Jei jums įdomu, kokie lūpų dažai jums tinka pagal Indijos odą, tada šis mūsų vadovas apie Indijos odos lūpų dažus yra skirtas jums. Dažnai pastebite, kad esate nustebęs tarp visžalių raudonų ir rausvų atspalvių tendencijos ir saugiai renkantis nuogas. Tačiau mes taip pat žinome, kad visų lūpų dažų atspalvių negalima suderinti su kiekvienu odos tonu, atsižvelgiant į tai, kad teisingesnis, vidutinio ar tamsesnio atspalvio odos atspalvis yra skirtingas. Dauguma mergaičių dažnai svarsto apie Indijos odos lūpų dažų spalvas, ir tai gali būti taip sunku, kaip pasirinkti tinkamą toną sau. Taigi čia mes palengviname jums tinkamiausių Indijos odos atspalvių lūpų dažų atspalvių pasirinkimą. Taigi merginos, kodėl laukti ir ko mes laukiame, čia yra geriausi indų odos atspalvio lūpų dažai.

Odos tonas, apatinis atspalvis ir lūpų dažai: (greiti faktai)

Tačiau prieš pradėdami plačiau kalbėti apie Indijos odos lūpų spalvas, pateikiame keletą greitų mūsų patarimų. Kaip žinoti, koks tavo odos tonas? Tai ne tik taip, kaip daugelis iš mūsų mano, ir mes esame tamsios spalvos diapazone, todėl netinka raudoniems lūpų dažams ir atvirkščiai. Tai greičiau apie potekstes. Skirtingi odos atspalviai yra šilti, neutralūs ir vėsūs. Bet kaip jūs žinote, kuriam odos tonui ir atspalviui jūs taip pat priklausote??

Patikrinkite venas šalia riešų. Jei matote žalias gyslas, tuomet esate šilto atspalvio. Jei esate mėlynos spalvos, tuomet turite šaltą atspalvį. Bet jei jūs negalite tiksliai pasakyti, tuomet galite būti neutralus. Odos atspalviai taip pat vaidina svarbų vaidmenį nustatant, kuris lūpų dažų atspalvis jums labiausiai tinka.

Geriausi lūpų dažų atspalviai Indijos odos tonui:

Dabar pažvelkime į populiariausias tendencijas lūpų dažai atspalviai Indijos odos tonui. Indijos odai iš esmės yra trys odos tonai, būtent šviesi, blyški ir balkšva. Čia matome, kuris atspalvis jums labiausiai tinka pagal atspalvį ir odos atspalvį.

Sąžiningas odos tonas:

Jei jūsų oda yra teisingesnė, tai yra, jei atrodote sąžiningai, tai gali būti geriausi jūsų tonui tinkantys variantai. Nepraleiskite linksmybių su raudonais atspalviais (tamsiai raudonais, koralais ar šviesesniais raudonais), karštomis rožinėmis ir visomis akimis!

1. Meilė raudoniems lūpų dažams:

Lūpų dažai indų odai 1

Dauguma indų galvoja ir daro prielaidą, kad raudona spalva jiems gali netikti geriausiai. Na, jūs klystate, ir tai yra mitas. Štai įrodymas. Raudoni lūpų dažai yra nuostabūs ir gali tikti prie kelių odos tonų, įskaitant tamsius ir teisingesnius odos tonus. Dabar, atsižvelgiant į tai, kad jūsų oda yra teisingesnė, štai kaip jūs pasirenkate sau geriausius raudonus lūpų dažus. Jei turite vėsų atspalvį, rinkitės vyno raudonų lūpų dažų ir kraujo raudonų lūpų dažų atspalvius. Bet jei turite šiltesnius ir neutralius tonus, galbūt norėsite atspalvio raudonai raudonų lūpų dažų arba slyvų spalvos raudonų atspalvių.

