Elmas, doğada bulunabilecek en nadide metallerden ve en sert metallerden biridir. Elmaslar, yüksek parasal değeri nedeniyle her zaman bir prestij sembolü olarak kabul edilmiştir. Elmaslar nadir oldukları için pahalıdır. Pırlanta mücevherler, keşfedildikleri andan beri elit kalabalık tarafından giyilmiştir. Pırlanta yüzükler, kolyeler, madalyonlar, küpeler, bilezikler ve burun halkaları yaygın elmas mücevherlerden bazılarıdır..

elmas madalyon tasarımları

Altın ve Gümüş Hint Pırlanta Madalyon Tasarımları:

Elmas madalyonlar son birkaç yılda gerçekten ünlü oldu. İşte kadınlar için elmas madalyon için en iyi tasarımlardan bazıları:

1. Kadınlar için Altın Pırlanta Madalyon:

Kadınlar için Altın Pırlanta Madalyon

İki değerli metalin, altın ve pırlantanın birleşimi, en klas pırlanta madalyon tasarımlarından biridir. Elmaslarla süslenmiş düz yuvarlak şekilli altın madalyona sahiptir. Altın zinciri de var. Bu, geleneksel ve batı kıyafetleri ile giyilebilir..

2. Kızlar için Gümüş Pırlanta Madalyon:

Kızlar için Gümüş Pırlanta Madalyon

Bu madalyon, elmas madalyon tasarımlarının bir özetidir. Çiçek şeklinde oyulmuş elmaslara sahip bir madalyon ile birlikte gümüş bir zincire sahiptir. Güzel bir parçadır ve ağır kıyafetlerle iyi gider. Resmi bir partiye veya bir düğüne giyilebilir.

3. Gümüş Pırlanta Kalp Madalyon:

Gümüş Pırlanta Kalp Madalyon

Bu güzel madalyon, çift gümüş bir zincire ve kalp şeklinde elmas işlemeli bir madalyona sahiptir. İki fotoğraf için yeri vardır. Bu sevdikleriniz için güzel bir hediye olabilir. Bu basittir ve düzenli olarak kullanılabilir. Bu gençlerde de iyi görünüyor.

4. Harfli Elmas Madalyon:

Harfli Pırlanta Madalyon

Bu madalyon, bir harf şeklinde olan bir elmas madalyona bağlı bir altın zincire sahiptir. Kişi istediği harfe göre özelleştirebilir. Bu tip madalyon günlük olarak takılabilir. Basit ama çekici görünüyor.

5. Yıldız Şekilli Elmas Madalyon:

Yıldız Şekilli Pırlanta Madalyon

Bu sevimli madalyon, elmas çivili yıldız madalyonlu gümüş bir zincire sahiptir. Çocuklar kadar yetişkinler de bu tür madalyon takabilir. Sade ve zarif görünüyor. Düz siyah bir üstte en iyi görünüyor.

6. Kadınlar için Pırlanta Madalyon Setleri:

Kadınlar için Pırlanta Madalyon Setleri

Bu pırlanta seti zengin ve muhteşem bir görünüme sahiptir. Aynı küpe seti ile kare şeklinde elmas çivili bir madalyona sahiptir. Daha çok geleneksel taraftadır ve altın zincir ona ağır ve zengin bir görünüm verir. Bunlar elmas madalyonlar için harika örnekler Hint tasarımları.

7. Tasarımcı Pırlanta Kuğu Madalyonu:

Tasarımcı Pırlanta Kuğu Madalyon

Bu muhteşem madalyon, kuğu şeklinde bir madalyonlu gümüş bir zincire sahiptir. Kuğu elmaslarla süslenmiş ve gerçekten ilginç görünüyor. Bu basit görünüyor ve her türlü kıyafetle giyilebilir. Ayrıca gençlerde iyi görünüyor.

8. Altın ve Pırlanta Madalyon Kolye:

Altın ve Pırlanta Madalyon Kolye

Bu altın zincirli kolye sizi WOW yapacak. Genel kolyelerden farklıdır. Evrenseldir ve batı veya Hint kıyafetleriyle iyi gider. Elmaslarla süslenmiş küçük bir toptur ancak giyildiğinde sofistike ve şık bir görünüm verir..

9. Basit Madalyon Pırlanta:

Basit Madalyon Pırlanta

Bu, en basit elmas madalyon tasarımlarından biridir. Bir elmas madalyon için mükemmel bir görünüm veren bir solitaire bağlı altın bir zincire sahiptir. Düzenli olarak giyilebilir.

10. Küçük Elmas Madalyon:

Küçük Elmas Madalyon

Bu Küçük Rose Gold Kolye, iki sevgilinin ayrılmaz birlikteliğini temsil eden kolye içindeki iç içe yüzüklerdir. “Sonsuza Kadar Birlikte” gravürü, sembolizm imgesini ve bağ kurma gücünü pekiştiriyor..

11. Beyaz Altın Pırlanta Kalp Madalyon:

Beyaz Altın Pırlanta Kalp Madalyon

Bu Disney Çocuk Külkedisi Beyaz Altın Pırlanta Kalp Madalyon, küçük bir prenses için mükemmel bir hediye. Disney’in büyüsü beyaz altın ve pırlantalar üzerinde güzel bir şekilde işlenmiştir ve kalp şeklindeki madalyon sadece büyüleyicidir..

12. Pırlantalı Altın Kalp Madalyon:

Pırlantalı Altın Kalp Madalyon

Bu parlak ve narin, sarı altın kalp beyaz elmaslarla süslenmiştir. Zengin sarı altın, pırlantalarla kaplanır ve bu parçayı herhangi bir koleksiyona en zarif ek yapar. Altın zincirlere veya askılı kolyelere takılabilir.

13. Platin Pırlanta Madalyon:

Platin Elmas Madalyon

Platin kolye uçları sadece genç profesyonel kadınlar için mükemmel değildir; aynı zamanda her gün rahatlık ve şıklıkla giyilebilir. Beyaz metalin parlaklığı uzun ömürlüdür ve çeşitli kıyafetlerle uyumludur. Bu kolyenin çağdaş tasarımı, gelenekselden batıya her türlü kıyafetle eşleştirilebilir. Kadınlar bunun gibi evrensel tasarımlar giymeyi sever.

14. Tek Pırlanta Madalyon:

Tek Pırlanta Madalyon

Açık kalpli tasarımın sade, zarif, anımsatan şekli, aşkın gerçek özünü kutlar. Çarpıcı pırlanta bu kolyenin kalp şeklini vurgulayarak bunu mükemmel özel kişiniz için mükemmel bir hediye yapıyor.

Pırlanta madalyon setleri, züppe çekiciliği nedeniyle modaya uygun ve yüksek talep görüyor. Şık bir görünüme sahiptir ve yetişkinlerin yanı sıra gençler tarafından da giyilebilir. Bu tür madalyonların yaygın türleri elmas kalp madalyon kolye, altın elmas madalyon, gümüş elmas madalyon ve çok daha fazlasıdır..