Šiandien mes visi esame šioje žemėje, turėdami gerą sveikatą ir turtus dėl visagalio. Jis/ji yra tas, kuris mus saugo diena iš dienos. Už tai mes pagarbiai vertiname juos, kad suteiktų nedidelę erdvę savo namuose pooja kambario pavidalu. Jei jūsų namuose yra palaiminta atskira vieta mandirui, tuomet turėtumėte turėti gražų ir modernų kambario durų dizainą, kuris padidintų kambario grožį. Pooja durys ne tik atskiria šventą vidinę šventyklą, bet ir parodo mums įdomią dizaino savybę, kuri pagerina bendrą namo vaizdą.

naujausias „Pooja“ kambario durų dizainas

Geriausi „Pooja“ kambario durų dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir naujausių skirtingų modelių „Pooja“ durų dizaino. Pažvelkime į juos.

1. Pooja kambario durų dizainas faneroje:

„Pooja“ kambario durų dizainas iš faneros

Tai yra pats paprasčiausias durų rėmo dizainas, pagamintas iš faneros pooja kambariui. Geriausias dalykas naudojant fanerą yra tai, kad jį galima lengvai iškirpti, kad būtų sukurtas bet koks dizainas. Durų viduryje galite pamatyti stačiakampius tarpus. Šias spragas galima užpildyti bet kokiais religiniais piešiniais arba varpais, vaizduojančiais šventą kambario pobūdį.

2. Teak Wood Pooja kambario durų dizainas:

Teak Wood Pooja kambario durų dizainas

Tikmedžio mediena yra viena iš brangiausių durų medžiagų. Tai suteikia kambariui stilingą ir karališką išvaizdą. Šios durys suteikia autentišką jūsų šventyklos išvaizdą namuose. Viešpaties Ganešos graviūros viršuje, Kalašas apačioje ir ilga diya apačioje su nuostabiais piešiniais aplink durų perimetrą įkvepia senojo pasaulio žavesio, panašaus į mūsų senovines šventyklas.

3. Šiuolaikinis „Pooja“ kambario durų dizainas:

Šiuolaikiniai „Pooja“ kambario durų dizainai

Šis šiuolaikiškas durų dizainas apima etninių indų motyvų, tokių kaip diyas, išpjovas ir išgraviruotus dizainus ant durų ir „Kalash“ durų plokščių apačioje. Įmantrus dizainas viršuje ir apačioje suteikia senovinę išvaizdą, papuošiančią paprasčiausius kambarius.

4. „Pooja“ kambario durų CNC dizainas:

„Pooja“ kambario durų CNC dizainas

Tai yra tinklinių durų pavyzdys arba vadinamas jali dizainu. Šventyklos kambario viduje esanti Diya šviesa matoma 24 valandas per parą 7 dienas per šias duris, o kvapų lazdelių aromatas gali būti užuodžiamas, jei šios durys naudojamos jūsų kambariui. Tai geriausias būdas sukurti įspūdingą pusiau privatų aptvarą maldos kambariui.

5. MDF Pooja kambario durys:

Mdf Pooja kambario durys

Šiose duryse yra jali dizainas durų plokščių viršuje ir apačioje su žalvariniais varpeliais stačiakampiuose tinkleliuose tarp jų. Durų skambutis yra ne tik miniatiūrinė šventyklose kabančių varpų versija, bet ir atidarytų varpų garsas sugeria šventyklos atmosferą namuose. Šis garsas kartu su agarbathis kvapu tikrai privers jus jaustis šventykloje.

6. Antikvarinis Pooja kambario dizainas:

Antikvariniai „Pooja“ kambario durų dizainai

Šis senovinis durų dizainas atrodo toks karališkas, kad tarsi šios durys buvo naudojamos senovės karalių savo šventyklose. Auksinis deivės Laxmi Devi motyvas viršuje laikomas geru ženklu ir yra įsitikinęs, kad į jūsų gyvenimą nuolat teka pinigai. Suprojektuoti tarpai ant durų leidžia melstis net iš išorės, šviesiai žvelgiant į Viešpatį iš išorės.

