Yra daug kartų, kai norėsite turėti tinkamų makiažo produktų, kurie suteiks jums tam tikrą išvaizdą, sąrašą. Pavyzdžiui, jei jūs ieškote tokios dienos išvaizdos, galbūt norėsite ją priderinti prie pilko kontūro, bet galbūt nesate tikri, kad tai darote, galvodami, kokį lūpų dažų asortimentą pirkti ir ar jis jums tiks, ar ne . Todėl, norint geriau vadovautis, dažnai reikia turėti visų asortimentų ir kainų sąrašą.

Žemiau yra 15 geriausių gerai žinomų ir prieinamų produktų, kuriuos galite išbandyti, kad gautumėte geresnę aprėptį ir atspalvį, sąrašą. Jie yra lengvai perkami iš mažmenininkų už vidutinę kainą. Patikrinkite šiuos dalykus ir, jei vis tiek jų neturite, turėtumėte pabandyti juos nusipirkti ir laikyti savo rinkinyje.

1. „Face Primer-L’Oreal Paris Base Magique“ ir „Colorbar Perfect Match“:

Veido gruntas LOreal Paris

Tai padeda išlaikyti jūsų išvaizdą ilgiau ir taip pat kontroliuoja prakaitą. Taigi, jei jūsų paviršius yra labai riebus arba jūsų pagrindas ar korektorius lengvai nusivalo, turėtumėte naudoti bet kurį iš jų, kuris išlaikys pagrindą ir padės ilgiau išsilaikyti. Jie yra lengvai prieinami ir galite nusipirkti artimiausiame mažmeninėje parduotuvėje arba vaistinėje. Nors galite įsigyti ir kitų asortimentų, tačiau turėtumėte būti atsargūs, kad jie jums tiktų. Tai dažnai kainuoja ir kainuoja apie 800–2000 INR.

2. Korektorius- „Colorbar Full Coverage“ ir „Lakme Absolute“:

Spalvų juosta „Lakme“

Šio žingsnio darbas, kaip mes visi žinome, yra paslėpti visas dėmeles ar dėmes ant paviršiaus. Tai galite padengti melsvomis venomis ar tamsiomis dėmėmis po akimis. Tai gali būti naudojama bet kokio tipo nuobodumui padengti. Galite nusipirkti bet kokį jums tinkantį asortimentą arba nusipirkti iš šių dviejų gerai žinomų variantų. Jie svyruoja nuo 650 INR iki 800 INR.

3. Fondas-„Lakme Nine to Five“ ir „Revlon Natural Ocher Colorstay Whipped Creme“:

Fondas „Lakme Nine to Five“

Šis dalykas atlieka pagrindo išlyginimo darbą. Naudodami tai galite padengti ir išlyginti paviršių. Galite įsigyti įvairių tipų ir variantų, kuriuos siūlo įvairūs asortimentai. Tačiau du labiausiai prieinami ir gerai žinomi variantai yra paminėti aukščiau ir yra nuo 450 INR iki 1500 INR.

4. Kompaktiškas „Revlon Photo Ready“ ir „Lakme Absolute“:

Kompaktiška „Revlon Photo“ paruošta

Tai padeda nustatyti pagrindą. Jis taip pat kontroliuoja prakaitą. Turėtumėte nusipirkti geros kokybės ir firminių miltelių, kad jie neišsiveržtų ar neužkimštų porų ir nesukeltų bėrimų. Paprastai tai nėra labai brangu. Taip pat galite įsigyti įvairių atspalvių. Jie svyruoja nuo 150 INR iki 1000 INR.

5. Blusher- Coloressence Satin Smooth Highlighter, MUA ir Colorbar Pink Pinch:

„Blusher Coloressence Satin Smooth“ žymeklis

Galite juos naudoti ant skruostų įdubimų ir suteikti rausvą ar rausvą atspalvį. Jie gali būti įvairių formų, tokių kaip milteliai, gelis ar kremas. Galite nusipirkti nuo 400 INR iki 3000 INR arba daugiau, priklausomai nuo perkamo asortimento.

6. Bronzeris- „Oriflame Giordani Gold“ ir „Colorbar Cheekillusion“:

Bronzinis „Oriflame Giordani Gold“

Galite naudoti bronzantą, kad aukščiau pateiktas rausvas atspalvis būtų aiškesnis. Priklausomai nuo asortimento ir varianto, galite juos nusipirkti už aukštą kainų diapazoną nuo 600 INR iki 4000 INR.