2. Karštos rausvos ir violetinės spalvos:

Lūpų dažai indų odai 2

Na, rožinės spalvos gali būti dažnas indų lūpų dažų atspalvis. Tačiau violetinės spalvos dažnai laikomos pernelyg drąsiomis. Tačiau patikėkite mumis ir patikėkite, tai yra vienas iš šauniausių atspalvių, su kuriais susidūrėme šiai kartai ir šiuolaikiniam amžiui. Jei turite vėsesnį atspalvį, rinkitės ryškesnius rožinius atspalvius, tokius kaip uogų rožinė, kūdikių rožinė ir karštos rožinės spalvos. Bet jei esate šiltesnio atspalvio, rinkitės rusvai rausvą. Tai gali būti geriausias pasirinkimas pagal jūsų odos atspalvius. Pažiūrėkime, kaip šie rožiniai lūpų dažai tinka Indijos odai.

Violetiniai atspalviai

Vaizdas: Šaltinis

Jei norite išbandyti ką nors drąsaus, tai gali būti geriausias pasirinkimas. Turite daugybę purpurinių rožinių atspalvių ir drąsesnių rausvų atspalvių, kurie gali būti tinkamiausi teisingesniam odos tonui ir neutraliems bei šiltesniems atspalviams.

3. Saugus ir paprastas nuogas atspalvis:

Paprasti nuogas atspalviai

Vaizdas: Šaltinis

Tačiau yra merginų, kurios nusprendžia likti paprastos ir saugios. Jie nenori išbandyti kažko per drąsaus ir išeiti per garsiai. Tada mes jus suprantame. Štai keletas geriausių nuogų spalvų atspalvių, tinkančių Indijos teisingesniems odos tonams su skirtingais šiltais, vėsesniais ir neutraliais atspalviais. Nors viduje yra daugybė atspalvių, dažniausiai pasitaikantys ir madingi atspalviai yra šie. Kadangi esate teisingesnių tonų, rinkitės nuogus lūpų dažus su rausvu atspalviu lūpų dažuose. Šie geriausi šviesiai Indijos odai skirti lūpų dažai natūraliai sustiprins ir pašviesins lūpas ir patamsins lūpas. Jei turite labai šiltesnį atspalvį, rinkitės smėlio spalvos atspalvius. Štai pavyzdys, kaip jums tiks rudi lūpų dažai, skirti Indijos odai.

Kviečių ir alyvuogių / vidutinio odos tonas:

Jei turite kviečių ir vidutinio atspalvio odos atspalvį, galite išbandyti raudonus (taip, teisingai girdėjote! Eksperimentuokite su raudonais) ir drąsius nuogas. Tai yra vieni iš labiausiai tinkančių lūpų dažų atspalvių kviečių Indijos odai, kuriuos galite išbandyti.

1. Bold Red:

Drąsi raudona

Vaizdas: Šaltinis

Na, nesijaudinkite, raudonos spalvos lūpų dažai taip pat bus jums tinkamiausi ir jums tiks. Jei mėgstate alyvuogių odos ar kviečių odos atspalvį, rinkitės oranžinės raudonos ir daugiau koralų raudonos spalvos atspalvius. Šie indų odai ir jums labiausiai tinka raudoni lūpų dažai ir puikiai papildys jūsų lūpų spalvą. Jums visai nereikia jaudintis, jie atliks jūsų darbą ir gerai derės su jūsų odos tonu. Nesvarbu, ar tai būtų subtilus kviečių atspalvis, geriausios raudonos spalvos paslaptis jums yra oranžinės ir koralų raudonos spalvos atspalvis. Oranžiniai lūpų dažai indų odai yra tokie.

Tai yra vienas iš geriausiai tinkančių oranžinės spalvos tamsiai raudonų lūpų dažų, kurie gali puikiai derėti prie vidutinio odos atspalvio. Priešingu atveju taip pat galite pasirinkti plytų raudonas ir uogų spalvas, jei norite per daug subalansuoti.