7. Meninės „Pooja“ durys:

Meninės „Pooja“ durys

Tai vienas iš burtų ribojančių kūrybingų durų, pasižyminčių išskirtiniu meistriškumu. Viena plokštė, padalinta į skirtingus tinklus su etniniais motyvais, daro tai išskirtiniu dizainu. Žalvaris pagamino Šri čakras viršuje, o apačioje – iš žalvario pagamintos tradicinės dizaino plokštės centre – tai unikalios durys jūsų namams. Esame tikri, kad į jūsų namus atvykstantys svečiai tikrai paklaus apie šį gražų dizainą.

8. Pooja kambario durys:

„Pooja“ kambario durys

Tai vėlgi yra vienas iš paprasčiausių dizainų, tačiau puikiai atrodo jūsų pooja kambaryje. Pooja kambarys jūsų namuose yra kaip šventykla, o įėjimas į pooja kambarį turėtų būti įtikinamas ir dieviškas. Lordas Ganeshas, ​​kuris laikomas kliūčių šalintoju, yra gražiai išgraviruotas viršuje, o kalasa, kurioje laikomas šventas vanduo, išgraviruota durų apačioje..

9. „Pooja“ kambario durų rėmo dizainas:

„Pooja“ kambario durų rėmo dizainas

Tai stilingos lazeriu supjaustytos grotelių durų konstrukcijos, kurios gali būti pritaikytos jūsų kambariui. Šis viršuje išraižytas svastikos dizainas suteikia jums ramią ir ramią išvaizdą. Šis dizainas leidžia įsiskverbti natūraliai šviesai, taip pat leidžia viduje esančiai Diya šviesai apšviesti jūsų namus dieviškumu. Tarpus ant durų galima užpildyti mažais žalvariniais varpeliais, kad būtų galima išgirsti šventyklos varpų garsus atidarius ir uždarant.

10. Dažytos „Pooja Mandir“ durys:

Pooja kambario durų dizainas

Kalbant apie religiją, kodėl laikyti ją suspaustą kambario viduje. Parodykite pasauliui apie Dievo didybę, išdroždami ar išgraviruodami ar nupiešę Dievo paveikslus ant pooja kambario durų. Pagrindinė durims naudojama medžiaga yra medis su tradicine auksine rankena, kartu su deivės atvaizdais ant plokščių, o įprastas dizainas aplink duris – tai unikalūs namo kambariai.

11. Pooja kambarys su stiklo durimis:

Pooja kambarys su stiklo durimis

Ar jūsų namuose trūksta vietos, bet vis tiek norite papuošti savo kambarį stilingomis durimis? Šio tipo durys tinka šiuolaikiškiems erdvei pritaikytiems pooja kambariams, skirtiems mažiems butams ir namams. Stiklo naudojimas suteikia grakštumo ir elegancijos, sujungimo jausmą, kuris leidžia visą parą visą parą vizualiai susisiekti su dieviškumu, esančiu kambario viduje.

12. „Fusion Pooja Mandir“ dizainas:

„Fusion Pooja Mandir“ dizainas

Kai kurie žmonės nori tradicinio šventyklos jausmo, tačiau tuo pat metu nori suteikti durims elegancijos. Šios durys pagamintos iš tikmedžio ir išraižytos tradiciniu dizainu. Vis dėlto stiklo gabalas suteikia skaidrumo ir šiuolaikinės elegancijos, todėl tai yra tradicijų ir modernumo sintezė. Skaidrus stiklas leidžia jums pamatyti šventosios vietos ir dieviškumo vaizdą visą dieną ir naktį.

13. „Pooja“ stiklo durys su mediniu rėmu:

„Pooja“ stiklo durys su mediniu rėmu

Stiklo durų dizainas yra labiausiai paplitęs vidaus durų dizainui. Dauguma aukščiau pateikto dizaino stiklo suteikia jums elegantišką, rafinuotą išvaizdą ir tuo pat metu užtikrina stabilumą su tvirtu rėmu, pagamintu iš medžio. Jūs galite pridėti dieviškumo jausmą tapydami ar raižydami etninius motyvus, tokius kaip kalasa ar diyas, taip pat dievus ir deives, kad papildytumėte kambario išvaizdą.

