Vienintelė namų vieta, kurioje visi šeimos nariai sėdi ir puikiai leidžia laiką vienas su kitu, yra visų laikų mėgstamiausias valgomasis! Nesvarbu, kiek esame užsiėmę savo kasdieniu gyvenimu, tai yra ritualas, skirtas viską atiduoti, kad kartu skaniai pavalgytume. Kad ši patirtis būtų estetiškesnė ir įsimintinesnė, ekspertai rekomenduoja investuoti į stilingą valgomojo lubų dizainą.

Naujausi valgomojo lubų dizainai

Skirtingai nuo kitų kambarių, kuriuose lubos labiau skirtos dekoravimui, valgomojo stogo stiliai tarnauja įvairiems tikslams. Jie aiškiai atskiria „valgymo zoną“ nuo pagrindinės salės, ypač kai nėra fizinio susiskaldymo. Be to, malonus dizainas, raminančios šviesos ir bendras vizualinis patrauklumas suteikia jaukumo ir komforto jausmą, kad norėtumėte čia praleisti daug laiko!

Taigi, kodėl laukti? Pasinaudokime naujausiomis valgomojo lubų lubų idėjomis, kurios jums visiškai patiks.

Šiuolaikinės lubų konstrukcijos valgomajame:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir geriausių valgomojo lubų dizaino su nuotraukomis, iš kurių semiatės įkvėpimo. Pažvelkime į tai.

1. Paprastas lubų dizainas valgomajame:

Paprastas lubų dizainas valgomajame

Tokios nuleidžiamos lubos yra plačiausiai pasirinktos valgomojo stogo konstrukcijos. Jis kabo nuo pagrindinių lubų ir atrodo kaip kabanti juosta. Tai protingas būdas paslėpti bjaurius laidus ir kitus kambario vamzdžius, kad apdaila būtų švari ir tvarkinga. Šonuose pridedami šviestuvai pagerina vietovės estetiką.

2. Mažo valgomojo lubų dizainas:

Mažo valgomojo lubų dizainas

Dabartinės kartos namuose, ypač butuose, erdvės apribojimai yra gana dažni. Jei grindų ploto nepakanka, kad tilptų išskirtinis valgomasis, galite jį sukurti, tiesiog pakeisdami lubų dizainą. Pažvelkite į šį paveikslėlį. Prieškambaris paverčiamas valgomojo zona, šiek tiek keičiant dėklo lubų dizainą. Pridėkite keletą kampinių žibintų, ventiliatorių ir Viola! Jūs turite mielą naują valgomąjį!

3. Valgomojo lubų dizainas su ventiliatoriumi:

Valgomojo lubų dizainas su ventiliatoriumi

Tiems, kurie nori pučiamo ventiliatoriaus jausmo, nepakenkdami lubų stiliui, čia yra pavyzdys! Įleidžiamos lubos yra baltos spalvos, o skydus supa ryškios šviesos. Centrinėje erdvėje yra pakankamai lentos, kad tilptų du lubų ventiliatoriai ir pareiškimo liustra. Stogo matmenys turi atitikti valgomojo stalo dydį, kad jis puikiai tiktų!

4. Valgomojo lubos su žibintais:

Valgomojo lubos su žibintais

Ar šis lubų dizainas neprimena jums baroko epochos? Apdailos elementai suteikia karališką išvaizdą visam kambariui. Apatines lubas puošia marmurinis laminatas ir paryškintos mažytės LED lemputės. Pakabinama centrinė lempa, kuri pakeis visą jūsų kambario išvaizdą. Atkreipkite dėmesį į spalvų schemas ir bendrą interjero temą.

5. Pop False lubų dizainas valgomajame:

Pop False lubų dizainas valgomajame

Pažvelkite į nuostabų „Pop“ lubų dizainą. Antrinės lubos atrodo kaip šoninės sienelės pratęsimas, einantis priešinga kryptimi. Tai suteikia interjerui šiuolaikišką pojūtį ir daro jūsų kambarį žavingesnį. Recesijos metu pasirinkite stilingą lempą ir stebėkite, kaip ji atneša gyvybę į aplinką.

6. Gipso lubų dizainas valgomajame:

Gipso lubų dizainas valgomajame

Pasiruoškite pasakyti „Oho“ šiam stulbinančiam lubų! Norėdami sukurti šį fantastišką dizainą, nuo pagrindinių lubų naudojamos gipso plokštės. Stogo kampai paryškinti šviestuvais ant išlenktos plokštės. Kambario centras yra paryškintas geometriniu raštu, kuris ilgą laiką gali pataisyti jūsų žvilgsnį!

7. Medinių lubų dizainas valgomajame:

Medinių lubų dizainas valgomajame

Jei savo kambariui pridėsite elegancijos ir kaimiško žavesio, medinis elementas yra būtinas! Čia yra vienas toks dizainas, kuriame įprastos pakabinamos lubos „Pop“ arba gipsas pakeičiamos gražia medine detale. Jis tvarkingai pritvirtintas stogo nuosmukio viduje ir paryškintas nuotaikos žibintais. Tuščiavidurėje erdvėje centre gali tilpti pasirinkta pakabinama lempa.

8. Valgomojo lubų interjero dizainas:

Valgomojo lubų interjero dizainas

Jei planavote tokį džiazuojantį interjero dekorą, kaip šis, rinkitės minimalistinį lubų dizainą. Tema čia – medžio grūdų apdailos išvaizda, kuri dosniai naudojama kambaryje. Siekiant papildyti šį efektą, lubos yra paprastos, tik su rudos medinės spalvos akcentu, kuris derinamas su likusia erdve.

9. Valgomojo lubų dažų dizainas:

Valgomojo lubų dažų dizainas

„Ebony and Ivory“ yra nesenstanti spalvų schema, tinkanti bet kokio tipo namams. Čia yra viena iš tokių idėjų, kai sienos yra padengtos gražiais baltos spalvos tapetais. Baldai yra juodos ir rudos spalvos, kad būtų šilta. Tai lubos, kurios vagia šou. Spalvota juoda spalva suteikia mįslingą efektą.

10. Valgomojo lubų apdaila:

Lubų apdaila valgomajam

Vakarieniaukite kaip karalius kiekvieną dieną savo namuose! Naudodami šį senovinio stiliaus medinį kambarį, į interjerą įneškite senovinio, tačiau karališko žavesio. Šioje srityje naudojamos detalės yra tiesiog už pasaulio ribų. Nuo senovinės, surūdijusios liustra iki baldų, dekoro ir kitų aksesuarų viskas yra sujungta, kad būtų pasiektas šis klasės dizainas!

Tai yra keletas geriausių valgomojo lubų idėjų, į kurias reikia atkreipti dėmesį! Galite pasinaudoti šių dizainų užuominomis ir pritaikyti jas pagal savo poreikius. Be to, pokalbis su ekspertu interjero dizaineriu apie jūsų lūkesčius gali padėti geriau planuoti tiek modelių ir kokybės, tiek bendro biudžeto atžvilgiu. Laikas pietauti stilingai!