Kiekviena mergina svajoja savo vestuvių dieną tapti tobula ir stulbinančia nuotaka, tačiau vestuvinio kostiumo neužtenka, kad užbaigtumėte nuotakos įvaizdį, nes jai reikia papuošalų, kurie suteiks jums visišką nuotakos išvaizdą. „Nuotakos Maang Tikka yra viena iš svarbiausių papuošalų dalių, nes ji naudojama papuošti nuotakos kaktą“.

Maang Tikka dizainas nuotakoms:

Išsirinkti „maang tikka“ vestuvėms nėra lengva užduotis, nes rinkoje yra didžiulė įvairovė ir dizainas. Pažvelkime į geriausius nuotakos „maang tikka“ dizaino variantus nuotakai. Pasirinkite bet kurį iš jūsų vestuvių maang tikka dizainų, atitinkančių jūsų aprangą, ir leiskite savo galvos apdangalui pavogti šou.

1. Didelis Maang Tikka:

Didelė Maang Tikka

Didelė „Maang Tikka“ skardinė jūsų ansambliui suteikia nepakartojamo stiliaus teiginio. Jis būna įvairių dizainų ir stilių. Taigi, jei nuotaka nori sukurti savo unikalų stilių, tada ji gali pasirinkti šį didelį maang tikka stilių. Tai suteiks jums išvaizdą, kuri padės jums išsiskirti iš kitų.

2. Passa arba Jhoomar:

Passa arba Jhoomar

Jūs matėte, kad tai dažniausiai dėvi musulmonų nuotakos. Šios rūšies tikkos susideda iš 2–3 šoninių stygų, kurios patenka į kaktos pusę. Galima dėvėti su vidurio maang tikka arba nešioti vien kaktos šone. Nesvarbu, kaip dėvėsite, tai suteiks jums karališką išvaizdą visais atžvilgiais.

3. Daugiasluoksnė Maang Tikka:

Daugiasluoksnė Maang Tikka

Daugiasluoksnis Maang Tikka taip pat žinomas kaip „Matha-Patti“. Šis stilius yra plačiai naudojamas nuotakų, nes jis yra įgėlęs kartu su šukuosenomis ir gali papuošti visą nuotakos galvą. Jis grakščiai sėdi ant galvos su karūnos žvilgsniu. Tai puikus kūrinys, skirtas atkreipti dėmesį į save ir nuotaką.

4. Borla Maang Tikka:

Borla Maang Tikka

Graži sferinės formos maang tikka dažniausiai sukurta su meenakari darbu su dygliuotais akmenimis ir perlais. Jis taip pat tiekiamas su šoninės grandinės stygomis. Kai nuotaka dėvi šią nuostabią „Borla“ stiliaus maang tikka, ji nuotakai suteikia karališką išvaizdą.

5. Vieno sluoksnio Maang Tikka:

Vieno sluoksnio Maang Tikka

Vieno sluoksnio „Maang“ susideda iš vienos grandinės gijų iš abiejų pusių, suprojektuotų spalvingų akmens lašų. Nuotaka, kuri nori papuošti savo šukuosenas, bet su lengva svertine maang tikka, tada šis stilius jiems tiks geriausiai. Tai puikus ornamentas, suteikiantis žavesio jūsų nuotakos patrauklumui.

6. Chandas Tikka:

Chandas Tikka

Tai tradicinis Indijos nuotakos tikkos dizainas, naudojamas daugelį metų. „Chand tikka“, sukurta iš skaidrių kristalų ir šiek tiek perlų lašo, yra ideali dalis, kurią dėvėti vestuvių dieną. Geriausia šio stiliaus dalis yra tai, kad jis tinka visoms veido formoms.

7. Akmens ir deimantų Tikka:

Akmuo ir deimantas Tikka

Tai yra paprasčiausias „Maang tikka“ kategorijos dizainas. Pasirinkite akmeninę dygliuotą tikką, atitinkančią jūsų aprangą. Graži maang tikka nuotaka su kaštoniniu pakabučiu atrodo elegantiškai ir nepakankamai, o tai suteikia minimalistinės nuotakos išvaizdą.

8. Ašaros lašas Maang Tikka:

Ašaros lašas Maang Tikka

„Tear Drop Maang Tikka“ yra pakabuko stiliaus „Maang tikka“ dalis. Nuotakos su mažesniais veidais gali pasirinkti šią klasikinę madą, suprojektuotą raudonais ir baltais akmenimis. Nuotaka, kuri nemėgsta nešiotis sunkių papuošalų, gali pasirinkti ašarų lašą Maang Tikka.

9. Tiesiog auksinė Maang Tikka:

Tiesiog auksinė Maang Tikka:

Dar vienas Indijos nuotakos tikkos stilius, kuris daugelį metų buvo populiarus. Tai vienas iš „Maang tikka“ nuotakos stilių, kuris niekada neišnyksta. Tiesiog paprastas gryno aukso pakabukas be jokių kitų brangakmenių ir akmenų gali pagerinti jūsų išvaizdą tradiciniu ir elegantišku būdu.

Kaip žinome, „Maang Tikka“ yra ornamentas, naudojamas nešioti tiesiai ant kaktos, todėl jis akimirksniu matomas. Dėl akimirksniu matomų nuotakų „Maang tikka“ dizainą reikėtų rinktis labai atsargiai. „Bridal Maang tikka“ dizainai svyruoja nuo aukso iki kundano ir deimantų, ir jūs galite pasirinkti iš daugybės dizainų.

Indijos nuotaka yra neišsami be maang tikka ant kaktos. Kuo unikalesnis ir dizaineriškesnis bus jūsų „Maang tikka“, tuo geriau atrodysite savo vestuvių dieną. Sujunkite savo „Maang tikka“ su kitais vestuvių papuošalų papuošalais ir būsite pasiruošę išsiskirti iš minios.