14. Pooja kambarys su stumdomomis skaidriomis durimis:

Pooja kambarys su stumdomomis skaidriomis durimis

Kai „Pooja“ kambarys yra mažoje erdvėje, kuri neleidžia durims atsidaryti į vidų arba į išorę, galima naudoti šią stumdomų durų parinktį. Be to, ši stumdomų durų konstrukcija patraukia svečių dėmesį. Piešus Dievą ar deivę ant skaidraus stiklo, jis atrodo nuostabiai.

15. Vienos durys su šventaisiais varpais:

Vienos durys su šventaisiais varpais

Varpai laikomi šventais. Durys su žalvariniais varpais yra puikus pasirinkimas pooja kambario durims. Šios konstrukcijos durys turi tvirtą medinį rėmą, o žalvariniai varpai kabo durų išpjovose. Šie durų skambučiai ne tik vaizduoja šventyklos varpus, bet ir šių varpų skambėjimo garsai įkvepia šventyklos atmosferą atidarius ir uždarius.

16. Metalo darbo Pooja durų dizainas:

Metalo darbo Pooja durų dizainas

Durys šiais laikais yra ne tik funkcinės plokštės, naudojamos įeiti ar išeiti. Dizainas yra labai svarbus, ypač žmonėms, norintiems, kad jų kambario durys atrodytų puošniai ir tradiciškai. Šis medinių durų dizainas su didžiuliu metaliniu gabalu viduryje su senovinio tipo raižiniais suteikia jai rafinuotą išvaizdą.

17. Stilingos stiklo durys „Pooja“ kambariui:

Stilingos stiklo durys „Pooja“ kambariui

Tai dvigubo stiklo durų dizainas. Be ypatingo medinio ar metalinio rėmo, šis dizainas atrodo dailiai. Skaidrios stiklo durys su permatomu dizainu yra puikus pasirinkimas pooja kambario durims. Stiklas išlaiko vientisumo jausmą, nesukeldamas vizualinio dieviškumo užsikimšimo visą dieną.

Patarimai, kaip pasirinkti „Pooja“ kambario duris:

  • Paprastai pooja kambariuose yra nedidelė erdvė namuose; todėl durys taip pat turėtų būti mažesnės, kad durys galėtų sklandžiai judėti į vidų ir į išorę.
  • Jei erdvė yra per maža, pageidautina stumdomos durys.
  • „Pooja“ kambarys turėtų suteikti mums šventą atmosferą, kaip ir mes, kai lankomės šventykloje. Taigi ant durų taip pat turėtų būti etninis dizainas, pavyzdžiui, kalasa, diyas, svastika ar dievų ir deivių paveikslai.
  • Kambaryje atliekame įvairias pujas, įskaitant Diya apšvietimą ar kvapų lazdeles. Gali būti galimybė užsidegti. Tokiais atvejais durų konstrukcijoje rinkitės nedegią medžiagą.
  • Biudžetas taip pat yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Išsamesnio dizaino drožyba ar graviravimas jums kainuos daugiau nei paprastas dizainas. Kaina taip pat priklauso nuo jūsų pasirinktų durų medžiagos.

Nesvarbu, ar turite nepriklausomą namą su funkcine erdve, ar butą, kuriame jūsų namuose yra vidutiniškai ar mažiau vietos, nedidelis kambarys šios visatos kūrėjui yra prasmingas. Aukščiau paminėti skirtingi pooja kambario durų dizainai, nepaisant biudžeto ir erdvės, atitiks jūsų poreikius. Šių dienų žmonės daugiau dėmesio skiria pooja durims ir renkasi geriausias, religines ir madingas. Tikimės, kad iš aukščiau pateikto sąrašo išsirinksite ir savo svajonių namams tinkamus.

Vaizdo kreditai: 6, 7, 16