Madalyonlar, genellikle altın, gümüş veya başka herhangi bir metalden yapılmış bir zincirle boyuna takılan küçük süs takılarıdır. Ayrıca harika zincirlerle eşleştirilen moda aksesuarının bir parçasıdırlar. Madalyonlar, bir fotoğrafı saklamak için açıldıkları gibi iki bölümden oluşur, size bağlı önemli bir şey. Madalyonlar günümüzde hem erkekler hem de kadınlar için bir moda aksesuarıdır..

altın madalyonlar

Son zamanlarda farklı tasarımları ve farklı desenleriyle dikkatleri üzerine topladılar. Her yaş grubundan insanlar arasında son derece popülerdirler..

Altın Madalyon Tasarımlarının Farklı Çeşitleri:

Kişinin kişiliğine çekicilik katan, genel güveni, stil ifadesini ve modayı en iyi şekilde veren tek bir altın madalyon tüm bunları yapabilir! Git seninkini al ve o bakışı göster.

1. Kalp Şeklinde Altın Madalyon:

Kalp Şekilli Altın Madalyon

Klasik örneklerden biri olan ve asla modası geçmeyen madalyonlardan biri de altın kalpli madalyonlardır. Farklı boyutlarda, küçük, orta, büyük vb. olabilir ve katı kalpli olabilir veya sevdiklerinizin fotoğraflarını koymak ve saklamak için açılabilirler..

2. Kızlar Taşlı Altın Madalyon:

Kızlar Taşlı Altın Madalyon

Kıymetli ve yarı değerli taşlı altın madalyonlar, altın zincirlerle zarif görünüyor. İnci kırmızısı taşlar, mavi taşlar, yeşil taşlar vb. ile yapılabilirler. Bu madalyonlar fotoğraf saklamak için Viktorya tarzında yapıldığı için de açılabilir. Bu nedenle bunlar aynı zamanda Viktorya tarzı fotoğraflı madalyonlar olarak da bilinir. Giyildiğinde asil görünüyorlar.

3. Beyaz Taş Tasarımlı Altın Madalyonlar:

Beyaz Taş Tasarımlı Altın Madalyonlar

Tüm dünyada popüler olan bu klasik madalyonların modası asla geçmez. Merkezdeki beyaz taş kalsit, beyaz taş veya beyaz inci olabilir. Bu altın madalyonlar için taş olarak kalsit çok tercih edilir. Bu zarif görünüm için zincir beyaz altından veya normal altından olabilir. Bunlar, fotoğrafları saklamak için de açılabilir.

4. Kadınlar için Altın Madalyon Seti:

Bayan Altın Madalyon Takımı

Her yerde kadınlar tarafından tercih edilen altın madalyon setleri, eşleşen küpeleriyle partilerde, ofislerde, resmi etkinliklerde veya herhangi bir resmi olmayan toplantıda bir hit. Tasarımlar, kalpler, kelebekler, yıldızlar vb. gibi ilginç ve akılda kalıcı herhangi bir şey olabilir. Altın madalyonların üzerine bu ekstra parlaklık için bazı beyaz taşlar da yerleştirilmiş olabilir. Küpelerle set edilen madalyonlar tüm görünümü tamamlayabilir.

5. Gençler için Altın Madalyon Kolyeler:

Gençler için Altın Madalyon Kolyeler

Gençler, yeni moda trendlerini keşfetmek için eşit derecede heyecanlı. Günlük giyim, kolej giyimi, parti giyimi vb. gibi çeşitli altın madalyonlarla deneyler yapabilirler. Gençler, stil sahibi olmak için hafif bir şey isterler. Bu soyut şekilli altın madalyonlar hem erkek hem de kız çocuklarına hitap edebilir..

6. Altın Zincirli Altın Küre Madalyon:

Altın Zincirli Altın Küre Madalyon

Tarz ve moda açısından çok benzersiz, altın kürelere sahip altın madalyonlardır. Madalyon, üzerlerinde birçok küçük altın küre ile birlikte üzerlerinde değerli taşlar bulunan altın bir küredir. Madalyonun kendisi kişi hakkında çok şey konuşabildiğinden, onları giydiğinde gerçekten göze çarpabilirler..

7. Çiçekli Altın Cam Madalyon:

Çiçekli Altın Cam Madalyon

Bu altın cam madalyonların içinde eski, eski bir dünya cazibesi var. Bu cam madalyonların içinde güzel bir tablo var ve bu nedenle çarpıcı görünüyor. Cam boyama, madalyonlara farklı bir çekicilik katıyor ve herhangi bir kıyafetle eşleştirilebilir..

