Visi žinome gražiai pagamintų lubų svarbą. Taip pat vadinama „penkta kambario siena“, lubos nėra funkcinis elementas, bet taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį gerinant bendrą estetiką. Jei norite išskirtinių lubų, kurios akimirksniu galėtų patraukti kiekvieno dėmesį, lubų gėlių dizainas yra puiki idėja, kuri nepaliauja kurti įspūdžių!

Geriausi melagingų lubų gėlių dizainai

Nors gėlių dizaino luboms koncepcija nėra labai nauja, tačiau naudojant įvairias medžiagas, tekstūras ir apšvietimo efektus, jie tapo vienu populiariausių pasirinkimų šiuolaikiniuose namuose. Taigi, jei norite žaisti saugiai ir sukurti įspūdingą lubų šou savo svečiams, turite patikrinti šiuos 10 naujausių gėlių lubų dizaino.

Naujausi klaidingų lubų gėlių dizainai:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir geriausių lubų gėlių vaizdų jūsų namams, kad įkvėptumėte. Pažvelkime į juos.

1. Geriausias lubų gėlių dizainas:

Geriausias lubų gėlių dizainas

Čia yra klaidingų lubų dizainas, kuris jūsų interjerui suteikia įnoringo efekto. Gėlių trijulė pagaminta iš akrilo medžiagos ir pakabinama nuo lubų viršaus. Šviesos yra pritvirtintos virš žiedlapių, kad būtų stebuklingas jausmas. Net dienos šviesoje baltos spalvos gėlės yra gerai matomos tamsiai rudos spalvos lubų fone.

2. Pop lubų gėlių dizainas:

Pop lubų gėlių dizainas

Peržiūrėkite šį šiuolaikinį gėlių dizaino pop lubų meną. Keturių žiedlapių gėlės yra meniškai sukurtos taip, kad suteiktų daugybę perspektyvų. Keturi pusmėnulio elementai yra išdėstyti kartu, kad būtų sukurtas šis novatoriškas modelis. Nors centrai yra balti, išorinės dalys yra padengtos skirtingomis spalvomis, kad būtų sukurtas šis puikus efektas.

3. Gipso lubų gėlių dizainas:

Gipso lubų gėlių dizainas

Jei jus visada žavėjo užburto sodo idėja, šis gipso lubų dizainas yra puiki idėja. Žydinčių gėlių dizainas yra paliestas pastelinių spalvų dažais, kad būtų sukurtas šis nuostabus centras ant lubų. Ant žiedlapių galite pridėti žalių šviesų ir aplink apskritimą baltų lempučių, kad jis atgytų.

4. Lubų cemento gėlių dizainas:

Lubų cemento gėlių dizainas

Cemento gėlių menas yra gana paplitęs daugelyje Indijos namų ūkių. Tai ne tik ekonomiška, bet ir reikalauja labai mažai priežiūros. Čia yra vienas iš tokių meninių modelių, sukurtų sumanių mūrininkų. Visiškai simetriški žiedlapiai susikerta vienas su kitu, kad būtų sukurtas iliuzinis efektas. Ventiliatorius arba šviesos laikiklis turi būti dedami tarp jų, kad būtų galima panaudoti vietą.

5. Gėlių lubų dizainas salėje:

Gėlių lubų dizainas salėje

Čia yra gražus lubų medalionas, sukurtas jūsų svetainei. Jis pagamintas iš „Plaster of Paris“ medžiagos ir yra paruoštas naudojant formą. Žiedlapiai yra rankomis dažyti rožinės spalvos atspalviais, o kraštas-prislopinta aukso spalva. Visas gabalas yra paruoštas ir gali būti tiesiogiai pritvirtintas toje vietoje.

6. Paprastas gėlių lubų dizainas svetainei:

Paprastas gėlių lubų dizainas svetainei

Jei ieškote paprastų, tačiau stilingų gėlių lubų, šis dramblio kaulo baltas dizainas yra būtent tai, ko jums reikia! Šis lotoso įkvėptas modelis, pagamintas iš gipso, naudoja simetrijos ir geometrijos dėsnius, kad sukurtų šį pribloškimą. Galite pasirinkti žibintus arba pasirinkti, kad jie būtų nedideli. Pridėjus liustra laikiklį, jos grožis gali pakilti į visiškai naują lygį.

7. Naujausias gėlių lubų dizainas su veidrodžiais:

Naujausias gėlių lubų dizainas su veidrodžiais

Freskų menas sparčiai populiarėja ir šis dizainas yra puikus pavyzdys. Paprastos baltos lubos yra dekoratyvios, pridedant šiuos atspindinčius veidrodžius unikaliu išdėstymu. Rezultatas yra įspūdingas gėlių šou, kuris nori priversti jus visada žiūrėti į stogą. Veidrodžių išdėstymas vienas šalia kito suteikia nuostabią salės išvaizdą.

8. Namų lubų gėlių dizainas:

Namų lubų gėlių dizainas

Tikėtina, kad jūsų meilė gėlėms padvigubės dėl šio dizaino. Tikroviški 3D tapetai yra dar viena klaidingų lubų segmento koncepcija. Spausdintas popierius paskleidžiamas ant lubų ir užpakalinės dalies, pritvirtinamos LED lemputės. Kai įjungiate šviesas, galite būti stebuklingos, kai popieriaus elementai pradeda atimti gyvybę!

9. Lubų gėlių dažytos konstrukcijos:

Lubų gėlių dažytos konstrukcijos

Tai puikus lubų dizainas, sukurtas naudojant gipso plokštes. Gėlių formos dizainas padidintas, kad jis pasiskirstytų per visą kambario plotį. Pridedant žibintus po žiedlapiais, galima nustatyti tinkamą nuotaikos apšvietimą rajone. Jūs netgi galite ieškoti spalvotų žibintų, kad sukurtumėte vizualinę dramą savo namuose.

10. Lubų gėlių dekoravimas:

Lubų gėlių dekoravimas

Tai puikus meno kūrinys, apjungiantis geriausias gipso ir dekoratyvinio stiklo savybes. Jis idealiai tinka dideliems kambariams, kad būtų kuo geriau matomas šis grožis. Galite pastebėti, kaip koncentrinės gėlių formos sukurtos iš baltos ir stiklo medžiagos. Likusi stogo dalis turi būti pabrėžta ta pačia konstrukcija, kad jūsų svečiai nustebintų.

Taigi, ką manote apie mūsų naujausią lubų gėlių dizaino kolekciją? Ar tau jie patinka? Galite paprašyti savo dizainerio daugiau tokių idėjų, kurios gali būti derinamos su likusia interjero spalvų schema. Jei nesiruošiate dažytiems stogams, tiesiog eikite į spalvas keičiančias lemputes ir atsisėskite bei mėgaukitės šou. Šie gėlių raštai ne tik puošia jūsų kambarius, bet ir atskleidžia jūsų meilę gamtai!