7. Lūpų balzamas- Maybelline Baby Lips ir Nivea:

Lūpų balzamas- Maybelline Baby Lips ir Nivea

Tai padeda sušvelninti paviršių, jei jis yra įtrūkęs, ir prieš tepant bet kokias spalvas ar kraštus. Galite nusipirkti nuo 30 iki 300 rublių. Jei turite sausumą, jie visada turėtų būti jūsų rinkinyje.

8. Liner- Lakme Absolute ir Colorbar:

Liner Lakme Absolute ir Colorbar

Tai padeda suteikti kraštinę, kad forma taptų proporcingesnė. Galite nusipirkti nuo 160 iki 500 INR, priklausomai nuo asortimento ir varianto.

9. Lūpų lazdelė- Lakme Absolute, Satins Enrich, Maybelline Liquid Shine ir Revlon:

Lūpų lazdelė Lakme Absolute

Yra įvairių spalvų ir atspalvių, kuriuos siūlo įvairūs gerai žinomi asortimentai. Galite nusipirkti viską, kas, jūsų manymu, tinka jūsų kišenei, taip pat kai gausite norimą įsigyti atspalvį. Jų kaina gali būti įvairi – nuo 250 INR iki 1000 INR ir iki 2000 arba 3000 INR.

10. Blizgesys- „Lotus Herbals“ ir „Colorbar“:

Blizgūs „Lotus“ žolės ir „Colorbar“

Tai suteikia blizgesio efektą, kurį mėgstate turėti vakarėliams. Galite nusipirkti nuo 200 iki 1000 rublių.

Žiūrėti daugiau: Geriausias „Victoria Secret“ lūpų blizgis

11. Akių šešėliai- Maybelline Color Tattoo ir Colorbar Shades:

Akių šešėliai Maybelline Color Tattoo ir Colorbar Shades

Jie gali būti pasirinkti iš juodos spalvos vakarėliui, o jūs galite pasirinkti kažką šviesiai žalios arba oranžinės spalvos, kad galėtumėte dėvėti dieną. Galite juos nusipirkti nuo 400 INR iki 1000 INR ir rinkinių iki 2000 INR arba 4000 INR.

12. Didelis lengvesnis- Maybelline Color tatuiruotė:

Didelė šviesesnė „Maybelline Color“ tatuiruotė

Norėdami paryškinti, galite naudoti beveik bet kokį sidabro atspalvį. Tačiau „Maybelline“ yra nebrangus dalykas, kurį galite nusipirkti. Jie svyruoja nuo 350 INR iki 600 INR, priklausomai nuo asortimento ir varianto, kurį norite įsigyti.

Žiūrėti daugiau: Geriausias apelsinų lūpų blizgis

13. Akių pieštukas- „Lotus Herbals“ ir „Loreal Paris Water Proof Gel Liner“:

Akių pieštukas „Lotus Herbals“ ir „Loreal Paris Water Proof Gel Liner“

Jie yra prieinami ir abu yra gerai žinomi dalykai, kuriuos galite nusipirkti. Jie kainuoja nuo 250 INR iki 500 INR.

14. Tušas- Maybelline ir Lakme Eyeconic blakstienų tušas:

Tušas „Maybelline“ ir „Lakme Eyeconic“

Abu yra gerai žinomi, kad suteikia ilgas blakstienas. Galite nusipirkti nuo 450 INR iki 700 INR.

Žiūrėti daugiau: Lūpų putlumas Indijoje

15. Kajal- Lotus Herbals ir Lakme Eyeconic:

Kajal Lotus Herbals ir Lakme Eyeconic

Abi šios žinomos kaip geros ir patinka daugeliui moterų. Juos galite dėvėti tiek dieną, tiek naktį. Jų galite nusipirkti už maždaug 300–600 INR. Kai kurie ateina su galandimo galvute, o kiti – suvyniotais pieštukais. Jei jums nepatinka galandimo netvarka kiekvieną kartą, kai jis tampa bukas, galite nusipirkti sulankstomus ritinius. Jei norite paprastos išvaizdos, dangteliams galite pasirinkti nuogą spalvą ir efektui sukurti naudokite tik kajal. Tai dažnai yra lengviausiai prieinamas dalykas visų moterų rinkiniuose.