Kiekviena moteris nori gero tušo, skirto reguliariai ir vakarėlių metu. Yra įvairių kompanijų, tiekiančių įvairius šio tipo variantus.

Jei vis dar negalėjote nuspręsti, kuris atitinka jūsų biudžetą ir poreikius, galite peržiūrėti mūsų 15 geriausių tušų sąrašą.

1. Milijonas blakstienų- „L’Oreal Paris“:

Milijonas blakstienų „L Oreal Paris“

Tai labai populiarus variantas tarp daugelio moterų. Tačiau sakoma, kad jis tampa pernelyg greitas, todėl kai kurioms moterims gali būti sunku jį naudoti ilgą laiką. Taigi saugoti tai minimaliam ar vakarėlių naudojimui nėra pasirinkimas. Jūs turite tai naudoti reguliariai, kad galėtumėte baigti buteliuką, kol jis neišdžiūvo. Tai jums kainuos nuo 799 iki 1000 INR už 9,2 ml buteliuką.

2. „Lotus Herbals Botanical Max Lash“:

„Lotus Herbals Botanical Max Lash“

Tai tiems, kurie mėgsta natūralius ekstraktus. Tai taip pat nėra labai brangu ir poveikis nėra labai geras. Tačiau kasdieniniam dėvėjimui galite tai išbandyti. Tai gana prieinama kaina ir yra su botaniniais ekstraktais. Tai 4 g vamzdis ir už tai turėsite sumokėti maždaug nuo 250 iki 300 INR.

3. Amara natūralus tušas:

Natūralus tušas „Amara“

Tai nauja paleidimo įmonė. Kainų diapazonas yra susijęs su aukštos kokybės diapazonu. Tai yra 3,8 g vamzdis ir kainuoja maždaug nuo 700 iki 800 INR. Tai suteikia intensyvų juodą atspalvį ir gali būti gerai išbandyti.

4. „Lash Architect 4D“- „L’Oreal Paris“:

Blakstienų architektas 4D, autorius L Oreal Paris

Sakoma, kad tai suteikia 4D efektą, kai jį naudojate. Tai galite dėvėti vakarėliams. Tai gali būti naudinga reguliariai naudoti kasdien tuo pačiu metu. Tai kainuoja brangiai ir kainuoja maždaug nuo 750 INR iki 1000 INR maždaug 10,5 ml mėgintuvėlyje.

5. „Volum Express Colossal Black“ (atsparus vandeniui ir plaunamas)- pateikė „Maybelline“:

„Volum Express Colossal Black“

Tai yra nebrangus asortimentas, kurį daugeliui moterų būtina nusipirkti reguliariai. Tai yra 10 ml buteliukas, kurio kaina yra maždaug 300–400 INR. Be to, yra ir kitų variantų. Vieni sako, kad per trumpą laiką tai gali susigulėti, o kiti mano, kad tai jiems tinka keletą mėnesių. Svarstant kainų skirtumą, tai yra gerai pirkti.

6. Konado naktinė mergina:

Konado naktinė mergina

Tai kainuoja gana prieinamą kainą, ir jūs galite tai išbandyti. Aplikatoriaus šepetėlis yra ilgas ir nesuteikia netvarkos. Šeriai taip pat yra labai minkšti. Tai kainuoja apie 600–700 INR už 8 ml mėgintuvėlį.

7. „Lakme Absolute Flutter Secrets Dramatic Eyes“:

„Lakme Absolute Flutter Secrets Dramatic Eyes“

Šis asortimentas beveik tapo mėgstamiausias kelioms moterims per Kareena Kapoor skelbimus. Tai galite išbandyti už maždaug 700 INR kainą už maždaug 8 ml buteliuką. Tai būtina pirkti.

8. Spalvų juostos blakstienų iliuzija:

Spalvų juostos blakstienų iliuzija

Tai mėgstamiausia tarp daugelio profesionalių menininkų. Turi puikų aplikatoriaus šepetėlį, kuris labai palengvina naudojimą. Galite pabandyti nusipirkti tai tik nuo 400 INR iki 450 INR už maždaug 4 ml buteliuką.

9. Profesionali juoda- pateikė Meylon Paris:

Profesionalus Black By Meylon Paris

Tai naujai pristatytas asortimentas Indijoje. Tai tik nuo 500 INR iki 550 INR ir neturėtų būti sunku nusipirkti 7,5 ml buteliuko.

10. Juodas didelio smūgio garbanojimas- pagal Clinique:

„Clinique“ juodas didelio smūgio garbanojimas

Tai yra labai didelė kaina, o poveikis yra labai geras. Šį 8 ml buteliuką galite nusipirkti maždaug nuo 2550 INR iki 3000 INR. Jei kainų skirtumas nėra problema, tai būtina jūsų kolekcijoje.

11. „Konad Curling“ tušas:

„Konad Curling“ tušas

Tai dar vienas „Konad“ asortimento variantas, kurį galite išbandyti. Kaina taip pat yra vidutiniškai 11 ml už maždaug 600 INR. Jame yra ilgas aplikatorius su smulkiais šereliais, kuris puikiai tinka šluostytis ir geriau tepti. Tai greitai padengia sruogas keliais judesiais.

12. „Purestay“- „Lotus Herbals“:

„Purestay By Lotus Herbals“

Geras dalykas yra tai, kad jis turi sulenktą aplikatoriaus šepetėlį. Tai padeda geriau pritaikyti nesulipant. Tai yra prieinama 8 gramų kainų riba už maždaug 600 INR.

13. Didelis & „Curvy Black“- „The Body Shop“:

Didelis & amp; „Curvy Black By The Body Shop“

Tai gana žinomas pavadinimas, kai kalbama apie vonios asortimentą. Kaina gali būti netinkama nuolatiniams dėvėtojams, mėgstantiems išlaikyti tam tikrą dienos biudžeto ribą. Jei norite kažko panašaus išleisti maždaug 900–1000 INR 10 ml buteliukui, galite tai nusipirkti ir turėti savo kolekcijoje. Tai gali būti naudinga vakarėliams, nes tai turi ilgalaikę galią. Tai gaunama su kremais ir gali būti problema jį nuplauti paprastu vandeniu.

14. „Shahlash Black“ – autorius Shahnazas Hussainas:

Shahlash Black, autorius Shahnaz Hussain

Tai mėgstamiausia tarp moterų, kurioms tai patinka už prieinamą kainą. Tai yra 10 ml mėgintuvėlis, kurio kaina yra maždaug 500 INR. Tai labai tinka kasdieniam dėvėjimui ir taip pat suteikia ilgalaikį efektą. Tai taip pat nesulipina lengvai, o tai yra daugelio kitų variantų problema. Tai yra prieinama kaina ir ją reikia išbandyti.

15. „Volume Glamour Max“ – autorius Bourjois:

„Bourjois“ „Volume Glamour Max“

Tai labai brangus ir gerai žinomas asortimentas. Tai daugelio moterų mėgstamiausia. Tai gali būti tinkama vakarėlio aprangai. Aplikatorius yra platus ir turi smulkius šerius, dėl kurių jis nešvarus. Tačiau kai kurios moterys mano, kad tai greitai išdžiūsta buteliuko viduje. Todėl jo laikyti ir nešioti tik retkarčiais nėra galimybės. Jei norite tai nusipirkti, turėtumėte prisiminti, kad buteliuką reikia greitai baigti, kol jis išdžius. Kiekis taip pat yra gana geras ir yra maždaug 10 ml. Tačiau kaina gali būti problema įprastiems dėvėtojams, nes ji yra maždaug 900–1000 INR.