Santuoka yra nauja nuotakos ir jaunikio pradžia. Natūralus švytėjimas automatiškai atsiranda nuotakos veide su mintimi apie didžiulę meilę, kuri ateis jos naujame gyvenime. Indijos nuotaka ypač ir kitos nuotakos rengiasi labai gražiai. Nuotakos apsirengimas nesibaigia sunkia apranga ir makiažu, tačiau papuošalai vaidina svarbų vaidmenį. Svarbiausias ornamentas „Maang tikka“ yra vienas iš neatskiriamų papuošalų, kuriuos dėvi visos nuotakos. Ir šiandien jis dažniausiai dėvimas kitomis progomis. Paprasta ar sukurta grandinėlė su gražia sagėle viename gale ir segtuku kitame gale yra paprasčiausias maang tikka dizainas.

visų tipų-naujausių-maang-tikkas

Maang tikka yra dėvima ant priekinės galvos ir dažniausiai madingai dėvima, apimanti visą galvą. segė nukrenta ant kaktos centro. Kaktos centras laikomas „ajna“, vieno iš žmogaus kūno čakrų taškų, vieta. Čakra ant kaktos reiškia išsaugojimą. Šis taškas ant kaktos daro didelę įtaką žmogaus protui. Moterys dėvi tikką arba dengia sindoor ant kaktos centro ir suteikia svarbą tradicijai.

Įvairūs „Maang Tikka“ dizaino tipai:

Pasirinkite geriausią pasirinkimą, nes turite įvairių maang tikkų-

1. Paprastas deimantinis Maang Tikka dizainas:

Paprastas deimantinis Maang Tikka dizainas

„Maang tikka“ yra nuostabus papuošalas. O padėtas ant kaktos jis sustiprina nuotakos grožį. Paprastas, bet išskirtinis dizainas, dėvimas bet kokia maža tikkos proga, yra paprasta auksinė grandinėlė su pakabučiu ant kaktos, atrodo nuostabiai blaiviai prie bet kokios aprangos. Čia centro tikka turi rubino deimantą, supjaustytą lapų pavidalu ir apsuptą mažų baltų deimantų.

2. Tradicinis Radžastano Maang Tikka:

Tradicinė Radžastano Maang Tikka

„Rajasthani maang tikka“ paprastoje formoje yra sukurta ar net lygi grandinė, kurios viena pusė yra užsikabinusi plaukais, o kitas galas, esantis ant kaktos, pritvirtintas prie apvalios ir sukurtos pakabos, žinomos kaip borlo/ borla. Pavadinta Borla yra kilusi iš vaisių jujube, forma primena vaisius. Tikka kutu grožis tiesiog daro nuotaką elegantišką ir spalvingą.

3. „Kundan“ vestuvės Maang Tikka:

Kundan vestuvių Maang Tikka

Kundano menas yra gerai žinomas Indijos papuošaluose. „Kundan“ darbas yra nauja papuošalų kūrimo forma, kai deimantai ir perlai yra įspausti ant metalo ornamento paviršiaus, todėl jis atrodo nuostabiai. „Maang tikka“ atrodo nuostabiai, kai jaučiamas kundano darbas. „Kundan work tikka“ geriausiai dera su Indijos saree apranga ir padažu.

4. Pietų Indijos nuotaka Maang Tikkas auksu:

Pietų Indijos nuotaka Maang Tikkas auksu

Pietų Indijos maang tikka dizainas derinamas su dviem apskritomis sagėmis abiejose šukuosenos pusėse. Pagrindinė tikka turi tris gražiai suformuotas sruogas. Viena pritvirtinta prie nugaros plaukuose, o likusios dvi yra ištiestos į abi ausis. Apskritos sagės simbolizuojamos kaip mėnulis, o kitos – kaip saulė. Jis dėvimas kaip saulės ir mėnulio palaima nuotakoms ir jaunikiams.

