomanas nuo lūpų balzamo, tikrai turėtumėte pabandyti tai padaryti. Tai greita, paprasta ir pigu. Galite juos naudoti patys arba sudėti į gražius konteinerius, kad padovanotumėte savo šeimai ir draugams.

Kaip pasidaryti lūpų balzamą:

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte keletą paprastų „pasidaryk pats“ būdų, kaip pasigaminti individualų lūpų balzamą namuose..

1. Padarykite greitą lūpų balzamą:

Į mikrobangų krosnelės indą įpilkite reikiamą vazelino kiekį ir pašildykite mikrobangų krosnelėje arba dubenyje virš verdančio vandens. Jei norite savo lūpų balzamui suteikti šiek tiek spalvos, nuvalykite šiek tiek mėgstamų senų lūpų dažų, akių šešėlių ar skaistalų. Gerai išmaišykite ir vėl pašildykite. Tai suteiks jūsų lūpų balzamo atspalvį. Norėdami pridėti skonio, įmaišykite pasirinktas sultis. Tai gali būti bet kas – nuo apelsino iki granato. Atvėsinkite mišinį ir, kai jis sustings, įdėkite balzamą į gražų indą. Jūsų lūpų balzamas paruoštas naudojimui.

2. Padarykite citrinų liepų lūpų balzamą:

Padarykite tepamą, bet neskystintą lūpų balzamą iš kietų medžiagų ir aliejų. Sumaišykite atitinkamai du šaukštus kokosų aliejaus ir alyvuogių aliejaus, du šaukštus bičių vaško ir penkis lašus citrinų eterinių aliejų ir kalkių eterinių aliejų. Jei norite, kaip pakaitalą galite naudoti kitus eterinius aliejus. Mišiniui pašildyti naudokite dvigubą katilą arba vieną didelį puodą ir vieną mažą puodą. Leiskite jam ištirpti ant silpnos ugnies. Dažnai maišykite mišinį. Įpilkite bet kokio atspalvio lūpų dažų, akių šešėlių ar skaistalų, kad jūsų lūpų balzamas įgautų šiek tiek spalvų. Supilkite mišinį į indus ir leiskite jiems atvėsti. Jūsų skonio citrinų laimo lūpų balzamas yra paruoštas. Galite jį naudoti patys arba suvynioti ir padovanoti draugui. Tai natūralus lūpų balzamas.

3. Padarykite gydomąjį lūpų balzamą šalčiui gydyti:

Gydomuose lūpų balzamuose yra vitamino E ir pipirmėtės, kurie nuramina lūpas ir sinusus, kai peršąla. Vadovaukitės šiuo receptu, kad sukurtumėte gydomąjį lūpų balzamą. Sumaišykite šaukštą taukmedžio sviesto, du šaukštus saldžiųjų migdolų aliejaus, šaukštą susmulkinto bičių vaško, po penkis lašus vitamino E aliejaus ir pipirmėčių aliejaus. Mišinį lėtai ištirpinkite ant vidutinės ugnies dvigubame katile, dažnai maišydami. Supilę į indą, leiskite mišiniui visiškai atvėsti. Jis yra paruoštas naudoti ant suskilusių lūpų sergant. Tai taip pat atvers jūsų sinusus dėl pipirmėčių eterinio aliejaus. Tai taip pat apgalvota dovana uždaram sergančiam žmogui.

4. Padarykite mėtų ir medaus lūpų balzamą:

Norėdami pagaminti mėtų ir medaus lūpų balzamą, trisdešimt sekundžių mikrobangų krosnelėje šaukštelį vazelino ir įlašinkite tris lašus pipirmėčių ekstrakto. Gerai išmaišykite ir užpilkite šaukšteliu medaus. Išmaišykite ir supilkite mišinį į indą. Neuždengus dangčio, leiskite mišiniui sustingti per naktį. Kitą rytą mišinys turi būti visiškai sukietėjęs. Išbandykite naujai pagamintą balzamą ant lūpų ir uždėkite dangtelį. Mėtų ir medaus lūpų balzamas yra paruoštas naudoti.