8. Fotoğraflı Altın Çiçekli Madalyon:

Fotoğraflı Altın Çiçekli Madalyon

Altın madalyonlar her zaman kadınların gözdesidir. Bir çiçeğe veya çiçek desenli bir şekilde yapıldığında, bu altın çiçekli madalyonlar daha da muhteşem görünüyor. İçinde sevdiklerinizin fotoğraflarını saklamak için çiçekli madalyonlar yapılabilir ve bunlar genellikle oval bir desene sahiptir..

9. Gül Altın Madalyon Sarkık:

Rose Gold Madalyon Sarkık

Gül altın, mücevherat için kullanılan bir altın ve bakır alaşımıdır. Gül altın takılar çok popüler hale geliyor ve genellikle yüzükler, bilezikler, küpeler, madalyonlar ve diğer pahalı mücevherler için kullanılıyor. İçindeki bakır içeriğine göre kırmızı altın ve pembe altın olarak da bilinir; bunlar pahalı tarafta oldukları için lüks ve üst düzey insanlar içindir. Bunlar, normal altın madalyonlara kıyasla madalyonun içindeki o eşsiz altın tonuyla güzel görünüyor..

10. Altın Nazar Madalyona benziyor:

Altın Nazar Madalyon gibi görünüyor

Nazar takmak veya nazar takmak bugünün zamanlarında yaygın bir şeydir. Nazar anahtarlık, yüzük, kolye, madalyon vb. olarak vardır. Nazarlı madalyonlar, talihsizlik veya şanssızlığa neden olduğuna inanılan kişilerin kamaşmasını önlemek için kullanılır. Nazarlı madalyonlar artık çok yaygın.

11. Siyah Seramik Altın Lockets:

Siyah Seramik Altın Lockets

Sınıf sınıfla buluştuğunda, altınla siyah olabilir. Altınlı siyah klasik bir kombinasyondur ve giysi, mücevher, çanta vb. alanlarda mükemmel bir örnektir. Siyah seramik madalyonlar altınla çok iyi gider ve siyah çelik zincir ile mükemmel bir hediye ve aynı zamanda bir koleksiyondaki mükemmel madalyon olabilir..

12. Deniz Kabuğu Altın Zincir Madalyon:

Deniz Kabuğu Altın Zincir Madalyon

Deniz kabukları bir madalyon için çok farklı bir tasarım olabilir. Deniz yaşamı ve su sporlarına ilgi duyan insanlar, bu altın deniz kabuğu madalyonlarını deneyebilir. Altın madalyon, incilerde olduğu gibi incileri saklamak için açılabilir, gerçek bir deniz kabuğu durumunda olduğu gibi içine sabitlenebilir.

13. Çift Altın Madalyon ve Zincir:

Çift Altın Madalyon ve Zincir

Herhangi bir çift için en iyi hediye seçeneği veya en iyi düğün hediyesi bu çift altın madalyonlar olabilir. Düğün tarihi, tasarımda olduğu gibi çift fotoğrafı kalplerin veya dairelerin içine vb. Eklenebilir mi?.

14. Kadınlar için Tılsımlı Altın Madalyonlar:

Kadınlar için Tılsımlı Altın Madalyonlar

Tılsımlı altın madalyonlar, her yaştan kadınla anında sıcak olabilir. Madalyonlar yıldız, anahtar, kalp, kelebek vb. gibi havada uçuşan bir çekiciliğe sahip olabilir. Tılsım, altın madalyona ekstra zarif bir görünüm için taşlarla süslenebilir..

15. Beyaz Altın Madalyonlar:

Beyaz Altın Lockets

Beyaz altın madalyonlar her kadında nefes kesici bir şekilde güzel görünür. Beyaz altın madalyonun üzerinde altın bir süsleme veya madalyonun üzerine oyulmuş bir şey olabilir. Beyaz altın madalyonlar ve zincirler bu günlerde çok popüler hale geliyor.

Herkes çok moda bilincine sahiptir ve stil beyanını her zaman güncel tutmak ister. Altın madalyonlar, hem erkekler hem de kadınlar için tüm zamanların hiti olabilir. Altın madalyonlardaki çeşitli tasarımlar, desenler, görünümler seçimlerini bozabilir ve kişi kendi özel görünümünü seçebilir. Mücevherat çok şey anlatabilir ve bu nedenle el, boyun, kulak, ayak parmakları vb. üzerindeki süslemeler bir kişinin genel kişiliği hakkında konuşabilir..