Kajal yra būtinas kiekvienos merginos kolekcijoje. Tai galima greitai panaudoti, taip pat galite nešiotis rankinėje. Juos tiekia įvairios įmonės. Vėlgi yra diapazonų ir variantų, kurie suteikia skirtingas kainų maržas, todėl galbūt norėsite turėti biudžetą ir tada tik pirkti. Tiems, kurie mėgsta tai dėvėti kasdien, jie mėgsta juos laikyti nuo 200 iki 300 INR, nes daug išleisdami tokio tipo gaminius tik padidinsite savo biudžetą. Tačiau yra ir kitų asortimentų, kuriuos galite nusipirkti iš tų pačių bendrovių, kurios siūlo įvairius su kaina susijusius pasirinkimus. Jie gali kainuoti nuo 150 INR iki 300 INR. Tačiau jei jūs ieškote kažko, kas ilgiau išliks ant ratlankių ir naudosite tik tada, kai išeisite į vakarėlį, ir nenorite kartkartėmis pataisyti, tada tokiais atvejais galite norite nusipirkti ką nors brangesnio, pavyzdžiui, 1000 INR ar daugiau.

Žemiau yra 15 geriausių prekės ženklų ir aukštos kokybės asortimentų, siūlančių „Kajals“, kuriuos turite nusipirkti.

Populiarūs „Eye Kajal“ prekės ženklai Indijoje:

1. „Lakme“ absoliutus diapazonas:

„Lakme“ absoliutus diapazonas

PIRKITE ČIA

Tai ilgiau išlieka ant ratlankio ir galite nešioti ir vakarėlio metu. Asortimentas yra brangus. Tai galima lengvai įsigyti vietinėse rinkose už kainą nuo 700 iki 800 INR už maždaug 1,2 gramo.

2. „Maybelline“ didžiulis diapazonas:

Kolosalus „Maybelline“ diapazonas

PIRKITE ČIA

Šis asortimentas siūlo kitus atspalvius ir variantus. Tai gana prieinama už 0,35 gramo už maždaug 150–200 INR kainą. Tai galima nusipirkti iš vietinių parduotuvių. Tai gali būti geras reguliarus naudojimas, taip pat kolegijų merginoms ar moterims, dirbančioms ne namuose.

3. Himalajų akių apibrėžimas:

akių kajal

PIRKITE ČIA

Tai yra iš gerai žinomo Himalajų asortimento ir tai tinka reguliariai naudoti. Sakoma, kad tai vaistažolės, todėl jums tinka. Jį galima naudoti neaštrinant, kol aštrus galas laikysis ir nebus bukas. Šį 2,7 gramo mėgintuvėlį galite nusipirkti maždaug nuo 120 iki 130 INR.

4. Lotoso žolelės:

Lotoso žolelės

PIRKITE ČIA

Šį 4 gramų mėgintuvėlį galite nusipirkti už maždaug 155–130 INR kainą. Tai dar kartą tinka reguliariai naudoti, nesukeliant problemų galandant, kol galas išlieka aštrus. Tačiau kasdien naudojant jis bus bukas, o likusio naudojimas tampa problema, nes jų negalima pagaląsti galandikliu.

5. MAC Black Crayon pieštukas:

MAC juodos spalvos pieštukas

PIRKITE ČIA

Kaip mes visi žinome, tai yra brangus asortimentas, ir tai suteikia sklandų slydimą, o apdaila yra labai matinė. Tai sunku pašalinti vandeniu, o taip pat, kai yra aštrus, naudojimas tampa lengvesnis. Jų galite nusipirkti už 1,45 gramo už maždaug 1200–1500 INR. Jei ieškote aukštos kokybės ir tam išleidžiate papildomų pinigų, tai nėra problema, tuomet tai būtina pirkti.

6. Lakme akių kontūro diapazonas:

„Lakme“ akių kontūro diapazonas

PIRKITE ČIA

Tai mėgstamiausia kelių moterų. Galima įsigyti įvairių spalvų ir ne tik juodos spalvos, tai turėtumėte nusipirkti ir laikyti savo kolekcijoje. Galite nusipirkti tokių spalvų kaip pilka, balta, žalia, mėlyna ir net nusipirkti įprastą juodą. Kad ir ką perkate, už šį 0,35 gramų susukamą vamzdelį, kuris yra tik nuo 250 iki 300 INR, turėsite sumokėti labai vidutinę kainą. Jis nereikalauja galandimo, o švaistymas yra mažesnis.

7. Lakme juodi satinai:

Lakme juodi satinai

Jis yra plačiai parduodamas ir jį galite nusipirkti net vietinėse parduotuvėse. Tai kainuoja apie 150–160 INR už 2 gramus.

8. „L’Oreal Paris Kajal Magique“:

L Oreal Paris Kajal Magique

PIRKITE ČIA

Tai populiaru reguliariai naudoti. Tai yra 0,35 gramo, o kaina yra nuo 250 INR iki 300 INR. Nors kaina yra vidutiniška, ji trunka nuo 3 iki 5 valandų.

9. „Glide Eye“ diapazonas pagal spalvų juostą:

„Glide Eye“ diapazonas pagal spalvų juostą

PIRKITE ČIA

Tai būna įvairių spalvų, tokių kaip juoda, ruda ir kitos. Tai gana populiaru ir, nors netrunka 12 valandų, trunka nuo 3 iki 5 valandų ir nesusidėvi lengvai. Tai 1,1 gramo susukamas vamzdelis, kurio kaina yra maždaug nuo 500 INR iki 550 INR.

10. Shahnazas Hussainas:

Shahnazas Hussainas

PIRKITE ČIA

Tai populiarus dalykas tarp moterų, kurioms patinka šis asortimentas. Tai nereikalauja galandimo ir gali būti lengvai slysta, kol galas išliks aštrus. Kai jis tampa bukas, tampa sunku jį aštrinti. Todėl, jei įmanoma, švaistykite tam tikrą sumą. Galite nusipirkti tai kasdieniam dėvėjimui už 250–300 INR už maždaug 2 gramus.

11. Oxy Glow Kohl Stick:

Oxy Glow Kohl Stick

PIRKITE ČIA

Tai labai patiko, ir jūs galite tai nusipirkti už 3 gramus už maždaug 150–200 INR kainą. Tai labai gerai reguliariai naudoti.

12. VLCC vaistažolės:

VLCC vaistažolės

PIRKITE ČIA

Jis tiekiamas aštriu susukamu vamzdeliu ir gali būti dėvimas kasdien. Tai nesukelia dirginimo ir yra naudinga jums. Tai 2,5 gramo mėgintuvėlis, kuris kainuoja apie 150 INR.

13. Kietos juodos spalvos diapazonas – pagal veidus:

Tai yra didelė kaina – apie 1,15 gramo už maždaug 350 INR kainą.

14. „Perfect Definition Range“- pateikė Lakme:

Puikus apibrėžimo diapazonas- pateikė Lakme

Tai veikia labai sklandžiai ir jūs turite jį pagaląsti, kai jis tampa bukas. Tačiau tai lemia mažesnį švaistymą. Tai tinka reguliariai naudoti ir labai lengva nešiotis rankinėje. Tai 1,1 gramo pieštukas, kurio kaina yra apie 250 INR.

15. Max Factor Kohl pieštukai:

Max Factor Kohl pieštukai

Yra 6 spalvos, kurias galite nusipirkti. Už 1,5 gramo kaina yra nuo 300 INR iki 350 INR. Tai būtina nusipirkti, ir jūs galite jį naudoti išvykimui, ir tai trunka nuo 3 iki 5 valandų.