2. Saugūs aktai:

Lūpų dažai indų odai 6

Vaizdas: Šaltinis

Na, o geriausias lūpų dažų atspalvis Indijos odai ir kviečių odos atspalvis yra gana sudėtingas. Štai kodėl mes čia su kitu saugiu aktų variantu. Jie yra geriausi ir saugiausi visiems odos tonams, o ypač vidutinio ir tamsaus atspalvio odai. Rinkitės šviesesnius aktus (ne tamsius) ir šviesius bei smėlio atspalvius. Vien tik lūpų dažai yra geriausias būdas apsaugoti jūsų odos atspalvį. Nesvarbu, ar tai būtų šaltesnis, ar šiltesnis, rinkitės gelsvus ir karamelinius aktus.

Arba pasirinkite gražų šviesiai rausvą rožinį variantą, kuris jums labiausiai tinka. Štai kaip jums gali tikti geriausi rožiniai indų odos lūpų dažai.

Tamsus ir tamsus odos tonas:

Dabar ateina sunkiausia iš visų. Pasirinkti lūpų dažus tamsiai ir tamsiai odai gali būti gana sudėtinga. Tačiau dauguma tamsių odos atspalvių bijo ryškesnių spalvų lūpų atspalvių. Taigi labiausiai rekomenduojami atspalviai yra rausvai raudona (toms drąsesnėms dienoms rožinis atspalvis) ir aktai. Skaitykite daugiau informacijos, kaip suderinti.

1. Magentas yra geriausias paryškintas:

Magentas yra geriausias drąsus

Vaizdas: Šaltinis

Jei norite vakarėlių drąsiai atrodyti, šios rausvos rausvos ir raudonos spalvos geriausiai tinka tamsiems odos tonams. Šie rudos odos lūpų dažų atspalviai yra gana saugūs ir vis tiek priverčia jus išsiskirti minioje. Jie visi yra žvalūs, tačiau labai elegantiški ir stilingi. Tačiau perspėkime, kad visai nesiartintumėte prie orangiškų atspalvių. Jie tiesiog netinka tamsiems Indijos odos atspalviams. Galų gale jie gali visiškai išnykti taip, kaip atrodys jūsų veidas. Be to, šios rausvos spalvos puikiai derės prie tamsių odos atspalvių ir šiltesnio atspalvio. Dauguma Indijos tamsių odos atspalvių moterų čia automatiškai įgauna šiltesnį atspalvį. Štai keletas pavyzdžių, kaip jums gali atrodyti šie geriausi tamsiai Indijos odai skirti lūpų dažai. Jei norite eiti į drąsesnius vakarėlius ar renginius, tai yra vieni geriausių kelių jaunų šiuolaikinių moterų.

2. Tamsesni ir šokoladiniai aktai:

Tamsesni ir šokoladiniai aktai

Vaizdas: Šaltinis

Atminkite, kad galite manyti, kad nudistų atspalviai yra jūsų geriausi draugai, tačiau ne viskas jums tinka. Visada laikykitės atokiau nuo šviesesnių aktų, dėl kurių jūsų veidas gali atrodyti peleninis ir išblukęs. Rinkitės tamsiai rudas, nuogas spalvas su sodriais šokolado atspalviais arba rožinėmis rudomis spalvomis. Kuo tamsesnė veido spalva, tuo tamsesnis turėtų būti jūsų lūpų dažų atspalvis, kitaip jūs neatrodysite tinkamas, kad atspalvis jums tiktų. Štai keletas puikiai tinkančių lūpų dažų atspalvių tamsiai Indijos odai.

