Madalyonların modası ve modaya uygun tasarımı, küçük çocuklar, gençler veya yaşlılar olsun, birçok insanın zihnini yönetiyor. Madalyon kıvrımlarıyla birlikte anıları saklamanın güzel fikirleri, birçok kişinin zihnine hükmediyor. Çılgın madalyon kolyeler, insanları kendilerine veya sevdiklerine hazır madalyonlar almaya zorlar ve hatta el yapımı madalyon kolyeler yapmanın yollarını bulmaya istekli hale getirir..

Kendi Madalyonunuzu Yapabileceğiniz En İyi ve Şık Tasarımlar:

Burada, kendi tarzınızda kendi madalyonlarınızı yapmanıza yardımcı olan en iyi 9 madalyon türünü bulalım..

  • Şişe Kapağı Lockets
  • Deniz Kabuğu Madalyonu
  • Gümüş Fotoğraf Madalyonu
  • Moana’nın Madalyon Kolye
  • Telkari Madalyonlar
  • Quilter Terzi Madalyonu
  • Tığ Kılıfı Madalyon
  • Boyalı Madalyon
  • Ahşap İllüzyon Madalyon

1. Şişe Kapağı Lockets:

Şişe Kapağı Lockets

En düşük maliyetli ve en güzel el yapımı madalyon tasarımı, bitmiş şişelerin şişe kapakları ile yapılabilir. Kapaklardaki kıvrımlar bir tasarımcı görünümü verir ve üst kısım inciler, elmaslar ve diğer malzemelerle güzelleştirilebilir. Madalyon, madalyonun bir parçasının içine sabitlenmiş basit bir mıknatısla sabitlenebilir..

2. Deniz Kabuğu Madalyonu:

Deniz Kabuğu Madalyonu

Deniz kabuğu madalyonları da sevimli kolye tasarımlarına benziyor. Sadece düz şekilli iki deniz kabuğu alın ve onu bir kolyeye dönüştürmek için kancalar ve iğneler getirin. İstediğiniz rengin kabuklarını altın, gümüş veya doğal olarak inci renginde tutun.

3. Gümüş Fotoğraf Madalyonu:

Gümüş Fotoğraf Madalyonu

Kolye madalyonun yanlarına istediğiniz fotoğrafı iliştirmiş kuyumculardan temin edebileceğiniz basit gümüş metal çevirme madeni para şeklindeki parçalarla kendi madalyonunuzu yapın. Güzel tasarım birçok kişinin kalbini kazanacak.

4. Moana’nın Madalyon Kolyesi:

Moana'nın Madalyon Kolye

Moana’nın madalyonları bu günlerde en ünlüsü, madalyon tasarımının güzelliği akıllara durgunluk veriyor ve çoğunlukta halkın çoğunu çekiyor. Doğal turkuaz rengi ve madalyonun yarısında yapılan soyut tasarım çarpıcı ve inanılmaz. Polimer kilden yapılmış Moana’nın madalyonu, kendi madalyonunuzu yapmak için güzel bir zanaattır..

5. Telkari Madalyonlar:

Telkari Madalyonlar

Telkari, en göz alıcı ve fantastik tasarımları süslemek için harika bir sanattır. Kil sanatını veya başka bir aracı kullanarak bir madalyon yapabilir ve onları küçük telkari güller gibi farklı bir görünümle kendi özel yöntemleriyle tasarlayabilir..

6. Quilter Terzi Madalyonu:

Quilter Terzi Madalyonu

Quilter terzi madalyonları, küçük çocuklar veya gençler tarafından bile yapılabilecek korkak tarzı madalyonlardır. Madalyonun her iki parçasının üstündeki ve altındaki çizgi film kreasyonları, madalyonu takan kişinin görünümü üzerinde komik ama yaratıcı bir etki yaratıyor. İnsanlar üzerlerinde soyut desenler de yapabilirler..

7. Tığ Kılıfı Madalyonu:

Tığ Kılıfı Madalyon

Tığ işi çanta madalyonu, birinin yapabileceği kayıtsız madalyon kolye tarzında harika bir basittir. Bir kese gibi yapılan tığ işi, her yerde onlarla birlikte giymeyi sevdiği unutulmaz şeyleri tutar. Tığ işi çanta madalyonu, kendine bir madalyon yapmak için basit bir stildir..

8. Boyalı Madalyon:

Boyalı Madalyon

Boyalı madalyonlar, insanların giymeyi ve sevdiklerine hediye etmeyi sevdiği en yaygın ve en sevilen madalyon türüdür. İnsanlar kalıcı renklerle dayanıklı tablolar yapmayı ve unutulmaz zaman tabloları yapmayı severler. Mini tabloları boyunda güvende tutmak için kolye madalyonun kıvrımlarına sabitlerler..

9. Ahşap İllüzyon Madalyonu:

Ahşap İllüzyon Madalyon

Ahşap illüzyonist madalyonlar, keskin sanat işçileri tarafından yapılır ve özellikle aşk için yapılabilir. Madalyon ahşap bir parça gibi görünürken, aşk mesajını madalyonun içinden sevdiklerinize ilettiğini göstermek için gizli bir tarzla açılabilir..

Madalyon kolye modası kesinlikle çok sayıda tasarımcı madalyonunu getirdi. El yapımı madalyon yapma fikirleri en kolay yollarla ve hatta zor ama inanılmaz madalyonlarla yapılabilir. Bu makale, madalyon kolye severlerin çoğunun hem kendisi hem de sevdikleriniz için güzel sevimli madalyonlar yapmasına yardımcı olacaktır..