Piešimo kambarys, prieškambaris, svetainė, kad ir kaip tai pavadintumėte, yra erdvė, kurioje didžiąją laiko dalį praleidžiate namuose. Turite užtikrinti, kad jis atrodytų puikiai ir padarytų ilgalaikį įspūdį lankytojams. Kalbant apie investavimą į šio kambario estetiką, jūs tiesiog negalite nepastebėti, kaip svarbu stilinga svetainė su pakabinamomis lubomis.

Šiuolaikiniai svetainių lubų dizainai

Kruopščiai suplanuotos lubos gali ne tik pridėti prie jūsų namų įspūdingą teiginį, bet ir įvairiems tikslams. Tai gali padėti taupyti energiją, suteikti akustinę apsaugą ir suteikti jaukumo bei jaukumo interjerui. Taigi, jei ieškote tobulo lubų dizaino svetainei, slinkite žemyn, kad ištirtumėte keletą populiarių idėjų.

Naujausi svetainių lubų dizainai:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir geriausių svetainių lubų dizaino su vaizdais, kad įkvėptumėte. Pažvelkime į juos.

1. Naujausias lubų dizainas svetainei:

Naujausias lubų dizainas svetainei

Pažvelkite į šį nuostabų lubų dizainą savo svetainei. Bloko formos dizainas apima visą jūsų svetainės erdvės ilgį ir plotį ir atskiria ją nuo likusio kambario. Tuščiavidurės lubos pakabinamos nuo stogo ir paryškintos ryškiomis šviesomis. Centrinę dalį galite naudoti dizainerio ventiliatoriui ar liustrai.

2. Neteisingos lubų konstrukcijos svetainei su ventiliatoriumi:

Neteisingos lubų konstrukcijos svetainei su ventiliatoriumi

Patikrinkite šį elegantišką ir rafinuotą lubų dizainą savo svetainei. Klasikinis monotoniškas stilius pasižymi rudos spalvos interjeru, įskaitant stogo plotą. Minios liejimas yra baltos spalvos, kad paryškintų jungtį, o likusios lubos suprojektuotos moderniu popmuzikos dizainu, kuriame taip pat telpa didelis ventiliatorius.

3. Neteisingos lubų konstrukcijos svetainei su šviesomis:

Neteisingos lubų konstrukcijos svetainei su žibintais

Ši karališkai įkvėpta išvaizda idealiai tinka dideliems kambariams, kuriuose yra daugiau sėdimų vietų. Gražiai suprojektuotos lubos turi pakabinamą pop elementą, kabančią nuo stogo. Tarpas tarp jų yra užpildytas silpna šviesa, kuri sukuria nuotaiką kambaryje. Atkreipkite dėmesį, kas kvadratinės erdvės naudojamos stikliniams šviestuvams.

4. Pop lubų dizainas svetainei:

Pop lubų dizainas svetainei

Jei esate studijos tipo butas, kuriame yra vienas didelis kambarys visoms komunalinėms paslaugoms, tada ši lubų technika yra puiki idėja. „Pop“ klaidingos lubos skirtingose ​​patalpų vietose yra skirtingos. Galite pastebėti, kaip stogas virš svetainės zonos skiriasi nuo stogo virš virtuvės stalviršio. Tai padeda aiškiai atskirti, nereikia statyti sienų tarp jų.

5. PVC lubų dizainas svetainei:

PVC lubų dizainas svetainei

Nors medinės lubos neabejotinai atrodo puikiai, jos turi didelę kainą! Čia akivaizdus skirtumas yra PVC arba polivinilchlorido. Tai panašu į gatavą medinį rąstą, jei to nepastebėsite ir jo kaina bus beveik ketvirtadalis tikros medienos. Naudodami šią medžiagą galite paryškinti lubų centrą.

6. Medinių lubų dizainas svetainei:

Medinių lubų dizainas svetainei

Medis bet kokiems namams suteikia stiliaus elementą. Tai gali izoliuoti kambarį ir optimizuoti energijos taupymą. Tai kaimiškos medinės lubos yra puiki idėja papuošti jūsų svetainės stogą. Tai paprastas medinių lentų išdėstymas, pritvirtintas prie jūsų lubų vidurio. Ši paprasta idėja gali pakeisti visą jūsų interjero išvaizdą.

7. Paprastas sienų lubų dizainas svetainei:

Paprastas sienų lubų dizainas svetainei

Svetainės dydis niekada neturėtų būti suvaržytas interjero dekoravimui. Galite pasirinkti šį unikalų lubų stilių ir atitinkamą sienų dizainą, kad padidintumėte kambario grožį. „PoP“ klaidingam stogui suteikiama šiuolaikiška išvaizda, pridedant medinių akcentų. Norėdami tęsti temą, šoninėje sienoje yra baltos spalvos dirbtinės žaliuzės.

8. Prabangus lubų dizainas svetainei:

Prabangus lubų dizainas svetainei

Pridėkite savo namams prabangos su šiuo nuostabiu lubų dizainu. Ši stogo dangos idėja, pagaminta iš pop ir gipso derinio, pakelia jūsų interjero išvaizdą į visiškai naują lygį. Įleidžiamose lubose yra centrinė T formos juosta, pagaminta iš blizgaus juodo gipso lakšto. Atspindinčios šio elemento savybės gali pakeisti jūsų namų grožį.

9. Svetainės lubų spalva/dažų dizainas:

Svetainės lubų spalva/dažų dizainas

Panašu, kad šiais laikais madingos spalvotos lubos! Raminančių dažų naudojimas jūsų stogui ne tik apšviečia kambarį, bet ir yra ekonomiškas būdas pagražinti aplinką. Į šią koncepciją nereikia investuoti daug medžiagų ar priedų. Tačiau atidžiai rinkitės baldus, kad atitiktų spalvų schemą.

10. Svetainės lubų apdaila:

Svetainės lubų apdaila

Šios išskirtinai pagamintos lubos tikrai suteiks jums standaus kaklo sindromą, nes norite žiūrėti į jas visą dieną! Pagrindinės pakabinamos lubos suteikia prabangų pojūtį, pridedant gražiai išraižytą medinį lakštą išilgai keturių stogo pusių. Baroko stiliaus liustra yra pakabinta nuo centro, kad rūmai atrodytų kaip jausmas!

Tai yra keletas geriausių svetainių lubų dizaino, kurį galima išbandyti! Prieš pasirinkdami tam tikrą stilių, rekomendavome pasikalbėti su dizaineriu apie savo biudžetą, reikalavimus ir vizualizuojamą išvaizdą. Remdamiesi tuo, galite išbandyti įvairius modelius ir netgi pritaikyti juos pagal savo skonį. Šios lubos jums gali kainuoti papildomų pastangų ir pinigų, tačiau yra vertos kiekvienos jūsų minutės ir cento!