Papildomi patarimai:

Pažiūrėkime keletą patarimų, kaip geriausiai prižiūrėti lūpas, kad jūsų atspalviai būtų geresni,

  1. Kalbama tik apie lūpų dažų atspalvius. Kuo labiau drėkinamos jūsų lūpos, tuo geriau atspalvis pasirodys ant lūpų.
  2. Dažnai naudokite gerą lūpų balzamą savo lūpoms maitinti ir gerai prižiūrėti. Įtrūkusios lūpos gali atimti lūpų spalvos ryškumą. Todėl visada įsitikinkite, kad jie yra gerai sudrėkinti.
  3. Jei mėgstate drąsesnį lūpų makiažą, visada išlaikykite neutralų akių ir veido makiažą ir atvirkščiai. Taigi, jei jums patinka lengvesnis nuogas lūpų makiažas, rinkitės ryškesnį akių makiažą. Tai, savo ruožtu, bus gerai subalansuoti bendrą veido makiažą.

Tikiuosi, kad šis išsamus Indijos odos lūpų atspalvių vadovas jums tinka. Tai vieni populiariausių lūpų dažų atspalvių, kurie puikiai dera su skirtingais odos tonais ir atspalviais. Jie taip pat yra šaunūs, neutralūs ir drąsūs. Galite lengvai pasirinkti geriausiai pageidaujamus lūpų atspalvius pagal kiekvieną odos toną. Jie puikiai atitiks jus ir leis jums išsiskirti iš įprastų ir įprastų dienų. Išbandykite šiuos dalykus ir papasakokite, kaip jaučiatės.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar purpuriniai tinka tamsiam odos tonui?

Ans: Violetinė spalva apskritai nėra geras pasirinkimas tamsiai ir tamsiai odai. Dėl jų oda gali atrodyti ir atrodyti peleninė. Tačiau, jei yra nuogų rudų lūpų dažų su purpuriniu atspalviu, jis gali tikti ir tamsiai odai.

Q2. Ar gerai tepti lūpų dažus tiesiai ant įtrūkusių ir išdžiūvusių lūpų? Ar gerai atrodys?

Ans: Išdžiūvusios ir suskilinėjusios lūpos netinkamai tinka lūpų dažams tepti. Todėl prieš tepdami lūpų dažus ant išdžiūvusių lūpų, tepkite lūpų gruntą. Jei lūpos išdžiūvo, lūpas taip pat turėtumėte labai gerai nušveisti, kad jos atrodytų gerai ir būtų lygios.

Q3. Kaip įsitikinti, kad lūpų dažai išlieka ilgiau?

Ans: Jei jūsų lūpos yra gerai nušveistos, lūpų dažai automatiškai išsilaiko ilgiau. Be to, užtepkite vazeliną ir palikite jį ant lūpų maždaug pusvalandį po pabudimo. Tada, kai baigsite rutiną, tepkite lūpų dažus. Šie veiksmai užtikrins, kad lūpų dažai neišsilieja ir padeda veikti kaip geras lūpų gruntas.

Q4. Kaip nušveisti lūpas geresnei ir lygesnei odai?

Ans: Lūpų šveitimas atlieka svarbų vaidmenį, kad lūpos nebūtų sausos ir būtų gana lygios ir gerai drėkinamos. Lūpų dažų naudojimo būdas priklauso nuo jūsų lūpų sveikatos. Todėl kiekvieną savaitę nušveiskite jį sviestu ir medumi. Gerai įtrinkite ir nuplaukite lūpas. Be to, naudokite rudojo cukraus ir sviesto mišinį ir kiekvieną savaitę stipriai įtrinkite lūpas. Nuplaukite tai. Tai padeda pašalinti pleiskanojančias lūpas ir sausas lūpas, taip pat negyvas odos ląsteles, jei tokių yra.

Q5. „Shimmer“ lūpų dažai tinka tamsiems ir tamsiems odos tonams?

Ans: Taip, visiškai blizgučiai neturi įtakos odos tonui. Daugelis dažnai mano, kad žvilgantys lūpų atspalviai netinka tamsiems ir tamsiems Indijos odos tonams. Tačiau tai mitas. Vienintelis skirtumas tarp lūpų dažų ir odos atspalvio yra atspalvis. Jei pasirinksite tinkamą lūpų dažų atspalvį pagal savo Indijos odos atspalvį, nesvarbu, ar blizgesys yra ant lūpų, ar ne.