5. Punjabi Maang Tikka dizainas:

Punjabi Maang Tikka dizainas

Pandžabų stiliaus maang tikkas taip pat yra labai gražus. Tikkos dažniausiai yra suformuotos didelėmis apvaliomis formomis, apimančiomis beveik pusę kaktos. Paprastai anksčiau jie dėvėjo tikrąjį „tikka“ dizainą, tačiau naujų dizaino pokyčių metu jie atnešė naują dizainą, kuris geriausiai tiko salvar kameez ir choli pandžabų vestuvėse. Tikka išvaizda nepalieka vietos bindi ant kaktos. Tačiau vienintelis tikkos gabalas yra skirtas visiems galvos papuošalų poreikiams.

6. Sunkus vestuvių aukso „Maang Tikka“ dizainas:

Sunkus vestuvių aukso „Maang Tikka“ dizainas

Nuotakos atrodo nuostabiai, kai gražiai pasipuošia tradiciniais ornamentais. Maang tikka yra būtina su nuotaka. „Maang tikka“ su storomis sruogomis su deimantais arba polka arba aukso spalvos kūrinys yra mėgstamiausias tarp visų. Rubino deimantai, išdėstyti tikkos piešiniuose, puikiai dera su raudona nuotakos vestuvių saree. Nors skirtingų valstybių ir šalių nuotakos turi savo galvos dekoravimo papuošalus. Visų valstybių ir šalių galvos papuošalų išvaizda, dizainas ir net jų gamyba labai skiriasi.

7. Maang Tikka su šoninėmis stygomis:

Maang Tikka su šoninėmis stygomis

Šoninės stygos „maang tikkas“ yra naujas „tikka“ dėvėjimo stilius. Šoninės sruogos „maang tikka“ kaktos centre yra gražiai sukurta sagė, o kelios sruogos yra surištos už abiejų pusių, jei ausis. Tai tikrai suteikia elegantišką išvaizdą. Pakistano nuotaka ir net arabų moterys turi „jhumar“ ornamentą, kurį nešioja šoninėje galvos dalyje, kabančioje ant kaktos ir ausies.

8. „Single Strand Maang Tikkas“ aukso dizainas:

„Single Strand Maang Tikkas“ aukso dizainas

Vienos sruogos tikka yra antra paprasčiausia dizaino tikka. Tikka yra suprojektuota su segėle, kabančia priekinėje rankoje, o dvi atskiros sruogos nukreiptos į abi ausies puses. Sruogos dekoruotos įvairiais meno būdais. Čia galite pamatyti tikka, pagamintą iš polka dizaino, pagamintą naudojant kundan darbą. Vienos sruogos tikka taip pat labai dažnai pasirenkama iš aukso lydinio. Auksinės tikkos išvaizda taip pat yra labai brangi. Aukso spalvos tikkos dizainas yra labai mažas ir atrodo trumpai.

9. Dauni Double Strand Maang Tikka mergaitėms:

Dauni Double Strand Maang Tikka mergaitėms

Dauni sruoga maang tikka turi dvi sruogas, viršytas abiejų ausų galų link. Dėvėjimo būdas yra labai svarbus. Galite lengvai atlaisvinti ir pakabinti sruogą ir užkabinti ją už ausies, o antros dvi sruogos užkabintos ant viršutinės galvos šukuosenos. Tai taip pat suteikia gražią šukuosenos išvaizdą.

10. Kelių grandinių „Maang Tikka“ dizainas:

Kelių grandinių „Maang Tikka“ dizainas

Kelių grandinių tikka yra įvairių dizainų. Mes galime matyti tiek paprastą grandinę, tiek deimantus ir perlus. Sruogos yra pritvirtintos nuo kaktos linijos iki viršutinės galvos ant šukuosenos. Visa šukuosena yra gražiai dekoruota tikka sruogomis.

11. Paslėptas Maang Tikkas auksu:

Paslėptas Maang Tikkas auksu

Paslėpta maang tikka reiškia, kad nėra grandinės, kuri būtų užsikabinusi ant centrinės šukuosenos dalies, arba jei yra grandinė, ji yra paslėpta po šukuosena. Tik kalytė matoma kaktos centre. Šis tikkos tvirtinimo būdas atrodo žavingas ir unikalus.

