Veido reikmėms visada teikiama didesnė reikšmė, nes tai yra labiausiai matoma jūsų odos dalis, į kurią žvelgiama. Tačiau jūsų akys yra jūsų sielos langai, ir jie sako, kad vienintelis būdas įleisti gėrio iš šių langų yra išlaikyti juos švarius ir laisvus kiekvieną vakarą prieš pataikant į lovą. Plati veido plovimo, šveitimo ir drėkinamoji procedūra galėtų tik padėti pašalinti blakstienų tušo pyragus nuo akių vokų, tačiau daug kartų ant akių vis dar yra antklodžių, šešėlių ir kitų likučių. Jei vis dar nežinote, ką su tuo daryti, čia yra visų akių makiažo valiklių vadovas, kurį mums siūlo ši milijonų kosmetikos kompanija „Neutrogena“.

Populiarūs Neutrogena akių makiažo valikliai Indijoje:

Pažvelkime į geriausius „Neutrogena“ akių makiažo valiklius.

1. Akių makiažo valiklis be aliejaus be aliejaus:

Neutrogena akių makiažo valiklis

Ypatingas šio produkto paminėjimas yra švelnaus skysčio pavidalo makiažo valiklis be aliejaus, kuris atitinka jo pažadus, šis valiklis paliks drėkinančias šviežias likučius, o ne aliejų ir riebalus, todėl tai tinkamas pasirinkimas riebiai odai . Šis akių makiažo valiklis yra saugus ir nešiojantiems kontaktinius lęšius.

2. Neutrogena Extra Švelnus akių makiažo valiklis:

Neutrogena akių makiažo valiklis 2

Vėlgi tai yra saugus makiažo valiklis be aliejaus, šį kartą jis yra kaip nuimamas pagalvėlės, kurias lengva nešiotis ir kurias galima naudoti be vargo. Didelės pliušinės pagalvėlės yra drėgnos, todėl jas lengva nuimti, o ypač švelni formulė yra elastinga jūsų akims, nes ji ištraukia net sunkiausią vandeniui atsparų makiažą.

3. Neutrogena makiažo valikliu valomos rankšluosčiai:

Neutrogena akių makiažo valiklis 3

Tai yra visų tipų makiažo valiklis, skirtas tiek veido, tiek akių makiažui. Šveitimo pagalvėlės yra minkštos ir švelnios jūsų akims, ypač atsargiai, kai reikia dėvėti kontaktinius lęšius, o rankšluosčiai lengvai ištirpina esamą makiažą, pavyzdžiui, kreminius akių šešėlius ar vandeniui atsparų akių kontūro pieštuką.

4. Neutrogena drėkinamasis akių makiažo valiklis:

Neutrogena akių makiažo valiklis 4

Drėkinamasis akių makiažo valiklis yra ypatinga priemonė sausai, suglebusiai odai, kur alavijo ir agurkų ekstraktai giliai išvalo kietą ir atkaklų akių makiažą, išlaikydami jūsų odą ramią ir vėsią. Šis produktas ne tik pašalina makiažą, bet ir padeda sumažinti akių paburkimą ar tamsius akių maišelius, šiek tiek padedantis šviesinti agurkų savybes ir raminančias alavijo savybes..

5. „Neutrogena Ultra Soft“ akių makiažo valiklis:

Neutrogena akių makiažo valiklis 5

Šis itin minkštas akių makiažas, puikiai tinkantis kasdieniniam naudojimui, maitina jūsų odą ir ją drėkina, pašalindamas makiažo pėdsakus. Jie yra įklotų pavidalu, kurie yra minkšti ir elastingi odai. formulės be skalavimo lengvai pašalins makiažą, nedirgindamos jūsų odos.

6. Neutrogena Deep Clean akių ir lūpų makiažo valiklis:

Neutrogena akių makiažo valiklis 6

Dar kartą alavijo ir agurkų ekstraktai sudaro šio produkto pagrindą, nes šis 2 viename lūpų ir akių makiažo valiklis yra be aliejaus ir riebalų likučių. Tai yra skysto vandens konsistencijos, todėl šiek tiek įpilkite į šviežią medvilnę ar valymo pagalvėlę ir vieną kartą braukite, kad pašalintumėte sunkiausius makiažo likučius.

7. Neutrogena One Step švelnus valiklis:

Neutrogena akių makiažo valiklis 7

Šis vieno žingsnio švelnus valiklis yra visa pakuotė, kurią galite naudoti tiek veido, tiek akių makiažo valikliui. Sukurdamas minkštą putą, šis valiklis yra švelnus odai, nesukelia dirginimo ar paraudimo net jautriai odai. geriausia dalis yra tai, kad ji užrakina hidrataciją akyje ir aplink ją, kad oda nebūtų pernelyg išdžiūvusi ir niežtinti.

8. Neutrogena Naturals veido valymas + makiažo valiklis:

Neutrogena akių makiažo valiklis 8

Šis biologinės mitybos praturtintas natūralus veido valiklis užtikrina optimalų veido odos valymą, taip pat pašalina makiažą. Švelni organinė formulė nėra atšiauri jūsų odai ir yra saugus pasirinkimas akių makiažo valikliui.