Akių pieštukai yra viena iš būtinų makiažo priemonių ir turėtų būti įtraukta į moters grožio rinkinį. Šie šepečiai naudojami pabrėžti sritis aplink akis ir padaryti juos patrauklesnius. Rinkoje yra įvairių tipų akių kontūro šepetėlių, tačiau jie visi turi tą patį tikslą. Naudoti akių pieštuką nėra lengva. Todėl turėtumėte pirkti tik geriausią produktą, kuris veiksmingai paryškins linijas aplink akis. Dabar aptarkime geriausius akių pieštukų šepetėlius, kuriuos galima įsigyti.

7 geriausi akių kontūro šepetėliai yra tokie:

1. „Audreys“ akių kontūro šepetėlis MUB-4:

Akių pieštuko šepetėliai 1

Šis šepetėlis sukurtas taip, kad aptarnautų linijas virš akių kontūrų ir padarytų jas akivaizdžiai patrauklias. Šepetys buvo aprūpintas minkščiausiu pasaulyje pluoštu, žinomu kaip „Taklon“. Po naudojimo šį šepetėlį galite lengvai išvalyti. Jei ieškote higieniškos akims skirtos priemonės, rekomenduojame rinktis šį produktą.

2. E.L.F kampinis akių kontūro teptukas:

Akių pieštuko šepetėliai 2

Šiuo metu tai yra vienas geriausių akių pieštukų šepetėlių kosmetikos ir grožio rinkoje. Šepetėlis pagamintas iš antibakterinių elementų. Jame yra sintetinė taklono danga, kuri leis šepetėliui geriau veikti, palyginti su kitais rinkoje esančiais akių kontūro pieštukais. Geriausia šio produkto savybė yra jo suderinamumas. Šepetėlis suprojektuotas taip, kad jį būtų galima naudoti tiek su šlapiais, tiek su sausais gaminiais. Naudodami šį kampinį akių pieštuką, kiekvienas gali lengvai sukurti gerai įrengtą studijos išvaizdą.

3. Chantecaille akių kontūro teptukas:

Akių pieštuko šepetėliai 3

Kai kurie kosmetologai mano, kad turėtume tarnauti grožiui su kažkuo gražiu. Šis šepetys yra gražiai suprojektuotas ir su taklono plaukais. Tai suteiks jums aiškiai apibrėžtą ir drąsią akių liniją. Gaukite profesionalią makiažo procedūrą naudodami šį nuostabų akių kontūro šepetėlį, kuris taip pat suteikia geresnį sukibimą su dramblio kaulo medine rankena.

4. „Maybelline New Lasting Drama Gel Liner“:

akių kontūro šepetėliai

Ši nuostabi juodų akių linija turi formulę be aliejaus, kuri suteiks jums tinkamai užbaigtas akių linijas. Dėl unikalios dėmėms atsparios savybės jis yra vienas geriausių akių kontūro šepetėlių kosmetikos versle. Siekiant ilgalaikės dramos, šis šepetys buvo iš anksto sumontuotas intensyviomis linijomis. Viena iš svarbiausių šio akių kontūro šepetėlio savybių yra tai, kad jis yra saugus kontaktinių lęšių naudotojams.

5. Kent kampuotas akių kontūro teptukas:

Akių pieštuko šepetėliai 5

Šis kampuotas akių kontūro pieštukas yra grynas rankų darbo gaminys, sukurtas būtent su itin plonais plaukais ir tinkama rankena, kad būtų galima tinkamai suimti. Šiuo metu tai yra vienas patogiausių akių pieštukų šepetėlių rinkoje.

6. „Ecotool“ akių kontūro teptukas:

Akių pieštuko šepetėliai 6

Šepetys pagamintas iš šilko bambuko ir rankų darbo šviesių plaukų viršuje. Jis turi minkštus šerius ir perdirbtus aliuminio įvorius, kurie yra ekologiški. Šis gražus akių kontūro šepetėlis sukurtas tam, kad paryškintų ir paryškintų akių linijas.

7. „GoBonjour“ profesionalus akių kontūro teptukas:

Akių pieštuko šepetėliai 7

Šis akių kontūro šepetėlis sukurtas taip, kad švelniai, bet efektyviai paryškintų jūsų akių linijas. Šiam produktui leidžiama naudoti skystį. Produktas veikia tvarkingai ir suteikia akių linijoms ypatingo drąsos ir grožio. Pabrėžkite akių linijas naudodami šį nuostabų akių kontūro šepetėlį.