12. Maharaštras Maang Tikka:

Maharaštras Maang Tikka

Maharaštros nuotaka dėvi tikką kartu su tradiciniu papuošalu, tradiciškai žinomu kaip „mundavalya“. Tą patį dėvi ir gudžaratų darbar nuotakos, kur jie tai vadina moriyo. „Marathi“ nuotakos tikka dažniausiai sukurta su perlais, nes jie turi didelę išvaizdą ir reikšmę papuošalų dizainui ir jo spalvoms.

13. Tradicinė Maang Tikka su hidžabu nuotakoms musulmonams:

Tradicinė Maang Tikka su hidžabu nuotakoms musulmonams

Tikija, parodyta iš hidžabo, atrodo kvapą gniaužianti. Tradicinės išvaizdos arabiškų ponių grožis yra nuostabus. Arabų nuotakos dėvi maang tikka ant kaktos ir uždengia galvą hidžabu. Tikka dažniausiai pasirenkama didžiulė ir apima beveik visą kaktą. Arabiška tikka dažniausiai gaminama iš gryno aukso, papuošta tikrais brangakmeniais.

14. Gėlių dizainerė Maang Tikka:

Gėlių dizainerė Maang Tikka

Čia yra gražiai ir puošniai atrodanti tikka, dažniausiai dėvima grožio konkursams. „Tikka“ pagaminta iš gėlėtų baltų karoliukų, pritvirtintų gėlių dizainu. Modelis savo gražią išvaizdą sustiprina gėlių tikka ant galvos apdailos. Santuokos pakrantės zonoje taip pat mėgsta puošti nuotaką gėlių papuošalais. Šis galvos papuošalų dizainas bus geriausias nuotakai.

15. Perlas Maang Tikkas:

Perlas Maang Tikkas

Šarado poonamo naktimis Indijos pilnaties naktis, kai dauguma damų pasninkauja dėl savo vyrų. Jie dėvi grynos baltos spalvos drabužius. Perlų balta karoliukų tikka su keliomis sruogomis ir baltos sagės motyvas lapų pavidalu, kitaip nuotaka atrodo puikiai. Perlai laikomi grynumo simboliu. Perlų baltumas laikomas grynu ir brangiu.

16. Galvos juostos „Maang Tikka“ dizainas apvaliam veidui:

Galvos juostos „Maang Tikka“ dizainas apvaliam veidui

Galvos juosta yra galvos apdaila, panaši į tikką. Galvos juostos skirtumas yra tas, kad jis yra papuoštas papuošalas, pagamintas iš skruzdžių medžiagos arba metalo ir visiškai pririštas prie galvos. Tiek priekyje, tiek gale. Merginos dėvi galvos juostą, kad suteiktų nepaprastą išvaizdą. Dažniausiai jis naudojamas madinguose pasivaikščiojimuose ar vakarėliuose.

17. Tiara Maang Tikka:

Tiara Maang Tikka

Tiara tikka taip pat yra vienas iš madingų papuošalų, dėvimų ant bet kokios aprangos, kad papuoštų galvą ir šukuoseną. Unikalus dizainas yra putojantis ir apima beveik kaktą ir pusę plaukų stiliaus. Taira tikkas yra pagamintas iš kitų metalų, išskyrus auksą. Dažniausiai matysite vario bronzos arba karoliukų medžiagą.

18. Rabari Maang Tikka sidabru:

Rabari Maang Tikka sidabru

Rabari yra radžastanų genčių bendruomenė. Žmonių papuošalai yra labai sunkūs ir gryno sunkaus sidabro. Čia yra paprastas „maang tikka“ dizainas, kurį reguliariai nešioja rabari ponios. Sidabrinė grandinėlė. Tarp grandinės yra kabančios smulkmenos, o ant kaktos – boros dizainas. Kaktos šonuose yra du šoniniai kabančios spalvos džamarai. Tai labai sena tradicija ir senovinis rabarių ornamentas.

19. Kašmyro sidabro ir aukso „Maang Tikka“ dizainas:

Kašmyro sidabro ir aukso „Maang Tikka“ dizainas

Tradicinė kašmyro mergina bus matoma gražiame galvos papuošime, paprastai žinomame kaip „kana-door“. Ata-hor ir Deji-hor. Dažniausiai dėvi kašmyro nuotakos. Galvos apdangalas kartais pagamintas iš sidabro ir aukso ir nusagstytas brangiais brangakmeniais. galvos apdangalas yra pusiau apskrito formos ir dėvimas ant kaktos, apimančios beveik pusę jo.

