Klaidingos lubos yra svarbus jūsų interjero dizaino elementas ir tai yra pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi. Nors tradicinės lubos yra baltos, jos laikui bėgant pageltonuoja arba išblunka, todėl jas reikia prižiūrėti. Štai kodėl daugelis naujo amžiaus namų savininkų domisi klaidingomis lubų spalvų idėjomis, kurios ne tik atrodo kitaip, bet ir iš naujo apibrėžia visą jūsų kambarių estetiką.

Naujausios klaidingų lubų spalvų idėjos

Bet kaip išsirinkti tinkamą klaidingų lubų spalvą savo kambariui? Paprasta! Sprendimas daugiausia priklauso nuo kambario dydžio ir likusio interjero. Taisyklė yra pasirinkti šviesesnę spalvą mažesniam kambariui ir tamsesnį atspalvį dideliam kambariui. Jūs netgi galite sumaišyti ir suderinti spalvas, kad sukurtumėte populiarų „pop lubų“ efektą.

Taigi, perskaitykite, kad sužinotumėte apie naujausius klaidingų lubų spalvų derinius ir nuotraukas, kad išsirinktumėte geriausią savo namams.

Naujausios klaidingų lubų spalvų kombinacijos su pavyzdžiais:

Šiame skyriuje mes įtraukėme 10 paprastų ir modernių lubų spalvų dizaino įvairiems jūsų namų kambariams ir zonoms.

1. Salės klaidingų lubų spalvų deriniai:

Salės klaidingų lubų spalvų deriniai

Pažvelkite į šį dizainą, kuriame naudojamos populiariausios ir geriausios lubų lubų spalvos. Lubos buvo suskirstytos į tris dalis, jas skiria dvi baltos juostos. Šios sritys yra nudažytos garstyčių geltona spalva, kuri dera su likusiu interjeru. Ypač tokiam mažam kambariui, kaip šis, šis derinys suteikia šiltą ir jaukią atmosferą, neleisdamas atrodyti klaustrofobiškai!

2. Pop lubų spalvų dizainas:

Pop lubų spalvų dizainas

Čia yra keista pop lubų idėja, kuri puikiai tinka takams ar mažesniems kambariams. „Spalvų pop“ efektą sudaro trys apskritimai pagrindinėse lubose, kurie yra nuspalvinti tokiais patraukliais atspalviais kaip oranžinė, violetinė, raudona ir geltona. Nors jie yra paslėpti dizaino viduje, pridėjus jiems šviesos, išryškėja jų tikrasis grožis paprastame baltame fone.

3. Gipso lubų spalvų derinys:

Gipso lubų spalvų derinys

Pažvelkite į šias nuostabias lubas, pagamintas naudojant gipso plokštes. Turkio spalvos lubos ne tik patraukia mūsų dėmesį savo ryškiu atspalviu, bet ir mus nustebina savo dizainu. Šios lubos, įkvėptos Maroko meno, tikrai pakels jūsų interjerą į kitą lygį. Pasirinkę šį dizainą, likusius interjerus laikykite baltus, o baldus – šviesesnius atspalvius.

4. Neteisingos lubų spalvos gyvenamajam kambariui:

Klaidingos lubų spalvos gyvenamajam kambariui

Nors juoda spalva nėra labai paplitusi, naudojant tokią tamsesnę spalvą gali atsirasti apgaubtas jausmas. Taip pat jūsų kambarys atrodo vieningesnis ir sklandžiai sujungia likusias sienas su baldais. Rinkdamiesi šią schemą, nepamirškite likusios patalpos laikyti baltos spalvos. Mažesniems kambariams ši parinktis gali veikti, tačiau gali sukurti sandariai supakuotos zonos iliuziją.

5. Miegamojo lubų lubų spalva:

Miegamojo lubų lubų spalva

Jei pavargote nuo baltų, rinkitės šį dramatiškai skirtingą spalvų derinį. Žalios sienos kontrastuoja su ryškiai mėlynomis lubomis, kurios jūsų kambariui suteikia visiškai naują išvaizdą. Net baldai parenkami taip, kad derėtų prie sienų. Norėdami pridėti neutralaus efekto atspalvį, ant grindų ir langų nubrėžtos baltos kraštinės. Ši tema idealiai tinka augantiems vaikams.

6. Klaidingos lubų kraštinės spalva:

Klaidinga lubų apvado spalva

Pakabinamų lubų kraštas techniškai vadinamas vainiko liejimu. Jis dažniausiai laikomas baltos spalvos, kad atitiktų baltas lubas, o dažytos – priešingai. Ši idėja yra labai skirtinga. Lubos ir siena yra šviesiai pilkos spalvos, o ruda siena jas vizualiai atskiria, taip pat paryškina sienas.

7. Daugiaspalvės dažytos lubos:

Daugiaspalvės dažytos lubos

Atgaivinkite savo vaiko kambarį naudodami šias kelių tonų lubas. Žalia spalva nudažyta ant pagrindo, kuris eina iki pat pagrindinės sienos. Šoninės sienos nudažytos persikine oranžine spalva, kuri naudojama lubų dekoratyviniams elementams. Norėdami apšviesti visą aplinką, centre pritvirtinta geltona projekcija.

8. Dizainerių klaidingos lubų spalvos:

Dizainerių klaidingos lubų spalvos

Jei jums patinka juodmedis ir dramblio kaulas, ši spalvų schema puikiai tinka jūsų miegamajam. Klasikinis medžio ir baltos spalvos derinys ne tik atrodo subtiliai, bet ir suteikia kambariui elegantiško patrauklumo. Šiose lubose centrinė dalis yra pagaminta iš stiklo, po kuria lemputės yra pritvirtintos nuotaikos apšvietimui. Jį supa medinės dailylentės, atitinkančios likusią interjero temą.

9. Dekoratyvinės spalvos klaidingos lubos:

Dekoratyvinės spalvos pakabinamos lubos

Pažvelkite į šias baltas ir žalias lubas. Visas kambarys dekoruotas klasikine balta spalva, o čia ir ten pridedama neoninės žalios spalvos. Lubos yra baltos spalvos, tačiau centre yra žalias dekoratyvinis elementas, kuris slepia ventiliatoriaus laidus ir tuo pačiu suteikia grožio. Priklausomai nuo jūsų skonio, galite pasirinkti skirtingas spalvų schemas.

10. Vaikų spalvotos klaidingos lubų tema:

Vaikų spalvotų klaidingų lubų tema

Ar jūsų vaikas mėgsta animacinius filmus? Tada semkitės įkvėpimo iš „Smurfs“ temos kambario! Spalvotos lubos turi 3D efektą, o fone nupieštas tikroviškas debesų vaizdas. Tai palaiko balta siena, einanti per kambarį. Galite išbandyti įvairias temas, tokias kaip „Princess“, „Frozen“, „Chota Bheem“ ir kt., Ir išbandyti panašų stilių.

Tai yra keletas geriausių netikrų lubų spalvų dizaino jūsų svajonių namams. Šie vaizdai pateikiami čia, kad suteiktų jums pagrindinę idėją, kaip galite planuoti kambarį ir kokios spalvos gali būti naudojamos jame. Taip pat paprašykite savo dizainerio pateikti jums pagrindinių modelių katalogą ir paaiškinti jūsų reikalavimus bei spalvų pasirinkimą. Priklausomai nuo to, galite maišyti ir derinti skirtingus stilius ir atspalvius, kad sukurtumėte savo lubų koncepciją!