Kalbant apie akių apibrėžimą, geras pamušalas yra privalomas. Taip pat galite nusipirkti įvairių spalvų vakarėliui ar dienai.

Žemiau yra 15 geriausių akių įdėklų, kuriuos turite išbandyti.

Naujausi Indijos akių pieštukai su vaizdais:

1. „Lakme Absolute Shine Liner“:

akių įdėklai

Tai yra populiarus asortimentas, ir jūs galite nusipirkti įvairių jų spalvų už gana panašų kainų diapazoną nuo 300 iki 350 INR. Siūlomos spalvos yra juodos, rudos ir tt. Tai 4,5 ml tūbelė, tinkama naudoti kasdien.

2. „Hyper Shine“- „Maybelline“:

„Maybelline“ „Hyper Shine“

Tai turi blizgantį efektą, kai jį dėvi. Tai tinka ekspertams, tačiau pradedantiesiems tai neturėtų būti naudojama. Tai 3 g vamzdis, o spalva labai juoda. Tai galima nusipirkti už maždaug 350–400 INR

3. „e.l.f Essentials Liner“:

„e l f Essentials Liner“

Tai daug kam žinomas diapazonas. Šepetys taip pat yra labai aptakus ir padeda lengviau naudoti. Tai nėra dalykas pradedantiesiems ir turėtų būti naudojamas tik ekspertams. Tai brangu ir kainuoja apie 1000 INR maždaug už 5 ml buteliuką.

4. „Hyper Glossy“ pateikė „Maybelline“:

Hyper Glossy By Maybelline

Tai labai blizgus tipas, kurį galite dėvėti. Kiekis yra apie 3 gramus už 250 INR kainą. Tai taip pat lengvai pasiekiama vietinėse parduotuvėse.

5. Revlonas Fabulier:

Revlonas Fabulier

Kaip rodo pavadinimas ant buteliuko, jis greitai džiūsta ir beveik visada butelio viduje išdžiūsta labai greitai. Dėl šios priežasties ypač sunku tai naudoti moterims, kurios ją reguliariai dėvi. Kadangi butelis atidaromas kiekvieną dieną, oras patenka į jo vidų ir kartais išdžiovina daug spalvų buteliuke, prieš sunaudojant net pusę kiekio. Todėl daugelis moterų nemėgsta pirkti. Tačiau tai taip pat gali būti naudinga nusipirkti patiems, atsižvelgiant į jūsų biudžetą. Tai nėra labai brangu ir yra gana prieinama. Tai 9 ml mėgintuvėlis, kurio kaina yra maždaug 500 INR. Tai gali būti geras dalykas kasdieniniam naudojimui.

6. Spalvų juosta Kohl Nr. 1:

Spalvų juosta „Kohl No 1“

Iš viso tai yra 0,35 gramo kiekis ir pateikiamas suvestiniu formatu. Tai galite nusipirkti už maždaug 500 INR, o spalva suteikia labai juodą atspalvį ir tinka reguliariai naudoti.

7. „Maybelline“ spalvų šou:

„Maybelline“ spalvų šou

Tai naujas šios žinomos kompanijos variantas. Jame yra ne tik juodos spalvos, bet ir violetinė, žalia, pilka ir mėlyna. Tai taip pat suvyniotas vamzdis. Tai nereikalauja galandimo, todėl nesuteikia daug netvarkos. Tai 3 gramų mėgintuvėlis, kurio kaina yra maždaug 300 INR.

8. Galutinis rašiklis pagal spalvinę juostą:

„Ultimate Pen By Colorbar“ rašiklis

Tai 1 ml talpos veltinio galiukas, kurį galima lengvai naudoti. Tai galite nusipirkti už maždaug 600 INR. Tai būtina norint gauti tikslumą. Tai taip pat gali būti naudinga pradedantiesiems.

9. „Lotus Herbals“ hipnotika:

„Lotus Herbals“ hipnotika

Tai 2,5 gramo suvyniotas vamzdelis, turintis intensyvų atspalvį. Tai galite pabandyti reguliariai naudoti. Tai nereikalauja galandimo, taip pat yra įvairių spalvų. Tai tinka paaugliams ir kolegijų merginoms, taip pat moterims, kurios mėgsta išlaikyti biudžetą. Tai yra maždaug 300 INR ir yra lengvai prieinama daugelyje vietinių parduotuvių.

10. Juodasis grožis – „Colorstay“ iš „Revlon“:

„Black Beauty By Colorstay“ iš „Revlon“

Tai 2,5 ml geriausias lengvai naudojamas skystas akių pieštukas. Tai gana brangu, todėl jei esate pradedantysis, galite to išvengti ir nusipirkti pieštukų formas. Tai tinka tiems, kurie jį dėvi reguliariai ir žino, kaip būti tiksliems. Šepetys yra plonas ir aptakus, kuris suteikia gerą kraštą. Tai kainuoja apie 700 INR ir tai nėra labai greitai išdžiūvusi, kaip ir kiti variantai. Tai gali būti naudinga dėvėti reguliariai ir vakarėliams.

11. „Deborah Precision Liner“:

„Deborah Precision Liner“

Tai žinomas diapazonas ir apie tai nėra nieko naujo paminėti. Tai yra 12 g butelis, o kaina taip pat yra gana prieinama. Tai tinka reguliariai naudoti ir kasdien dėvėti. Galite tai išbandyti. Tai kainuoja maždaug nuo 450 INR iki 500 INR.

12. „Colorbar“ sidabro dangtelio įdėklas:

„Colorbar“ sidabrinis dangtelis

Įspūdingas sidabrinis dangtelis tikrai privers jį nusipirkti. Tai labai dailiai atrodantis butelis, o spalva taip pat intensyvi juoda. Galite pabandyti tai nusipirkti už maždaug 350–400 INR. Jis turi lygų šepetėlį ir yra gana sklandus. Kiekis yra apie 2,5 ml.

13. „Sha Liner“- autorius Shahnazas Hussainas:

Shahnazo Hussaino „Sha Liner“

Tai yra maždaug 15 ml buteliukas, kurio kaina yra nuo 370 iki 400 INR, o tai yra gana prieinama daugumai moterų, kurios jį naudoja reguliariai dėvėti.

14. „Colorstay Pen“- „Revlon“:

„Colorstay“ rašiklis „Revlon“

Tai eskizas tam tikrai juodai spalvai, kurios norite. Tačiau nuo jūsų priklauso, ką norite įsigyti. Kainų diapazonas nėra labai didelis ir kainuoja apie 6 gramus už maždaug 600 INR. Šiame diapazone tai yra geras pirkinys. Jūs galite tai dėvėti kasdien ir ypač jei jums gerai sekasi piešti, galite juos profesionaliai naudoti. Tačiau tai netinka pradedantiesiems ar tiems, kurie neturi gero tikslumo. Taigi, jei esate pradedantysis ir nežinote, kaip tinkamai juos naudoti, jį pašalinti gali būti sunku, nes reikia daug kremo. Tai lengvai nenusileidžia vandeniu.

15. „Clinique“ greitasis laineris:

Greitas linijinis „Clinique“

Tai labai brangus dalykas, kurį reikia nusipirkti, o gerai žinomas asortimentas siūlo šį 0,3 gramo mėgintuvėlį už maždaug 2500 INR kainą. Jei daug išleisti kokybiškam dalykui nėra problema, tai būtina nusipirkti. Tai taip pat gali naudoti tiek pradedantieji, tiek ekspertai.