20. Bulgarijos galvos Tikka dizainas:

Bulgarijos galva „Tikka Design“

Bulgarų moterys labai mėgsta papuošalus. Galvos papuošalai taip pat yra labai meniški Bulgarijoje. Paprastai galvos papuošalai yra monetų formos ir pagaminti iš sidabro lydinio. Tradiciniai bulgarų drabužiai atrodo labai natūraliai ir puikiai.

21. Mergina Omane, dėvi tradicinę Tikka:

Mergina Omane, dėvi tradicinę „Tikka“

Omano merginos turi gražią aprangą. Omano merginų dėvima tradicinė maang tikka yra specialiai sukurta. Tikka šiek tiek dėvima ant galvos viršaus. Tikka pagaminta iš trijų ar keturių apskrito dizaino. Ir tikkos centre yra dar vienas pritvirtintas lapų formos motyvas. Visas papuošalas yra pagamintas iš sidabro lydinio ir pagamintas pagal simbolinį dizainą ir brangakmeniais.

22. Sidabrinė arabė Maang Tikka:

Sidabrinė arabė Maang Tikka

Arabiškas galvos apdangalas taip pat yra graži tikka, apimanti beveik ponios galvą ir kaktą. Nuostabi galvos dėvėjimo išvaizda yra užburianti. Galvos apdangalas pagamintas iš grandininių kabančių pakabinamų monetų. Kitos ilgos grandinės padeda uždengti ausies dalis ir galinę galvą. Papuošalai yra visiškai pagaminti iš sidabro ar aukso lydinių. Kartais galvos apdangalams taip pat naudojami kiti metalai, tokie kaip varis ir bronza.

23. Kutch Silver Maang Tikka:

Kutch Silver Maang Tikka

„Kutch“ papuošalai papuošalų gamyboje užėmė skirtingą vietą. Aprangą ir pasitikėjimą kutchi moterimis galima pamatyti net iš jų papuošalų. Be nosies žiedo, tikka taip pat yra didelis turtas, kurį dėvi kutchi moterys. Šios rūšies maang tikka yra pagaminta iš sunkaus sidabro lydinio, sveriančio beveik pusę kg. Dizainas pagamintas iš storų raižytų grandinių ir panašių į lašus modelių. Nešioti sunkius svėrimo ornamentus kasdienybėje nėra pyragas. Tačiau kutchi tikka išvaizda yra nuostabi.

24. Tibeto galvos Tikka priedas:

Tibeto galvos Tikka priedas

Tibetietė nešioja apie 10–15 kg sveriančius papuošalus. Tibeto galvos papuošalų galvos ornamentas pagamintas iš turkio spalvos koralų ir gintaro. Tradicinė galvos apdangalo išvaizda apima beveik visą ponios galvą, kuri atrodo labai meniškai.

25. Unikalus karoliukų karoliukas Tikka:

Unikali karoliukų juoda plaukų Tikka

Labai madingai atrodantį galvos apdangalą, taip pat labai panašų į tikką, dėvi moterys ypatinguose vakarėliuose ir ceremonijose. Čia graži galva tikka, pagaminta iš juodų karoliukų, aprištų metaline viela. Išvaizda labai etninė ir drąsi. Merginos gali dėvėti tokią tikką ant ilgų sijonų su maišytais marškinėliais. Prie tokių papuošalų geriausiai dera ir laisvos kelnės bei kurta.

„Maang tikka“ ir galvos papuošaluose yra daug įmantrių ir jaudinančių dizainų. Nuotakos pasirinko maang tikkas pagal aprangą ir požiūrį. Nuotaka su drąsiu pobūdžiu mėgsta dėvėti didelį pareiškimą. Jie norėtų dėvėti didelį maang tikkos dizainą, kuris taip pat gali apimti visą šukuoseną. Tokios tikkos efektas yra elegantiškas. Nors daugeliui drovios prigimties merginų tikrai patiks ant kaktos nešioti paprastą, bet akį traukiantį tikkos dizainą, kuris sužavės nuotakos grožį.